Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 35 EsimeneEsimene ... 192728293031 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 699
  1. #561

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Sellepärast ei meeldigi kusagil suva kohas telkida. Jaanipäeva võiks ikka kusagil sõprade-sugulaste seltsis priva koha peal veeta. Igasuguseid debiilikuid liigub mööda ilma ringi, jooksed korra alla EV ja ongi jama majas.

    Ei tea kuidas miljonäridel Vegases läheb?

    Igal suvalisel peol võid mingite debiilikute otsa sattuda, samahästi võid igal suvalisel päeval pargis mingi debiiliku poolt nuga saada, ega sellepärast ei saa avalikus kohas käimata jätta.

  2. #562
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Üritan nende osside mõttemaailma sisenenda. Vennad on lõbusad tüübid, jooki pannud jne. Näevad mingeid uhkete autoidega tüüpe vms lõbusaid tüüpe peenete daamidega. See käib neile julmalt närvidele. Ja annavad lõuga ja saavad sest nn rahuldust
    Olen ise näinud , kuidas luks uut bmw-d pesapallikurikatega taoti ja pandi omanik pärast daamiga autosse, kes lömmis autoga ära sõitis
    Ei valita üldse mingeid kodanikke kelle peale millegi pärast kade olla. Ma ei usu, et inimesed kes absoluutselt provotseerimisega kaasa ei lähe saavad peksa. Eks kuidagi hakatakse nokkima ja keegi midagi vähegi vastu ütleb, siis nö põhjus olemas ja lennatakse peale. Tõenäoliselt mingil määral vähemalt algul hakatakse vastu ka ja kui ära taotud siis saab võidurõõmu tunda.

    Ma väga kahtlen, et mingite džiipide või S-klassi mersudega vendadega eelisjärjekorras nokkima hakatakse, sest kes teab millega sellised kujud tegelevad, sealt võib tõsine jama tulla...

  3. #563
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Igal suvalisel peol võid mingite debiilikute otsa sattuda, samahästi võid igal suvalisel päeval pargis mingi debiiliku poolt nuga saada, ega sellepärast ei saa avalikus kohas käimata jätta.
    Nii ta on jah aga mida rohkem jõlgud ringi suvalistes kohtades, seda suurem on tõenäosus sattuda ka probleemidesse. Ehe näide see debiilne grusiin, kes linnavahel bemmiga marutas.

    Nõus Codecciga, et 99% probleeme saab vastava käitumisega ära hoida.
    Viimati muudetud Konso poolt : 26.06.13 at 01:05

  4. #564
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei valita üldse mingeid kodanikke kelle peale millegi pärast kade olla. Ma ei usu, et inimesed kes absoluutselt provotseerimisega kaasa ei lähe saavad peksa. Eks kuidagi hakatakse nokkima ja keegi midagi vähegi vastu ütleb, siis nö põhjus olemas ja lennatakse peale. Tõenäoliselt mingil määral vähemalt algul hakatakse vastu ka ja kui ära taotud siis saab võidurõõmu tunda.

    Ma väga kahtlen, et mingite džiipide või S-klassi mersudega vendadega eelisjärjekorras nokkima hakatakse, sest kes teab millega sellised kujud tegelevad, sealt võib tõsine jama tulla...



    olin ühe vene seltskonnaga jurmalas, mul sõpradel porshe cayenne ja bentley. venelased ja autod ka moskva numbritega. 3 õhtut järjest tulid erinevad läti ossid ajusid nussima. kolmandal õhtul hakkasid venkud rääkima, et ismailovo on ka ohutum kui baltikum. ( ismailovo on moskva linnaosa. ala lasnamägi)

  5. #565

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    See kõik on niii niii niiiiii suhteline, aga pigem vastab see tõele, kui on vale.

    Ma väga kahtlen, et mingite džiipide või S-klassi mersudega vendadega eelisjärjekorras nokkima hakatakse, sest kes teab millega sellised kujud tegelevad, sealt võib tõsine jama tulla...

  6. #566
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei valita üldse mingeid kodanikke kelle peale millegi pärast kade olla. Ma ei usu, et inimesed kes absoluutselt provotseerimisega kaasa ei lähe saavad peksa. Eks kuidagi hakatakse nokkima ja keegi midagi vähegi vastu ütleb, siis nö põhjus olemas ja lennatakse peale. Tõenäoliselt mingil määral vähemalt algul hakatakse vastu ka ja kui ära taotud siis saab võidurõõmu tunda.
    see oligi meil lemmes sürr, et muidu on ikka mingid vaidlused ja asjad ja nokkimine ennem kaklust, aga meil said tüübid ja tüdrukud sõnagi lausumatta vastu hambaid.
    niipalju, kui teada saime, oli tegemist pärnu poksiklubi everlasti tüüpidega, normid poksijad, kes annavad jaanipäeval tüdrukutele ka ilma põhjuseta jalaga näkku.

  7. #567
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=66345836

    Pärnu everlast on ju üle maailma kuulus

  8. #568

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
    ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
    *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
    *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
    *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

    segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.

  9. #569
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
    ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
    *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
    *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
    *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

    segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.
    Nozzu oleks võinud ka selle jutu oma uudisenupule lisada.

  10. #570

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
    ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
    *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
    *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
    *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

    segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.
    aga kui võistlusi polnud käisid ka adrenaliini laksu otsimas?

  11. #571

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    ei käinud. mul oli psüühikaga kõik ok + olin standard aeglane eestlane. samas meenub 1 olukord, kus trennist tulles talvel bussi oodates tulid 2 ca 40-50a pomshakat(habetunud, ei saa ju vanusest aru, võisid ka 35 olla) agresiivselt sõimates raha nõudma(obv odekolonni laksu all). olime sõbraga kahekesi, 16-17a. saatsime obv otsejoones vttu. peale seda tõmbas üks neist kotist pooleks saetud metallist suusakepi, mille ots oli teritatud ja tahtis sellega susata. ei tekkinud küll mõtet, et jooksu panna ja andsime mõlemale keretäie ning läksime oma bussi peale. nüüd samas olukorras lippaksin obv minema.

    ma ei õigusta nende tegelaste käitumist ja imo võiks igaüks neist paar aastat reaalset kongi saada, vaid proovin selgitada sellise käitumise tagamaid.

  12. #572

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
    ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
    *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
    *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
    *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

    segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.
    Ei ole mõtetu. Ma julgen pakkuda, et see Pärnu Everlast on tõrvatilk meepotis ja enamus klubides treenivad ikka mõistusega inimesed, kes õpitut tänaval ilma põhjuseta ei rakenda. Siin on muiudgi suur roll ka treeneril - mõned treenivad eranditult kõiki, kes uksest sisse tulevad, teised teevad ka väiksese selekteerimise protsessi läbi.

    Ma olen ise käinud ca aasta ühes tai-poksi trennis, kus selekteerimist ei toimunud ja hiljem kuulsin linna pealt, et treeneril oli ka kombeks teinekord end väljaspool trenni "tühjaks lasta". Lahkusin sealt päevapealt.
    Samas 3D treeningu seltskond oli äärmiselt sümpaatne ja kuigi baaskursusel osalesid ka mõned põmmpead, siis nad loobusid seal käimisest üsna ruttu, kuna enamuse mentaliteet oli midagi muud.

    Üldises pildis tundub mulle, et olukord läheb ikka paremaks ja kontaktalasid vaadatakse üha enam kui sporti, mitte mõttetut üksteise klohmimist.

  13. #573
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Need endise everlasti tšurbannid võiks küll kinni ära panna. Aastaid imo on see pull seal pärnus käinud ja mitte midagi ei tehta.
    Mõnel vennal lõpuks flipib ära ja keevitab neile 9mm kõrvade vahele.

    Ja ei ole need mingid sportlased, suvalised tšurkad kes omastarust hullud van-dammed

    Raudselt need tüübid olid:

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  14. #574

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Kas seda artiklit saab täiesmahus mingit moodi lugeda ka kui ei ole lehetellija vms?
    http://www.ohtuleht.ee/531476

    e: nvm sain
    Viimati muudetud leits poolt : 26.06.13 at 09:13

  15. #575
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    äkki pasted vaesematele foorumlastele ka.
    Nozzu äkki sa paned oma artikli ka siia.
    Viimati muudetud estdonk poolt : 26.06.13 at 09:18

  16. #576

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    äkki pasted vaesematele foorumlastele ka.
    logi lihtsalt mingi google vms kontoga sisse ja saab tasuta lugeda, mina vähemalt sain

  17. #577
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Okei saab jah Ohtulehte. Pärnu postimehe oma loeks ikka.

  18. #578
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    kuidas eestlastel las vegases läinud on? mingit ülevaadet on selle kohta kuskil?

  19. #579

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    coca hittis miskilt 500$-selt 5.koha(?) ja ca 4-5k$ up(1. koht oli 28k$), st sai naise shopingud tasa
    imre ja kairit min-cashivad 200-1k turnadel ja ka suht be peaks olema.

  20. #580
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Lemme oli kunagi nii ilus ja rahulik koht :(

Lehekülg 29, kokku 35 EsimeneEsimene ... 192728293031 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES