Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11

Hübriidvaade

  1. #1
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    48

    Re: Pikka aega eemal, kust alustada?

    Starsi kardan ma sellepärast, et seal on tase suhteliselt kõrge, mulle hetkel tundub, et vb. ei ole kõige parem valik. Meeldiks mängida ipokeri võrgustikus, aga Eestis elav inimene ei saa, või on äkki mingi variant olemas?

    Edit: Näitek täna tegin päris mitu korda suvalt lahti PS ja triobeti 6max nl50 laudu. PS 80% ajast ei näinud floppi. Triobetis 80% ajast nägin floppi. Tükk aega ikka valisin erinevaid laudasid ja vaatasin, mis toimub. Triobetis tundub kõvasti softim mäng. Partys tsekkisin ka ringi, seal tundus selline vahepealne variant.
    Või keegi väidab vastupidist?
    Viimati muudetud robert poolt : 28.10.13 at 23:38

  2. #2
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pikka aega eemal, kust alustada?

    Tsitaat Algselt postitas robert Vaata postitust
    Starsi kardan ma sellepärast, et seal on tase suhteliselt kõrge, mulle hetkel tundub, et vb. ei ole kõige parem valik.
    Su #1 prioriteet peaks olema mängu õppida ja areneda mitte raha teenida kui algaja, raha tuleb iseenesest protsessi käigus juba.
    Lähed starsi, lased üle endast sõita siis lased, hakkad järjest leake lappima, mitte ei lase ennast urkasaitidel ära hellitada fishide poolt, et siis hiljem kõrgemal leida, et "wow enam ei biidigi, seal x kohas läks nii hästi".

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES