Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 229

Teema: poker botid?

  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: poker botid?

    Unustasin lisada ühe põhjuse veel - mitte ametlikud pokkeritubade kolmandate osapoolte programmid võivad olla ka hoopis keyloggerid, millega mängijatelt paroole välja petta. Kingitakse neile "pokkeribot", mis ei funka aga selle asemel kasutaja arvutisse installitakse keyloggeri programm, mis varastab ära Teie pokkeritubade, kui ka muude veebilehtede (s.h. ka näiteks interneti pank, meilid) paroolid ja nii varastatkase Teie konto(de)lt ära raha.
    '

  2. #42

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kasutaja "PokerBot" PokkeriProd.com foorumist igaveseks bännitud.

    Põhjused:
    [x] ta originaalpostituses ütles, et tal on siin foorumis rohkem, kui üks kasutaja. Tol hetkel seadus veel ei kehtinud, alates tänasest kehtib aga nii või naa oli see väär käitumine
    [x] enda pokkeriboti reklaamimine (originaalpostituses oli email)
    [x] pokkeribotinduse propageerimine, mis on tõenäoliselt suuremahuline pettus. Meelitatakse mängija pokkeribotti ostma, mis tegelikkuses ei tööta. Peale selle võivad tekkida kasutajatel probleemid pokkeritubadega (Stars jälgib seda karmilt, ma olen isegi hoiatuse saanud "not allowed" programmi kasutamise eest) ja seetõttu võivad kaotada oma rolli. Foorumi juhtkond ei saa riskida sellega, me peame tagama oma kasutajate maksimaalselt turvalisuse. Samuti see mõjub ka halvasti meie mainele!
    [x] meie site on pokkeriprod.com ehk skillgame, mitte pokkerbotttid.com! Meie propageerime oskusmängu, mitte robotite mängu! Mis siis, et need botid ei funka, siis tekitavad nad algajatest eelarvamusi ning mängijad hakkavad nägema tonti seal, kus seda ei ole.

    Igavese bänni all peame silma seda, et kui ta teeb uue kasutaja ja me tuvastame ära selle, siis saab ta jälle bänni, polegi tähtis kas ta on muutunud või mitte.

    Ranka

    Kõik on arusaadav, oleks võinud väheke inimlikult. Kui kedagi vähekene isegi huvitas, siis lähitulevikus valmib ka eesti keelne leht / foorum , kus botimine on lubatud.

    Seniks nägemiseni...Rohkem minu poolt poste ei tule.

  3. #43

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    [x] pokkeribotinduse propageerimine, mis on tõenäoliselt suuremahuline pettus. Meelitatakse mängija pokkeribotti ostma, mis tegelikkuses ei tööta. Peale selle võivad tekkida kasutajatel probleemid pokkeritubadega (Stars jälgib seda karmilt, ma olen isegi hoiatuse saanud "not allowed" programmi kasutamise eest) ja seetõttu võivad kasutajad kaotada oma rolli mittelubatud programmi kasutamise eest. Foorumi juhtkond ei saa riskida sellega, me peame tagama oma kasutajate maksimaalselt turvalisuse. Samuti see mõjub ka halvasti meie mainele!
    kui küsida tohib, siis mis programmi kasutasid ?

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    kui küsida tohib, siis mis programmi kasutasid ?
    Ei mäletagi täpset nime aga see ei olnud bot, minuteada oli too pokeredge proge, mis kuvad infot lauda. Ma ei saanud seda töölegi aga kui kävitasin tolle programi sellel ajal, kui PokerStars.com oli lahti, siis sain lähima viie minuti jooksul emaili hoiatusega. Korra veel tööle panen, siis igavaseks bännitud starsist.

    Seega olge igasuguste kolmandate programmide kasutamisega väga ettevaatlik.

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: poker botid?

    Tahaks väga loota, et see teema on täiega üks ebaõnnestunud nali :-\
    Sarnaselt võiks hakata õigustama varastamist, röövimist, tapmist, vägistamist jne., tuues põhjendusi, et see ongi inimesele loomupärane käitumine vastavalt evolutsioonile jne.jne.jne.


  6. #46

    Re: poker botid?

    Huvitav teema, kahju et juba bänni sai :( Aga ehk ta vastab siiski või keegi teine asjaga kursis olev tegelane veel paarile küsimusele
    Kirjutati ülalpool et limit on 70% :o botid aga mitu % neid NL liigub? Mis on nende suurimad miinused, ehk kuidas neid ära tunda, kas nad pause ka teevad (programeeritav) või leiab "kahtlusalused" selle järgi, et ühes lauas juba näiteks 500 kätt istunud?
    Varem või hiljem nad nagunii tulevad, see on ainult aja küsimus, aga et neil juba oma foorum 5000 kasutajaga ja ilmselt igal tegelasel oma väike "robotite armee sõdimas" on minujaoks küll uudis :o Tuleb ilmselt ise kohanduda muutuva olukorraga või asjast tulevikus loobuda, sest kuigi nad on ilmselt võidedavad(veel) siis kergelt nendelt raha kätte ei saa nagunii >:(
    Ilmselt on tuleviku online pokker nagu sõda, võidab see kellel on paremad relvad ;D Praegu tracer homme bot.Mina ei näe ka erilist põhimõttelist vahet kas näen täna Holdem manegeris vastase statte või homme juba seal ka soovitatavat järgmist käiku ja ülehomme juba teeb arvuti minu eest ise ka käigu, sest ma olen ise ju kõik käigud ette programmeerinud. Pokkeris ju võidab põhimõtteliselt see, kes mängib hallist massist erinevalt :D

  7. #47

    Re: poker botid?

    Ma arvan, et ära vaeva oma pead bottide otsimisega enda lauast.
    Kui on kehv bot siis on ta ammu vahele jäänud ja head botti ei tunne sa lihtsalt kuidagi ära.
    Pokkeritoad investeerivad päris head klotsi, et mäng oleks kõigiti aus.

  8. #48

    Re: poker botid?

    Oli näha jah Ongame võrgus, et tegeletakse aktiivselt otsimisega. Käed võeti istumise alt välja alles siis kui sai kiri supporti saadetud. Ei viitsita isegi 24/7 mängijaid elimineerida...

  9. #49
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: poker botid?

    ONLINE POKER WILL BE DEAAAAD ma ütlen kõigel ihtsam on panna see screen kiri, et tuleb midagi sisse trükkida aeg-ajal või ma ei tea imege ***** botid

  10. #50
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: poker botid?

    Botid on jobidele end of case!

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: poker botid?

    nohh.. mina isiklikult usun et vähemalt microstakesi jaoks on võimalik võitvaid programme kirjutada.. täpselt samamoodi nagu ka Deep Blue ehk maleprogramm... seda enam, et olen koolis õppinud ka närvivõrke ja tehisintelligentsi põhialuseid.. küsimus on lihtsalt selles, kui palju aega ja teooriat ja valemeid suudad sa sisse kihutada... + nagu ajalugu näitab, siis pokkeristiil ajas muutub.. vahepeal on rohkem shortstacke, siis NITe siis TAGe, LAGe jne... ehk eks peab pidevalt monitoorima ka kus bot jälle kaotama hakkab ja asja "fine tuunima".. kuigi iseenesest olen botide vastu..

  12. #52

    Re: poker botid?

    Isegi minul on tulnud Pokerstarsis see asi ühekorra, et 60 sekundi jooksul pean sisse trükkima imagel oleva sõna, seega ei usu, et Starsis eriti neid botte esineb.

    Mina imestan, et see teema üldse nii kaua lahti oli, propageeris siin algusest peale bottide positiivsust, wtf :)

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Isegi minul on tulnud Pokerstarsis see asi ühekorra, et 60 sekundi jooksul pean sisse trükkima imagel oleva sõna, seega ei usu, et Starsis eriti neid botte esineb.

    Mina imestan, et see teema üldse nii kaua lahti oli, propageeris siin algusest peale bottide positiivsust, wtf :)
    Punase ja roheliste bossude vahel oli väikene diskussioon, mis nõudis oma aja.

  14. #54

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    nohh.. mina isiklikult usun et vähemalt microstakesi jaoks on võimalik võitvaid programme kirjutada.. täpselt samamoodi nagu ka Deep Blue ehk maleprogramm... seda enam, et olen koolis õppinud ka närvivõrke ja tehisintelligentsi põhialuseid.. küsimus on lihtsalt selles, kui palju aega ja teooriat ja valemeid suudad sa sisse kihutada... + nagu ajalugu näitab, siis pokkeristiil ajas muutub.. vahepeal on rohkem shortstacke, siis NITe siis TAGe, LAGe jne... ehk eks peab pidevalt monitoorima ka kus bot jälle kaotama hakkab ja asja "fine tuunima".. kuigi iseenesest olen botide vastu..
    Ma olen suht samal arvamusel ja vastus sellele, miks just väiksematel limiitidel on see võimalik, on lihtne. Väikestel limiitidel saab isegi ABC mänguga raha teha, ei pea bluffima ega thin valuebettima. Selle bottindusega on mul tekkinud ka küsimus, et kas botid siis bluffivad ka? Ilma bluffimiseta küll kõrgematel limiitidel eriti eduliselt hakkama ei saa.

    Ma mäletan kunagi oli kuskil ka artikkel, et phil laak ja keegi veel mängisid parima poker botiga, ei mäleta täpselt kaua nad mängisid, aga lõpuks inimene võitis, sest nad said käppa boti harjumused ja suutsid nad niimoodi üle mängida.

    Botindusel ilmselt on tulevikku, eriti madalamatel limiitidel, nt kabe on juba täiesti arvuti poolt nö "läbi tehtud", ma ei tea mitu miljonit kombinatsioone seal on, aga tänapäeval suudavad arvutid kabet flawlessly mängida. Malega veel nii kaugele jõutud ei ole, sest malel on kombinatsioone kordi rohkem kui kabel, aga eks ükskord ka see aeg saabub.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: poker botid?

    See on tõsi, et mikro limiidile võitva NLHE boti kirjutamine oskajale programmeerijale ei tohiks olla mitte mingi probleem.

    Aga kas Te tõesti usute, et pokkeritoad seda ei takista ja neil on huvi, et 10NL-is bot geneb neile kuus $2000 raket. Kui see boti armeet peaks vahele jääma, mõjub see pokkeritoa imagole väga karmilt ja kõrgel limiidil olevad regularid, kes maksavad kuus 3 x rohkem raket lahkuvad sellisest toast.

    Pokkeritoale oleksid kasulikud ainult botid, mis genevad julmalt raket - 100NL+ limiitides aga seal on mängijad juba nii targad, et nad suudaksid need botid selgeks teha ja ka long runnis ära abuseda. Põhimõtteliselt ongi "inim botid" ju olemas - 11/2 tüübid, kellede TR graafikuid ma olen positatnud siin nädalas vähemalt korra.

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 342

    Re: poker botid?

    Muideks, mängija, kes usub võitvate bottidesse ja nende edusse online pokkeris, siis see tähendab seda, et pokker ei ole mitte surnud -- vaid vastupidi, tase suckib sajaga ja pokkeri edu kestab veel kaua.

  17. #57

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Kui see eesti keelne leht peaks botte mingi konkreetse saidi jaoks reklaamima, müüma või midagi muud sellist, siis läheb see politseisse.
    Dreamworld Millise paragrahvi alusel ???

  18. #58

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Fortune

    Ma mäletan kunagi oli kuskil ka artikkel, et phil laak ja keegi veel mängisid parima poker botiga, ei mäleta täpselt kaua nad mängisid, aga lõpuks inimene võitis, sest nad said käppa boti harjumused ja suutsid nad niimoodi üle mängida.
    Ei tea küll kes see Phil laak on ja kui tasemel ta on (ilmselt väga hea) aga kui selline mees võitis ainult tänu sellele, et teadis et vastas programm, siis olgem ausad, tavamängijal ei ole mingit shansi neid võita, sest räigeid vigu nad ilmselt ei tee :-[ Kõik me otsime ju "lolle mängiaid" ja kui nende hulk väheneb, siis läheb võitmine ka järjest raskemaks :(


  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas sada
    Ei tea küll kes see Phil laak on ja kui tasemel ta on (ilmselt väga hea) aga kui selline mees võitis ainult tänu sellele, et teadis et vastas programm, siis olgem ausad, tavamängijal ei ole mingit shansi neid võita, sest räigeid vigu nad ilmselt ei tee :-[ Kõik me otsime ju "lolle mängiaid" ja kui nende hulk väheneb, siis läheb võitmine ka järjest raskemaks :(

    OMG :'(
    dude, u need some serious help. Kõigepealt loe nüüd läbi, mis seal kirjas oli, mida sa tsiteerisid...

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: poker botid?

    Kusjuures päris huvitav teema. Usun, et paljud kasutajad saavad siit midagi uut ja huvitavat teada. Botide reklaamimine vast oli loo autori poolt vale, aga info, mis ta jagas tundus üsna huvitav.

Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES