Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1
    PokkeriProde Uudiste Postitaja Kasutaja Toimetaja avatar
    Liitus
    Nov 2012
    Asukoht
    www.pokkeriprod.com
    Postitusi
    358

    Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Alates 1. maist suureneb Merge pokkerivõrgus rake No Limit ja Pot Limit mängudes. Limit mängude rake´i vähendati 2012. aasta lõpus, ning neid mänge muutused ei puuduta.

    Loe edasi ›››

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    :-( isegi vaatasin, et rake on karm, aga nüüd microlimiidis muutub asi päris valuliseks..

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    :-( isegi vaatasin, et rake on karm, aga nüüd microlimiidis muutub asi päris valuliseks..
    Sa üksi oledki sinna mergesse jäänud nagu viimane mohikaanlane mulle tundub:D

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Jep:) aga ma ei tea teist kohta ka kus saaks normaalset rakebacki mis ei sõltuks voluumist..

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    nu mis rb sa saad sealt, kui sul volüümi pole? Starsis saaksid pmst sama hetkel (stellar, + reload, +boonus).

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Jep:) aga ma ei tea teist kohta ka kus saaks normaalset rakebacki mis ei sõltuks voluumist..
    Microgaming, Olympic Online/mõni teine iPokeri tuba kui häkker oled? Partys ka pmst long run rakeback 30%, 2 aastat võid bronzestarina vireleda ja sente veeretada, aga kui mingi aeg otsustad Palladiumi ära teha ja 3 kuuga $4,500 rake maksta, siis tagantjärgi bronzena kogutud punktid on ikka 30% väärt.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    naah... stars on micromängimiseks kõige mõttetum koht, RB suht nullilähedane, ma ei saa isegi ühte stellarit vabaks mängitud kuu ajaga, rääkimata siis reloadi jms teistest boonustest.. microgamingus ei tule vajalik arv raket kuu jooksul kokku jms et RB'd saada.. merges mul parem RB diil kui starsi SN'l.. ja ma ei pea iga kuu täis higistama mingit arvu raket.. nt eelmine kuu oli palju tegemist eraelus ja mängisin aint 6k käsi.. RB on endiselt sama hea.. tuletan meelde, et ma kahjuks saan hetkel aint nl4-nl10 mängida.. kuna igaltpoolt kandsin rahad välja eluaseme ostuks, siis seal oli mingist vanas RB'st jäänud $16.. seda vaikselt kasvatan, hetkel tegelt pole isegi BRi tegelikult NL10 mängimiseks.. 10BI pealt teen shoti NL25te:) aga sinnani veel aega.. kui hästi läheb siis selle kuu lõpuks saan vajaliku BRi kätte..

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    naah... stars on micromängimiseks kõige mõttetum koht, RB suht nullilähedane, ma ei saa isegi ühte stellarit vabaks mängitud kuu ajaga, rääkimata siis reloadi jms teistest boonustest.. microgamingus ei tule vajalik arv raket kuu jooksul kokku jms et RB'd saada.. merges mul parem RB diil kui starsi SN'l.. ja ma ei pea iga kuu täis higistama mingit arvu raket.. nt eelmine kuu oli palju tegemist eraelus ja mängisin aint 6k käsi.. RB on endiselt sama hea.. tuletan meelde, et ma kahjuks saan hetkel aint nl4-nl10 mängida.. kuna igaltpoolt kandsin rahad välja eluaseme ostuks, siis seal oli mingist vanas RB'st jäänud $16.. seda vaikselt kasvatan, hetkel tegelt pole isegi BRi tegelikult NL10 mängimiseks.. 10BI pealt teen shoti NL25te:) aga sinnani veel aega.. kui hästi läheb siis selle kuu lõpuks saan vajaliku BRi kätte..
    Kust sellised jutud/arvutused?

    Kui sa ei suuda kuu jooksul vabastada mitte ühtegi stellar'it, siis sa maksad mikroskoopilise summa reiki (mõnikümmend taala) ja sel juhul ei ole minu arvates mitte mingisugust suurt vahet, kas saad Pokerstarsis null dollarit või Mergest kümme.

    Tegin ka kiired arvutused

    Kood:
    VIP-tase      RB alustades       RB jätkades       Reiki vaja
    =============================================================
    BronzeStar    9-10% alustades    14-15% jätkates   $0
    ChromeStar    9-10% alustades    14-15% jätkates   $18
    SilverStar    9-10% alustades    23-25% jätkates   $90
    GoldStar      19-21% alustades   24-26% jätkates   $450
    PlatinumStar  23-25% alustades   28-31% jätkates   $1350
    Minu arvates ei ole sugugi halb rakeback. Lisaks parem mängude valik, klienditugi, turvalisus, rahade väljakanded jms. Aga ju ise teed arvutused ja lõplikud otsused.

    Lisainfo: http://www.pokkeriprod.com/2012/01/0...tars-rakeback/

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Rainerilt suht kuld ruudus.
    6k käsi rb oli hea....lol?

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Need ajad on jah imo pigem möödas, kus über rb diili pärast kuskil urkas hea grindida. Usun et starsi micro nii palju fishisem ka, et grindid paari päevaga juba profitit nii palju kui seal merges kuuga rakebacki said/saad.

  11. #11
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Need ajad on jah imo pigem möödas, kus über rb diili pärast kuskil urkas hea grindida. Usun et starsi micro nii palju fishisem ka, et grindid paari päevaga juba profitit nii palju kui seal merges kuuga rakebacki said/saad.
    +1 saaks aru, kui jutt NL200+ HU grinderist vms. äärmisel juhul NL200+ 6max.

  12. #12
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Need ajad on jah imo pigem möödas, kus über rb diili pärast kuskil urkas hea grindida. Usun et starsi micro nii palju fishisem ka, et grindid paari päevaga juba profitit nii palju kui seal merges kuuga rakebacki said/saad.
    miks sa arvad et stars fishisem?

  13. #13
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Oled sa seal merges mänginud? kui see muchoses oli siis ma mängisin ja suured raskused olid päeval 4-ja normaalse laua kokku saamisega, ühed ja samad nitregid hommikust õhtuni ja siis mõned 25bb fishid keda kõik ahistama kukkusid. Stars on fishisem sellepärast juba, et nende playerpool on maailma kõige suurem. Merge on selle kõrval väike sipelagas

    Aga rage ilmselt sillas, sest kui rake tõstetakse siis maksab kiiremini rohkem raket võrdubv suurem rakeback win win.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Merge pokkerivõrgustik tõstab üllatava sammuna rake'i

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    miks sa arvad et stars fishisem?
    Pidasin jah seda silmas, et kuni NL25 on suht igal kellaajal starsis võimalik kuni 24 head lauda lahti saada. Kui ise veidi aega merges tiksusin ja NL50 tahtsin hirmsasti mängida, siis päevasel ajal jooksis kõige rohkem üks laud, ehk pidin NL25 jooksvad 3-4 lauda juurde võtma, ja selleks et 9-tableda, pidi veel paar NL4 oma ka lisama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES