Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 21 EsimeneEsimene ... 1018192021 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 406
  1. #381

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    pakutavad muudatused:

    võimalus 1:

    1) stake teema kõigile avalik kuniks stake on välja müüdud
    2) stake alates on teema suletud ning postitada võivad moderaatorid ning asjaosalised
    3) third partyl on võimalus teemat jälgida ning kahtluste tekkimisel teavitada moderaatoreid, kes saavad vastavalt olukorrale reageerida.

    Kuna see toob kaasa võibolla rohkem tööd moderaatoritele, suurendada nende tasu. Nt kui ranka koos camuga mõtleb välja korraliku reeglistiku ilma mille ID kaardiga allkirjastamiseta ei või tehing toimuda.

    võimalus 2:

    keelustada stake teemad

    võimalus 3:
    teema suletakse mitteasjaosalistele olukorras, kus on tekkinud probleemid, vältimaks liigset "taustamürat".
    Kuna teema oleks jälgitav kõigile, siis asjakohase informatsiooni saab alati pm-da camule.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 07.05.13 at 03:21

  2. #382

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Minu arvates pole selle thread'i ja foorumi probleem seotud steikimisega, vaid isiklike rünnakutega postitustes. Teemad võiksid olla professionaalsed nagu PokkeriPROD foorumilt võiks eeldada. Kellegi isiku ja/või tema mängu halvustavalt kommenteerimine, selle asemel, et pakkuda lahendusi ja abi kohtades kus nähakse probleemi või mõistatust, ei ole pokkerialane arutelu. (Siin teemas aga probleemi polnudki, ainult mõtlematult avaldatud paranoiad, mille all ma ei mõtle midagi halba, kui need inimesel esinevad; valed arusaamised) See on rünnak väljaspool mängulauda ja mängureegleid (võib-olla mõnele sobib teatud annustes mindseti treenimiseks aga selleks võiks olla siis eraldi thread soovijatele).

    St. et selles foorumis on puudu väga lihtne asi, mis mujal, näiteks 2+2 foorumis, toimib - solvavate postituste (milledel antud thread'is polnud ka vähimatki alust) kohene kustutamine ja nendest teavitamine.
    Tunnistan üles, et endal ei tulnud ka pähe vajutada nuppu "Teata halvustavast postitusest" "kuco" postituse juures, sest pole seda nuppu varem tarvis läinud aga oleksin seda teinud, kui oleks osanud kohe mõelda. Teine asi on see, et kas see oleks siis eemaldatud. ("kuco" osaliselt hiljem vabandas, mis on tore)
    Postitus polnud ka kõige ründavam aga korrale oleks võinud kutsuda küll inimesed, et poleks mingisugust hägusat tolerantsi selles osas, kui asi läheb isik isiku vastu.

    Ka on võimalik, et foorumi administraatoritel ja moderaatoritel ei olegi enda huvides (teadlikult või alateadlikult) teemasid puhtana hoida, et toimuks rohkem traagikat ja kõrvaltvaatajale võib-olla haledat tragikomöödiat ja et foorum oleks populaarsem teatud tüüpi inimeste seas, et saaks "uudiseid" ja et teemad elaks. Siinkohal võib küsida, et mis on administraatorite soov selles osas. Ei tahaks süüdistada kedagi, kuni raskelt ja püsivalt inimõigusi ei rikuta, vaid lihtsalt, et nad kahte võimatut korraga ei sooviks.
    Jah, teatud foorumi teemad, ka roppustega nendes, on päris naljakad, aga mitte siis, kui asjad lähevad isiklikuks. Seda siis mitte kõigi jaoks naljakaks ja see ongi probleem.

    See kui me jätame kustutamata roppused ja/või solvangud mis on kellegi isiku vastu suunatud tähendab, et me aktsepteerime seda öeldut, pakume seda kõigile lugeda, see saab võimendatud ja tulemus on väga vale kohati.

    Halbu kommentaare ja postitusi ikka tuleb ette. Ma ei tea kas seda selles foorumis üldse tehakse aga võiks mõelda ka nende kustutamisele ja ka kohesele kasutajate korrale kutsumisele. Kui 90% postitustest ei läbi tsensuuri, siis järelikult tulebki kõik kustutada. Ka käesolev, kui vaja.
    Siis oleks paljud asjad olemata. Korda on tarvis.

    Tuleb mõelda, kellele seda foorumit tehakse ka muidugi.

    Mis seal salata, ise mõtlesin kas teha siia konto või mitte. Kuidagi kahtlane tundus.

    Aga edu teile sellega. Usun, et kellegi plaanid pole halvad.
    Väike rahvas, vähe professionaale lugejaskonna seas.


    Vabandan, et kõrvalise isikuna siin teemas kirjutan aga kuna see foorum on eestlastele kättesaadav, siis muretsen pokkeri maine pärast. Ja õigluse pärast.

  3. #383
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Imo oleks õige praegu kogu kasum jagada stakejate vahel ära ja rahu majas. Nii näitaks staketav ära et ei olnud mingit scammi plaani ja saab rahulikult uue stake teha nendega kes asjasse chillimalt suhtuvad.

  4. #384

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Imo oleks õige praegu kogu kasum jagada stakejate vahel ära ja rahu majas. Nii näitaks staketav ära et ei olnud mingit scammi plaani ja saab rahulikult uue stake teha nendega kes asjasse chillimalt suhtuvad.
    tänks

  5. #385

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Lugesin ka kogu mandi läbi ja avaldan oma toetuse kindlalt karupojale.

  6. #386
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Imo oleks õige praegu kogu kasum jagada stakejate vahel ära ja rahu majas. Nii näitaks staketav ära et ei olnud mingit scammi plaani ja saab rahulikult uue stake teha nendega kes asjasse chillimalt suhtuvad.
    loodan südamest et 200 taala mitme peale pole teie jaoks see thin line mis eraldaks normaalselt ja ebanormaalselt lõppenud stake.

  7. #387
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    loodan südamest et 200 taala mitme peale pole teie jaoks see thin line mis eraldaks normaalselt ja ebanormaalselt lõppenud stake.
    Asi ei ole rahas. Asi on hetkel heas usus ja normaalses käitumises.

  8. #388
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Asi ei ole rahas. Asi on hetkel heas usus ja normaalses käitumises.
    see on ok

  9. #389

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sinule, vsiule kui ka teistele veel lisaks.

    Siis, kui asjad lähevad hapuks, siis võivad kõrvalised isikud (näiteks: mina) sekkuda ja lisada inimese petturite nimekirja? Ma ei oma juuraharidust ja ei tea seadusi, aga olen suhteliselt kindel, et meie foorumi petturite nimekiri on seadusevastane ja samuti ka need postitused, kus inimesed teevad posti: XXXX YYYY on pettur, et aidata teisi ja täiendada Google otsingut.

    Võtke üks pool ära ning siis alles hakkame arutama, et kumb on siiski parem.

    Rõhutan veel selle steigi juures, et Kuco VABANDAS, kui mees ja ütles, et klaarime asjad Skypes ära, sest tegu oli suure möödarääkimisega. Selle peale kelluulu ei vastanud midagi.

    Mina küsisin käsi ja ütlesin, et saan aidata tal ehk probleemi parandada ning TUNGIVALT soovitasin või isegi nõudsin olla rahaasjades väga täpne, et vältida tuleviku probleeme.

    Ma saan aru, et kelluulu see ei meeldinud. Ma olen 100% kindel, et kui kelluulu oleks tulnud siia postitusega stiilis:

    «Hey hopsti poisid. Ma tunnen, et ma ei suuda enam nii mängida ja sooviksin lõpetada ära selle pulli. Ma tänan kõiki, kes mind usaldasid ja ma siiralt vabandan kõigi ees, keda alt vedasin ja kes mind usaldasid. Aga see oli mu elu esimene stake ja ma ei osanud seda ette näha, et võõra rahaga mängimine mind nii murrab.

    Seega ma palun, et me lõpetaksime stake ära ja olen nõus loovutama kogu oma kasumi selle diili tegemise aeg. Ma veelkord vabandan. Kui Te ei ole sellega nõus, siis sooviksin mõned vabad päevas ja jätkaksime. Mis arvate poisid?». Siis oleks diil lõppenud sõbralikult.

    Lisaks rõhutan, et OP esimeses postituses on lause: «Steigi pikkus maksmimaalselt kuu aega. Kui tulevad kiirelt head tulemused, siis võime arutada steigi varasemat lõpetamist.»

    See tähendab, et kui tuleb suurem hiiter siis võib arutada diili varasemat lõpetamist. Arutelu ei toimunud ning võeti ühepoolselt otsus vastu. See tähendab, et ei möödunud kuud ja puudus ka arutelu. Seega on see diili räme rikkumine ning keegi peab siin võtma objektiivse kohtuniku rolli. Kuna mina olen kindlasti stake'jate poolt ja Rinaldo on siiski mu sõber, siis mina ei ole objektiivne.
    Mida sa seletad ja analüüsid siis siin 24/7 kui sa ei ole objektiivne? Tee eraldi teema ja anna oma subjektiivne arvamus stake'de kohta seal, mitte siin. Saad sa aru, et sinu kui foorumi pomo siinne subjektiivne jutt ussitab seda teemat. Camul on see kohtuniku roll.

    ja lase mu uus teema, mis ma siia alafoorumisse panin, et saaks ühiselt arutada, kuidas kokku leppida edaspidi stake reeglid.

    rääkida mingist detektiivi tööst... seda saab nagunii teha, kui on adekvaatne info, siis saadad info camule, mitte ei kirjuta avalikult siia (ega teema ju lugemiseks suletud ei oleks). Sealjuures saab camu kontrollida info paikapidavust erapooletult. Sa saad ise ka aru, et ebaadekvaatne lisandunud info ei tee siin mingit head.

    teemasse ka:

    Kõik stake'jad said said kirja ning vähemalt hetkel on nii, et ma ei ole ainuke, kes on kelluulu pakutud lahendusega nõus
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 07.05.13 at 19:26

  10. #390

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Antud hetkel oleks teoreetiliselt parim lahendus see, mis võrduks lahendusega, kui $517,45 kasumi asemel oleks samaväärne kahjum. Muidu lihtne arvutus näitaks, et $206 oma rahadega edasi grindimine pole kohe mingil viisil kasumlikum, kui $1392,45 teiste rahadega edasi grindimine.

  11. #391

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Hetkel Starsis ülekannetega jama.
    Vastasin kellule:
    Minul ka Pokerstarsist väljamaksega probleeme, reedest saadiks ootan ja täna tehti alles ülekanne ning nüüd 1-3 päeva veel aega.

    Ma siiski leian, et kuna sa katkestasid stake kokkuleppeta, siis tuleks kogu kasum ära saata, kuna mina panin oma raha mängu, sina ei riskinud millegagi, lisaks sulle jäävad stellarid ja fpp-d. Mingi HH küsimise pärast solvuda on küll natuke väike põhjus stake lõpetamiseks. Kindlasti väärid sa oma osa kasumist, aga käitumine annab soovida.

  12. #392

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Hetkel Starsis ülekannetega jama.
    Vastasin kellule:
    Minul ka Pokerstarsist väljamaksega probleeme, reedest saadiks ootan ja täna tehti alles ülekanne ning nüüd 1-3 päeva veel aega.

    Ma siiski leian, et kuna sa katkestasid stake kokkuleppeta, siis tuleks kogu kasum ära saata, kuna mina panin oma raha mängu, sina ei riskinud millegagi, lisaks sulle jäävad stellarid ja fpp-d. Mingi HH küsimise pärast solvuda on küll natuke väike põhjus stake lõpetamiseks. Kindlasti väärid sa oma osa kasumist, aga käitumine annab soovida.
    kui rahad on üle tulnud, siis saada mulle oma rekvisiidid, kannan 20€, et asi leiaks kiire lahenduse.

  13. #393

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Loe Uuesti läbi, ma olen enam kui veendunud et käed oleks ilusti imporditud. põlema pandi asi siiski selle video lausega.

  14. #394

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Kindlasti tuleb ära märkida, et Kelluulu videod on väga head olnud ja eriti see 45-man. Väike ebastandardsus (võib-olla osa ka selleks siin videos, et luua show elemente) ja loovus tuleb alati kasuks mängus, eriti kasulik oli siin see QQ limp taolise mängija vastu. Pean end ICM spetsialistiks 45-man ja 180-man SnGdes ja selles videos polnud ühtki vale shove'i ega all in calli. Kommentaarid olid ülimalt meelelahutuslikud ja naersin ikka kõveras, kui vaadanud olen seda.

  15. #395
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Steik raames lubati videosid ka, mida ei tulnud. Fulltime pettumus. Mind visati stakejate nimekirjast välja kuigi olin esimene- Taas bäd biit. (ei tea kas Ranka saaks/oskaks vastata kuidas stakejaid valitakse). Lisaks sellele et mängus ei õnnestu, tõmmatakse ka foorumis kott pähe. I hate poker. today

  16. #396
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Rahad käes! Kaebused puuduvad.

  17. #397

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Rahad käes! Kaebused puuduvad.
    sama!

  18. #398

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Rahad käes! Kaebused puuduvad.

    same-same.

  19. #399
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    rahad käes

  20. #400
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kelluulu otsib 180man turbo steiki

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Rahad käes! Kaebused puuduvad.
    confirmed

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES