Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 31 EsimeneEsimene ... 182627282930 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 615
  1. #541
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    ( Click to show/hide )



    Millal seda olen väitnud ?.
    Mulle jäi selline mulje su jutust. Üldse su varasematest postitustest on mulle jäänud mulje nagu sulle eriiti ei meeldi, kui inimene kahtleb võimu esindajates. Võibolla olen vale mulje endale kujundanud.

  2. #542

    Re: Vandenõu või mitte?

    See Delfi artikkel on kuld. Mega haige kuidas facebuukis igasugust sitta jagatakse ja kutsutakse inimesi ärkama ja mida ***** veel.
    Endal feispuugi põhjal saan öelda, et väga paljusid staažikaid jagajaid iseloomustab sarnane "saatus" - 20dates buumeri-joodikud, olematu haridusega ning julgen ka väita, et harituseta. Sellinne kontigent lausa imeb seda infot endale sisse ilma vähimagi kahtluseta.

    Vandenõudest veel rääkides, meenub eelmine suvi mil töötasin USAs ühes laos, seal oli üks 30dates neeger, kes keset tööd tüütas teisi töötajaid sellise jutuga umbes, et: "Vabamüürlased juhivad maailma, obama on reptiil etc...", samal ajal endal silmad punnis ja kokutas meeletult, ma ei tea, kas see oli nö. hirmust või mitte(Võimalik, et tegu oli vaimselt pisut vildakaga). Küsisin talt ka veel lampi, et kas 9/11 ajal lendas tornidesse lennuk? Tüüp vastas, et on veendunud et need olid raketid hoopis. Allikaks nimetas ta Youtuubi. :D
    Järgmine päev tüüpi tööle enam igatahes ei ilmunud, jusiis vabamüürlased viisid tüübi minema, "He knew too much.." :DDD
    Viimati muudetud Carl poolt : 28.11.13 at 14:16

  3. #543
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Carl Vaata postitust
    Allikaks nimetas ta Youtuubi. :D
    Selliseid mehi meilgi siin teemas. :P

  4. #544

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Teiseks on vandenõuteooriatel see probleem, et meeletult on asi usus. Võetakse, et mingi kindel uskumus - näiteks, et Bostoni pommitamine oli inside job - ja siis ei vaadata mitte üldpilti, vaid iga fakt väänatakse oma usu ja valitud ideega sobivaks. Siin on mul lemmik näiteks alati igasugused NASA teemad. Populaarses foorumis ütles üks tüüp hästi, et tema mingit NASA ja nende pilte ei usu. Ja ongi kõik! Nii lihtne ongi. No mis siis viga oma teooriat kütta ja muinasjutte välja mõelda. teine hea asi ongi see teooriate keerutamine - juhtub asi X ning siis pannakse selle külge nii UFO'd , vabamüürlased, reptiilid, natsid ja kõik mu meelepärane. Selle usuteemaga on mu lemmik veel see, et kuidas vahel keegi teeb üleskutse ja allkirjade kogumise, et valitsus avaldaks materjalid juhtumist YX5 kuidas tulnukad oma kiibi Reagani ajusse siirdasid (mõtlesin välja, aga ei imestaks kui selline teooria on). See on vandenõuteoreetikutele win-win igatipidi - kui valitsus midagi avaldab, mis ei tõesta nende teooriat, siis öeldakse et pole kõike avaldatud ja valitsus valetab. Kui aga valitsus ütleb, et ei ole sellist asja olnudki - ja no tõesti polnudki, teooria ikkagi ju - siis jälle saab vinguda, et vandenõu boohoo.

    Sa ajad siin segamini vandenõuteoreetikud ja mingid fanaatikud. Vandenõuteoreetikud küll mingeid uskumusi lambist omaks ei võta, pigem just kahtlevad kõiges. See et mingi nutjob ennast vandenõuteoreetikuks peab, ei muuda asja.
    Tähtis on omada kriitilist meelt ja olla valmis oma eksimusi tunnistama, siis on teistel sinuga hea koos olla ja maailm üldse parem paik.

  5. #545
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sa ajad siin segamini vandenõuteoreetikud ja mingid fanaatikud. Vandenõuteoreetikud küll mingeid uskumusi lambist omaks ei võta, pigem just kahtlevad kõiges. See et mingi nutjob ennast vandenõuteoreetikuks peab, ei muuda asja.
    Alex Jones on üks nutjobidest, ja tal on üks suurim follow grupp.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tähtis on omada kriitilist meelt ja olla valmis oma eksimusi tunnistama, siis on teistel sinuga hea koos olla ja maailm üldse parem paik.
    Tuleb omada kriitilist meelt ka nende inimeste vastu kes proovivad teistele VT-sid pähe määrida.
    Neilgi omad kasud mängus.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 30.11.13 at 19:41

  6. #546
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Vandenõu või mitte?

    http://www.bbc.co.uk/news/technology-25395989

    Oh god it’s happening.

    Skynet tuleb. :(

  7. #547
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Vandenõu või mitte?

    ( Click to show/hide )

  8. #548

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    nõus.
    aga keissi sa ei veena.

  9. #549

    Re: Vandenõu või mitte?

    Seagripi vaktsiin ikka tehtud teil? See on ju väga horrible disease.
    Kui teil endal oleks kogemus laps enne vaktsineerimist-laps pärast vaktsineerimist, siis võiks ju sõna võtta ja sellest rääkida, mingeid mittemidagiütlevaid pildikesi kopeerida, mis selle eesmärk on?
    (mul lapsed vaktsineeritud, olemas kogemus, miks vaktsiin võib teha, õel ei ole vaktsineeritud ja ei vaktsineerita kah)

  10. #550
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kui teil endal oleks kogemus laps enne vaktsineerimist-laps pärast vaktsineerimist
    Mis lugusid sa loodad kuulda ? Stiilis, et ühte last vaktsineerisin see muutus loiuks, kaotas eluisu, hakkas gootimetalit kuulama ja lõigub ennast. Teist ei julgenud enam vaktsineerida ja sellest sai telegrami toimetaja. Või mis peaks lapse juures enne-pärast muutuma ?

  11. #551
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Vandenõu või mitte?

    Minu Immunoloogia aine õppejõud, kes on MD ja PhD ning viimased 15 aastat sellel alal teaduslikku ja praktilist kliinilist tööd teinud, vaktsineerib ennast ja oma lapsi iga aasta.

    See on minu jaoks miljon korda usaldusväärsem allikas kui mõne hipi emme jutt internetis tbh.

  12. #552
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    vaktsineerib ennast ja oma lapsi iga aasta.
    Tekkis lihtsalt küsimus, et kuidas sa seda tead?

  13. #553

    Re: Vandenõu või mitte?

    Ma pakun, et õppejõud ütles seda loengus?

  14. #554
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Tekkis lihtsalt küsimus, et kuidas sa seda tead?
    Kliinikumi töötajatele pakutavad tasuta vaktsiinid tulid seminaris teemaks ja siis õppejõud ütles, et ta ise kasutab neid iga aasta ja laseb lastele ka teha.

  15. #555

    Re: Vandenõu või mitte?

    wtf, miks keegi peaks vaktsineerimise vastu olema üldse?

  16. #556

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Mis lugusid sa loodad kuulda ? Stiilis, et ühte last vaktsineerisin see muutus loiuks, kaotas eluisu, hakkas gootimetalit kuulama ja lõigub ennast. Teist ei julgenud enam vaktsineerida ja sellest sai telegrami toimetaja. Või mis peaks lapse juures enne-pärast muutuma ?
    Ma loodan kuulda natukenegi kriitilise meele omamist, mitte mingi poole valimist ja pimesi järgimist. Jah, mu laps ei võtnud pool päeva jalgu alla peale vaktsineerimist, polnud meeldiv seda kõrvalt vaadata. Aga see selleks.

    Räägi mõne arstiga, kes käib ravimifirmade sümposiumitel, kuula, mida neile seal räägitakse. Põhijutt on see, et inimene peab oma elu saama elada täpselt nii, nagu tahab, ehk süüa saasta, stressata, vedeleda diivani ja arvuti taga, meie asi on sellest tingitud tervisehädade jaoks ravim välja mõelda. Võta ükskõik, mis ravimimüügi list, alati on tipus antidepressandid, kolesterooliravimid ja artriidiravimid. Ehk ravimid, mis ei ravi sind kunagi terveks, vaid mida sa pead eluaeg võtma, et normaalselt eksisteerida. Ehk kedagi ei koti inimese terveksravimine, selles suunas ei tehta ühtegi liigutust ravimifirmade poolt. Ma loodan kah koguaeg, et äkki vaktsiinidega käitutakse täpselt vastupidi. Sel juhul peaks ma uskuma ka seda, et minnaksegi aktsionäride koosolekule ja esitletaksegi ravimit, mis nende ülejäänud ravimite müüginumbrid vabalangusesse paneb.
    Aga eks sa tee omad järeldused, aga tee neid vähe laiemalt asja uurides, mitte tuimalt facebooki postitust kopides.

    Ja veel, ma laseks ka praegu kõik vaktsiinid lastele sisse süstida, kuigi mitte rõõmust hõisates, niiet ma pole mingi hull vandenõuteoreetik selles suhtes, aga hoian näiteks lapsed võimalikult eemal HFCS ja aspartaami sisaldavatest toitudest, kuigi coca-cola ütleb, et need on tervisliku toidulaua lahutamata osa, tuleb ainult mõõdukalt tarbida ja rohkem liikuda. Lol.

  17. #557

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Minu Immunoloogia aine õppejõud, kes on MD ja PhD ning viimased 15 aastat sellel alal teaduslikku ja praktilist kliinilist tööd teinud, vaktsineerib ennast ja oma lapsi iga aasta.

    See on minu jaoks miljon korda usaldusväärsem allikas kui mõne hipi emme jutt internetis tbh.
    Kui ta tõesti lausa iga aasta ennast ja oma lapsi vaktsineerib, siis mina teda küll usaldusväärseks allikaks ei peaks. Üle vindi keeramise paratamatu lõpptulemus on mutrite logisemine.

  18. #558
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Minu Immunoloogia aine õppejõud, kes on MD ja PhD ning viimased 15 aastat sellel alal teaduslikku ja praktilist kliinilist tööd teinud, vaktsineerib ennast ja oma lapsi iga aasta.

    See on minu jaoks miljon korda usaldusväärsem allikas kui mõne hipi emme jutt internetis tbh.
    gripi vastu?

  19. #559
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    ...mis nende ülejäänud ravimite müüginumbrid vabalangusesse paneb...
    Sa tahtsid öelda, et inimene või grupeering, kes geneerilise vähiravimiga välja tuleb on üleöö #1 maailma rikkamate tabelis. Bill Gates-i varandus oleks köömes selle kõrval.

    Tasuks ka kurssi viia nende triljonitega (jah triljonitega, mitte miljonite/miljardite), mida iga aasta research & developmenti peale kulutatakse, et konkureerivate developeridega sammu pidada.
    Ülimalt naiivne oleks hoopis arvata, et keegi sellises konkurentsis meelega saboteerib/nõrgendab enda uue drugi mõjueffekte.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 21.12.13 at 17:34

  20. #560
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma loodan kuulda natukenegi kriitilise meele omamist, mitte mingi poole valimist ja pimesi järgimist. Jah, mu laps ei võtnud pool päeva jalgu alla peale vaktsineerimist, polnud meeldiv seda kõrvalt vaadata. Aga see selleks.
    Siis su lapsel on midagi viga või on tegu väga harva esineva kõrvalmõjuga. Võib-olla sinu lapse jaoks pole siis tõesti vaktsineerimine hea asi, aga 99% jaoks on.

    Mul üks sugulane tänu sellele elab, et turvavöö oli lahti kui autoga crashis. Sellest ei saa nüüd järeldada, et turvavöö halb asi on.

Lehekülg 28, kokku 31 EsimeneEsimene ... 182627282930 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES