Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 21 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 406
  1. #281
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Kui ma ausalt ütlen siis ma oleks ka investind aga antud videode põhjal seda just täpselt ei teinudki (polnud OP graafikutega kursis)
    Kucol olid kõik võimalused teha tausta kontroll kelluulu kohta, mis on iga investori enda huvides. Tagantjärgi siia ütlema tulla oleks ma teadnud siis ma poleks on ikka suht lame. Kelluulu hetkel on näha, et teed kõvasti tööd ja võitvat mängu. Investoritel ei tohiks nurinat olla. kucol on võimalik ennast välja osta ju, see pole esimene kord kui keegi seda teeb. Lase ikka edasi, ega steik pole häbiasi!

  2. #282

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Kas ta mängib kehvasti seal videotes või mingi muu põhjus, et kohe stakemata oleks jätnud? Esimeses postis ju graafikud, mis räägivad enda eest. Ma mängin ka teistmoodi, kui enamik standardiks peab, aga see ei sega võitev olemast :) niimoodi siin kiunuma hakata ja lambist mängitud käsi küsida on tase omaette muidugi. Olen nõus ka kuco osakud endale võtma.

  3. #283
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Sellise asja pärast nüüd stake lõpetada on küll veits ülereageerimine. Oli ju juba inimene olemas kes tema protsendid oli nõus ära ostma. Natukene disrespectful teiste osanike suhtes selline keevavereline käitumine imo.

  4. #284
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    tavai lõpetame selle steigi pulli ära. mul ei ole selliseid fucking sisepingeid vaja. niigi teiste rahade eest mängimine on piisavalt närvesööv.
    kõik mida ma tahtsin oli kuu aega kõvasti graindida, mitte kedagi fucking üle lasta. kui ma oleks tahtnud teid üle lasta, ma oleks seda teinud kohe kui raha käes, mitte ma ei oleks nädal aega iga päev 8h+ mängind.
    $3,5Rid kahjuks keerasid natuke graafiku valeks, aga ma saan investoritele näidata historyt, kus on näha, et raha on deponeeritud kontole ja ühtegi cashouti ei ole. samamoodi saan teile saata kõik mängitud käed. kõik on aus.
    bankroll on $1392,45. steiki soovisin $875. see teeb kasumiks $517,45. sellest 40% $206 kuulub mulle.
    cashout jõuab swedi tihti teisipäevaks, vahest kolmapäevaks.
    niiet järgmine nädal saate kõik oma investeeritud raha + osa kasumist kätte.
    Mees, sa ajad ise praegu asja keeruliseks. Sa oled kaks korda ignoreerinud mu küsimust ja kui Kuco, kes on investor, küsib ka tulemusi, siis hakkad sisuliselt ülbitsema.

    Saa aru, et siin on ajalooliselt olnud scamme ja seepärast on ausus parim. Keegi ei varasta su $2 turka stratti ära.

    PS! Ma ei ütle, et sa scammid ja ma tean, et sa ei scammi, aga mulle meeldib olla rahalistes asjades nii fucking nit. Ma ei ole elus (vähemalt enda teada) mitte ühtegi senti võlgu ja seega ma võin siin nii öelda. Ainus, mida ma olen võlgu, on ESTPatrickule tolmuimeja, mille ta kunagi mu juure jättis, aga seda ma ei tagasta ega plaanigi talle mitte kunagi tagastada.

  5. #285
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mees, sa ajad ise praegu asja keeruliseks. Sa oled kaks korda ignoreerinud mu küsimust ja kui Kuco, kes on investor, küsib ka tulemusi, siis hakkad sisuliselt ülbitsema.

    Saa aru, et siin on ajalooliselt olnud scamme ja seepärast on ausus parim. Keegi ei varasta su $2 turka stratti ära.

    PS! Ma ei ütle, et sa scammid ja ma tean, et sa ei scammi, aga mulle meeldib olla rahalistes asjades nii fucking nit. Ma ei ole elus (vähemalt enda teada) mitte ühtegi senti võlgu ja seega ma võin siin nii öelda. Ainus, mida ma olen võlgu, on ESTPatrickule tolmuimeja, mille ta kunagi mu juure jättis, aga seda ma ei tagasta ega plaanigi talle mitte kunagi tagastada.
    Tolmuimeja Ranka :)

  6. #286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tasa :D no ausalt on nii. Tegelt on selliseid «emotsionaalseid» võlgu veel. S.t. oled maybe lubanud midagi või saanud rohkem, kui andnud, aga need ei ole võlad, mida saaks kuidagi tõestada. Umbes sama, et lubad kellegi kinno viia, aga ei vii - selle eest scam listi ei lööda, aga jääb inimese enda südametunnistusele.

    EDIT:
    aga miks me üldse minust räägime? kui mul oleks kunagi vaja stake, siis ma oleksin madalam, kui muru ja teeksin seda, mida investorid tahavad - see on siiski nende raha. Saaksin aru, et sa oleksid 51% ise pannud ja 49% küsinud, aga hetkel on 100% kõik investorite raha ja neid sa peaksid kuulama.

  7. #287
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Seletan lihtsalt oma mõtet, miks tahtsin käsi saada. Tahtsin vaadata kuidas ta mängib ja kas annaks midagi paremini teha. Väga vabalt oleksin teinud ettepaneku kulutada kasumist mingi osa coachingule.

    Konso on esimene, kes tahab ja hetke seisuga on minu osa väärtus $118.64
    Kui Konso acceptib selle siis ajan temaga rahaasjad korda ja stake võib minu poolest jätkuda.

  8. #288

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    imo lol :D enne seda kui staketav hakkas proovima ka 8$ ja 3,5$r oli roll 1,639$ , mis tegi peaaegu poole algusest summast millega staketi. Nüüd peale shoti kõrgemale ja ühte BE päeva on roll 1392,45$. Kokkuvõttes on kasum ikkagi 517,45$. Milleks norida ja hakkata rääkima, et äkki oleks coachi vaja? Saaks siis aru, et stake oleks BE või miinuses aga, lihtsalt nagu wut :D. Ei ole stakeja aga tundus lihtsalt koomilisena selline ütlemine siin.

  9. #289

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Ma siiralt arvasin, et ranka leveldas siin alguses. Ranka, kuna see ei ole sinu raha, mis on steigi all ning on minu, siis ma olen äärmiselt häiritud sellest, et sa minu investeeritavaga niimoodi tõmbled. Ma olen varasemalt hoidunud sinuga väga väitlemast, sest 1) sa oled selle foorumi loonud, 2) mul on sinu vastu respekt ning 3) ma olen sinuga peamiselt nõustunud.

    Kuco, kui sinu närvikava ei kannata 80 daalast kukkumist ja sa oled teinud otsuse stake'da kedagi, siis võta teatavaks, et see toon, kuidas investor suhtub investeeritavasse mõjutab viimast oluliselt. Kui sa ei suuda oma närvikavaga tegeleda olukorras kus vend on sulle ilusti printinud, siis mis pokkerimängija sa oled? nüüd ja edaspidi ma tulen absoluutselt igas stake' teemas, kus sa tahad osaleda, hobust hoiatama, et vend ei kannata pinget ja tuleb seda hobuse peal välja ajama.

    Teil on internetis kõik andmed saada, Kelluulu on iga päev siin updatenud + andnud infot ka sessi ajal, kõigil on võimalus tema mängu vaadata.

  10. #290

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Ma teen ettepaneku oodata õhtuni kuni Simmo tuleb, sest tema oli huvitatud ning äkki saavad nad ise kucoga MB asjus kokkuleppele. (see muidugi juba kuco enda asi, kellega ta seda teeb)

    Minu poolt nii palju, et mängi edasi ja siis arvesta lihtsalt mentaalselt kuco osa rollist hetkel välja

  11. #291

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Seletan lihtsalt oma mõtet, miks tahtsin käsi saada. Tahtsin vaadata kuidas ta mängib ja kas annaks midagi paremini teha. Väga vabalt oleksin teinud ettepaneku kulutada kasumist mingi osa coachingule.

    Konso on esimene, kes tahab ja hetke seisuga on minu osa väärtus $118.64
    Kui Konso acceptib selle siis ajan temaga rahaasjad korda ja stake võib minu poolest jätkuda.
    ja minu küsimus miks? tuli sellepärast, et ma lugesin su posti kiiruga läbi ja ei suutnud kahe sekiga lahti lahutada miks sul neid vaja on?
    see miks? ei tähenda et sa neid ei saa :)
    see miks? ei olnud mitte kuidagi ülbelt öeldud. sa oled investor, ma respektin sind!
    ilmselt tõesti steigitav ei tohiks esitada küsimusi selle koha peal...

    aga täna sa tulid ja lajatasid (milleks sul ilmselt on õigus) ja kuna mul on olnud steigi tegemise algusest koguaeg siin pinged peal, siis täna mu mindset varises.

    ma olin paar h eemal ja mõtlesin kogu selle asja üle järgi ja hetkel ma ei ole suutnud ennast ümber veenda.
    ma ei tea, vbla see läheb üle, aga mu motivatsioon on hetkel hävinenud.

    pealtvaatajale on muidugi lihtne siin teemas oma arvamus öelda, aga teie ju ei ole steigi all.
    see ei ole lihtne. see ei ole üldse lihtne.
    ma mängin võõra raha eest, see tekitab pingeid. lisagem nüüd juurde sisepinged. see on väga raske koorem mida kanda.
    ühel hetkeb inimene murdub.

    ühesõnaga ma olen emotsionaalselt maas.

    ma austan ja tänan kõiki investoreid minusse investeerimise eest ja mul on väga kahju, et nii läks.
    ma tahtsin ainult head ja häid tulemusi nii endale kui teile!
    aitäh karupojale heade sõnade ja aktiivse kaasaelamise eest!

    aga siiski poisid. me saatsime ikkagi midagi korda ju? me teenisime üle $500 :)
    niiet oli ikkagi edukas, kuigi lõppes varem.

    järgmise nädala alguses saadan kõigile investoritele steik summa + profiti osa!

  12. #292
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    ja minu küsimus miks? tuli sellepärast, et ma lugesin su posti kiiruga läbi ja ei suutnud kahe sekiga lahti lahutada miks sul neid vaja on?
    see miks? ei tähenda et sa neid ei saa :)
    see miks? ei olnud mitte kuidagi ülbelt öeldud. sa oled investor, ma respektin sind!
    ilmselt tõesti steigitav ei tohiks esitada küsimusi selle koha peal...

    aga täna sa tulid ja lajatasid (milleks sul ilmselt on õigus) ja kuna mul on olnud steigi tegemise algusest koguaeg siin pinged peal, siis täna mu mindset varises.

    ma olin paar h eemal ja mõtlesin kogu selle asja üle järgi ja hetkel ma ei ole suutnud ennast ümber veenda.
    ma ei tea, vbla see läheb üle, aga mu motivatsioon on hetkel hävinenud.

    pealtvaatajale on muidugi lihtne siin teemas oma arvamus öelda, aga teie ju ei ole steigi all.
    see ei ole lihtne. see ei ole üldse lihtne.
    ma mängin võõra raha eest, see tekitab pingeid. lisagem nüüd juurde sisepinged. see on väga raske koorem mida kanda.
    ühel hetkeb inimene murdub.

    ühesõnaga ma olen emotsionaalselt maas.

    ma austan ja tänan kõiki investoreid minusse investeerimise eest ja mul on väga kahju, et nii läks.
    ma tahtsin ainult head ja häid tulemusi nii endale kui teile!
    aitäh karupojale heade sõnade ja aktiivse kaasaelamise eest!

    aga siiski poisid. me saatsime ikkagi midagi korda ju? me teenisime üle $500 :)
    niiet oli ikkagi edukas, kuigi lõppes varem.

    järgmise nädala alguses saadan kõigile investoritele steik summa + profiti osa!
    Lol wat , mis krdi pinged?

  13. #293

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Lol wat , mis krdi pinged?
    gtfo

  14. #294
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    ja minu küsimus miks? tuli sellepärast, et ma lugesin su posti kiiruga läbi ja ei suutnud kahe sekiga lahti lahutada miks sul neid vaja on?
    see miks? ei tähenda et sa neid ei saa :)
    see miks? ei olnud mitte kuidagi ülbelt öeldud. sa oled investor, ma respektin sind!
    ilmselt tõesti steigitav ei tohiks esitada küsimusi selle koha peal...
    Siia on koer maetud!
    Mina väljendasin ennast ebaselgelt ja sain sinu postitusest valesti aru. Täiesti tavaline mööda rääkimine.
    Õige oleks minu poolt olnud küsida käsi ja põhjendada oma soovi. Kindlasti poleks sinu poolt olnud selline reageerimine, mis omakorda tekitas minupoolse vastureaksiooni.

    Suhtleme omavahel näiteks skypes ja klaarime asjad ära?

  15. #295

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    kelluulu.

    kui soovid loobuda, siis täiesti arusaadav ning suur respekt, et seda niimoodi tunnistad. Enamus vendi selleks võimelised ei ole. Kui aga suudad ümber mõelda, siis minupoolest on ok kui minu rahaga jätkad, ma arvan, et Kotkas oleks nõus punti tulema ja mõni decent vend, kellel veidi parem mindset ning saab soliidse rolli uuesti + saad endale käesoleva stake'ga välja teenitud liferolli ka juurde.

    Siuke tunne on, et teatud investoreid võtavad stake'mist kui mingit ez printi, mida ta kindlasti ei ole + arvavad, et kui suudavad 80$ kokku kraapida, siis võivad lubada endale siukest üleolevat käitumist stake'tava suunas. Tüüpiline pööbli suhtumine, kes arvavad, et nad võivad laia kaarega kusta kui neil väike finantsiline upper hand.

  16. #296

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kelluulu.

    kui soovid loobuda, siis täiesti arusaadav ning suur respekt, et seda niimoodi tunnistad. Enamus vendi selleks võimelised ei ole. Kui aga suudad ümber mõelda, siis minupoolest on ok kui minu rahaga jätkad, ma arvan, et Kotkas oleks nõus punti tulema ja mõni decent vend, kellel veidi parem mindset ning saab soliidse rolli uuesti + saad endale käesoleva stake'ga välja teenitud liferolli ka juurde.

    Siuke tunne on, et teatud investoreid võtavad stake'mist kui mingit ez printi, mida ta kindlasti ei ole + arvavad, et kui suudavad 80$ kokku kraapida, siis võivad lubada endale siukest üleolevat käitumist stake'tava suunas. Tüüpiline pööbli suhtumine, kes arvavad, et nad võivad laia kaarega kusta kui neil väike finantsiline upper hand.
    !

    sa oled hea mees karu. kõike parimat sulle kõigis su tegemistes!

    kõik investorid said PMi

  17. #297
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Lol wat , mis krdi pinged?
    Umbes sama nagu sõbra autoga rallit sõitmine imo. Miskit perse keerad, siis pead aru andma hakkama.

  18. #298

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Umbes sama nagu sõbra autoga rallit sõitmine imo. Miskit perse keerad, siis pead aru andma hakkama.
    on perse keeratud midagi? **** siin on siukesed netigloryd koos, et uskumatu.

    Selle aasta jooksul, mis ma foorumi liige olen olnud, oli käesoleva stake imo ühe parima vibe'ga + printis ka. Miks on vaja niimoodi lahmida?

    Ranka on siin minu jaoks põhisüüdlane. Kuigi ta on foorumi "isa" (mitte halvas mõttes), ei ole tema asi tulla minu raha eest tingimusi ja nõudmisi esitama. Sinu nina teiste asjadesse toppimine läks mulle maksma $$$.

    Foorumi ja moderaatorite roll on hoida suhtlust foorumites (including stake' teemades) asju kontrolli all ning lahendada olukordi, mis foorumi liikmete vahel tekivad. Moderaatorite ja Ranka roll ei ole õõnestada foorumi liikmete omavahelist suhtlemist või tekitada pingeid/nõudmisi olukorras, kus neid ei ole. igasugused biohazardite ja virukunnide jutt juurde on lihtsalt kirjeldamatult labane.

    Kuco olukord oli puhtalt selle aftermath, kus ranka oli juba kisa tõstnud ja olukorra kuumaks ajanud. Oleks ta oma nina algselt välja hoidnud oleks olukord kindlasti positiivsemalt lahenenud (ma arvan, et nii kuco kui kelluulu siinkohal nõustuvad).

    Tänud kasumi eest kelluulu ja gl Sullegi!

    selle teema võiks nüüd sulgeda.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 04.05.13 at 17:25

  19. #299
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    on perse keeratud midagi? **** siin on siukesed netigloryd koos, et uskumatu.
    Tundub, et ka sinul on mindsetiga probleeme

  20. #300

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Kle ole vait virukunn. Karupoeg on ilmselgelt tasakaalukaim ja soliidseim tegelane siin foorumis. Kahju, et stakega nii läks. Jälgisin huviga.

Lehekülg 15, kokku 21 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES