Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 229

Teema: poker botid?

  1. #21
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: poker botid?

    Pokker on edge mäng. Kui mul on edge, siis ma võidan raha. Edge saamiseks näevad inimesed roppu moodi vaeva. Samamoodi võib vaeva näha ka boti progeja ja luua edge teiste mängijate üle, aga boti kopeerimisega saab anda edge mängijale, kellel muidu seda ei oleks. Kaob sportlik-võistluslik moment ja eneseteostuse rõõm. Ja see võib vähendada juba pühapäevamängijate ridu.

  2. #22
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: poker botid?

    Sellist jama on raske kommenteerida.

  3. #23

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Pokker on edge mäng. Kui mul on edge, siis ma võidan raha. Edge saamiseks näevad inimesed roppu moodi vaeva. Samamoodi võib vaeva näha ka boti progeja ja luua edge teiste mängijate üle, aga boti kopeerimisega saab anda edge mängijale, kellel muidu seda ei oleks. Kaob sportlik-võistluslik moment ja eneseteostuse rõõm. Ja see võib vähendada juba pühapäevamängijate ridu.
    Kui sa oled pühapäeva mängija ja mängid lõbu pärast, siis enamasti kaotav mängija(kindlasti on võtivaid ka) - Selline seltskond ei kasuta ei pokertrackerit, ei AHK scripti jne, rääkimata botist. Jah see inimene saab öelda tal oli/on põnev.

    Kui sa oled elukutseline , siis sportlikust võistlus momendist sa ei räägi 2 kuu pärast mitte kui midagi. see kui sa järjekordselt oma KK-ga AA otsa jooksed ja uue rebuy teed pole elukutselisel enam võistlus moment vaid standard ja muutunud täiesti rutiiniks.

    1. Boti ei jaga sul 99% inimesi, lihtsama keelega boti saab confida iga inimene, kes jagab pokerit. Selle näite, mis ma tõin...ei olnud ju eriti keerukas? lihtsalt tuleb numbrite value pähe õppida 0= no 1= yes jms, väga lihtne. Boti osta?? need 50$ botid on puhas scamm ..., aga bot sureb kiirelt välja...3a tagasi võitev 7/100 bot on täiesti break even praegu.
    Siin on 1 reegel: Boti on lihtne ehitada, aga raske on võitvat boti ehitada kaotaval mängijal

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: poker botid?

    boti ehitamine on üks asi.. aga edasi põmst laksad raha kokku mitte midagi tehes.. no hea küll mingi hetk teed veel nö "fine tuuningut".. aga lihtsalt piire ees ei ole.. lase 15-N lauda maitea mitmes erinevas keskkonnas.. see on ebaaus eelis.. seda enamet sama boti võid sa oma sõbrale ka anda.. kes ka veel kuskil sajas lauas laseb.. selline botimine tapaks online pokkeri maha..

  5. #25

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    boti ehitamine on üks asi.. aga edasi põmst laksad raha kokku mitte midagi tehes.. no hea küll mingi hetk teed veel nö "fine tuuningut".. aga lihtsalt piire ees ei ole.. lase 15-N lauda maitea mitmes erinevas keskkonnas.. see on ebaaus eelis.. seda enamet sama boti võid sa oma sõbrale ka anda.. kes ka veel kuskil sajas lauas laseb.. selline botimine tapaks online pokkeri maha..
    ok kui sa kasutad PT3 või Hemi ja igast scripte mis panevad sul kohe 3 beti valmis , siis on normaalne? scripte on raskem kirjutada kui kergemat boti. Ma ise kasutasin scripti , väga hea oli 24 tableda, aga kui ma tagasi mõtlen siis inimene kes ilma scriptita 24 tables pidi käsitsi kirjutama 3 bet või rollima...mul oli kohe standard. Aga seda loetakse normaalseks...

    botide legaliseerimine ei muudaks kuigi palju, sest fishid jäävad fishideks. Ja see kah jätke meelde et kui täpselt sama setingutega botid mängivad ühes lauas on see täiesti - EV. Seega kui keegi jagaks näiteks 20/100 BB boti mingile publicule oleks see bot kohe kaotav.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: poker botid?

    krt mul hakkab online pokkeriisu kaduma. kui sa nii tark oled, siis kas rohkem möllatakse botidega NL10-25 või NL100+?

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: poker botid?

    vahe tuleb siis ette.. kui otsuse tegemine pärandatakse edasi programmile.. üks asi on see, kui sulle nupud valmis treitakse vms.. aga kliki pead sina tegema..

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: poker botid?

    Huvitav kui raske on programeerida programmi, mis võtab kõiki statse arvesse ja vastaste hand historyt, ning teeb vastavalt sellele otsuseid, ning tegutseb ka automaatselt. Tuleviku muusika, kuid siiski teoorias võimalik, ning tõenäoliselt ka pokkeri online varjandi häving.

  9. #29

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    krt mul hakkab online pokkeriisu kaduma. kui sa nii tark oled, siis kas rohkem möllatakse botidega NL10-25 või NL100+?
    1998a alustas online poker real cash gamede pakkumist ja võib öelda et esimesed botid tulid ainult paar aastat hiljem. Muidugi bot-e ei saa võrrelda praegusega ja samas ka mängu taset. Me oleme pokerit mänginud koos botidega aastaid ilma probleemideta. Hollandis legaliseeriti kanep, kas hollandis on nüüd kõik narkomaanid? Botitakse igas limiidis, see kes näiteks on teie arust regular võib vabalt bot olla, aga ometi te oskate neid "regulare" võita? Jah botid ei ole võitmatud - see ei muutu.

    /to Rage , PT3 mõtleb minu eest , AHK script trükib minu eest - ostab automaatselt lauda jne. poker bot mängib / vajutab nuppe. Mina saan ilusti siia võrdus märgi panna, kahju et teie seda ei suuda.

    /to Tarq666 see ei ole tuleviku muusika , aga selle tegemine on kestnud juba 2a ja hetkel bot on võitev NL1000++ , aga täpsemaid andmeid ei ole selle kohta. graafikud ja asjad puuduvad , aga faktid näitavad et olemas, aga isegi kui 1 000 000 mängijast 1-l selline, siis selle tegemine nõuab 24/7 tööd ja ma ei pane pahaks , kuna töö maksab. Sama nagu pokeris kui töötad rohkem oma vigade kallal saab sinust parem mängija.

    Uurisin järgi testiti isegi 25/50 ja oli head tulemust näidanud , aga NLis on rohkem botid micros kui highis , esiteks pole boti mõtet kui 1 laud vaid. Kuni eilseni arvasin et peale Holdemi ja Omaha pole bot-e , aga üllatus inimesed teevad Razzile , 5 card drawidele jne.

    Parandus: Tahaks veelkord seda rõhutada, et kaotavaid mängijaid on tihti nendes boti foorumites, et skilli parandada või kiirelt raha teenida?`Aga botimis foorumis prod kirjutavad neile ainult ühe lause "First, learn how to play poker"

  10. #30
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: poker botid?

    Kuidas see PT3 sinu eest mõtleb? Mina pean teda kasutades küll enda peaga pokkerit mängima (erinevalt botist, kus ma enda pead pokkerimängus ei kasuta) :P

    Hollandi ja kanepi näide on lihtsalt halb demagoogia. :)

  11. #31

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kuidas see PT3 sinu eest mõtleb? Mina pean teda kasutades küll enda peaga pokkerit mängima (erinevalt botist, kus ma enda pead pokkerimängus ei kasuta) :P

    Hollandi ja kanepi näide on lihtsalt halb demagoogia. :)
    OK parandan ennast ta annab sulle info vastase kohta, mida sina ei suuda oma peas elusees genereerida. PT3 annab sulle statistika, mille järgi sina teed oma käigu. Otseselt teed sa oma peaga otsuse, aga kaudselt siiski PT3 vahendusel.

  12. #32

    Re: poker botid?

    Sa oled kindlasti kursis, mis summadest need botimeistrid ilma on jäänud, kui vahele on jäänud? Ise olen kuulnud 40K+.

  13. #33

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Sa oled kindlasti kursis, mis summadest need botimeistrid ilma on jäänud, kui vahele on jäänud? Ise olen kuulnud 40K+.
    Sinna kanti jah enmasti botid ei hoia suuri summasi kontol. Ja teiseks botija ja pokeri security meeskonna vahel on kirjutamatta reegel: kui sa maksad raket rohkem, kui välja võtad raha on kõik OK. Aga oletame et maksad raket 4000$ ja cashoudid 7000$ja teatakse, et sa kasutad boti, siis 99% lepid banniga. Mängime selle olukorra niipidi läbi et maksad 4000$ raket ja teed cashoudi 3000$. Ok boterite kuri vastane PokerStars Jeff sai kuidagi teada, aga see on suht kirjutamata seadus ja ta lepib sellega. Või siis oletame et oled botija ja võidad sunday milli , enne sind ei blockitud 2a ja siis järsku pannakse kinni koos suure rahaga. Muidugi seal kus ma neid loen õpetatakse ka 100% ennast varjama jne, aga sellele siin ei peatuks. Vahele jäämine ongi enamasti personaalne viga. Näiteks üks geenius pani enda boti graafiku üles koos nimega ja juba oli hilja :)

    Parandus: See lootus et kunagi botimine legaalseks muutuks ongi sellepärast õhus, et pokeritoad otseselt ei vihka seda, vaid üldsus surub peale.

  14. #34

    Re: poker botid?

    Pokkerituba ei peagi vihkama, tal hea, suuremahuline mängija juures.

    Jama on neile siis, kui kliendid ka pihta saavad nendele, see peletab inimesi sealt ära. Seega ei ole üldse usutav, et botid kunagi lubataks.

    Tava mängijad läheks paljud minema, kui kuuleks, et botid tegutsevad. Eriti for fun mängijad, tulevadki osaliselt teiste inimestega suhtlema ja mängima.

  15. #35

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    Pokkerituba ei peagi vihkama, tal hea, suuremahuline mängija juures.

    Jama on neile siis, kui kliendid ka pihta saavad nendele, see peletab inimesi sealt ära. Seega ei ole üldse usutav, et botid kunagi lubataks.

    Tava mängijad läheks paljud minema, kui kuuleks, et botid tegutsevad. Eriti for fun mängijad, tulevadki osaliselt teiste inimestega suhtlema ja mängima.
    EI kao nad kuhugi, slot masinad ka veel pole rääkima hakanud. Ja nemad just teavadki paremini kui tavaline regular botide olemas olust. Terve botimis kommuun selliseid täis, kes tahavad tunniga 10000$ saada, ilma midagi tegematta, ei tahaks uksuda, et need on võitvad regularid. Pigem kurdavad oma tiltimis probleeme näiteks, aga olgem ausad bot ei võta gamblemist ära. Mul on gamblerist tuttavaid, ühele sai isegi 1000BB tehtud stake, et ta hakkaks bankrolli austama, 2-3 kuud ja lootusetult broke. Algul isegi tundus, et on lootust.

  16. #36

    Re: poker botid?

    Üldilset sina kui botifanatt ja tegija tundud olevat ainuke, kes botide poolt siin on.
    Ja eks sellised inimesed sinna bottide kommuunidesse kogunevad ja siis kalduvad arvama, et kõik teised arvavad ka nii.

  17. #37
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas PokerBot
    EI kao nad kuhugi, slot masinad ka veel pole rääkima hakanud. Ja nemad just teavadki paremini kui tavaline regular botide olemas olust. Terve botimis kommuun selliseid täis, kes tahavad tunniga 10000$ saada, ilma midagi tegematta, ei tahaks uksuda, et need on võitvad regularid. Pigem kurdavad oma tiltimis probleeme näiteks, aga olgem ausad bot ei võta gamblemist ära. Mul on gamblerist tuttavaid, ühele sai isegi 1000BB tehtud stake, et ta hakkaks bankrolli austama, 2-3 kuud ja lootusetult broke. Algul isegi tundus, et on lootust.
    Kas Sa ise kasutad ka aktiivsel boti ja oled sellega kenas plussis?

    Kui jah, siis mis toas mängid?

  18. #38

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas Sa ise kasutad ka aktiivsel boti ja oled sellega kenas plussis?

    Kui jah, siis mis toas mängid?
    Vastus: EI , ma tegelesin 1,5 kuud et uurida mida bot endas sisaldab ja kas see on müüt või reaalne. Tutvusin lihtsalt ja sulasin asjasse, mitte rahalistel väärtustel. Pigem asendada see nüri grind(2a olen regulaarselt pokeril rahadest elatunud, mitte sugugi halvasti) , millegi muuga ja kasvõi ise mängida lõbu pärast juba 1 tablega, kui ma tõelist pokerit tahan. Aga olen testinud mitmeid bot.e ja selles mõttes olen kursis küll, aga mingit "war roomi" mul püsti küll pole. Botiga heal juhul 50k + handi, life times olen mitmeid kümneid kordi rohkem.

    Parandus: 5a tagasi võis pokeris kohata 1 table regulare , isegi high stakesi lastakse rahulikult 3 lauda jms. Aeg liigub meeletu kiirusega ka pokeris, ärme seda unusta.

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: poker botid?

    VAHEMÄRKUS!

    Kõik, kes seda sitta usuvad - on täiesti om asi aga paluks mind teavitada, kui loo autor peaks kedagi juhatama kasvõi läbi PM-i siis foorumist mõnele muule välissaidile v.a. 2p2 foorumid.

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: poker botid?

    Kasutaja "PokerBot" PokkeriProd.com foorumist igaveseks bännitud.

    Põhjused:
    [x] ta originaalpostituses ütles, et tal on siin foorumis rohkem, kui üks kasutaja. Tol hetkel seadus veel ei kehtinud, alates tänasest kehtib aga nii või naa oli see väär käitumine
    [x] enda pokkeriboti reklaamimine (originaalpostituses oli email)
    [x] pokkeribotinduse propageerimine, mis on tõenäoliselt suuremahuline pettus. Meelitatakse mängija pokkeribotti ostma, mis tegelikkuses ei tööta. Peale selle võivad tekkida kasutajatel probleemid pokkeritubadega (Stars jälgib seda karmilt, ma olen isegi hoiatuse saanud "not allowed" programmi kasutamise eest) ja seetõttu võivad kasutajad kaotada oma rolli mittelubatud programmi kasutamise eest. Foorumi juhtkond ei saa riskida sellega, me peame tagama oma kasutajate maksimaalselt turvalisuse. Samuti see mõjub ka halvasti meie mainele!
    [x] meie site on pokkeriprod.com ehk skillgame, mitte pokkerbotttid.com! Meie propageerime oskusmängu, mitte robotite mängu! Mis siis, et need botid ei funka, siis tekitavad nad algajatest eelarvamusi ning mängijad hakkavad nägema tonti seal, kus seda ei ole.

    Igavese bänni all peame silma seda, et kui ta teeb uue kasutaja ja me tuvastame ära selle, siis saab ta jälle bänni, polegi tähtis kas ta on muutunud või mitte.

    Ranka

Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES