Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 12 EsimeneEsimene ... 9101112 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 229

Teema: poker botid?

  1. #201

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    a see on ka huvitav küsimus, et kas sa pead mängima sellisel tasemel, et teha sellist botti?
    Loomulikult pead sa sellel tasemel mängima. Bot ei mõtle ju ise.. sa proged ta nii nagu oskad valmis. Sina ütled (proged) kuidas ta mõtleb. Ja kui sa mängida ei oska ei oska bot ka. Ainus eelis on see, et bot suudab suurema arvu tunde mängida ja seega võib mingil määral kehvem olla.

  2. #202

    Re: poker botid?

    Saad aru, ise mängides teed sa vigu (kas siis väsimusest, kiirustamisest, tildi pärast), bot neid vigu ei tee. Loogiline, et boti valmistades, pead sa jagama nii pokkerist kui ka programmeerimisest ja mõnest arvutialasest valdkonnast ikka päris palju. Loogiline, et kui sa pokkerist sittagi ei jaga, siis sa ei suuda teha seda beativat progret. Aga asi on nii et selle saab ehitada suvalise pokkeri strateegia, oddside, equity, HEMi statside peale, et oleks +EV

  3. #203

    Re: poker botid?

    ja vaata niki näidet rybka kohta...

  4. #204
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: poker botid?

    pluss võib lisada igasugu kalkulaatorid ja tegelt ükskõik mis arvuteid - ükski inimene ei arvuta nii kiiresti/hästi - arvutid arvutavad. Ilmselge, et sellises matas on praegu arvuti parem kui inimene.

  5. #205
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: poker botid?

    Tehke valmis, mis seletate.

    Huvitatud võivad ennast arendada teemadel statistical learning/machine learning. Kui see valdkond keeruliseks jääb, siis võite heast deepstack NL boti kirjutamisest ainult und näha.

  6. #206

    Re: poker botid?

    Ma olen sunnitud niigi väga keeruliste asjadega kokku puutuma..

  7. #207
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Saad aru, ise mängides teed sa vigu (kas siis väsimusest, kiirustamisest, tildi pärast), bot neid vigu ei tee. Loogiline, et boti valmistades, pead sa jagama nii pokkerist kui ka programmeerimisest ja mõnest arvutialasest valdkonnast ikka päris palju. Loogiline, et kui sa pokkerist sittagi ei jaga, siis sa ei suuda teha seda beativat progret. Aga asi on nii et selle saab ehitada suvalise pokkeri strateegia, oddside, equity, HEMi statside peale, et oleks +EV
    Aga bot ei suuda loovalt mõelda erinevalt inimmõistusest ja mis on pokkeris sitaks oluline. Matemaatika tähtus on väike selle kõrval. Fixed Limit mängudes vb matt sitaks tähtis, NLHE-s mitte eriti. Kõrgemaid tasemeid (v.a. fixed limit ja v.a. shortstackimine) on botti biitima panna võimatu ma arvan, sest raha teenimiseks ei ole hea mängida unexploitable stiili, imidž on liiga oluline.

  8. #208
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: poker botid?

    igatahes pokkeris ei saa nl50 mängija teha nl200 botti (erinevalt malest siis), kuna ta ei tea kuidas sealsed regularid mängivad ja kuidas nendega kohaeda

  9. #209
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: poker botid?

    selge

  10. #210

    Re: poker botid?

    Ma rääkisin, et on võimalik panna erinevaid strateegiaid mängima, mängu mixima, vastavalt statidele, mis saad HEM-st või PT3-st. Nõustun, et highstakes HUs biitivat boti erinevate mängijate vastu on pea võimatu teha, aga microstakes või midstakes madalamas osas FR mänguks on minu meelest suht tehtav. On võimalik panna programm tööle erinevate imidžitega ja seda vastavalt näitajatele lauas, on võimalik panna too adaptima. Ma pole väitnudki, et see pole ropp töö, aga miski pole võimatu IMHO.

    2ssapaar: algul teedki madalamale, siis liigud järjest üles ja täiendad oma programmi, ega saagi kohe tipptasemel botti ju.. ega sa ise ka ju ei lähe kohe NL200 ja hakka seda beatima, vaikselt liigud üles.

  11. #211
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Ma rääkisin, et on võimalik panna erinevaid strateegiaid mängima, mängu mixima, vastavalt statidele, mis saad HEM-st või PT3-st. Nõustun, et highstakes HUs biitivat boti erinevate mängijate vastu on pea võimatu teha, aga microstakes või midstakes madalamas osas FR mänguks on minu meelest suht tehtav. On võimalik panna programm tööle erinevate imidžitega ja seda vastavalt näitajatele lauas, on võimalik panna too adaptima. Ma pole väitnudki, et see pole ropp töö, aga miski pole võimatu IMHO.

    2ssapaar: algul teedki madalamale, siis liigud järjest üles ja täiendad oma programmi, ega saagi kohe tipptasemel botti ju.. ega sa ise ka ju ei lähe kohe NL200 ja hakka seda beatima, vaikselt liigud üles.
    Midstakes full ring võimalik võib-olla, aga meeletult raske töö, selleks ikka meeskonda vaja ma arvan, üksinda ära ei tee. Ja näiteks ainult HEM statside järgi häid otsuseid teha ei ole võimalik kõrgemal.

  12. #212

    Re: poker botid?

    Ma tean, esialgu nagu ei sihikski kõrget taset. Eelnevalt olen ka öelnud, et paras paari-mehe-projekt

  13. #213
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: poker botid?


  14. #214
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: poker botid?

    Pff. Põmst iga käega pressi teda ja ta foldib :D

  15. #215
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: poker botid?

    väga iizi ikka. bet/raise iga kätt, flopil ka. Panin full stackid, mängisin 3 minutit ja hetkel 1/4 ta stäkist juba käes. ülejäänud ka viitsimise küsimus

  16. #216
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: poker botid?

    See küll mingi bot ei ole. 6 käega sain 200bb deep stacki kätte. Turnil re-raises oma nut flush draw-d niikaua kuni stackid sees. Debiilik.

  17. #217

    Re: poker botid?

    Kas ma olen ainuke, kes 2ssapaari irooniast aru sai?

  18. #218
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Mr.Kylm
    Kas ma olen ainuke, kes 2ssapaari irooniast aru sai?
    eip, me leveldasime levelit

  19. #219
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: poker botid?

    Noh on valmis juba kõigil?

  20. #220

    Re: poker botid?

    Iga asi omal ajal

Lehekülg 11, kokku 12 EsimeneEsimene ... 9101112 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES