Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 116, kokku 116
  1. #101
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    Asi, mis käib närvidele on selline "keskerakondlik" asjade otsustamine.
    ei ole hea võrdlus mu meelest. siin on reaalselt küsimuse all olukord, kus stake teemades läks asi sinnamaale, kus pidi keegi foorumi poolelt tegelema pidevalt ombutsmani mängimisega ja s*tta helpima. loomulikult on see meelelahutuslik ja vahva kõrvalt jälgida.

    otsustajad olidki need, kellel konkreetselt nende jamadega tegeleda tuleb. oluline aspekt on siin see, et rahad liiguvad ühelt eraisikult teisele, mis on justkui nende omavaheline asi. kui jama käes, siis tekib justkui kolmas osapool - keskkond, kus need diilid tehti. ei aitäh.

  2. #102

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mina pakkusin keelustamise võimaliku ise avalikult välja. Millele sa viitad?

    arutasin lihtsalt qb mõttele kaasa.
    Ma viitasin sinu postile ja sellele, et uue foorumi tegemine ei ole nii raske. Rahulolematud liikmed saavad luua oma foorumi, teha oma reeglid ja teha nii palju stakemise teemasi kui tahavad.

    Alati on keegi, kes pole rahul ja sõnade põhjal teeks sama asja aga 10x paremini. Reaalsuses ei jõuta tihtilugu tegudeni vaid jauratakse niisama.

  3. #103
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 293

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Obv mitte.
    Aga ma usun, et ranka ju tahab, et kõigil normal siin olla oleks ja võtab teiste arvamusi ka arvesse.

    PS: Ma pole üldse selle vastu, et ära keelati ja õige obv, aga see pole oluline.
    Otsus tehti ilma aruteluta ja ühe mehe käsen poon ja lasen alusel.
    See, et sina arutelust osa ei saa võtta ei tähenda, et see on one-man-decision.

  4. #104
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Obv mitte.
    Aga ma usun, et ranka ju tahab, et kõigil normal siin olla oleks ja võtab teiste arvamusi ka arvesse.

    PS: Ma pole üldse selle vastu, et ära keelati ja õige obv, aga see pole oluline.
    Otsus tehti ilma aruteluta ja ühe mehe käsen poon ja lasen alusel.
    Demokraatia on retarded anyway. Igal lohhil küll samasuur hääleõigus ei tohiks olla mis nt Rankal.

  5. #105
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Demokraatia on retarded anyway. Igal lohhil küll samasuur hääleõigus ei tohiks olla mis nt Rankal.
    pigem kõik on demokraatlik, aga ebareaalne, et kõik otsustaks kõike. ega asjata ei ole olemas riikidel valitsusi, firmadel juhatusi jne.

  6. #106
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    pigem kõik on demokraatlik, aga ebareaalne, et kõik otsustaks kõike. ega asjata ei ole olemas riikidel valitsusi, firmadel juhatusi jne.
    1 hääl per person, any person, on retarded. Erplanderil sama suur hääleõigus kui tolmuahvil, ei ole eriti mõistlik.

  7. #107

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    1 hääl per person, any person, on retarded. Erplanderil sama suur hääleõigus kui tolmuahvil, ei ole eriti mõistlik.
    Sa muidu lepiks 0,33 koefiga? Ok, tolmuahv+erplander puhul 0,66 koefiga.

  8. #108
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sa muidu lepiks 0,33 koefiga? Ok, tolmuahv+erplander puhul 0,66 koefiga.
    Maksude maksmise järgi peaks käima, kes rohkem maksab sel rohkem sõnaõigust, sest seda ju riik jaotab laiali. Mina ei maksa midagi, seega mul ei olekski koefi.

  9. #109

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    lol

  10. #110

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Maksude maksmise järgi peaks käima, kes rohkem maksab sel rohkem sõnaõigust, sest seda ju riik jaotab laiali. Mina ei maksa midagi, seega mul ei olekski koefi.
    Käibe+aktsiisi tulemusena tõmbad imo ikka Eesti keskmise ära. 0 oleks ikka mina, kelle kogu sissetulek tuleb riigi ehk maksumaksja käest.

    Ilma norimata ja äärmustesse kaldumata annad sa igati vähemalt 1.0 hääleõiguse välja.

  11. #111

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    ranka ütles et ainukesed staked hakkavad bingo ja vikingi omad olema ainult

  12. #112
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Maksude maksmise järgi peaks käima, kes rohkem maksab sel rohkem sõnaõigust, sest seda ju riik jaotab laiali. Mina ei maksa midagi, seega mul ei olekski koefi.
    jep jep, aga tegelikult tarbid küll ju. sõidad riigi/omavalitsuse teedel ja õhtul kõnnid linna tänavavalgustuse all. the hell, vahepeal lausa käid rongiga tartus ja selle sõidu eest maksab ju riik tegelikult veel dotatsiooni

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Käibe+aktsiisi tulemusena tõmbad imo ikka Eesti keskmise ära. 0 oleks ikka mina, kelle kogu sissetulek tuleb riigi ehk maksumaksja käest.

    Ilma norimata ja äärmustesse kaldumata annad sa igati vähemalt 1.0 hääleõiguse välja.
    Ametlikult siiski mitte. Samamoodi nagu soome turist kes kord kvartalis eestis käib ja kulutab rohkem kui tarbib ei saa omada hääleõigust

  13. #113
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    mina majandusinimesena pole kunagi stakemise pointist aru saanud

    more often than not - pole rolli, pole skilli.

  14. #114

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Pokerstars maksab riigile ju makse.

  15. #115
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    ROFL

  16. #116

    Re: TÄHELEPANU: Alates tänasest on keelatud stake'imine Pokkeriprod portaalis

    Õige otsus ma arvan, või kui te tahate ikka tõelist pulli näha siis ma võin ju ühe privaatse stake teema teha teile. :D

    NB! Alla NL1000 ma stake peale mõtlema ei hakka ka.

Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES