Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 22
  1. #1

    Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Kuna võitsin kaks paketti, siis pakuks huvilisele ühe puhkusepaketi väikese pokkeriturniiriga Marokos septembri lõpus 20-23.09.
    Paketi koguväärtus 2700 USD, millest 500 USD on reisiraha ja 250 EUR pokkeriturniiri sisseost. Lisaks 3 ööd kahele 5 tärni hotellis hommiku ja õhtusöökidega.
    Spa teenuste kasutamise võimalus ja gofimängimise võimalus, transport lennujaama vahel ning erinevate lähedal asuvate asustuste vahel. Pisemat ninni nänni veel.
    Olles sügisel värskelt käinud, siis väga mõnus lõõgastus vahepeal
    Lend läbi Milan/Bergamo on ka päris mõistlik.
    Kellel huvi, siis võtku ühendust ja arutab asja.

  2. #2

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    et pakkumisel on siis 250eurine turkapilet ja 3e öö hotell? Mitu raha soovid?

  3. #3

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Jah pakkumisel 250 EUR pilet + hotell,söögid ja pokkerinänn ja paar toidu ja alko kogunemist kohapeal.
    Hind veel kujunemas, ootan pakkumisi :)
    Viimati muudetud andrus69 poolt : 23.05.13 at 21:45

  4. #4

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Panen arvatavasti tehingu homme lukku, nii et kui kellegil veel huvi, siis andku teada.

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    palju hind on?

  6. #6

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Tahaks näha milline on hotell, mis 3 päeva eest ~$1,9k küsib. Hotell peaks ikka päris kuradi võimas olema, et viitsiks 3'ks päevaks Marokosse minna ja selle eest veel nii palju maksta.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Kunagi kui käisin Unibet Openil Budapestis, siis sealne hotell, mis paketis sisaldus maksnuks muidu €360 öö. Kõik oli muidugi kena, aga €360 ikka overkill.

    Eks sellest $1900 tuleb veel maha lahutada mingi ninn nänn ja need alko/söögi kogunemsied. Mingi $500 hotelli öö eest polegi päris ulme. Usun, et korralik 5 tärni hotell, mis muud.

  8. #8

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Nonii, sain OP'lt sellise kirja:

    ( Click to show/hide )


    Ma pean ennast keskmiselt viisakaks inimeseks, mistõttu ma seda posti kohe kindlasti maha ei võta. Vastupidi, IMO on just viisakas karjuvalt kallist ja hämarat (esimeses postis infot minimaalselt) müügipakkumist nähes tuua välja, et tegu on selgelt vägagi kalli pakkumisega kui mitte isegi skämmiga. (Olgu öeldud, et ma viimases OP'd siiski ei kahtlusta ega süüdista.) Hea tava näeks ikkagi ette veidi rohkema info andmist, kui siin keiss on. Olgu öeldud, et sarnase kliima, asukoha ja jõukustasemega riikides algavad 5 tärni hotellide nädalased pakkumised €200-300 kandist, on vägagi õigustatud ootus näha avalikult seda kohta, mille 3 päeva hinnaks nimetatakse siin umbes $2k. Ja siin ei ole tegu antireklaamiga vaid põhjusega arutlusega.

    Paluks hoopis sinult, näita välja viisakust võimalike ostjate suhtes, et sa ei näitaks ennast arengumaade müügimehe, "personaalse ostlemiskogemuse" pakkujana ja too ise veidi rohkem infot välja. Näiteks link promole, mille raames paketi võitsid, palju hotelli kodulehel sarnase puhkuse hind on, palju umbes sellised reisid maksavad. Ja kõige tähtsam, miks peaks üldse keegi eelistama osta vägagi kallist reisi pmst "hõlma alt" nagu baltas reisibüroost tellimise asemel? Minul jääb selgusetuks.

    Imo ma olin küllaltki viisakas, üldiselt selline pöördumine viisakust säilitada just ei aita.

  9. #9

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Murunatu sa ei ole reegleid lugenud?

    Teise müügiteemas on elementaarne, et keegi suvaline ei tule arutama palju võiks Maroko luksushotell keset kõrbe kooos golfi, ratsa , basseinikompleksi jõusaalide ja asjadega maksta. Koos söökide jookide pokkeriüritustega jne . Kui sinu arust on kallis, siis palun mine ja tegele mingi muu olulise asjaga. Hind millega mina pakun pole kaugeltki see, mis paketi väärtusena on korraldaja välja reklaaminud. Kuna arvata on, et siin miljon huvilist ei ole siis ootangi pakkumisi.

    Sina, aga mine postita oma juttu ja kommentaare palun mölafoorumis või kuskil mujal, sest sina ei ole ju huviline.
    Viimati muudetud andrus69 poolt : 28.05.13 at 13:33

  10. #10

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Kunagi kui käisin Unibet Openil Budapestis, siis sealne hotell, mis paketis sisaldus maksnuks muidu €360 öö. Kõik oli muidugi kena, aga €360 ikka overkill.

    Eks sellest $1900 tuleb veel maha lahutada mingi ninn nänn ja need alko/söögi kogunemsied. Mingi $500 hotelli öö eest polegi päris ulme. Usun, et korralik 5 tärni hotell, mis muud.
    Üks asi on Budapesti 5*, araabiamaade 5* võib olla hoopis muu asi. Ja seal on hinnaklass ikka madalam. Obv seal võib olla ka sellist raha väärt olevat hotelli, aga seda võiks OP ikka ise enne tõestada.

  11. #11

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Tsitaat Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Murunatu sa ei ole reegleid lugenud?
    Ei ole ja ei hakka ka. Su jutt on olnud siin teemas ja kirjas mulle väga skämmeri jutu moodi. Juhul kui kõik on õige võiksid ise enda pakkumist veidigi rohkem valge inimese kombel presenteerida. Jutt teemal, et käisin ise ja väga tore on tüüpiline müügimehe ja skämmeri hülgeniisk, mis vähemalt minul kutsub allergia esile.

  12. #12

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Ok tüüpiline nagu ikka siin foorumis, et asjasse mittepuutuvad "eksperdid" kirjutavad suvalistesse teemadesse asju, mis nendesse ei puutu ja deklareerivad, et mind ei huvita reegleid ja ma neid kunagi ei vaata jne. Edu murunatu , aga olen endiselt arvamusel, et normaalne inimene suhtleb normaalselt ja ei ülbitse ja ei kommenteeri teiste hinnasoove tema müügiteemas.
    Aga aitab nüüd sellest.

  13. #13

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Väga lamp peale lendamine, ilma igasuguse infota, mis btw on väga lihtsalt veel internetist kätte saadav. Imo tuleks oma tilti vms probleeme ikka elada mujal välja. + Obv ei küsi müüja sellist nr nagu 888.com selle asja väärtuseks on hinnanud.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Natuke OT, aga 500taala öö kuskil araabiamaades, kus iniimesed saavad palka 100$ kuus tundub ilmselge röövimisega. Ja kas Marokko erineb nii palju Egiptimaast?
    Viimati muudetud privador poolt : 28.05.13 at 14:32

  15. #15
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Jumalast normaalne küsimus ju muruntau poolt, milles probleem? Panedki vastuseks hotelli lingi, inimesed saavad hotelli kodukalt ise vaadata, et ahhaa, näe ongi sellised hinnad, tutvuda kohaga jne ja kasulik promo veel sinulegi. Ei näe põhjust ärrituda, pigem muruntau seadis küsimuse alla, et kuidas sellises urkas saab nii kallis hotell olla mitte selle, et sina kuidagimoodi huiaksid.

  16. #16

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Paningi vastuseks selle hotellilingi talle ja tahtsin ka teemasse peale tema( kamoon kesse loll peaks olema kes tahaks 3ks päevaks marokosse lukshotelli minna) kustutamist ka panna, aga kahjuks arvab üks kodanik, et jumala normaalne on teise inimese müügiteemas jama postitada ja kui üritan paluda, et kodanik normaalse inimesena teise müügiteema kenana hoiaks ikka edasi tatti pritsida, siis see ei ole ju normaalne, aga eks igaühel oma arvamus.

    privador , seal on tegemist päris suure hotellikompleksiga+igasugu lisade ja asjadega. Ning õhtusöögid ja hommikusöögid on päris suure valikuga. Kodukal algavad hinnad 235 EURist öö kohta kuid selle paketi sees on ka muud nänni lisaks. Kindlasti leiab odavamat majutust Marokos kui see :)

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Sain antud teemaga kaebuse, ja lugesin teema läbi.

    Minu arvates muruntau poolt väga normaalne küsimus, aga ülereageerimine. Seega ma postitusi ei hakka kustutama, ja ma arvan, et kõik asjaosalised: müüja, muruntau, lugejad ja ostjad said vajaliku info kätte.

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    müüja ikka, mitte müüa

  19. #19

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Vonkartoffel, mul ei olnud eile mingit tilti peale selle konkreetse teema, muidu läks väga hästi. Lihtsalt mul on juba kergelt seniilsusele kalduv vanaema, keda OP sarnased müügimehed üritavad abuse'ida ja kui keegi sugulastest vahele ei satu, siis see neil ka õnnestub. Õnneks seni suuri summasid tal hakkama panna õnnestunud pole. Kui OP kirjutas mulle, et jah müün ülehinnatud sitta, aga ära seda teistele ütle, siis see oli liiga deja vu juba.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Pokkerilõhnaline puhkusepakett Marokos

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Vonkartoffel, mul ei olnud eile mingit tilti peale selle konkreetse teema, muidu läks väga hästi. Lihtsalt mul on juba kergelt seniilsusele kalduv vanaema, keda OP sarnased müügimehed üritavad abuse'ida ja kui keegi sugulastest vahele ei satu, siis see neil ka õnnestub. Õnneks seni suuri summasid tal hakkama panna õnnestunud pole. Kui OP kirjutas mulle, et jah müün ülehinnatud sitta, aga ära seda teistele ütle, siis see oli liiga deja vu juba.
    Jube paljud asjad on ülehinnatud. Minu jaoks näiteks kallis käekell või lihtlabane iPhone. Teise jaoks ei ole ning mõttetu võidelda selle eest. Kui paketi hind oli pokkeritoas see, siis loomulikult soovib inimene selle hinna ka saada ning nagu näha on ka kauplemisruumi.

    Enamus paska on ülehinnatud või inimesed maksavad rohkem, kui tegelikult oleks õige. S.t. unustavad kaubelda või kauplevad liiga vähe.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES