Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 229

Teema: poker botid?

  1. #1

    poker botid?

    Kuna Lenc kustutas mu 2 teemat , mis oleks botidest piisava üle vaate andnud.


    Siis tuleb sellest teemast lihtne spamm nurk või nii, mida arvate pokeri botidest? Palju teate pokeri botidest? Võiks sellised asjad kunagi legaliseeritud olla?


    **teises teemas nägin paari posti kah ja kas inimesed oleks ise huvitatud rohkema info omandamisest?**

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: poker botid?

    Neid on üritatud arendada, kuid need pole kunagi edukalt tööle hakanud. Nad mängivad puhtalt matemaatikat, seega neid on ülilihtne üle mängida ja enamasti on nad kahjumlikud lõpuks.

  3. #3

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    Neid on üritatud arendada, kuid need pole kunagi edukalt tööle hakanud. Nad mängivad puhtalt matemaatikat, seega neid on ülilihtne üle mängida ja enamasti on nad kahjumlikud lõpuks.
    Ise olin kah suht kaua sellisel arvamusel , lihtsalt olgem ausad pokeri mängijad pole piisavalt kodu tööd teinud.
    Sest kuna sa vastasid nii siis vaevalt sa suudaks neid tuvastada, kuna arenenud botidele on kodeeridud üle 1000 sõna.Ja Delay time on on kah random, väga hea muidugi chati kaudu tuvasta - chat botid tavaliselt vastavad samale küsimusele sama vastusega.

  4. #4
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: poker botid?

    Kas sa ei saa ikka aru, mis sa valesti tegid? Informatsiooni võid jagada, aga "loome bottidearmee" käis mulle vastukarva.

    Teemast:
    1) Botid on veel hullemad kui shortstackerid ja mulle meeldiks, kui toad rohkem ette võtaks, et neid tuvastada ja pidurdada.
    2) Ei tea suurt midagi.
    3) Ei võiks, siis ei oleks võistlus parimate pokkerimängijate vahel vaid parimate programmeerijate vahel. Õnneks arvan, et legaliseerimise tõenäosus on väiksem kui "pihensist rasedaks jääda" (R. Roomet).

  5. #5

    Re: poker botid?

    Eelmine laup. mängisin Triobetis HU freerolli ja seal oli küll väga imelik vastane. ALATI tegi otsuse viimasel sekundil, lisaks mingi ääretult imelik käitumine. Vb. paranoia aga ei tundnud küll, et keegi inimene oleks seal vastas mänginud

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Eelmine laup. mängisin Triobetis HU freerolli ja seal oli küll väga imelik vastane. ALATI tegi otsuse viimasel sekundil, lisaks mingi ääretult imelik käitumine. Vb. paranoia aga ei tundnud küll, et keegi inimene oleks seal vastas mänginud
    ega nüüd keegi ju boti ei ostaks et freekaid pelada :)

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: poker botid?

    Botid vist rohkem ikka cashi jaoks ju, turnad väheke teine teema. Lauad vahetuvad koguaeg, blindid tõusevad jne. Botid vist ei saaks enam hästi aru kus nad on ja kes nad on.

  8. #8

    Re: poker botid?

    Seda küll. Aga ma ei usu, et keegi suutis mängida nii, et aeg oli just nulli saand ja siis tuleb tema käik + insta. moved minu 3bettidele jne. Ehk oli mingi test run or smth.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Purz
    Botid vist ei saaks enam hästi aru kus nad on ja kes nad on.
    LMAO, tekib identiteedikriis ja arvab et on kosmoselaeva pardaarvuti HAL ja eesmärgiks on jupiterile lennata? ;D

  10. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas lauriiii
    Seda küll. Aga ma ei usu, et keegi suutis mängida nii, et aeg oli just nulli saand ja siis tuleb tema käik + insta. moved minu 3bettidele jne. Ehk oli mingi test run or smth.
    Ta lihtsalt stallis, et sind tilti ajada või lootis, et pead kuskile ära minema vms.

  11. #11

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Purz
    Botid vist rohkem ikka cashi jaoks ju, turnad väheke teine teema. Lauad vahetuvad koguaeg, blindid tõusevad jne. Botid vist ei saaks enam hästi aru kus nad on ja kes nad on.
    väga vale SNG botid on isegi paremad kui NL cash botid. Fixed Limit on täiesti 70% botijaid täis.

    nagu ma ütlesin , botidel suvaline delay time, aga imelik käitumine on jah botidele tavapärane, kuna tilti nad ju ei lähe.

    to LenC: ma ei oleks üldse kindel, et legaliseerimine kunagi läbi ei lähe: Algul seda teemat lugedes mõtlesin krdi boter, aga siis leidsin et me kõik kasutame PT3 , HEMi jne, mängime 15+ lauda, et rohkem käsi läbi mängida. Ei leia et bot oleks suurem kuritegu. Tänu Indianale üldse botimist mõistma hakkasin.

    2p2 teema selle kohta http://forumserver.twoplustwo.com/42...2/index35.html

    Parandus: Esiteks kaotavat mängijat botimine ei tee võitvaks, seda on näha botimis foorumitest kus on kokku 5k + liiget ja pooled ikka ei saa hakkama. Sama mis pokeris...

  12. #12

    Re: poker botid?

    Aga kuidas seletada seda, et kui näiteks tegin 3beti ja niikui olin bet nupu vajutand, vaatas mulle juba tema poolt all-in otsa. Ja nii kaks korda. Inimese käsi nüüd niikiiresti küll ei tegutse :P

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: poker botid?

    sul nett jukerdas

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas PokerBot

    Algul seda teemat lugedes mõtlesin krdi boter, aga siis leidsin et me kõik kasutame PT3 , HEMi jne, mängime 15+ lauda, et rohkem käsi läbi mängida. Ei leia et bot oleks suurem kuritegu.
    Oot mis sa arvad siis, et kui keegi mängib 15+ lauda, kasutam PT3 vms, siis on teeb see sama välja kui BOT mängib 15+ lauda ja kastuab PT3 abi? Et kõik multitablejad on bottidega võrdsed või mis?

  15. #15

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas Purz
    Oot mis sa arvad siis, et kui keegi mängib 15+ lauda, kasutam PT3 vms, siis on teeb see sama välja kui BOT mängib 15+ lauda ja kastuab PT3 abi? Et kõik multitablejad on bottidega võrdsed või mis?
    Ei kui ma kasutan PT3 ja mängin 15 lauaga , kasutan AHK scripti, et veel kiiremini oma move läbi viia, siis inimene kes mängib 1 lauda, ilma trackeri ja AHK scriptita on võrreldes minuga kindlasti -EV. Sest iga abiprogramm mõjutab mängu enamasti paremuse poole ja seda teeb ka bot.

    ja botides enamasti kaotad win rates isegi ~1-0,5BB kui enda järgi seadistad, kuna bot ei respecti mängijaid vaid calculeerib mitu sada tuhat situatsiooni omale ja mängib nii kuidas parem EV.

  16. #16

    Re: poker botid?

    laudade arv ja lisatarkvara olemasolu ei tee fishist sharki ega ka vastupidi. mängijate oskused on erinevad.


  17. #17

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    laudade arv ja lisatarkvara olemasolu ei tee fishist sharki ega ka vastupidi. mängijate oskused on erinevad.

    täpselt botimine ei tee ka fishist sharki. Natukene võib mõjutada vaid paremuse poole nagu ka lisa tarkvara.

    Parandus: Siin on väike näide boti lihtsama variandi keelest , tegu on SNG botiga nagu pealt näha, aga see pole tähtis. Paneme kõik mõttes siia kaks isikut (üks võitev ja teine kaotav mängija) seda boti confima : olgu nendeks minu näites Ranka ja Imric. suht 90% võime väita, et ranka bot tuleb võitev ja imricu oma kaotav. Ei taha kedagi solvata, aga paraku on see nii... Bot küll peab bankrolli reeglitest kinni, aga kui imric selle NL100 jaoks teeb 300$ rolliga , siis bot siit talle midagi välja ei võlu. Sorry Imric, see pole isiklikult sulle suunatud, aga ei leidnud näite jaoks kedagi paremat.

    See on väike osa ainult sellest botist , lihtsalt toon ette kujutuse teile:

    MaxSessionHands = 10000
    MaxSessionTime = 720
    MaxStackSize = 1000000
    BathroomBreakAfter = 63
    BathroomBreakTime = 2
    SitOutWhenOpponentsAreLessThan = 1
    MakePotSizedPreFlopRaisesWhen = 6
    FoldToPre-FlopRaisesForAQAJsKQ = OFF
    FoldPost-FlopBelowTopPairToAnyBetOrRaise = OFF
    FoldToPost-FlopRaisesWithUnpairedBoardsFor = 3
    FoldToPost-FlopRaisesWithPairedBoardsFor = 4
    NeverBetTurnOrRiverWithHandBelow = 4
    NeverBetFlopWithHandBelowMiddlePairWhen = 1
    NeverBetFlopWithHandBelowMiddlePairStackSize = 1000000
    NeverCallPairedBoardsWithHandBelow = 5
    NeverCallFlushPossibleBoardsWithHandBelow = 6
    FoldToPre-FlopRaiseWith55Or66When = 3
    FoldToPre-FlopRaiseWith77Or88When = 3
    FoldToPre-FlopRaiseWith99OrTTWhen = 3
    FoldToPre-FlopRaiseWithJJOrQQWhen = 2
    FoldToPre-FlopRaiseWithAKWhen = 3
    FoldToPre-FlopRaiseWithAQsWhen = 2
    FoldToPre-FlopRaiseWithAKsWhen = 3
    FoldToPre-FlopRaiseWithKQsWhen = 2
    SuperTightPlay = OFF
    SemiSuperTightPlay = OFF
    NoLimp = 15
    AggressivePreFlop = 7
    AggressivePostFlop = 3
    AggressivePreFlopStackSize = 1000000
    AggressivePostFlopStackSize = 1000000
    MiningForSets = 4
    PostFlopinBlindsOverride = 3
    PreFlopReRaiseOverride = OFF
    MinBetOverride = 5
    FoldOrGoAllInWhenOpponentsAfterFoldsLessThan = 5
    FoldOrGoAllInWhenOpponentsAfterFoldsLessThanStackS ize = 1000000
    ApplyFoldOrAllInAfter = 0
    FoldOrGoAllInWhenOpponentsAtTableLessThan = 5
    FoldOrGoAllInWhenOpponentsAtTableLessThanStackSize = 1000000
    AlwaysCallWhenOpponentsRaiseIsLessThan = 4
    AlwaysCallWhenStackSizeIsLessThanTotalInvested = 90
    Verbose = ON
    AutoPlay = ON
    UserDefinedGameType = 0
    AutoRebuy = ON
    custom
    preflop
    When insmallblind and raises = 0 and calls >= 1 and (hand = K) call force
    When hand = QQ and hand = Qd raisemin force
    When ( hand = A A or hand = K K )
    When BotsLastAction = raise or BotsLastAction = call RaiseMax force
    When calls = 0 and raises = 0 and stilltoact >= 6 call force
    when (hand = Ah or hand = Kc) raisemin force

    when hand = KQs or hand = QJs or hand = JTs or hand = JJ
    when botslastaction = raise and raises = 1 and betsize <= 8 call force

    When OpponentsAtTable <= 2 and ( hand = A T or hand = K J or hand = Q J )
    When raises = 1 and BetSize <= 5 call force
    When raises = 0 and calls = 0 raise force
    When OpponentsAtTable <= 2 and ( hand = K T or hand = Q T or hand = J T )
    When raises = 1 and BetSize <= 5 call force
    When raises = 0 and calls = 0 raise force
    When OpponentsAtTable <= 2 and ( hand = 6 6 or hand = 5 5 or hand = 4 4 or hand = 3 3 or hand = 2 2 )
    When raises = 1 and BetSize <= 5 call force
    When raises = 0 and calls = 0 raise force
    When OpponentsAtTable <= 2 and ( hand = A 9 suited or hand = A 8 suited or hand = A 7 suited )
    When raises = 1 and BetSize <= 5 call force
    When raises = 0 and calls = 0 raise force
    When OpponentsAtTable <= 2 and ( hand = A 6 suited or hand = A 5 suited or hand = A 4 suited or hand = A 3 suited or hand = A 2 suited )
    When raises = 1 and BetSize <= 5 call force....jne


    ja see läheb iga handiga edasi ...


    Võitva botiga on sama nagu teise eest mängimisega, kas Ranka oleks nõus imricu eest mängima ja talle rolli kasvatama? Laia ringile see küsimus....


  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: poker botid?

    Huvitav, kas ma olen ainuke, kes saab PokerBoti m6ttest mingil määral aru?

    Et noh, kust see piir tuleb, kas trackeri kasutamine, et sa ei peaks ise jätma
    meelde erinevate vastaste erinevaid statse, vaid kasutad selle jaoks programmi

    VÕI

    Boti kasutamine, et sa ei peaks ise nuppu vajutama, kui keegi on ees 3bettinud
    ja sul on AA?


    minu kaks senti

  19. #19

    Re: poker botid?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Huvitav, kas ma olen ainuke, kes saab PokerBoti m6ttest mingil määral aru?

    Et noh, kust see piir tuleb, kas trackeri kasutamine, et sa ei peaks ise jätma
    meelde erinevate vastaste erinevaid statse, vaid kasutad selle jaoks programmi

    VÕI

    Boti kasutamine, et sa ei peaks ise nuppu vajutama, kui keegi on ees 3bettinud
    ja sul on AA?


    minu kaks senti
    Paremat lauset trackeri ja boti võrdlemiseks annab otsida , Tänud.

    Olen uurinud nende regular boterite tausta niipalju kui võimalik ja välja tuleb see, et nii 80% on nendest enne olnud regularid ka ilma botita. Ehk siis nende elus pole muud muutunud kui nuppe klõpsib nende asemel arvuti.
    Foorumis on jube palju ka selliseid tüüpe, kes tulevad sinna oma kaotavate statsidega ja siis küsivad miks mu bot kaotab 2/100 BB ??? või proovitakse NL10 skilliga NL1000 bot teha ja esimese päevaga busto.

    Ja võitvat boti ei jaga kah keegi tasuta ,kui jagatakse saate 99% scammi , seda ma võrdlekski sellega kas Ranka oleks Imricu eest nõus rolli kasvatama.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: poker botid?

    läheb huvitvaks...

Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES