Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 31 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 615
  1. #281
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Vandenõu või mitte?

    järjest paremaks läheb. tegelt ka. kalle, valgusta veel millegiga, mul endal pole aega surfata ja andmeid koguda. ilma irooniata.

  2. #282
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 104

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
    +1 Ranka. Olen seda filmi näinud.On olemas raamat kuust(ka eesti keeles), kus tõestatakse ära , et kuu on tehislik objekt.
    Maailmas on väga palju tavainimesele uskumatut.Masside kohus on ujuda peavoolus.(kui ta ei taha ärgata) Võtsin sõna, kuna
    juba oli uus teema.Muuseas Levis valdab palju huvitavat infot.Aga koht ja aeg selle jagamiseks peab olema ilmselt teine.
    Maailmas on miljoneid raamatuid.Kuskil on peidus ka tõde.Sa pead selle ise üles leidma.Peidus on ta selle pärast, et on olemas jõud, kes on suutelised takistama info levikut, mis ei meeledi.
    +1

  3. #283
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
    +1 Ranka. Olen seda filmi näinud.On olemas raamat kuust(ka eesti keeles), kus tõestatakse ära , et kuu on tehislik objekt.
    Maailmas on väga palju tavainimesele uskumatut.Masside kohus on ujuda peavoolus.(kui ta ei taha ärgata) Võtsin sõna, kuna
    juba oli uus teema.Muuseas Levis valdab palju huvitavat infot.Aga koht ja aeg selle jagamiseks peab olema ilmselt teine.
    Maailmas on miljoneid raamatuid.Kuskil on peidus ka tõde.Sa pead selle ise üles leidma.Peidus on ta selle pärast, et on olemas jõud, kes on suutelised takistama info levikut, mis ei meeledi.
    Rahvas ootab ikka 20bi videot.

  4. #284
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

  5. #285

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Rahvas ootab ikka 20bi videot.
    Sa ka vandenõuteoreetik?

    Järsku BM tegi tõesti ligi 4 aastat tagasi ühe konto mõeldes, et järsku läheb tulevikus vaja.

  6. #286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 104

    Re: Vandenõu või mitte?

    mis sa arvad, et kuidas jumal siis kuu lõi? sünnitas w? ei ikka oma kätega ehitas.

  7. #287
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 104

    Re: Vandenõu või mitte?

    Kalle oskad veel filmi - ja raamatu soovitusi anda?

  8. #288

    Re: Vandenõu või mitte?

    Mina olen siin toetanud kahte vandenõuteooriat, WTC puhul maja 7 vabalangemiskiirus ja Sandy Hook koolitulistamine. Ma ei ole mingi fooliumimütsiga koll kusagil ema keldris, kes "Ancient Aliensi" peale seent rutjab,vaid realistliku maailmavaatega inimene, kes kindlasti esimese Youtube video peale hoogu ei satu. Ma olen tundide viisi vaadanud loenguid sellesama maja 7 vabalangemise kohta, võrrelnud NIST-i raporteid vandenõuteoreetikute omadega, jälginud, kuidas NIST järjest parandusi teeb, isegi vabalangemist tunnistab, aga siiski jäädes kindlaks oma arvutimudeliga saadud tulemustele. See ei ole vandenõuteooria, see on puhas füüsika, lähteandmed on kõigile näha.
    Sandy Hook koolitulistamine on jällegi vastupidine, kus vaatad suuremat pilti ja mittemidagi ei klapi lõpuks. Nagu mingit b-kategooria filmi vaataks, kus näitleja ei mäleta, mida ta eelmises kaadris tegi ja nüüd paneb täiega mööda. See, et see täielik jama on, on minu jaoks fakt, aga ma ei ole suutnud endale selgeks teha, kuidas ja miks see juhtus. Kas uudisteagentuurid sattusid hoogu ja ei tahtnud enam lolliks jääda, kui aru saadi, et oli suvaline õppus või midagi muud.
    Mõtlemapanev on ka, kui kerge oleks tegelikult lavastada selliseid asju. Näitame mingit suvalist inimest, siis näitame teist inimest, kes räägib midagi esimese kohta. Me võtame seda kui piisavat tõendit selle esimese inimese eksisteerimise kohta ju, aga teda ju tegelikult ei peagi eksisteerima. Kui linnarahvalt lisakinnitust küsida ja kõik ütlevad, et ei tunne sellist, siis pigem mõtled, et ega nad ei saagi ju kõiki tunda. Selliste võtete abil saaks ju vajadusel lavastada väga suure hulga osalistega olukorra. Praegusel ajal on muidugi facebookid jne, aga mida seegi näitab? Samamoodi võltsitav, ainult tahtmist on vaja.
    Lisaks veel see "Eesmärk pühitseb abinõu" värk. Elu ei ole mustvalge. Kui inimesele öelda, et me lavastame nüüd ühe koolitulistamise, aga tänu sellele võetakse vastu seadus, mis keelab ära tulirelvad ja kõik koolitulistamised on jäädavalt ajalugu, kas on kergem suud pidada? Kindlasti on. Samamoodi võib alati välja käia patriotismikaardi, tapame küll mõned jooksjad, aga saame rahva poolehoiu ja fundingu peale, et terrorism kogu maailmast välja juurida.
    Sellised asjad on juhtunud ja juhtuvad kogu aeg edasi, helgema tuleviku nimel tehakse täna kuritegusid. Kasvõi e-valimised. Ma pean neid väga ausateks hetkel, aga kui küsitlused näitaksid, et sotsid ja kesk võtavad julma enamuse riigikogus ja valimisprogramm on täis võlgu elamist, kas reform tahab vaikselt kõrvale astuda? Kas nende toetajad oleksid võimelised natuke kõrvale vaatama? Võibolla polekski nii suur kuritegu hirmsa tuleviku vältimiseks natuke susserdada? Mõelge natukene sellele sügavamalt, sest kui te sellistesse võimalustesse üldse ei usu, siis jäävad teie enda argumentideks ainult see, et kõik inimesed on õilsad, puudub ahnus ja eksisteerib hirm karistuse ees.

  9. #289
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sa ka vandenõuteoreetik?

    Järsku BM tegi tõesti ligi 4 aastat tagasi ühe konto mõeldes, et järsku läheb tulevikus vaja.
    Aga tõesta, et ei ole BM.

  10. #290
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Vandenõu või mitte?

    http://en.wikipedia.org/wiki/Stanford_prison_experiment
    Selline eksperiment tehti, kindlasti on paljud sellest juba kuulnud või filmigi näinud selle ainetel.
    Ei ole küll vandenõuteooria, kuid näitab nii mõndagi inimloomuse kohta. Inimeste loomalikud instinktid kipuvad tihtipeale tervet mõistust varjutama.

  11. #291
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Vandenõu või mitte?

    http://www.youtube.com/watch?v=tGHMv73_j04
    Hakkab 30min-st.

    Joe Rogan Ja Sam harris arutavad pikkalt ,laialt 9 11.
    Ja Joe Rogan toob enamus poindid väga hästi ,et miks 9 11 võis olla vandenõu.(Et kes said kasu jne)

    Sam Harrisel on minu arvates head vastused ta ei hakka detailide üle vaidlema vaid seletab suuremat pilti.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 30.04.13 at 14:26

  12. #292

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    http://en.wikipedia.org/wiki/Stanford_prison_experiment
    Selline eksperiment tehti, kindlasti on paljud sellest juba kuulnud või filmigi näinud selle ainetel.
    Ei ole küll vandenõuteooria, kuid näitab nii mõndagi inimloomuse kohta. Inimeste loomalikud instinktid kipuvad tihtipeale tervet mõistust varjutama.
    stanford prison experiment on saanud ääretult palju kriitikat oma metoodika osas. See muidugi ei tee seda vähem huvitavaks/ajaloolisemaks.

    cliffs:
    vangirollis isikud vahistati reaalselt, nii et nad ise ei teadnud asjast mitte midagi (v.a. see, et nädal varem olid andnud nõusoleku osaleda tulevikus katses). Seoti kinni ja hoiti teadmatuses ca 8 h.- Sellise asja peale oleks iga normaalne inimene ära flippinud

    Zimbardo oli ise biased, mõjutas katse kulgu ning flippis ise ära, arvates vahepeal, et "guys, stfu, I have a prison to run"

    Paljud "valvurid" tegelikult ei tahtnud niimoodi käituda, kuid nad olid nii juhendatud zimbardo poolt. Üks tüüp oli veidi hull tho

    Olen selle kohta varasemalt teinud meta, aga ei mäleta enam täpselt.

    Igastahes see asi ei näita inimese loomalike instinkte niivõrd kuivõrd konformsust ja allumist võimule/juhtfiguurile (katses zimbardo)

  13. #293

    Re: Vandenõu või mitte?

    Ranka - Mul oleks paljugi soovitada, mida lugeda,vaadata.Ei taha seda teha siin saidil.Hea meelega kohtuks Sinuga enne ja räägiks.Elan Tartus, kui satud siia, helista.Saadan tel. numbri.Siiski annaks kaks raamatusoovitust, mis sobivad ka laiemale ringile:
    Tom Valsberg - Kuidas rännata ilma hirmuta.
    M.J.Pangman,M.Evans - Tants veega. Head lugemist!

  14. #294
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Vandenõu või mitte?

    Ranka your time has arrived ,its time to wake up.
    Võta sinine tablakas. (matrix).
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 30.04.13 at 14:36

  15. #295
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Vandenõu või mitte?

    2009 aasta kasutaja ja alles nüüd tuleb kapist välja. Not bad peaks mainima

  16. #296

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
    +1 Ranka. Olen seda filmi näinud.On olemas raamat kuust(ka eesti keeles), kus tõestatakse ära , et kuu on tehislik objekt.
    Maailmas on väga palju tavainimesele uskumatut.Masside kohus on ujuda peavoolus.(kui ta ei taha ärgata) Võtsin sõna, kuna
    juba oli uus teema.Muuseas Levis valdab palju huvitavat infot.Aga koht ja aeg selle jagamiseks peab olema ilmselt teine.
    Maailmas on miljoneid raamatuid.Kuskil on peidus ka tõde.Sa pead selle ise üles leidma.Peidus on ta selle pärast, et on olemas jõud, kes on suutelised takistama info levikut, mis ei meeledi.
    Kunagi loodetavasti on sul endal ka imelik oma tekste lugeda, kui sa just nalja ei tee.

  17. #297

    Re: Vandenõu või mitte?

    Ma paneks kalle157 ja EestiAA kohe mõneks ajaks ühte ruumi ja välja saaks nad alles siis, kui üksmeelele jõuavad.

  18. #298
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
    +1 Ranka. Olen seda filmi näinud.On olemas raamat kuust(ka eesti keeles), kus tõestatakse ära , et kuu on tehislik objekt.
    wat

  19. #299
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Vandenõu või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    wat
    yep.. ma olin ka alguses üsnagi nagu:




    aga siis:


  20. #300

    Re: Vandenõu või mitte?

    Ma oleksin sellega nõus, kui EestiAA vaatab ära teemaks olnud filmi kõik osad.Ja natuke mõtleb oma peaga.Aga ilmselt siis ongi leitud üksmeel.

Lehekülg 15, kokku 31 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES