Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 21 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 406
  1. #41

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    võtan ka 10% ehk 87,5 siis.

    maksan siis kui välja müüdud, aga rekvisiidid võid pm-da juba
    jumal õnnistagu sind

  2. #42

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    donkan sassis peaga kahte mtt-d triobetis, 5/19 ja 5/17.
    kui ft tuleb, võtan 10%

  3. #43

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    donkan sassis peaga kahte mtt-d triobetis, 5/19 ja 5/17.
    kui ft tuleb, võtan 10%
    mitte et ma muidu ei tahaks et sul hästi läheks, aga TOO KOJU :)

  4. #44

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    lol, 1. sain ft buble täpselt.

  5. #45

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    lol, 1. sain ft buble täpselt.
    tavai tavai. Teerulluulu on mõtteis sinuga. koos sahatame üle teisest turkast.

  6. #46

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    ise olin taun ja mõlemas out.
    võtan siiski 5%. anna teada, kui kandmiseks läheb.

  7. #47

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ise olin taun ja mõlemas out.
    võtan siiski 5%. anna teada, kui kandmiseks läheb.
    unlucky. thanks bro

  8. #48
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    ma võtan igaksjuhuks 5%

  9. #49

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ma võtan igaksjuhuks 5%
    !

  10. #50

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    70% vaba

  11. #51

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    70% vaba
    + simmo

  12. #52

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    + simmo
    ye lugesin simmo posti uuesti. maybe tõesti ta saab läbi kellegi teise.
    panen ta kirja

    63% vaba
    Viimati muudetud lambitont poolt : 23.04.13 at 23:33

  13. #53
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Ei viitsi praegu tervet teemat lugeda aga sain op järgi aru et 3.50 Turbo rebuyde jaoks on 875 taala roll? See tundub ikka väga optimistlik lähenemine

  14. #54

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    + simmo
    Jah ma usun, et me saame selle lahendatud ja saan kellegile MB'sse selle visatud, et pane mulle 3% juurde ehk siis 10% kokku.

  15. #55

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas Simmo Vaata postitust
    Jah ma usun, et me saame selle lahendatud ja saan kellegile MB'sse selle visatud, et pane mulle 3% juurde ehk siis 10% kokku.
    !

  16. #56
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    mida mängid siis lõpuks ja biidid? olen vb huvitatud.

  17. #57

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    mida mängid siis lõpuks ja biidid? olen vb huvitatud.
    need top shark graffid on tõesed mis ma panin. sharkscope on f up $3.5R 180man pärast. tekitas korraliku draama siin :)
    oleks nice kui huvitatud oled :)

  18. #58

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    1. 3.5R 180-manidel ABI tavaliselt mängijatel $12 kandis, kui mitte $13. Seega sul 73 BI ainult. See kolm korda vähem kui vajalik selleks, et hea mängija absoluutselt bustosse ei lähe enamus juhtudel aga õnne korral saad asja käima. (Aga kas on vaja õnne peale mängida, mina ei riskiks, see roll läheb paha jooksuga ühe päevaga nulli või pool alla.) See roll paras $2.5 180-man jaoks. Soovitan selle rolliga neid ja kui $1200 kandis, siis võta suuremaid juurde vähehaaval, sujuvalt. Saad ju paari esikohaga üle $1000 rolli nendes, kui ei saa, siis ei saa kõrgemal ka. Olukorda parandab see, et 3.5R's natuke diipimad stäkid ja selle võrra natukene variatsioon väikesem aga oleneb oskustest ja strateegiast.

    2. Kui OPR ja Sharkscope näitavad valesti, siis milline teil see õigesti näitab üldse? Igatahes TopShark ei loe minu teada rebuy'sid ja addon'e. OPR vist natuke arvestab umbkaudu keskmiselt, Sharkscope ka.
    Seda ma mitte paha pärast. Lihtsalt seletan lahti. Saad järgmine kord ise aru paremini.

    3. Chippide EV graafik haige. Mul sarnane kaks viimast kuud. Tunnen kaasa.
    BB graafik hea aga saab parem olla, kui püüad. 3.5BB/100 pole väga hea aga biidib. Võib break-eveniks tihti kiskuda SnG'de tulemused.

    Edu muidu!
    Viimati muudetud musaire poolt : 24.04.13 at 02:39

  19. #59

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    1. 3.5R 180-manidel ABI tavaliselt mängijatel $12 kandis, kui mitte $13. Seega sul 73 BI ainult. See kolm korda vähem kui vajalik selleks, et hea mängija absoluutselt bustosse ei lähe enamus juhtudel aga õnne korral saad asja käima. (Aga kas on vaja õnne peale mängida, mina ei riskiks, see roll läheb paha jooksuga ühe päevaga nulli või pool alla.) See roll paras $2.5 180-man jaoks. Soovitan selle rolliga neid ja kui $1200 kandis, siis võta suuremaid juurde vähehaaval, sujuvalt. Saad ju paari esikohaga üle $1000 rolli nendes, kui ei saa, siis ei saa kõrgemal ka. Olukorda parandab see, et 3.5R's natuke diipimad stäkid ja selle võrra natukene variatsioon väikesem aga oleneb oskustest ja strateegiast.

    2. Kui OPR ja Sharkscope näitavad valesti, siis milline teil see õigesti näitab üldse? Igatahes TopShark ei loe minu teada rebuy'sid ja addon'e. OPR vist natuke arvestab umbkaudu keskmiselt, Sharkscope ka.
    Seda ma mitte paha pärast. Lihtsalt seletan lahti. Saad järgmine kord ise aru paremini.

    3. Chippide EV graafik haige. Mul sarnane kaks viimast kuud. Tunnen kaasa.
    BB graafik hea aga saab parem olla, kui püüad. 3.5BB/100 pole väga hea aga biidib. Võib break-eveniks tihti kiskuda SnG'de tulemused.

    Edu muidu!
    Õiget juttu ajad. Minul pole ka staketava vastu mitte midagi ja pigem on hea meel, kui inimene jalad alla saab, aga kuidaski hägune on see värk. Seni on kõik inimesed väitnud, et Sharkcope näitab kõige täpsemini, aga nüüd näitab järsku surt miinust. Ehk tõesti plussis, ehk tõesti näitab võssa, aga inimesed juba pool stake välja ostnud, kuigi nagu ma siinsetest postitustest aru saan, on 3.30rebuyd just kõige rohkem miinuses??

    Samuti jah, see roll pole kindlasti sobiv nende mängude mängimiseks. Pigem tõesti esialgu minu soovituste põhjal samuti 2.50seid lasta ja sealt edasi võib kallemaid sisse võtta.

  20. #60

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Õiget juttu ajad. Minul pole ka staketava vastu mitte midagi ja pigem on hea meel, kui inimene jalad alla saab, aga kuidaski hägune on see värk. Seni on kõik inimesed väitnud, et Sharkcope näitab kõige täpsemini, aga nüüd näitab järsku surt miinust. Ehk tõesti plussis, ehk tõesti näitab võssa, aga inimesed juba pool stake välja ostnud, kuigi nagu ma siinsetest postitustest aru saan, on 3.30rebuyd just kõige rohkem miinuses??

    Samuti jah, see roll pole kindlasti sobiv nende mängude mängimiseks. Pigem tõesti esialgu minu soovituste põhjal samuti 2.50seid lasta ja sealt edasi võib kallemaid sisse võtta.
    pagan küll. 2p2s lugesin ka selle kohta kuskil, et 3.5R on ka teistel sharkscope graafikud perse keerand. see top shark graff on close to täpne, sest ma ei ole rebuysid teinud eriti nagunii. mu pokertracker tollel ajal näitas et ma olen mingi eriti ridic summa miinuses nondega. maybe oli vist isegi 40k miinust. mingi eriti sürr summa oli.
    see teeb mind nii unhappyks, et te arvate et ma postitan feik graafiku.
    õnneks siiski on ka minusse uskujaid :)

    Ja tõesti, sellega olen nõus et kohe lennata $3.5 180mannide peale on tiba thin.

    investorid, kui ma steigi välja müün, siis alustan $2.5 180mannidega ja võtan $3,5 ja $8 180mannid juurde $1,600 peal.
    muudan algse teema ka ära.
    kui kellegil praegustest investoritest juba siiber on sellest, siis andke teda ja ma võtan teid nimekirjast ära.

Lehekülg 3, kokku 21 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES