Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1

    HTHUSNG brollmanagement?

    HTHUSNG brollmanagement?

  2. #2

    Re: HTHUSNG brollmanagement?

    100bi.

  3. #3

    Re: HTHUSNG brollmanagement?

    Ma liikusin 60-100ni 30-50bi shottidega, 1-5bi shotid tegin aga tuleb limiitides alla ka liikuda. Vahest oli nii, et hommikul mängisin paar 100st ja järgmiseks päevaks olin 15stes.

  4. #4

    Re: HTHUSNG brollmanagement?

    Oleneb winratest.. aga jah 100bi on see standard.

  5. #5

    Re: HTHUSNG brollmanagement?

    Ma arvasin et suuremates buy innides on 200 ja väiksemates 100. aga kui suure kaotusega alla peaks tulema?

  6. #6

    Re: HTHUSNG brollmanagement?

    Mingit reeglit ju pole, suurema brm ga shotte võttes on lihtsalt tõenäolisem pidama jääda uude limiiti. Ja väiksemaga tõenäolisem tilti minna jne... Aga üle 50bi shotte võtta on nit nagu targemad väidavad. Mina soovitaks võtta väiksema brm'ga shotte, sest see karastab ja obv lähevad enamus korrad aia taha aga tuleviku mõttes on sul alguses odavam see "scared money" faas vms läbi teha. Mul vähemalt oli alguses see probleem ja koguaeg proovides kõrgemal mängida kadus see tunne ära lõpuks, sest uue limiidega vaja ka kohaneda ja kuidas sa muidu kohaned, kui ei proovi. See on nagu mingi rõve segav kõrvaline faktor, mis segab maximiliano mängu otsustele keskenduda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES