Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 56 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 1103
  1. #761
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    sorri, aga sõnavabadus veel kehtib ning ma olen konkreetselt vastu sellistele iniestele nagu vandalar. Oli küll lambi post, kuid see ei muuda arvamust sinusse. Asi isiklik sinuvastu, kuna pajud tuttavad sõbrad kannatud sinusuguste pärast!
    Kuidagi tuleb end ju välja vabandada...




    3000 POST !!! GUMBALL 3000 PÜHENDATUD !!!

  2. #762
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    sorri, aga sõnavabadus veel kehtib ning ma olen konkreetselt vastu sellistele inimestele nagu vandalar. Oli küll lambi post, kuid see ei muuda arvamust sinusse. Asi isiklik sinu vastu, kuna paljud tuttavad/sõbrad kannatanud sinusuguste pärast!
    Sõnavabadus kehtib, aga pane vaseliin ja muud kaitsevahendid hakkama. Ma kasutasin kanepit, et depressiooni leevendada ja jumal teab, et ma olen tänu kanepile elus. Sinusuguste ajuinvaliidide sõimu pärast uuesti deprekasse laskuda ja veene nüsima hakata oleks kurb. See, et Eesti kohus ei pea minu tervist mikski ei ole mingi üllatus, nad paneksid põdura vanamoori ka lukutaha, kui see nende kaukale liiga suureks ohuks peaks olema.
    Nüüd aga lase tulla ja too oma kannatada saanud sõbrad ka lagedale, sest ma ei tea küll, et keegi minu pärast kannatada oleks saanud.

  3. #763
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    lol

  4. #764
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sõnavabadus kehtib, aga pane vaseliin ja muud kaitsevahendid hakkama. Ma kasutasin kanepit, et depressiooni leevendada ja jumal teab, et ma olen tänu kanepile elus. Sinusuguste ajuinvaliidide sõimu pärast uuesti deprekasse laskuda ja veene nüsima hakata oleks kurb. See, et Eesti kohus ei pea minu tervist mikski ei ole mingi üllatus, nad paneksid põdura vanamoori ka lukutaha, kui see nende kaukale liiga suureks ohuks peaks olema.
    Nüüd aga lase tulla ja too oma kannatada saanud sõbrad ka lagedale, sest ma ei tea küll, et keegi minu pärast kannatada oleks saanud.
    You had it for second, now you lost it all :(

  5. #765

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sõnavabadus kehtib, aga pane vaseliin ja muud kaitsevahendid hakkama. Ma kasutasin kanepit, et depressiooni leevendada ja jumal teab, et ma olen tänu kanepile elus. Sinusuguste ajuinvaliidide sõimu pärast uuesti deprekasse laskuda ja veene nüsima hakata oleks kurb. See, et Eesti kohus ei pea minu tervist mikski ei ole mingi üllatus, nad paneksid põdura vanamoori ka lukutaha, kui see nende kaukale liiga suureks ohuks peaks olema.
    Nüüd aga lase tulla ja too oma kannatada saanud sõbrad ka lagedale, sest ma ei tea küll, et keegi minu pärast kannatada oleks saanud.
    ''Tänu kanepile elus'' Okei, see ütles suhteliselt kõik sinu isiksuse kohta. Kahjuks või õnneks sinu jaoks on Eesti kohtusüsteem kohati veel nõrk, sinusuguste jaoks. Pole mitte midagi inimeste vastu kes teevad boobi ja leiavad sellest vahest vaheldust ja naudivad elu. Kuid sinusugused tühikargajad, kes kukuvad Eesti suurimas pokkerifoorumis avalikult üle 1 posti kargama, et WEED FOR LIFE kes on krimkorras karistatud kasvatamisepärast. No fuck off tegelt ka!

    Sinusugused kes räägivad, et kasvatasid 14 taime ENDA tarbeks on bullshit! Kunagine tuttav kasvatas samuti enda tarbeks 3 taime, ning elatas ennast pool aastat ja oli igapäev fucked. Ma räägin seda sellepärast, et ma ei soovi siia maailma rohkem sinusuguseid fuck up kriminaalne kes kasvatab ''enda tarbeks'' ja seda propageerib!

  6. #766
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Aga tegelikult, Vandalar, kas sa oled lihtne kasvataja ja oskad mingid basic shitti või suht pro ja oskad ka igast huvitavaid leiutisi teha seoses kanepiga, nagu see vend: http://www.youtube.com/watch?v=3fYjfShtv-A

    Ja kuidas üldse prod tõmbavad? Random vanad enamasti plekkpurgist nt kes max valuet tahavad võtta, sa teed pläruna?

  7. #767
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga tegelikult, Vandalar, kas sa oled lihtne kasvataja ja oskad mingid basic shitti või suht pro ja oskad ka igast huvitavaid leiutisi teha seoses kanepiga, nagu see vend: http://www.youtube.com/watch?v=3fYjfShtv-A

    Ja kuidas üldse prod tõmbavad? Random vanad enamasti plekkpurgist nt kes max valuet tahavad võtta, sa teed pläruna?
    Tunnistan, et ise olen ka kuus kord kaks a.la ülepühapävane kanepikimuja. Mitte suurtes kogustes, vaid umbes 0,5g kahe peale.

    Üldjuhul teeb plekkpurgist aga olen näinud ka vendi, kellel on olemas vastav piip sellejaoks. Pmst sama nagu tavaline tiip aga väiksem.

    Kui joindina teha, siis ilmselt tuleb seda segada tavalise tubakaga, või mis?

    // In b4 banned, kui narko arutelu keelatud, siis ärge bannige vaid kustutage postid. Tänud ette.

    Päris nuts numbrimärk. F U 2 xd
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 21.05.13 at 20:03

  8. #768

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Plekk purgist suitsetamine on tervisele väga kahjulik. Joint on standard. Reeglina pure ehk tubakat ei lisa. Ice bong on parim.

  9. #769
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    ''Tänu kanepile elus'' Okei, see ütles suhteliselt kõik sinu isiksuse kohta. Kahjuks või õnneks sinu jaoks on Eesti kohtusüsteem kohati veel nõrk, sinusuguste jaoks. Pole mitte midagi inimeste vastu kes teevad boobi ja leiavad sellest vahest vaheldust ja naudivad elu. Kuid sinusugused tühikargajad, kes kukuvad Eesti suurimas pokkerifoorumis avalikult üle 1 posti kargama, et WEED FOR LIFE kes on krimkorras karistatud kasvatamisepärast. No fuck off tegelt ka!

    Sinusugused kes räägivad, et kasvatasid 14 taime ENDA tarbeks on bullshit! Kunagine tuttav kasvatas samuti enda tarbeks 3 taime, ning elatas ennast pool aastat ja oli igapäev fucked. Ma räägin seda sellepärast, et ma ei soovi siia maailma rohkem sinusuguseid fuck up kriminaalne kes kasvatab ''enda tarbeks'' ja seda propageerib!
    Taimedel on erinev saagikus, mõni suudab tõesti paari taimega vägagi soliidse koguse kasvatada, kuid mina ei teadnud palju ma emaseid sealt saan, sest ma ei klooninud oma taimi, vaid panin otse seemnest ja need ei olnud feminiseeritud seemned, seega panin rohkem kui topelt, arvestusega, et vähemalt 60% läheb isasteks ja tuleb välja tõmmata. Tingimused sitad ka ja ei tulnud sealt mingit eriti suurt kogust midagi, ma tahtsin seda ka söögi kujul tarbida ja selleks läheb ka märkimisväärselt palju materjali. See, et sa siin kisad, et sa ei austa Eesti kohtu otsust ja pead mind sellest hoolimata suuremaks kriminaaliks ja kelleks iganes on sinu probleem. Pealegi mulle ei meeldinud mõte, et ma peaksin pidevalt mingi paari taime otsas istuma- parem teen ühe suure laari, et pikaks ajaks mureta. Niikuinii sama karistus sisuliselt ju paari taime eest ka, seega milleks 2-3 taimega riskida ja pidevalt vaeva näha kasvatuse ja varjamisega, kui saab kõik ühe suvega ära teha ja siis pikalt chillida peale seda? Selline oli minu loogika. Vaatide viisi veini võib ju küll inimesel kodus olla, ei näe, et kanepi omamine kuidagi teistmoodi oleks.

  10. #770

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Taimedel on erinev saagikus, mõni suudab tõesti paari taimega vägagi soliidse koguse kasvatada, kuid mina ei teadnud palju ma emaseid sealt saan, sest ma ei klooninud oma taimi, vaid panin otse seemnest ja need ei olnud feminiseeritud seemned, seega panin rohkem kui topelt, arvestusega, et vähemalt 60% läheb isasteks ja tuleb välja tõmmata. Tingimused sitad ka ja ei tulnud sealt mingit eriti suurt kogust midagi, ma tahtsin seda ka söögi kujul tarbida ja selleks läheb ka märkimisväärselt palju materjali. See, et sa siin kisad, et sa ei austa Eesti kohtu otsust ja pead mind sellest hoolimata suuremaks kriminaaliks ja kelleks iganes on sinu probleem. Pealegi mulle ei meeldinud mõte, et ma peaksin pidevalt mingi paari taime otsas istuma- parem teen ühe suure laari, et pikaks ajaks mureta. Niikuinii sama karistus sisuliselt ju paari taime eest ka, seega milleks 2-3 taimega riskida ja pidevalt vaeva näha kasvatuse ja varjamisega, kui saab kõik ühe suvega ära teha ja siis pikalt chillida peale seda? Selline oli minu loogika. Vaatide viisi veini võib ju küll inimesel kodus olla, ei näe, et kanepi omamine kuidagi teistmoodi oleks.
    Olen kursis kõigega mis sa rääkisid, kuid viimane lause oleks olematta jäänud oleks ma sinusse PALJU paremini suhtunud. Ära mõista hukka, inimesed on erinevad.

  11. #771
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Taimedel on erinev saagikus, mõni suudab tõesti paari taimega vägagi soliidse koguse kasvatada, kuid mina ei teadnud palju ma emaseid sealt saan, sest ma ei klooninud oma taimi, vaid panin otse seemnest ja need ei olnud feminiseeritud seemned, seega panin rohkem kui topelt, arvestusega, et vähemalt 60% läheb isasteks ja tuleb välja tõmmata. Tingimused sitad ka ja ei tulnud sealt mingit eriti suurt kogust midagi, ma tahtsin seda ka söögi kujul tarbida ja selleks läheb ka märkimisväärselt palju materjali. See, et sa siin kisad, et sa ei austa Eesti kohtu otsust ja pead mind sellest hoolimata suuremaks kriminaaliks ja kelleks iganes on sinu probleem. Pealegi mulle ei meeldinud mõte, et ma peaksin pidevalt mingi paari taime otsas istuma- parem teen ühe suure laari, et pikaks ajaks mureta. Niikuinii sama karistus sisuliselt ju paari taime eest ka, seega milleks 2-3 taimega riskida ja pidevalt vaeva näha kasvatuse ja varjamisega, kui saab kõik ühe suvega ära teha ja siis pikalt chillida peale seda? Selline oli minu loogika. Vaatide viisi veini võib ju küll inimesel kodus olla, ei näe, et kanepi omamine kuidagi teistmoodi oleks.
    Krt Vandalar, mida sa kepid ajusid selle pokkeriga, ilmselge milles sinu talent seisneb... Pead aint partneri leidma kes sul kanepi-pilte Facebooki ei lase panna ja müügiga tegeleb jne, kasvatamises oled Walter White valmis :)

  12. #772

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Paide linnameeskond - JK Trans Narva 1.70 3.45 4.15
    Tundub +EV narva peale panna või mis ?
    lol ja toitis ?

  13. #773
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Olen kursis kõigega mis sa rääkisid, kuid viimane lause oleks olematta jäänud oleks ma sinusse PALJU paremini suhtunud. Ära mõista hukka, inimesed on erinevad.
    Sinu arvamus ei koti mind. Kasutades sinu enda kõneviisi- PEALE SEDA, kui sa lambist siin tatti pritsima hakkasid lihtsalt LAMPI nagu mingi tülinoriv tatikas, TÜHJA KOHA pealt mind sisuliselt mingisse inimgruppi liigitama, kes sulle mingil teadmata põhjusel ei meeldi, peale seda, kadus igasugune austus sinu vastu. Tegelikult ei ole mul kunagi sinu vastu austust olnudki, seega ei ole ka midagi kaotada. Suht standard ju. Kas nüüd laskume jälle nii madalale nagu osades riikides on seadused, mis ei luba ajalugu teatud aspekte lihtsalt avaldada, sest need ei ole poliitikaga kooskõlas, isegi kui on tõestatud, et ajalugu on nii ja naasugune ja palun, siin on ka faktid, siis poliitiliselt on tõe rääkimine kuritegu. Teadus ütleb, et kanep on ohutum kui alkohol ja sinu austusest ei ole mul ööd ega külma. Uuri teadust, loe natuke, mida teadlased räägivad ja uurimused näitavad. Nagu sa ütlesid, meil on sõnavabadus, kuid minu sõnavabadust on siin bannimisega juba nii palju rikutud, et sõnavabadusest rääkimine tundub küll silmakirjalik.

  14. #774
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    ma ei saa aru, miks te ikka veel sellel teemal vaidlete?
    inimesed on erinevad, arvamused on erinevad, maailmavaated on erinevad
    kellele viin, kellele pops
    kellele ema, kellele tütar
    elage oma elu ja muretsege oma pärast.
    + inimeste sildistamine tundub eriti mõttetu.
    tegu on pokkerifoorumiga, aga kui vandalar kuskil midagi kirjutab karatakse talle lihtsalt selga kohe :D

  15. #775

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Misasi see Gumball on täpsemalt, googeldasin natuke aga sotti ei saanud, mingi ralli, aga samas näidatakse end linnas? Kas võidu peale ei sõideta?

  16. #776
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    +1
    peace
    What would have jesus done? Kas jeesus oleks läinud kanepikasvatajaid ak47-ga kottima või oleks neile andestanud ja lubanud neil rahulikult loodust enda tarbeks kasutada? Või oleks kõik kanepi veiniks ümber konvertinud ja kõik alkohoolikuteks sundinud?

  17. #777
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Misasi see Gumball on täpsemalt, googeldasin natuke aga sotti ei saanud, mingi ralli, aga samas näidatakse end linnas? Kas võidu peale ei sõideta?
    See on mingi rikaste snoobide teema, millest ainult nemad ise aru saavad.

  18. #778
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Vandalar, mind on tegelt ülikaua huvitanud. Kuidas kurat sa vahele jäid nii väikese kogusega kui sa ei müünud. Mõni "sõber" läks menti?

  19. #779
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Vandalar, mind on tegelt ülikaua huvitanud. Kuidas kurat sa vahele jäid nii väikese kogusega kui sa ei müünud. Mõni "sõber" läks menti?
    See on natuke segane ja ilmselt jääbki müsteeriumiks. Või mõtled, et mendid on nii lahked ja ütlevad, et kes kitse pani või ROFL.

  20. #780
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    No, ise peaks ka ära tajuma veidi, et mis juhtuda võis või nii. Ma kujutan ette, et igale ettejuhtuvale vennale sa ju ei kuulutanud et 14 taime on kodus, tule teeme popsu.

Lehekülg 39, kokku 56 EsimeneEsimene ... 29373839404149 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES