Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 116
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Mis moodi on minu võrdlus täiesti mööda ? Täpselt samamoodi tehakse pakkumine, et on võimalus teenida raha. Kasu saavad mõlemad pooled ning pakkumised võetakse vastu taaskord suusõnaliselt. SUUR enamus kobivad sinna kohale ilma mingi lepinguta ja puhtalt suusõnalisele lubadusele. Sa lihtsalt ei taha näha asju selgest vaatest ja sul on oma jonn. Või su elu on tõesti nii kuldne, et sul pole vaja mõeldagi allapoole enda elukvaliteedi.
    Sest su võrdlus on utoopiline.

  2. #62
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ullringi-steik

    Ma siit ei küsinud, aga meil oli sama diil pmst, arveldasime foorumiväliselt.
    Muud pointi polegi, lihtsalt, et kõik ei lase üle ja on ka solid diile.


    Teine asi miks kõik siin enamasti metsa läheb on inimeste enda naiivsus.
    Inimestele meeldib lihtsalt gamblida ja iga lohhi staked võetakse snap ära, eriti MTT staked.
    Vastus:
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Diilid, mis annaksid kasu, neid ei teki siia kunagi. Isegi kui andu_andu unustab oma parooli, ta ei küsi siit staket. Kui Codecci raha ära varastatakse, ta ei küsi siit stake. Kui leits kogu oma rolli maha tiltab, ta ei küsi siit staket. Kui pastilaal ühekorra downswing tuleb, siis ta ei küsi siit staket jne.
    Tõlge: küsivad staket/leiavad raha muud kanaleid pidi kui foorum.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas on nii, et siin on iga teine stake perses, aga 2+2 ntx Zimal on kümneid ja kümneid staketavaid ja mingeid probleeme ei ole.
    Siin ei saada ühe vennagagi hakkama, aga mõtle kui sul 100+ venda on stake all.
    Ärme võrdleme 2+2-d meie foorumiga. Ma arvan, et natuke tõsisemad tegijad küsivad staket seal, kus on turg ja võimalused suuremad ning eeldan, et sa küsiksid ka steiki enne 2p2-st/Zimalt kui siit.

  3. #63
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Fair enough, nii on jamh.

  4. #64

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sest su võrdlus on utoopiline.
    Utoopiline.... ma isegi ei viitsi ennast õigustada rohkem. Mul on diil käes ja ma proovisin asja laiaringilisemalt vaadata ja aru saada, et maailmas on igat sorti inimesi. Mingi vale mõttemaailmaga inimese valel käigul rikutakse ära teiste lootusi. Naguinii mu sõna midagi ei maksa siin ja muuta ma ei suudaks midagi. Seega tembeldad sa mu mõttekäigud maha või mitte aga see oleks anyway siinne posti risustamine... Tekib õhkkond nagu üks kaltsupea laseb ennast pommiga õhku ja nüüd kasvõi lennukis kaltsupead nähes, inimesed higistavad ja paanitsevad. Kõik, kes kannavad kaltsu peas on terroristid... i'm done!

    E: siiski avaldan tänu sellele foorumile, sest sain siit võimaluse ise jalad alla saada!
    Viimati muudetud Afinaf poolt : 08.05.13 at 17:15

  5. #65
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Afinaf Vaata postitust
    Utoopiline.... ma isegi ei viitsi ennast õigustada rohkem. Mul on diil käes ja ma proovisin asja laiaringilisemalt vaadata ja aru saada, et maailmas on igat sorti inimesi. Mingi vale mõttemaailmaga inimese valel käigul rikutakse ära teiste lootusi. Naguinii mu sõna midagi ei maksa siin ja muuta ma ei suudaks midagi. Seega tembeldad sa mu mõttekäigud maha või mitte aga see oleks anyway siinne posti risustamine... Tekib õhkkond nagu üks kaltsupea laseb ennast pommiga õhku ja nüüd kasvõi lennukis kaltsupead nähes, inimesed higistavad ja paanitsevad. Kõik, kes kannavad kaltsu peas on terroristid... i'm done!

    E: siiski avaldan tänu sellele foorumile, sest sain siit võimaluse ise jalad alla saada!
    Selgitan siis pikemalt miks su näide on vale. Eesti-Soome piiri kinni panek sellistel tingimustel ei juhtu never-ever. Sa oled sellega nõus. Seega peaks olema see täisidiootsus, kui see nii juhtuks.

    Stake foorumite kinni panemine ei ole idiootsus ja on põhjendatud. Idiootse näitena võiksin tuua, et kui nüüd keegi saab EMTA-lt maksude maksmise pärast trahvi kuna mängis pokkerit illegaalselt pokkeritoas. Selle peale meie teeme lükke, et edaspidi ei tohi mitte keegi mitte kunagi postitada enam mitte ühtegi graafikut foorumisse ega mitte ühtegi korda mainida ühtegi illegaalset pokkerituba ega postitada ühtegi kätt, mis pärineb illegaalselt pokkeritoast.

  6. #66
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Diilid, mis annaksid kasu, neid ei teki siia kunagi. Isegi kui andu_andu unustab oma parooli, ta ei küsi siit staket. Kui Codecci raha ära varastatakse, ta ei küsi siit stake. Kui leits kogu oma rolli maha tiltab, ta ei küsi siit staket. Kui pastilaal ühekorra downswing tuleb, siis ta ei küsi siit staket jne. Tõin näited ülevalt alla ekstreemsuse järjekorras ja inimesed, kelle diili-stake teema oleks arutelu väärt, motiveeriks ning näitaks võimalusi nii staketavale kui stakejatele.
    Mina küsisin, kui kogu roll jäi FTP-e kinni.

  7. #67

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selgitan siis pikemalt miks su näide on vale. Eesti-Soome piiri kinni panek sellistel tingimustel ei juhtu never-ever. Sa oled sellega nõus. Seega peaks olema see täisidiootsus, kui see nii juhtuks.

    Stake foorumite kinni panemine ei ole idiootsus ja on põhjendatud. Idiootse näitena võiksin tuua, et kui nüüd keegi saab EMTA-lt maksude maksmise pärast trahvi kuna mängis pokkerit illegaalselt pokkeritoas. Selle peale meie teeme lükke, et edaspidi ei tohi mitte keegi mitte kunagi postitada enam mitte ühtegi graafikut foorumisse ega mitte ühtegi korda mainida ühtegi illegaalset pokkerituba ega postitada ühtegi kätt, mis pärineb illegaalselt pokkeritoast.
    Okei, ilmselgelt said sa ka aru, et see oli metafooriline näide, et asjale kergem vaatevinkel luua. Siiski see stake teema on kahe otsaga asi. Kas paned kinni või mitte. Valiku, teeb siiski see kellel on otsustus võimalus ja ta teeb seda suunas, mis talle tundub lihtsam/õigem. Ma pole siin pikemalt olnud ja ei tunne seda õhkonda piisavalt. Seega mu vaidlus võis olla täiesti vale käik. Kuigi selle aja jooksul ma pole näinud ise suurt probleemi.
    Tundsin ka ennast puudutatult ning proovisin õigustada inimesi, kes on tulnud lagedale stake sooviga, mille taga on olnud probleemid nagu minul.
    Siiski tunduks minu jaoks mõistlikum lüke panna sellele alafoorumile sticky note külge hoiatusega, nagu märjal põrandal silt - "ettevaatust! märg põrand!". Sellega sa ei kaotaks mitte midagi imo. Oleksid kõik osapooled rahul. Need, kes rahul pole, on just nimelt need, kes ei stake kedagi. Seega neil pole vaja vaieldagi. Kuigi kuskil tsirkuse tekkimisel, on just nemad need, kes õhutama kipuvad. Need, kes staket pooldavad, neile on see üks põhi valdkondi siin foorumis ja sa võtad neilt selle ära.
    Hoiatussildi juuresolekul keegi eksib ja saab üle, siis on ilmselgelt see tema enda vastutusel. Suitsud pidid ka olema surmavad, kuigi neid ei võeta müügilt maha. Sildistatakse hoiatussiltidega ja vsjo.
    See lihtsalt minu arvamus...

  8. #68
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Mina küsisin, kui kogu roll jäi FTP-e kinni.
    eeeeeeeee.... ok

    igatahes, pole siin vinguda midagi, jumala õige otsus ja punkt. Kui mängida tahate hakake freerollidest

  9. #69

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    TY, rahad käes, ma nüüd Vegasesse ja sealt edasi Taisse, raha kulub alati ära GL investoritele.
    Pane palun $2.5k rohelisele, muidu lõpetame diili ära ja paneme nime suure kella külge.


    Üldiselt ei tea kas oli vaja nüüd tõesti ära keelama hakata. Pigem oleks veel selekteerivamalt lihtsalt neid Steigi küsijaid filtreerida võinud. Aga mis seal ikka kõik eelnevad mõtted on siin õiged tegelt niikuinii, low-stakes vennad võivad pigem üle panna, kui kasu tuua ja high-stakes vennad siit steiki ei küsi. Viimane stake oli lihtsalt midagi omamoodi aga ei lõppenud vähemalt miinuses. :)

  10. #70
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    tglt simmo jutus ka iva sees, ala staketavatel peavad olema head soovitajad jne jne... viimased staked on küll olnud niimoodi et mingi suvaline "wanabe pokkeriäss" kuskilt valgamaa metsadest tuleb ja küsib raha, mille peale kõik on kohe
    ( Click to show/hide )

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Ma arvan, et see on viga. Staketavaid on siin mitmeid , kes kasumeid tootnud-naxer, kivisaba jne
    Kui tuleb ühepostimees babe448 nt ja inimesed stakevad, siis on see nende enda probleem kui nad on nii lollid !

  12. #72

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    privador, ranka ju ütles, et

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Diilid, mis annaksid kasu, neid ei teki siia kunagi. Isegi kui andu_andu unustab oma parooli, ta ei küsi siit staket. Kui Codecci raha ära varastatakse, ta ei küsi siit stake. Kui leits kogu oma rolli maha tiltab, ta ei küsi siit staket. Kui pastilaal ühekorra downswing tuleb, siis ta ei küsi siit staket jne. Tõin näited ülevalt alla ekstreemsuse järjekorras ja inimesed, kelle diili-stake teema oleks arutelu väärt, motiveeriks ning näitaks võimalusi nii staketavale kui stakejatele.
    See, et neid on olnud hetkel enam ei loe, lihtsalt enam ei neid teki siia kunagi.

  13. #73
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    See, et neid on olnud hetkel enam ei loe, lihtsalt enam ei neid teki siia kunagi.
    Miks neid ei teki? Arvad et codecci, andu jne saaks kohe nn ilma foorumi abita kohe kellegi käest 10k näiteks ilma jututa, et mängi poja(ok kui neil juba 2+2 buddyd siis vb tõesti)
    Ma arvan, et te ülehindate eesti turgu. nt Leiboldi(eesti edukaim mängija) mtt staked on jäänud välja müümata

  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    nt Leiboldi(eesti edukaim mängija) mtt staked on jäänud välja müümata
    Paluks viidet, sest ma ei suuda ajaloos tuhlates leida ühtegi Imre algatatud teemat?

  15. #75
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja jõuamegi jälle selleni, et estpatrick on ise süüdi, et ranka talle tolmuimejat tagasi ei anna.
    Ma parandaks. Ranka tahab mu tolmuimejat mulle tagasi anda, aga ma pole nõus. Räige spämmar. Munad tuleks maha võtta selle pinda käimise pärast. Mõtlen isegi Bruce Lee koolitusele minna, et hüppelt pöördega kannaga näkku saaks lüüa

  16. #76
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    Ma parandaks. Ranka tahab mu tolmuimejat mulle tagasi anda, aga ma pole nõus. Räige spämmar. Munad tuleks maha võtta selle pinda käimise pärast. Mõtlen isegi Bruce Lee koolitusele minna, et hüppelt pöördega kannaga näkku saaks lüüa
    A kui õige ban-iks Ranka ära :) ?

  17. #77

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Aga isegi kui enam pole häid diile, siis keda see teema äkki segama hakkas.

    Mulle näiteks meeldib kui mingi suurem pokkeri festival on ja keegi osakuid müüb, siis võtad näiteks 50.- eest väikse prossa ja vaatad kuidas hobune jookseb. Nagu sportsbetting ehk siis rohkem entertainment value, sellised diilid on just tänu foorumile. Suuremad diilid tehaks mujal anyway.

  18. #78
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    Aga isegi kui enam pole häid diile, siis keda see teema äkki segama hakkas.

    Mulle näiteks meeldib kui mingi suurem pokkeri festival on ja keegi osakuid müüb, siis võtad näiteks 50.- eest väikse prossa ja vaatad kuidas hobune jookseb. Nagu sportsbetting ehk siis rohkem entertainment value, sellised diilid on just tänu foorumile. Suuremad diilid tehaks mujal anyway.
    Good point. Ma hetkel ei soovi seda arutada, sest mul puudub arvamus ja (äkki?) eilse teadaande puhul jäigi see märkamata. Pigem see ei ole stake vaid mingil määral oma osaluse müümine, tulemused jälgitavad ning ajakava täielikult ette teada.

    Hetkel ma seda ei aruta, vähemalt mitte siin.

  19. #79
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    Aga isegi kui enam pole häid diile, siis keda see teema äkki segama hakkas.

    Mulle näiteks meeldib kui mingi suurem pokkeri festival on ja keegi osakuid müüb, siis võtad näiteks 50.- eest väikse prossa ja vaatad kuidas hobune jookseb. Nagu sportsbetting ehk siis rohkem entertainment value, sellised diilid on just tänu foorumile. Suuremad diilid tehaks mujal anyway.
    Noo kus siin entertainment value on, kui iga teema lõpeb samamoodi? Kasutajad pööravad omavahel tülli, pidev reeglite rikkumine mõlema osapoole poolt, matkamine jne.

    Küsimus ju polegi summades hetkel vaid põhimõttes.

    Peale Madis Erit-i stake oleks pidanud juba uksed kinni panema see alafoorum. Nii suure kaarega nagu Madis kuses kõigi peale, pole veel keegi suutnud. xd

  20. #80
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Noo kus siin entertainment value on, kui iga teema lõpeb samamoodi? Kasutajad pööravad omavahel tülli, pidev reeglite rikkumine mõlema osapoole poolt, matkamine jne.

    Küsimus ju polegi summades hetkel vaid põhimõttes.

    Peale Madis Erit-i stake oleks pidanud juba uksed kinni panema see alafoorum. Nii suure kaarega nagu Madis kuses kõigi peale, pole veel keegi suutnud. xd
    Arvan, et ta pidas silmas seda, et kasutaja koostab festivali jaoks turniirikava. Sama nagu HCC koostaks WSOP jaoks ja müüb oma osalusest midagi maha.

Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES