Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 21 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 406
  1. #141

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki




  2. #142

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    :)

  3. #143

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tibens, nii jätkata.

  4. #144

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Kui liiga igav $2.5 graindida, siis võib-olla tasub kolmandiku kuni poolte laudade osas $3.5R juurde võtta siiski juba. Kui kolmandik on $3.5 laudu, siis ABI kuskil $5.6 ja sul peaaegu 200 BI. Et siis nagu nati agressiivsem BR management, kui osata kiirelt tagasi puhtalt $2.5 peale tulla kui roll $600-700 peale langeb vms. Aga see oleneb kuidas ise harjunud oled erinevaid SnGsid koos mängima ja kuidas mugavam. $3.5 tuleb rohkem käsi mängida ilmselt postflop, tons of minraise-call ja minraise-fold'e pre jne.
    $8 mängud pidid olema aga ühed raskemad SnG'd starsis. Seal kõik keskpärased tight regularid koos ja kõrgemal neil roll ei kannata mängida. Paljud nendest $2.5 levelil ka. $15 lihtsam. $3.5 kõige softim ikka jah, st. sul hea plaan alguses. Seal diipima stäkiga loeb skill ka rohkem.


    Sellised mõtted BR kohta siis ühelt tightima BR managementiga graindijalt (pole ealeski juurde laadinud Starsi :D).
    Aga eks sul esimeses postis täpselt paika pandud kuidas mängid ja ma pole ise investor ka. Lihtsalt jälgin huviga, kuidas print käib.

  5. #145
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    $8 mängud pidid olema aga ühed raskemad SnG'd starsis
    serious

  6. #146

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    aga ühe päeva teed raudselt vabaks raisk! tööta siis sitaks, ma jätan hetkel selle maxima koristaja koha veel bronni?

  7. #147

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    serious
    Räägitakse jah. Endal vastupidised kogemused?
    Variatsiooni mõttes rasked võrreldes mingite kallimate 9-45-man SNGdega. $15 180-man pidi fishide kontsentratsioon suurem olema ja kui rolli on siis vb isegi kergem seal printida. $3.5R, mis kõige softim, juures keskmine sisseost kuskil $12 ja kõige kasulikum mängida võib-olla seega praegusel ajal.
    Aga biiditavad ikka $8 ka.

  8. #148

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Olen 8 taalastes kena winratega mängija, 15 $ taalaseid ei biidi. Mõlemas korralik sample. Ei saa väita imo kindlalt et 8sased raskemad kui 15

  9. #149

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Nagu BB/hands joonelt näha, eriti õnne pole olnud. Expected EV BB ka madalavõitu, ilmselt ässad tihti vastas, kui tuleb minna.

    Küll hakkab tulema.

  10. #150
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Lol 8~ raskem kui 15. Rexid on igal pool, kuid võid kindel olla, et mida kõrgemal mängid seda paremad seal olevad rexxid on. Fish mõtleb alati samamoodi vahet pole on BI 1$ või 100$

    Rebuyd on alati softimad eks Kellu ise teab kas ja kui palju mänge mixib, eeldusel, et kõik on mõistuspärane peaks OK olema :D

  11. #151

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Olen 8 taalastes kena winratega mängija, 15 $ taalaseid ei biidi. Mõlemas korralik sample. Ei saa väita imo kindlalt et 8sased raskemad kui 15
    No kui 10 000 SNGd mõlemas tehtud, siis võib lausa uskuda (mul mingid kuulujutud rohkem) ja kui scared money polnud $15 korral mängus. Arvan küll et sa biidiks siis $15 ka ikka, kui $8stes winrate hea. Väike sämple ikkagi ilmselt $15 juures. Üle 3000 mängu ikka?

  12. #152

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Lol 8~ raskem kui 15.
    Ilma naljata, pidi olema küll. Seal see eripära lihtsalt, et paljud keskpärased regularid ei saa $8 mängudest üles edasi ja kogunevad sinna nagu kalad parve.

  13. #153

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Ei oska täpseid vastuseid anda, ei ole sharkcopes rahalist kasutajat kah, et asja uurida.
    A ise pole kusjuures varem kuulnudki, et keegi väidaks, et 15sed raskemad kui 8 $

  14. #154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Ilma naljata, pidi olema küll. Seal see eripära lihtsalt, et paljud keskpärased regularid ei saa $8 mängudest üles edasi ja kogunevad sinna nagu kalad parve.
    Pakun, et sama teema, miks mulle 50NL tundub raskem kui 100NL. Aga see võib mulle lihtsalt tundumine olla :)

  15. #155

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    gogogoggoogogoogooogogoogogogog


  16. #156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    nii kui nii kaotad IMO

  17. #157

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    investorid, cashier ja hem ei klapi. hem näitab et ma olen rohkem teenind kui tegelikkuses.
    depotud sai $879 ja tänast sessi alustasin $988
    taaskord pokerprolabs näitab tõtt!
    niiet edasipidi vaatame tulemusi prolabsist või sharkist.


  18. #158
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    investorid, cashier ja hem ei klapi. hem näitab et ma olen rohkem teenind kui tegelikkuses.
    depotud sai $879 ja tänast sessi alustasin $988
    taaskord pokerprolabs näitab tõtt!
    niiet edasipidi vaatame tulemusi prolabsist või sharkist.

    Kuidas HEM ei klapi? Objektiivse vaatlejana nõuan, et kelluulu pakiks kokku kõik käed koos turniiri tulemustega ning teeks need allalaetavaks. Selline asi ei saa tõsi olla, et ei klapi ja stake teemadel nõuan mina pedantliku Saksa täpsust.

  19. #159

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Cashier'ile võiks ka seda trikki õpetada, et teenid rohkem kui tegelikkuses. Kui HEM seda oskab, siis vähe kasu.

    Aga muidu jah, ma ise kasutan PokerTracker4 ja see jättis vahel pidevalt min-cashid lugemata aga kust nad juurde võtaks seda ei tea, eks nad teevad vigu jah.

    TopShark meeldib mulle ka muidu.
    Kui rebuy'sid teed millalgi, siis võib korraks võrrelda TopShark graafikut tolle päeva kohta ja Playing History Auditit, mille starsi Request menüüst saab e-mailile.
    Üldiselt tasub HEMi vead üles otsida.

  20. #160

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Cashier'ile võiks ka seda trikki õpetada, et teenid rohkem kui tegelikkuses. Kui HEM seda oskab, siis vähe kasu.

    Aga muidu jah, ma ise kasutan PokerTracker4 ja see jättis vahel pidevalt min-cashid lugemata aga kust nad juurde võtaks seda ei tea, eks nad teevad vigu jah.

    TopShark meeldib mulle ka muidu.
    Kui rebuy'sid teed millalgi, siis võib korraks võrrelda TopShark graafikut tolle päeva kohta ja Playing History Auditit, mille starsi Request menüüst saab e-mailile.
    Üldiselt tasub HEMi vead üles otsida.
    ya, wierd.
    vaatan, kontrollin peale seda sessi mida näitab cashier, HEM ja topshark :)

Lehekülg 8, kokku 21 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES