Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
  1. #1

    sitngogrinders video pack tellimine

    Tervist,
    soovin tellida endale stingogrinders.com lehetl video pack-i. Sain aru, et seal saab maksta krediitkaardiga ja mingit lisatasu peale video pack-i enda hinna ei tule. Täitsin kõik andmed, siis andis leht mulle vajalikud makserekvisiidid ja suunas mind mu oma panka ülekannet tegema. Makstes pangaülekandega, peaks arvestama sellega, et võetakse teenustasu? Pangast öeldi, et rahvusvahelise kande puhul mujale, kui EL-i on teenustasu ligi 25 eur-i. Video pack-i enda maksumus on 39 USD. Kas ma olen millegist valesti aru saanud, või sealt tellides tulebki arvestada sellega, et tuleb maksta ka ülekande teenustasu?
    On kellegil sitngogrinders.com-ist tellimise kogemus ja ehk oskab mulle soovitada, kuidas seda kõige mõistlikum ja soodsam teha oleks?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: sitngogrinders video pack tellimine

    Tsitaat Algselt postitas DrSalaami Vaata postitust
    Tervist,
    soovin tellida endale stingogrinders.com lehetl video pack-i. Sain aru, et seal saab maksta krediitkaardiga ja mingit lisatasu peale video pack-i enda hinna ei tule. Täitsin kõik andmed, siis andis leht mulle vajalikud makserekvisiidid ja suunas mind mu oma panka ülekannet tegema. Makstes pangaülekandega, peaks arvestama sellega, et võetakse teenustasu? Pangast öeldi, et rahvusvahelise kande puhul mujale, kui EL-i on teenustasu ligi 25 eur-i. Video pack-i enda maksumus on 39 USD. Kas ma olen millegist valesti aru saanud, või sealt tellides tulebki arvestada sellega, et tuleb maksta ka ülekande teenustasu?
    On kellegil sitngogrinders.com-ist tellimise kogemus ja ehk oskab mulle soovitada, kuidas seda kõige mõistlikum ja soodsam teha oleks?
    CC-ga maksmisel täida ära ainult CC väljad. Pangalehele suunamist ei ole. Kui CC ei tööta, siis seo paypal CC-ga ja proovi maksta PayPaliga, kui võimalik.

  3. #3

    Re: sitngogrinders video pack tellimine

    Sidusin CC PayPaliga ja selliselt toimis ilusti, tänud video pack ilusti käes.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES