Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 56 EsimeneEsimene ... 2425051525354 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 1103
  1. #1021

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kurjam, pidin ikka selle välja kaevama kuna see Ojulandi teema ei taha lõppeda.

    http://www.epl.ee/news/arvamus/peter....d?id=66114906

    imo see esimene osa Poola välisministri ja Ukrainlaste kohta on täpselt naelapea pihta
    stopped reading after "Kas te ei naeraks (võib-olla küll omade ringis, et mitte olla ebaviisakas) kellegi üle, kes maksab teist kakssada korda kõrgemat hinda, aga saab selle eest kehvema asja?"
    kust see vend teab üldse mis 30k$ kellasid nad kandsid.
    ok hakkasid naerma sest too 165$ kellaga pole kellapede on jah too much, a sellepärast bashida et luksuskellad on kordades sitemad kui "jaapani kvartskellad millel äratuskell, stopperja OMG taimer" on retarded.

  2. #1022
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Eks raske on vahest näha puude taga metsa. Ma ei viitsi seda kirjutist isegi lahkama hakata, kuna sellel vist poleks mõtet. Kes saavad pihta need saavad ja teised ei saaks niikuinii.

  3. #1023

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    kellegil tallinkis tutvusi pole ?
    Oleks vaja saada pühapäeval tallink-helsingi liinile autokohta ühest kahest viimasest laevast.

  4. #1024

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Eks raske on vahest näha puude taga metsa. Ma ei viitsi seda kirjutist isegi lahkama hakata, kuna sellel vist poleks mõtet. Kes saavad pihta need saavad ja teised ei saaks niikuinii.
    fair enough

  5. #1025
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    p.s. ma ei bashinud Ojulandi, tehku oma rahaga mida soovib, aga lihtsalt ma ei suuda aru saada, miks üks kott maksab 11keuri, mille poolest ta mingi 1keurisest kotist nii palju parem on, porsche ja škoda hinnavahest ma saan aru..

    ja nohh vaadates seda youtube videot neiu sädistamisest oma kotikollektsioonist ja nende tähtsusest ja tibil on veel mingi video kus ta seletab 5 disaini kotti mis igal naisel olema peaks... siis mulle minu piiratud maailmavaatega tundub ka,et kuskil on mingid väärtused lootusetult sassi läinud..

  6. #1026
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    see ojulandi teema on ikka nii debiilne. ja arvata, et see on ok, on ka kergelt öeldes imelik. reaalsustaju võiks ikka olemas olla.
    Inimene ei või oma raha eest osta mida tahab? Täiesti ebaoluline kas ta saab selle raha parlamendisaadikuna või Olympicu aktsionärina. Tegemist on nö iluasjaga, nagu käekellad, ehted... Praktilist väärtust polegi. HSP-s Antoniusel oli mingi $500K käekell, so what? Oma raha, tee mis tahad.

    Üks asi on sinu normid ja reaalsustaju, aga kes ütleb, et see on õige? Maal ma saaks vanaisa käest mööda kõrvu kui ta teaks, et mu käekell €200 maksis, see-eest mõnes seltskonnas normaalsed käekellad algavad €5K 'st. See, et sina €11K 'st käekotti bashid on sama kui tuleb põline maamees ja bashib su Nike nokakat, et LOLL PEAST, €20? MEIL KALTSUKAST SAAB €0.50 'GA SELLISE.

  7. #1027
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    küllap vist jah..

  8. #1028
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Oma raha, tee mis tahad....Üks asi on sinu normid ja reaalsustaju, aga kes ütleb, et see on õige?
    teoorias muidugi õige, aga ära unusta, kes ta on ja keda ta esindab. mingi moraali tunnetus, hea maitse oleks eeldatav. sellise paunaga lihtsalt teeb endale räige karuteene. kohutav imagoloogiline möödapanek.

    see paun võtabki kokku selle, miks RE ei saa lihtsalt valida. hing ja süda võiks ka inimesel ikka tegutseda ja nende olemasolu peaks ka välja paistma. vähemalt kui oled tark, pead oskama sellise kuvandi endast jätta.

  9. #1029
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    see paun võtabki kokku selle, miks RE ei saa lihtsalt valida. hing ja süda võiks ka inimesel ikka tegutseda ja nende olemasolu peaks ka välja paistma. vähemalt kui oled tark, pead oskama sellise kuvandi endast jätta.
    Lähed natuke sentimentaalseks imo. Ojuland pole küll mingi lemmik mul, ent olen kindel, et hing ja süda tal ka omal kohal. Lihtsalt tegu on väga edule orienteeritud inimesega ja luksuskaupade tarbimisel on oluline osa selliste maailmavaate juures. Ilmselt on ta vana kalana ka imagoloogilise analüüsi teinud ja otsustanud, et dai pohh. Ja millegipärast see isegi sümpatiseerib mulle.

  10. #1030

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Inimene ei või oma raha eest osta mida tahab? Täiesti ebaoluline kas ta saab selle raha parlamendisaadikuna või Olympicu aktsionärina. Tegemist on nö iluasjaga, nagu käekellad, ehted... Praktilist väärtust polegi. HSP-s Antoniusel oli mingi $500K käekell, so what? Oma raha, tee mis tahad.

    Üks asi on sinu normid ja reaalsustaju, aga kes ütleb, et see on õige? Maal ma saaks vanaisa käest mööda kõrvu kui ta teaks, et mu käekell €200 maksis, see-eest mõnes seltskonnas normaalsed käekellad algavad €5K 'st. See, et sina €11K 'st käekotti bashid on sama kui tuleb põline maamees ja bashib su Nike nokakat, et LOLL PEAST, €20? MEIL KALTSUKAST SAAB €0.50 'GA SELLISE.

    pretty much this.
    kui osadele mõjub see negatiivselt, siis teistele motiveerivalt.
    samuti saadakse aru, et teatud staatusega ja leveliga käivad kaasas teised normid.
    et olla "oma jope" ja sealses seltskonnas vastu võetud ja arvestatav, siis peaksid olema more-less samasugune.
    rahvariie, montoni kostüüm, adidase või armani käekott ei blendi seal väga hästi.

  11. #1031
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    No, eks terake tõtt selles olla võib, aga mina vaatan asja niimoodi, et kui tädike lihtsalt tuimalt raiskab ENDA raha mingi mõttetu jama peale.
    Aga nähes et ta enda rahaga niimoodi käitub, siis tekib küsimus, et kas ta äkki sama ei teeks ka riigi rahaga? Äkki ostab mingeid manolo blahnikeid või miskit crappi.
    Ühesõnaga minu jaoks tundub selline tegevus veidi vastutustundetu ja küsitava väärtusega. Siinkohal võib tegemist olla ülereageerimisega, aga lihtsam minu jaoks oleks mitte riskida.

  12. #1032
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas tdx Vaata postitust
    Lähed natuke sentimentaalseks imo. Ojuland pole küll mingi lemmik mul, ent olen kindel, et hing ja süda tal ka omal kohal.
    ei usu, et lähen. tunnen mitmeid RE valijaid, kes enam ei vali neid. kuna lihtsalt ülbuse ja võõrandumise tase on juba üle piiri läinud. alates silvergate`st on kõva saag käima tõmmatud enda oksa saagimiseks - tundub, et nad ise ei taju seda.

    mu meelest ka super tulemused masu ajal valitsedes, aga uskumatu, kuidas mõttetute lollustega endale solki pähe tiritakse.

  13. #1033

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Ojulandi käekoti hind ei oma absoluutselt mingit tähtsust. Täielik pseudoprobleem imo. Ja uudis on ka selline, mille pärast Eesti meedia suuremas osas imeb. Kui ta oma palga eest seda lubada saab ja tunneb, et see kott on talle vajalik, siis lasku käia! Tegemist on ju TEMA rahaga ning rahval ei ole õigust määrata kuidas seda kulutada. Kindlasti parem PR oleks Ojulandile jagada osa oma palgast kodututele kiisudele või midagi sarnast, kui 11k€ kotiga Eestis eputada. Isiklikult ei kulutaks küll ühele riiedeesemele või aksessuaarile 11k€ va kui toores miljonär/miljardär oleks.

  14. #1034
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Ei tea reisidest midagi aga kas see cherry pakkumine on normal?

    https://cherry.ee/novembrikuine-puhk...gis-5-hotellis
    349 €
    7-päevane puhkusepakett Türgi päikese all sisaldab:
    • lendu Tallinn-Antalya-Tallinn
    • transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
    • 6 ööd majutust 5* hotellis Jasmine Beach Resort või sarnases 5* hotellis
    • 1 öö majutust 4* hotellis Pamukkales
    • kõiki hommiku- ja õhtusööke
    • 2-päevast ekskursiooni looduslikult kaunisse Pamukkalesse (sissepääsu pileti saad soetada Wow Traveli giidilt, hind ca 10 € / in)

  15. #1035
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    jah on.

    E: tavaliselt sa ei saa lennupileteidki sellise hinna eest.

  16. #1036
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Sooviks eksperdi palgata kes ütleks mida ma võin oma raha eest osta ja nii et oleks staatusele kohane. PM!

  17. #1037

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Sooviks eksperdi palgata kes ütleks mida ma võin oma raha eest osta ja nii et oleks staatusele kohane. PM!
    http://www.kpms-pr.eu/index.php/2/10/?meeskond=true

    http://www.kpms-pr.eu/index.php/1

  18. #1038

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Igaühe enda asi,kui kalleid asju ostab.Ma olen mõnel aastal üle 10k € kalapüügile kulutanud.Mis siis.

  19. #1039
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    keegi ei ole väitnudki, et jõukas inimene ei või lubada endale luksuslikke asju. loomulikult. point on hoopis muus - nimelt enda kuvandis ja tasakaalu leidmises (tegemist on tipp-poliitikuga). kui keskmisele inimesele tundub see kott napakas, siis just sellise kuvandi sa poliitikuna ka endast keskmisele inimesele jätad. vb võidad valijaid juurde 1% (teised rikkad mutid, kellele see kott meeldib + vb mõnel mehel läheb ka kõvaks sellest) aga kaotad vb 20% enda valijatest, kellele see tundub liialt loll ost. järjekordne PR ämber RE poolt.

  20. #1040
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Kui galojan käiks riides nagu lasnamäe keskmine baba (dressid ja nokats), siis oleks ta 20% populaarsem?

Lehekülg 52, kokku 56 EsimeneEsimene ... 2425051525354 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES