Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 223, kokku 231 EsimeneEsimene ... 123173213221222223224225 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 441 kuni 4 460, kokku 4618
  1. #4441

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kui ma olin 16, mõtlesin ka samamoodi. mõte on õige.
    kahju, et sa vanusega mõtlemisvõime siis kaotasid. Mis sinu arvates siis oleks õige käitumine 19 aastasel noorel, kes ei ole oma valikutes kindluseni jõudnud?

    Mujal maailmas on tavapraktika, et peale gümnaasiumit ei tuhiseta ülikooli, vaid otsitakse väljundit ja ka mingis mõttes ennast. Üks teeb seda vanemate kodus diivanil lõsutades ja õlle kõrvale sotsioloogiat õppides, teine otsustab minna välismaale arbuuse korjama. Tuleb sealt tagasi koos kenakese kapitaliga ning on ehk välja mõelnud ka täpsema valdkonna, milles tulevikus tegutseda. Samuti on ka ehk kübeke elukogenum võrrelduna samaealise normpopulatsiooniga.

    Jäi ka endal peale gümnaasiumit 2 aastat vahele, sest eriala ei meeldinud/sobinud. Ei tunne, et oleks nüüd 23 aastasena kõige lohhim vend. Kõrgharidus nüüd omandatud, hea töökoht olemas. Ning mis peamine - tegutsen valdkonnas, mis endale meeldib. Lühike periood välismaal oli selle leidmiseks aga suureks abiks.

    Aga eks seda nõukaaja mentaliteeti ongi raske välja juurida ning individuaalsete erinevuste olemust mõista.

  2. #4442
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Kohtasin Tais Austraaliast pärit eestlastest arbuusikorjajaid, kes olid sinna "nikkuma ja jooma" tulnud (nende endi sõnad). Ühel karvikul oli isegi Eesti lipp õlale tätoveeritud, noris tüli ja oli agressiivne.

  3. #4443
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kahju, et sa vanusega mõtlemisvõime siis kaotasid. Mis sinu arvates siis oleks õige käitumine 19 aastasel noorel, kes ei ole oma valikutes kindluseni jõudnud?

    Mujal maailmas on tavapraktika, et peale gümnaasiumit ei tuhiseta ülikooli, vaid otsitakse väljundit ja ka mingis mõttes ennast. Üks teeb seda vanemate kodus diivanil lõsutades ja õlle kõrvale sotsioloogiat õppides, teine otsustab minna välismaale arbuuse korjama. Tuleb sealt tagasi koos kenakese kapitaliga ning on ehk välja mõelnud ka täpsema valdkonna, milles tulevikus tegutseda. Samuti on ka ehk kübeke elukogenum võrrelduna samaealise normpopulatsiooniga.

    Jäi ka endal peale gümnaasiumit 2 aastat vahele, sest eriala ei meeldinud/sobinud. Ei tunne, et oleks nüüd 23 aastasena kõige lohhim vend. Kõrgharidus nüüd omandatud, hea töökoht olemas. Ning mis peamine - tegutsen valdkonnas, mis endale meeldib. Lühike periood välismaal oli selle leidmiseks aga suureks abiks.

    Aga eks seda nõukaaja mentaliteeti ongi raske välja juurida ning individuaalsete erinevuste olemust mõista.
    eee...kellega sa vaidled? ma olin nõus sinuga ju :D

  4. #4444

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Polegi ammu mu**e mõõdetud. Kisub huvitavaks.

  5. #4445

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    eee...kellega sa vaidled? ma olin nõus sinuga ju :D

    kk, jäi teistsugune mulje.

  6. #4446
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kahju, et sa vanusega mõtlemisvõime siis kaotasid. Mis sinu arvates siis oleks õige käitumine 19 aastasel noorel, kes ei ole oma valikutes kindluseni jõudnud?

    Mujal maailmas on tavapraktika, et peale gümnaasiumit ei tuhiseta ülikooli, vaid otsitakse väljundit ja ka mingis mõttes ennast. Üks teeb seda vanemate kodus diivanil lõsutades ja õlle kõrvale sotsioloogiat õppides, teine otsustab minna välismaale arbuuse korjama. Tuleb sealt tagasi koos kenakese kapitaliga ning on ehk välja mõelnud ka täpsema valdkonna, milles tulevikus tegutseda. Samuti on ka ehk kübeke elukogenum võrrelduna samaealise normpopulatsiooniga.

    Jäi ka endal peale gümnaasiumit 2 aastat vahele, sest eriala ei meeldinud/sobinud. Ei tunne, et oleks nüüd 23 aastasena kõige lohhim vend. Kõrgharidus nüüd omandatud, hea töökoht olemas. Ning mis peamine - tegutsen valdkonnas, mis endale meeldib. Lühike periood välismaal oli selle leidmiseks aga suureks abiks.

    Aga eks seda nõukaaja mentaliteeti ongi raske välja juurida ning individuaalsete erinevuste olemust mõista.
    pokker?

  7. #4447

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    pokker?
    eip. pokkerit hobikorras.

  8. #4448

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***


  9. #4449
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Neymar sai ikka päris valusalt. Korralik leid

  10. #4450
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    tõesti hea. krt millal see jama ära lõpetatakse ja selliste asjade eest mängukeelde jagama hakatakse

  11. #4451

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    tõesti hea. krt millal see jama ära lõpetatakse ja selliste asjade eest mängukeelde jagama hakatakse
    ennem imo ei lopetata kuni euroopase "lastakse"... nats gay systeem, aga mulle tundub et kogu fifa elu k2ib champions league ymber :( mis on kurb

  12. #4452
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ennem imo ei lopetata kuni euroopase "lastakse"... nats gay systeem, aga mulle tundub et kogu fifa elu k2ib champions league ymber :( mis on kurb
    seleta palun:

    1) kuni euroopasse lastakse
    2) gay systeem
    3) fifa elu käib champions league ümber

  13. #4453

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    see näitlemine ikka ultragay, ise pea pool elu ekstreemspordiga seotud olnud, näinud sitaks kuidas kukutakse jõhkralt, murtakse luid jne, keegi ei hala ringi, enamus puhkab jalga, teeb tobi ja ootab kiirabi. endal samamoodi luid läinud nii betoonil kui asfaldil, veidi valus ja ongi kogu lugu. ajab ikka väga tilti, kui tippspordis mingi jorss näpuga vastu pead saab, salto viskab ja nutma hakkab.

  14. #4454

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    seda kõike tehakse ju kohtunike mõjutamiseks, mitte sellepärast, et nii möku ollakse. Väga vinge näide on näiteks David Villa, kes muidu püherdab maas, nagu põleks elusalt, aga kui reaalselt jalaluu karmilt murdis, siis ei teind piuksugi ja ootas rahulikult kanderaami, ise istukil olles. Eks palju mõjutab ka see, et jalgpallis tulevad sulle löögid sageli täiesti ootamatult ja enne "ette hoiatamata" ning ehmatus võib olla suur ja kohe refleksist visatakse end pikali.

    EDIT: igaksjuhuks mainin et gifil näidatud näitlemist see ilmselgelt ei õigusta :D Sellised täiesti ilma puuteta pikali viskamised ja siis segase kombel püherdamised lihtsalt rikuvad ala.
    Viimati muudetud ristik poolt : 28.06.13 at 00:10

  15. #4455

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Suht raw hate kotkas, kõigist ei saagi direktoreid ja need sinu nn. pudulojused on ka vajalikud ametid.
    See keda sa ravid vbl ehitas sulle laua millel grindid, pani kauba riiulile mida sa ostad või ehitas sitapoti millel sa situd.
    Väljendasin ennast valesti ja ülbelt. Ei, kindlasti ei mõtle ma nii, et ehitaja ja laotööline = pudulojus. Austan kõiki ameteid ja inimesi üldiselt ning arvan, et amet meest ei riku. Olen ka ise pool elu ehitaja olnud. Nende pudulojuste all mõtlesin rohkem neid enda tuttavatest "ehitajaid", kes tegelikult ei ole pärisehitajad vaid hoopis isehakanud sossepad valdavalt, kes veel eile olid vb laotöölised ja enne seda sõitsid taksot. Nüüd avanes võimalus austraaliasse arbuuse korjama minna ja läksidki. Varsti on kolinal tagasi siin, rahad maha joodud ja vaatavad, kuhu saaks jälle alturtsi tegema minna odava raha eest. Võib olla olen ebaõiglane, aga imo mõttetud tegelased, kellest ühiskonnale mingit kasu ei ole. Need ongi pudulojused :) Pärisehitaja (ükskõik mis oma eriala PROFF) leiab ka kodumaal tööd korraliku tasu eest ja ei kipu kuhugi välismaale.
    Seda ka veel, et ei üldista, kindlasti satub sinna igasugust rahvast. Tean lihtsalt 4 inimest, kes momendil Austraalias ja need on täpselt need samad tegelased, keda ma ennem kirjeldasin - pudulojused.

  16. #4456

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    miks ja kuidas need pudulojused teie tutvusringkonnas on?
    Olen kasvanud Tallinna kesklinna lähedal ülesse, käinud mitmes koolis ja seetõttu tunnen ka suhtleselt paljusid erinevaid inimesi, kellega läbi aegade tuttavaks saadud. Need pudulojused mu nooruspõlve sõbrad, kelle jaoks mingil momendil (reeglina üsna varakult) jäi aeg lihtsalt seisma ja nad jäidki sinna samasse aega oma jooke jooma ja muid lollusi tegema.

  17. #4457
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    ( Click to show/hide )

  18. #4458
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Julm =D

  19. #4459
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    Mis ehitusmess siin lahti on läinud, pange ikka pilte ka juurde

    ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

  20. #4460
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***Ametlik naljakate ja huvitavate piltide teema tildi maandamiseks***

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES