Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 21 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 406
  1. #61

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    muutsin esimest posti jälle.
    kui ikka kahtlused ja asjad, siis ma done selle pulliga.
    ausalt tahaks pihta hakata juba, mott läbi lae :)

  2. #62

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    võtaks 23%

  3. #63
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Võtan 10% kui on veel :)

  4. #64
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    bronnin 15%

  5. #65

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    10% book plz
    E: või siis 12% mis üle on, kui eelmisi poste ka arvestada. anna teada
    Viimati muudetud bauss poolt : 24.04.13 at 10:27

  6. #66

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    tundub, et täna hakkab printer tööle.

    mängi siis tunde järgi ja pühapäeviti udpate

  7. #67

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Sa võid neid 4.50 regular 180 mane ka sisse panna algul, need ju peaks ka ez olema.

  8. #68

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    ma ei ole rebuysid teinud eriti nagunii
    Soovitaks ikka rebuy'sid teha ka 3.5R juures. Muidu kaotad teatud osa eelisest ja skill läheb raisku. Kui muidu hea tight agro mäng ja stäkk nulli ei lähe nii tihti, siis muidugi rebuy'sid vähem, mis hea.

    See 3.5R sample size (graafikul näib umbkaudu 2150 turniiri) muidu suht väike ka, nii et ei tasu muretseda, kui nendes miinuses oled praegu. Absoluutselt mitte. 2000 mängu pole ime break-even või väike miinus joosta 180-manis ka perfektse mängu korral. Nii et ma seda graafikut väga ei vaataks (sest top shark puhul see graafik tähendaks miinust normaalses koguses rebuy'de korral, ühe ühekordse rebuy korral mängu kohta juba break-even).

    Ootan huviga su mängu. Ma ise ka 180-man laudades. Jätan osad esikohad sulle ka. :P
    Kui mängu kohta küsimusi, mingeid keerulisi olukordi, push või shove situatsioone kahtlasi, siis vb tasub siia ka postitada, kui aega ja tahtmist. Ma vaatan ka üle ja annan hinnangu. Ma perfektsionist nendes.

  9. #69
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Soovitaks ikka rebuy'sid teha ka 3.5R juures. Muidu kaotad teatud osa eelisest ja skill läheb raisku. Kui muidu hea tight agro mäng ja stäkk nulli ei lähe nii tihti, siis muidugi rebuy'sid vähem, mis hea.

    See 3.5R sample size (graafikul näib umbkaudu 2150 turniiri) muidu suht väike ka, nii et ei tasu muretseda, kui nendes miinuses oled praegu. Absoluutselt mitte. 2000 mängu pole ime break-even või väike miinus joosta 180-manis ka perfektse mängu korral. Nii et ma seda graafikut väga ei vaataks (sest top shark puhul see graafik tähendaks miinust normaalses koguses rebuy'de korral, ühe ühekordse rebuy korral mängu kohta juba break-even).

    Ootan huviga su mängu. Ma ise ka 180-man laudades. Jätan osad esikohad sulle ka. :P
    Kui mängu kohta küsimusi, mingeid keerulisi olukordi, push või shove situatsioone kahtlasi, siis vb tasub siia ka postitada, kui aega ja tahtmist. Ma vaatan ka üle ja annan hinnangu. Ma perfektsionist nendes.
    Niipalju kui ma kellulluga mänginud koos olen siis ta on overagressive aga tihti töötab see ja 180stes peaks see hästi sobima kuna top 3 on seal mis loeb.

  10. #70

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Niipalju kui ma kellulluga mänginud koos olen siis ta on overagressive aga tihti töötab see ja 180stes peaks see hästi sobima kuna top 3 on seal mis loeb.
    Siis hea. Jah, agressiivsus väga oluline. Seda tasub viimase piirini viia, peaasi, et callid enam-vähem cEV raamidesse jäävad.

  11. #71

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Soovitaks ikka rebuy'sid teha ka 3.5R juures. Muidu kaotad teatud osa eelisest ja skill läheb raisku. Kui muidu hea tight agro mäng ja stäkk nulli ei lähe nii tihti, siis muidugi rebuy'sid vähem, mis hea.

    See 3.5R sample size (graafikul näib umbkaudu 2150 turniiri) muidu suht väike ka, nii et ei tasu muretseda, kui nendes miinuses oled praegu. Absoluutselt mitte. 2000 mängu pole ime break-even või väike miinus joosta 180-manis ka perfektse mängu korral. Nii et ma seda graafikut väga ei vaataks (sest top shark puhul see graafik tähendaks miinust normaalses koguses rebuy'de korral, ühe ühekordse rebuy korral mängu kohta juba break-even).

    Ootan huviga su mängu. Ma ise ka 180-man laudades. Jätan osad esikohad sulle ka. :P
    Kui mängu kohta küsimusi, mingeid keerulisi olukordi, push või shove situatsioone kahtlasi, siis vb tasub siia ka postitada, kui aega ja tahtmist. Ma vaatan ka üle ja annan hinnangu. Ma perfektsionist nendes.

    viimast korda ütlen. ma ei ole 3.5stes miinustes :D top shark on väga ligidale täpsusele!

  12. #72

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    viimast korda ütlen. ma ei ole 3.5stes miinustes :D top shark on väga ligidale täpsusele!
    kle sul diil välja müüdud

  13. #73

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Uuenda % ka, PALJUD on juurde ju tulnud. Kannaks ära ja saad grindida.

  14. #74

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    ma tean just uuendasin esimest posti. kohe hakkan teile kõigile rekvisiite saatma

  15. #75

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    nonii, kõik said PMi.
    egas midagi, ootan rahade sissetulekut ja loodetavasti saan täna alustada =)

  16. #76

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    btw. kannaks ikka eurodes, aga swedi kursiga tänase kursiga siis?

  17. #77

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    btw. kannaks ikka eurodes, aga swedi kursiga tänase kursiga siis?
    gogogogoogogooogogogog

  18. #78
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    87.5 USD = 67.28 EUR

  19. #79

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    33.70 EUR, e. 5% kantud.

  20. #80

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    karupojalt on printerile tint saadetud

Lehekülg 4, kokku 21 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES