Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 116
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Foorumis võiks ju olla mingi hoiatav tekst kuskil nähtaval kohal - nt. liitumisel peavad nõustuma, et nad on teadlikud sellest, et PM-i teel stake palvetega tegelemine kujutab endast suurt ohtu ja on kas keelatud või siis omal vastutusel.

  2. #42

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    10K$ paluks, enne kui teema lukku läheb
    ( Click to show/hide )
    Anna oma MB võtan ära kõik mis vaba on.

  3. #43
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Foorumis võiks ju olla mingi hoiatav tekst kuskil nähtaval kohal - nt. liitumisel peavad nõustuma, et nad on teadlikud sellest, et PM-i teel stake palvetega tegelemine kujutab endast suurt ohtu ja on kas keelatud või siis omal vastutusel.
    samaoodi võiks hoiatav tekst olla stake alafoorumis (nii nagu 2+2 on)

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Usun, et keskmisel kasutajal nkn ei ole nii palju raha, et 2k$ stakeda. Ja kui keegi tahab sult saada 200$, võiks enne mõelda ka.. kui inimene nii võitev on, miks teda stakeda vaja on? kui tunduvad suvalised nimed, siis võid neile ju pm saata. natukene võiks ikka mõelda.

    Ehk enne pidid moded ja asjad vastutama siin toimuva eest, enam ei pea.

    ee.pokernewsis.com ja 2+2 saavad räigelt reklaamipappi ja seal on tasustatud töötajad. eks pokkeriprod teenib ka midagi, aga arvan, et kordades vähem ehk moded ei ole elukutselised. miks nead peaksid vabatahtlikult räigelt jamama?
    kuidas need moded vastutavad kui mina enda raha kellegile saadan??
    modele ei tule sellest lisatööd.


    ma ei saa aru mis kuradima argument see on et inimene peaks mõtlema enne kui ta saadab raha suvalisele inimesele... OBV peaks inimene mõtlema. aga nagu näha siis pidevalt scammitakse millest saame järeldada et keskmine inimene ei mõtle piisavalt palju. ja vahet ei ole kas ta mõtleb või ei mõtle. küsimus ei ole selles. küsimus on selles et kas peaks stakemine olema avalik või käima privaatsõnumite/skype vahendusele.


    fuck it.. läksin tilti juba.. unustan selle teema nüüd.

  4. #44
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    WARNING: BY STAKING THIS MEMBER YOU ARE RISKING A POTENTIAL LOSS BECAUSE OF FRAUD OR PLAYBAD/RUNBAD. AGREEING TO THIS STAKE IS YOUR SOLE RESPONSIBILITY. POKERSTRATEGY.COM TAKES NO RESPONSIBILITY FOR STAKING DEALS BETWEEN MEMBERS. FURTHERMORE POKERSTRATEGY.COM IS NOT EXPECTED TO TAKE PART IN VERIFYING ANY PLAYER NOR GUARANTEEING AGAINST ANY LOSS

  5. #45

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Foorumis võiks ju olla mingi hoiatav tekst kuskil nähtaval kohal - nt. liitumisel peavad nõustuma, et nad on teadlikud sellest, et PM-i teel stake palvetega tegelemine kujutab endast suurt ohtu ja on kas keelatud või siis omal vastutusel.
    Sama hästi võiks olla stake alafoorumis hoiatav tekst, et "staketava ja stakeja vahelised diilid on nende enda vastutusel!"
    Saavad moded puhata ja mingi maine jutt on ilmselgelt vale. Tüssajaid on igalpool.
    Need, kes meeleheitlikult Soome tööpakkumisi vastu võtavad ja suurem osa neist üle saavad, kas peaksime nüüd Eesti-Soome piiri kinni ehitama, et inimesed enam tüssata ei saaks või Eesti mainet alla ei viiks ?
    Totaalne pläma...
    Diilid ei jää olemata naguinii ja variatsiooni vaidluspunkt on igati õige. Parem foorumi terava pilgu all, kus on staketatava nimi ja kõik tema käigud avalikud, kui kuskil skypes sahkermahkerdamine.
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 08.05.13 at 16:21

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Simmo Vaata postitust
    Anna oma MB võtan ära kõik mis vaba on.
    TY, rahad käes, ma nüüd Vegasesse ja sealt edasi Taisse, raha kulub alati ära GL investoritele.

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Pokerstrategy.com ja Two Plus Two on maailma suurimad foorumid, mis on koondanud endasse parimad pokkerimängijad ning stake-diil-osakumüük on sinna juba sisse kirjutatud.

    Lisaks mitte ükski stake-diili teema ei anna mitte kellegile mitte midagi. Keegi ei saa rikkaks, keegi ei saa osavaks, keegi ei saa motiveeritud, vaid rikub suhteid kasutajate vahel või mõnigi vend võib omast lollusest sattuda musta nimekirja.

    Diilid, mis annaksid kasu, neid ei teki siia kunagi. Isegi kui andu_andu unustab oma parooli, ta ei küsi siit staket. Kui Codecci raha ära varastatakse, ta ei küsi siit stake. Kui leits kogu oma rolli maha tiltab, ta ei küsi siit staket. Kui pastilaal ühekorra downswing tuleb, siis ta ei küsi siit staket jne. Tõin näited ülevalt alla ekstreemsuse järjekorras ja inimesed, kelle diili-stake teema oleks arutelu väärt, motiveeriks ning näitaks võimalusi nii staketavale kui stakejatele.

    Seega enamus stakedest on heategevusliku võimaluse andmine low-stakes mängijatele, kes on suures riskigrupis. Igagi natuke mõtlev inimene, kes biidib pokkerit leiaks selle raha muudest allikatest, kui foorumis ja loovutada 50% kasumist.

    Ma ei kujutagi ette, et ma näiteks 4bb 25NL biitiv vend peaks küsima staket ning loovutama 50% kasumist. See on low winrate, mis toob 100 000 käega sisse $1000 + rakeback. Rolliks oleks vaja $1000 ning selle saaks pm. tagasi maksta ühe kuuga. Samal ajal investoritega staket küsides tuleb jagada profit ning jääd pikaks teiste orjaks. Seega oleks lollus küsida sellistel tingimustel steiki ja ükski mitte riskigruppi kuuluv mängija foorumi kaudu nii väikseid summasid ei küsiks.

  8. #48
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Ma tegin fyte/pastilaaga NL25 diili ntx novembris mis kestis 3.5~ kuud, kasum oli 7k$~ koos rakebackiga ja see aitas mul jalad alla.
    Erandeid on.

  9. #49
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Ütlen kohe ära, et räägin enda isiklikust seisukohast ja see pole Pokkeriprode seisukoht.

    Miks stakemine ära kaotada?
    Kõige lihtsam vastus on see, et nii on kõige lihtsam. Ma olen alati stakedesse ja üldse inimestesse suhtunud respektida. Seda selles mõttes, et me oleme suured inimesed ja kõigil on suu peas, ehk kui on mingid probleemid, siis peaksid stakejad ja staketav ise olema suutelised läbi rääkima. Alles pärast seda, kui esineb suuri arusaamatusi, tuleks mujalt objektiivset kohtunikku paluda. Antud hetkel tõmmatakse keegi probleemide esinemisel enne juba oksa, ilma et lahendust tahetaksegi.

    Teiseks on kindlad reeglid või nende puudumine. See tuleneb jälle sellest, et kõigil peaks olema suu peas. Kui on reegel, et update iga kahe päeva tagant, siis peaks seda ka tegema, aga, kui seda ei tehta siis minu arust peaks olema asi inimlik ning ei peaks hakkama kohe mingit lisateemat või raha tagasi või mingit sellist asja nõudma.

    Lisaks võin omaltpoolt öelda, et olen ka päris mitmeid stakesid ära öelnud. Ka olen andnud stake küsijale eraldi nõu ning öelnud, et võin ju stake loa anda (ja kasseerin 5€), aga minu arvates see stake eriti atraktiivne pole ja seetõttu on ilmselt see 5€ mahavisatud raha.

    Üldiselt kokkuvõtteks. Palju neid staketeemasid viimase poole aasta jooksul olnud on? Mitte just eriti. Seega on see selline pseudoprobleem. Kes tõesti tahab, see suudab stake saada või micro jaoks raha säästa ka muud moodi. Kes seda ei suuda, see ilmselt staket ei väärigi.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Sama hästi võiks olla stake alafoorumis hoiatav tekst, et "staketava ja stakeja vahelised diilid on nende enda vastutusel!"
    Saavad moded puhata ja mingi maine jutt on ilmselgelt vale. Tüssajaid on igalpool.
    Need, kes meeleheitlikult Soome tööpakkumisi vastu võtavad ja suurem osa neist üle saavad, kas peaksime nüüd Eesti-Soome piiri kinni ehitama, et inimesed enam tüssata ei saaks või Eesti mainet alla ei viiks ?
    Totaalne pläma...
    Diilid ei jää olemata naguinii ja variatsiooni vaidluspunkt on igati õige. Parem foorumi terava pilgu all, kus on staketatava nimi ja kõik tema käigud avalikud, kui kuskil skypes sahkermahkerdamine.
    Iga võrdluse saab oma kasuks keerata ning su võrdlus on täiesti mööda.

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma tegin fyte/pastilaaga NL25 diili ntx novembris mis kestis 3.5~ kuud, kasum oli 7k$~ koos rakebackiga ja see aitas mul jalad alla.
    Erandeid on.
    Räägid hoopis teistsugusest diilist, mitte standard: lao $X ja jagame profiti.

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Üldiselt kokkuvõtteks. Palju neid staketeemasid viimase poole aasta jooksul olnud on? Mitte just eriti. Seega on see selline pseudoprobleem. Kes tõesti tahab, see suudab stake saada või micro jaoks raha säästa ka muud moodi. Kes seda ei suuda, see ilmselt staket ei väärigi.
    This. See aasta 6 teemat, mis teeb keskmiselt natuke üle ühe teema kuus. Sama arutelu käis ka kui keelasime rahavahetused.

    Mälu värskenduseks: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ilid-keelatud!

  13. #53

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Seega, ma olen automaatselt liigitatud staketavate rassi, kes on alaväärtustatud mõttemaailmaga ning tõsine amööb, et ei leia seda raha mujalt ? Lisaks olen nuhtlus, kes võtab foorumi mainet alla ? Ütlesid seda küll viisakamalt aga point on sama.

    E: @rankale oli see mõeldud.

  14. #54
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Räägid hoopis teistsugusest diilist, mitte standard: lao $X ja jagame profiti.

    Mis mõttes?
    Ma olin täiesti broke siis, mul polnud sentigi raha.

    Oligi lao $X ja jagame profiti.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.05.13 at 16:50

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mis mõttes?
    Ma olin täiesti broke siis, mul polnud sentigi raha.

    Oligi lao $X ja jagame profiti.
    Siis olen mina midagi valesti aru saanud. Ma sain aru, et see oli coaching-staking diil.

  16. #56
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Seega, ma olen automaatselt liigitatud staketavate rassi, kes on alaväärtustatud mõttemaailmaga ning tõsine amööb, et ei leia seda raha mujalt ? Lisaks olen nuhtlus, kes võtab foorumi mainet alla ? Ütlesid seda küll viisakamalt aga point on sama.

    E: @rankale oli see mõeldud.
    Ära aja ennast tilti siin teemas, Poh yolo saad omale rolli kokku ja teemale ilusa punkti panna.

  17. #57
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis olen mina midagi valesti aru saanud. Ma sain aru, et see oli coaching-staking diil.
    Pastilaa coaching oli ka lihtsalt diili sees ja tänu sellele sain ka väiksemat %, mis oli fine minu poolt kuna üksi nagunii poleks comebacki suutnud teha.

    Aga põhimõte ju sama.
    Mul polnud literally 500$ ka, et ise alustada mängimist uuesti.

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Pastilaa coaching oli ka lihtsalt diili sees ja tänu sellele sain ka väiksemat %, mis oli fine minu poolt kuna üksi nagunii poleks comebacki suutnud teha.

    Aga põhimõte ju sama.
    Mul polnud literally 500$ ka, et ise alustada mängimist uuesti.
    Värskenda mu mälu: kus kohas sa küsisid staket?

    E: foorumi link

  19. #59

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Iga võrdluse saab oma kasuks keerata ning su võrdlus on täiesti mööda.
    Mis moodi on minu võrdlus täiesti mööda ? Täpselt samamoodi tehakse pakkumine, et on võimalus teenida raha. Kasu saavad mõlemad pooled ning pakkumised võetakse vastu taaskord suusõnaliselt. SUUR enamus kobivad sinna kohale ilma mingi lepinguta ja puhtalt suusõnalisele lubadusele. Sa lihtsalt ei taha näha asju selgest vaatest ja sul on oma jonn. Või su elu on tõesti nii kuldne, et sul pole vaja mõeldagi allapoole enda elukvaliteedi.

  20. #60
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Värskenda mu mälu: kus kohas sa küsisid staket?

    E: foorumi link
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ullringi-steik

    Ma siit ei küsinud, aga meil oli sama diil pmst, arveldasime foorumiväliselt.
    Muud pointi polegi, lihtsalt, et kõik ei lase üle ja on ka solid diile.


    Teine asi miks kõik siin enamasti metsa läheb on inimeste enda naiivsus.
    Inimestele meeldib lihtsalt gamblida ja iga lohhi staked võetakse snap ära, eriti MTT staked.

    Kuidas on nii, et siin on iga teine stake perses, aga 2+2 ntx Zimal on kümneid ja kümneid staketavaid ja mingeid probleeme ei ole.
    Siin ei saada ühe vennagagi hakkama, aga mõtle kui sul 100+ venda on stake all.

    Asi ongi selles, et inimene võtab mingi väga väikse % inimestest ainult enda alla, mitte ei anna igale mardile raha kes seda küsib nagu siin.

    Inimesed ise loodavad siin lihtsalt üleöö rikastuda.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.05.13 at 17:01

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES