Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 56 EsimeneEsimene ... 414950515253 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 1103
  1. #1001
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    ei noh, nihhuijaa. Tädil on selline hobi lihtsalt. Mõni ostab kalli raha eest Harley või Porsche, kuna on raha ja saab seda endale lubada. Ja enam kui kindlasti leidub keegi, kelle arvates on ka see räige raharaiskamine.
    Ning ilmselgelt on see Ojuland ka elus edasi jõudnud, erinevalt neist Delfi virisevatest donkidest.
    Viimati muudetud peete82 poolt : 29.05.13 at 19:55

  2. #1002

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    On väike vahe selles, kas sõõrumaa naine laseb endale mehe raha eest 10k € kasuka osta või teeb seda n.ö. "rahvalt" palka saav isik. On asjad, mida võib teha, kuid mida ei tehta, sest see ei ole ilus.

    See, et Ojuland niimoodi käitub, on mingi piirini aksepteeritav, sest naisena on tal kindlasti muud himud kui meestel ning siinkohal harley ja porsche võrdlus on okei. Aga avaliku elu tegelasena võiks mingisugune empaatiavõime olla ning isegi kui tema palk seda võimaldab, ei tasuks n.ö. maksumaksja raha eest ostetud 11k€ kotti nii avalikult demonstreerida.

  3. #1003
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Ega ta kellegile võlgu seda raha pole, oleks, et ebaotstarbeliselt miskeid riigivahendeid kasutanud, aga see on ta isiklik plekk ju.
    Solid asi mille kallal võtta, who cares.

  4. #1004
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Karupoeg - Saan aru sinust aga maksumaksja raha oli ta enne palkade väljamaksimist. Peale seda ei saa ju enam öelda, et: Vaadake seda tra, Eestis inimesed nälgivad, tema ostab maksumaksjateraha eest endale 11K käekoti.

    Kui ma töötan riigi alluvuses, saan 2K eur palka, lasen sellest 1,5K iga kuu auku nl1K-s, siis ma ei gamble ju rahva raha eest.

    Muidu su point-ist saan aru ja olen nõus..

    11k eur on julm julm overkill tõesti muidu.. 5k auto ja 50k autol on suhtelist suur vahe. Aga 11k EUR kotil ja 0,2K eur kotil, vaevalt.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 29.05.13 at 21:18

  5. #1005

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    minu poolest ta võib endale teemantist vibraatori ka osta, ei huvita. Aga siinkohal ei saa pahaks panna kui keegi teine nii ei mõtle ning ei suhtu kõige positiivsemalt mandaadi saanud isikute avantüüridesse.

    edit: minu mõte oligi see, et 20 aastat poliitikas olnud isik võiks aru saada, et kuigi reaalselt on tal õigus, siis keskmine kodanik ei mõtle ratsionaalselt. Lihtsam oleks oma käekotiga käia ringi Brüsselis, mitte Tartus EMÜ spordihoones:)
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 29.05.13 at 21:24

  6. #1006

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Ega nüüd Raimo Käo naine pole Sõõruka omast eriti viletsam. Olekski võinud öelda, et mees ostis ja/või kinkis aga ei. Tema tegi ikka tööd ja nägi vaeva ning lõpuks ei osanud "rahva rahaga" midagi targemat peale käekoti ostmise peale hakata. Meeste värk, aga Harley või Porsche oleks imo kõvasti ratsionaalsem valik.

    Kui nüüd RE komnoored välja arvata, siis on Kristiina ja Valdo minu jaoks kõige müstilisemad RE (juhtfiguuridest) liikmed.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 29.05.13 at 21:27

  7. #1007
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    inimesed, kellel on kole käekott
    Rage
    Potsataja
    Kotkas1000
    karupoeg


    inimesed, kellel on äge käekott

    VisaHing
    peete82
    qbj0hn

  8. #1008

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    q_q, kaugel hundu on?

  9. #1009
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    8 juuni hakkab

  10. #1010

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    8 juuni hakkab

  11. #1011
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Ega nüüd Raimo Käo naine pole Sõõruka omast eriti viletsam. Olekski võinud öelda, et mees ostis ja/või kinkis aga ei. Tema tegi ikka tööd ja nägi vaeva ning lõpuks ei osanud "rahva rahaga" midagi targemat peale käekoti ostmise peale hakata. Meeste värk, aga Harley või Porsche oleks imo kõvasti ratsionaalsem valik.
    suht savi. >Ojuland saab vist juba parlamendisaadikuna seal brüsselis 10k+kuus euri. Lapsi pole, mees ka ärikas

    Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta

  12. #1012
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta
    aga need kes seal kahe vahel on?

  13. #1013
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    olen kindel, et 90+% inimestest eestis ei saa aru kas on 10, 100, 1000 või 10 000€ maksev käekott. See siiski ju enda jaoks ostetud ma usun. Tubli tädi igal juhul et kuhugi on jõudnud.

  14. #1014

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    suht savi. >Ojuland saab vist juba parlamendisaadikuna seal brüsselis 10k+kuus euri. Lapsi pole, mees ka ärikas

    Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta
    täitsa tuleb meelde, mille pärast ma ennast ära bännisin siit. runkle, viska kümpa, ole hea.

  15. #1015
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta
    ÄP ütleb et päris nii see ei ole
    http://www.ap3.ee/article/2013-05-24...634_eurot_kuus

  16. #1016

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    tra, mingi ojulandi märss maksab sama palju kui 6000 igakuist lastetoetust, mis on 19 euri sentidega.

  17. #1017

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    See viimane ei puutu kohe üldse teemasse. Inimesed teevad peotäie riisi eest päev otsa tööd, mõtle, kui palju riisi selle raha eest saaks.

  18. #1018
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    see ojulandi teema on ikka nii debiilne. ja arvata, et see on ok, on ka kergelt öeldes imelik. reaalsustaju võiks ikka olemas olla.
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 29.05.13 at 23:43

  19. #1019

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    jep, kui ta rahvaesindaja poleks, siis oleks täiesti pohhui, aga see on küll ebanormaalne atm.

  20. #1020
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Kurjam, pidin ikka selle välja kaevama kuna see Ojulandi teema ei taha lõppeda.

    http://www.epl.ee/news/arvamus/peter....d?id=66114906

    imo see esimene osa Poola välisministri ja Ukrainlaste kohta on täpselt naelapea pihta

Lehekülg 51, kokku 56 EsimeneEsimene ... 414950515253 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES