Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Sett koledal laual SCOOPil

    What to dooo? Mul ideed otsas callisin lihtsalt maha :S


    Poker Stars $24.55+$2.45 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 9 players - View hand 2215091
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: t5208 86.80 BBs
    BTN: t9660 161 BBs
    Hero (SB): t8004 133.40 BBs
    BB: t11361 189.35 BBs
    UTG: t14013 233.55 BBs
    UTG+1: t18477 307.95 BBs
    UTG+2: t9748 162.47 BBs
    MP1: t9910 165.17 BBs
    MP2: t7396 123.27 BBs

    Pre Flop: (t90) Hero is SB with 5 5
    6 folds, BTN raises to t180, Hero calls t150, BB calls t120

    Flop: (t540) 5 6 Q (3 players)
    Hero checks, BB checks, BTN bets t240, Hero raises to t600, BB folds, BTN calls t360

    Turn: (t1740) K (2 players)
    Hero checks, BTN bets t690, Hero calls t690

    River: (t3120) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN bets t1800, Hero calls t1800

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Preflop: mängin täpselt samamoodi

    Flop: teen suurema tõstea - orienteerivalt 800, sest kolm vastast, suhteliselt sügavad stäkid ja palju käte võimalusi. Seega vastased jätkavad piisavalt tihti isegi suurem tõste korral.

    Turn: kuna stäkid on sügavad, siis kindlasti ma jätkan panustamisega. Panuse suurseks valiks 800-850. Isegi kui vastasel on mast ja ta teeb ületõste, siis võib juhtuda, et sul piisavalt implied oddse, et osta omale maja või nelik.

    River: callin maha

    Minu arvates võtmeviga tehti turni mängus, kus panustamine on kohustuslik.

  3. #3

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Kuna Herol üldjuhul on c/c range turnil pea olematu, siis mulle meeldib, kuidas Sa mängisid.
    Turnil panustamine toob kaasa paar probleemi:
    - Suure tõenäosusega oled taga, kui vastane raiseb ning isegi calli puhul ei ole kindel, et hero on alati ees.
    - Sa tekitad suure poti oop ning ilmselt ei saa võtta b/f line turnil.
    - lisaks ma ei ole kindel, et Sind callitakse maha turnil ja riveril viletsamate käte poolt (ilmselt AxAc/KQ ei foldi kunagi, kuid samas võib sama käsi vabalt ka turnil ja riveril ise panustada). Seega isegi kui turn läheb c/c, võid Sa enamus juhtudel riveril panustada 1240 ning saada snapcalli AQ poolt, kes muidu oleks foldinud turni panuse peale.

    Ehk siis arvan, et turnil panustamanine ei tingimata kohustuslik eriti kui vastane soovis herot floatida ning võtta pott ära hilisematel tänavatel.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Kuna Herol üldjuhul on c/c range turnil pea olematu, siis mulle meeldib, kuidas Sa mängisid.
    Ma arvan, et turniiridel, eriti suurtel laulupidudel ei ole tähtis rangede balanseerimine vms. vaid keskenduda ainult maksimum cEV otsustele vaakumis.

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    - Suure tõenäosusega oled taga, kui vastane raiseb ning isegi calli puhul ei ole kindel, et hero on alati ees.
    Raise ei juhtu tihti ning me ei võta otsust vastu selle põhjal, kas me oleme mõnes olukorras ees või taga, vaid kõikide võimalike võimaluste põhjal. See tähendab, et kui vastane raiseb 10%, callib 70% ja foldib 20% ning raise korral oleme alati biit, siis bet on +EV ning peame lihtsalt leppima 10% ajast, et nüüd oleme fucked.

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Sa tekitad suure poti oop ning ilmselt ei saa võtta b/f line turnil.
    Meil on ka suur käsi, millega me võime tekitada suurt potti.

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    lisaks ma ei ole kindel, et Sind callitakse maha turnil ja riveril viletsamate käte poolt (ilmselt AxAc/KQ ei foldi kunagi, kuid samas võib sama käsi vabalt ka turnil ja riveril ise panustada). Seega isegi kui turn läheb c/c, võid Sa enamus juhtudel riveril panustada 1240 ning saada snapcalli AQ poolt, kes muidu oleks foldinud turni panuse peale.
    Mina nii ei arva. Küsimus on panuse suuruses. Lisaks võib ta paarile kerkida kõrvale ka mastitõmme, mis annab meile ekstra väärtust.

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Ehk siis arvan, et turnil panustamanine ei tingimata kohustuslik eriti kui vastane soovis herot floatida ning võtta pott ära hilisematel tänavatel.
    Ma ei usu, et vastane siin ilma equitita floatis. Seega turn tugevdab ta range.

    Väike mata:

    Kuna button tõstis enne floppi ja callis flopil check-raise, siis tal ei ole ranges mitte kunagi õhku. Mina arvan, et ta cbet/calling range on midagi järgnevat: 99-AA, Q7-AQ, 78, mastitõmbed.

    Kui me leiame hea panuse suuruse (pool panka), siis ma arvan, et me foldime välja väga väikese osa rangest. Teiseks Q9 tüüpi kätel võib olla ka nüüd mastitõmme varuks ja saame siiski calli. Kolmandaks ma eeldan, et kui me panustame 800, siis vastase tõste suurus on t2000-t2500 vahel.

    Seega oleks pank: 1740 + 800 + 2500 = 5040 ja meil callida 1700 ehk pot oddsid oleksid 1 : 2.96 ehk me vajame 25% equity. Iga masti vastu on meil 20-22%, mis annab peaaegu break-even callimise oddsid. Lisaks on vastasel järgi (õigemini meil) 4724 chippi. Ühest küljest võib toimida reverse implied oddsina (maksame siiski välja blank riveri) aga teisest küljest ta raise ei ole alati mast ning võib tulla ka riverisse neljas mastikaart, mis sunnib meid foldima.

  5. #5

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Mulle ka meeldib turni check-call liin
    1. Anname vastasele võimaluse bluffida foldimise asemel kui seal midagi pole
    2. Kontrollime panga suurust ja ei stäki ennast sellises olukorras ära
    3. Turniiril on siiski olulisem mitte välja kukkuda vs 70% tal pole masti ja meil jääb nuppe saamata

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Raise flop bigger, bet TURN ainec.

    Blank river bet again.

    /Ei pea kartma, et keegi meid siin spotis välja üritab bluffida, vs ta calling range peame valuet võtma.
    Viimati muudetud Rigged poolt : 20.05.13 at 11:28

  7. #7
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Ja mis teeksime all ini vastu? Turnil? Riveris?


    Ise ma olin suht kindel et flush vastas aga ei suutnud foldida.
    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 20.05.13 at 11:34

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ja mis teeksime all ini vastu? Turnil? Riveris?

    Ise ma olin suht kindel et flush vastas aga ei suutnud foldida.
    Mina ei foldi. Arvan, et stack off on long runnis +EV või close to 0EV.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ja mis teeksime all ini vastu? Turnil? Riveris?


    Ise ma olin suht kindel et flush vastas aga ei suutnud foldida.
    Kardad flushi ja siis lihtsalt c/c maha kui oled way behind ei tundu hea game plan, kui betid, saad kätelt millelt ees oled fat valuet, AQ jms käed võivad veel järgigi checkida(mis suht kindlalt calliks kui me turni betiks), bluffe ma range väga ei paneks.

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Ranka kuidas sa oma top range mängid sellel flopil. Mis kätega callid flopi raise ja millistega otsa paned?

  11. #11
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Äitähh kõigile kes vastasid :) Targem nüüd :)



    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Kardad flushi ja siis lihtsalt c/c maha kui oled way behind ei tundu hea game plan, kui betid, saad kätelt millelt ees oled fat valuet, AQ jms käed võivad veel järgigi checkida(mis suht kindlalt calliks kui me turni betiks), bluffe ma range väga ei paneks.
    Cashis ma laseks 3 barrelit,tournamentides arengu ruumi :D Eks see mõjutab ka et ma mängin turnasid harva,mängiks rohkem siis vast gämbliks algfaasides rohkem.


    Kui kedagi huvitab siis panin spoilerina vastase käe siia.
    ( Click to show/hide )

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Sett koledal laual SCOOPil

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ranka kuidas sa oma top range mängid sellel flopil. Mis kätega callid flopi raise ja millistega otsa paned?
    Ei viitsi hetkel mõelda :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES