Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 268

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Milline neist saitidest sisaldab enim/kasulikumat vms informatsiooni ja õppevideosid NL10-NL50 FR mängude kohta ? Omad kogemused ?
    Danke!

  2. #2
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Mina valisin täna StoxPoker'i, aga seda suuresti tänu sellele, et sain FullTildi punktid ära kasutada. Kogemustest veel paraku rääkida ei oska, lähipäevil peaks kasutaja aktiveeruma.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Olen kasutanud DC ja CR ning DC on minule parem tundunud - alates videode tehnilisest kvaliteedist, kui ka mängijate enda mängu kvaliteedile.

    CR on end uuendanud ja uut poliitkat ma neil ei tea aga kui jätkavad vanaviisi, et break-even/losing mängijad jagavad tarkusi - siis kamoon. See muidugi näitab seda, et enne TR väljatulekut usuti break-even/loserite juttu ja kõik noogutasid, et jube hea coach - tegelikkuses video ei aidanud sittagi.

    Põhimõtteliselt platseebo effekt :)

  4. #4

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Põhimõtteliselt platseebo effekt :)
    Aga kui platseebo efekt toimib, siis miks mitte :D

  5. #5

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Olen kasutanud DC ja CR ning DC on minule parem tundunud - alates videode tehnilisest kvaliteedist, kui ka mängijate enda mängu kvaliteedile.

    CR on end uuendanud ja uut poliitkat ma neil ei tea aga kui jätkavad vanaviisi, et break-even/losing mängijad jagavad tarkusi - siis kamoon. See muidugi näitab seda, et enne TR väljatulekut usuti break-even/loserite juttu ja kõik noogutasid, et jube hea coach - tegelikkuses video ei aidanud sittagi.

    Põhimõtteliselt platseebo effekt :)
    Hmm, huvitav teada, ma olen juba 3 nädalat edutult üritand sinna kontot teha ( pole viitsind lihtsalt) ja tundub, et ega ei tahagi teha enam

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    nii plaju kui mule kõrva on jäänud, siis Dc-d kiidetakse sitaks rohkem

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.
    Aga DC full-ring on nuts ja juba ainuüksi Nolani videode pärast tasub seda vaadata.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.
    selle seitsmepäevase "free" triali saad siis kui kuuajase membershipi eest ära maksad.

  10. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    selle seitsmepäevase "free" triali saad siis kui kuuajase membershipi eest ära maksad.
    wat

    Saab 7ndal päeval enda subscribtioni katkestada ja ei pea ju pennigi maksma. Vähemalt omal ajal oli nii.

    edit:*Get your FREE 7-day trial of DeucesCracked.com with a monthly subscription. Cancel at any time during the first seven days and you will not be billed. At the the end of the trial, your monthly subscription to DeucesCracked original poker programming will begin! One free trial per household, please.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    DC 6max videod - tõmbasin kõik alla sealt, mis kätte sain. Üldmulje on ok, aga nt tubasteve, kes seal peainsener on, on ka BE/kaotav mängija...

    http://www.pokertableratings.com/overview/s-dubya'][/URL]

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    19,000 kätt :)

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    tahaks teada, kes cardrunnersist on losing player

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Selle jaoks on TR, lase aga coachide nimesid läbi ja tulevad väga väikese winratega mängijad päevavalgele.

    Ma ei ütle, et nad halvad mängijad on aga nad ei ole ka nii head, et nende videosid päevad läbi vahtida. Kindlasti on paar pärli aga need on üksikud ja lusti jätkub paariks tunniks.

    Selle raha eest ostke ESTPatrickule või lenC'ile paar õlli ning saate täpselt sama coachi. Samas kannatage aastake veel ja selle foorumi tase ületab keskmise CR pro taset.

  15. #15

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Olen olnud ka Stoxpokeri liige (just sai aastane liikmeaeg läbi) Stoxpoker jättis iseenesest hea mulje.
    Minumeelest pole eriti mõtet mingit aastast liikmeaega võtta kuna see videote vahtimine tüütas mind küll ära, algul vaatasin mingi 10 videot siis olis selline aeg kus pool aastat ei käinud ühtegi videot vahtimas. Aasta jooksul mingi 15-20 videot vaatasin mahavisatud raha polnud aga kõige mõtekam oleks osta neid 24h liikme staatuseid Full Tiltist siis tead et 24h aega vaadata ja vaatad selle ajaga ära mida sa õpida tahad.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    deuces cracked saab minu hääle

  17. #17

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas Marks111
    ...aga kõige mõtekam oleks osta neid 24h liikme staatuseid Full Tiltist siis tead et 24h aega vaadata ja vaatad selle ajaga ära mida sa õpida tahad.
    Räägi lähemalt nendest 24h "pakketidest", palju plekivad või kas peab mingid punktid täis mängima?

  18. #18

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas 50CandyJoe
    Räägi lähemalt nendest 24h "pakketidest", palju plekivad või kas peab mingid punktid täis mängima?
    Ise neid kasutanud pole aga Full Tiltist saab 24h cardrunnersi paketi osta

    24 Hour Pass
    3,000 Points

    You've heard about CardRunners, but just how valuable is this service? Now you can find out for yourself, with a 24 hour day pass to the best poker training money can buy. The day pass gives you 24 hours to watch up to 50 videos of your choosing, browse the CardRunners poker forum, and see why we've produced thousands of success stories.

    Please Note: You will receive two emails, one immediately from the Full Tilt Store confirming the purchase, and one within 72 hours from CardRunners Support with instructions how to activate your CardRunners subscription. If you have any questions regarding this purchase, please contact Support@Cardrunners.com

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Tsitaat Algselt postitas Marks111
    Ise neid kasutanud pole aga Full Tiltist saab 24h cardrunnersi paketi osta

    24 Hour Pass
    3,000 Points
    See 3000 on siis mingi ca $15 eest punkte IMO.

  20. #20
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    3000 punkti eest saab laias laastus kuu aja kasutaja stoxis olla. Ise olin kuu aega kasutaja.
    Ise olen sealt enamus micro 6max videosid ära vaadanud ning jätsid küll päris hea mulje. Ma küll ei ole kunagi vaadanud, kes neist seal võitev või kaotav mängija on, aga coachid nagu stoxtrader, leatherass, cottonseed, Ed Miller ning jason "code7654321" Ho jätsid küll hea mulje.
    Pole teistega võrdlusi, aga stoxi soovitan küll.

Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES