Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 30, kokku 30
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    0

    Ranka, kui sa Facebooki postitad neid tulemusi siis see on viimane kord kui ma oma graafikut avalikult PokkeriProdesse panen. Jah tean, et mõlemad avalikud saidid ja kõigile nähtavad, aga PokkeriProde foorumis ei käi 90% mu sõbralistist, kes Facebookis seda näevad kui keegi shareb/likeb.
    Olen graafikute teemat pannud pm. iga kuu kui meeles ja panen ka edaspidi. Ja nagu sa ütlesid on tegu avaliku teemaga. Linki saab jagada ju igaüks.

  2. #22

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    0

    Ranka, kui sa Facebooki postitad neid tulemusi siis see on viimane kord kui ma oma graafikut avalikult PokkeriProdesse panen. Jah tean, et mõlemad avalikud saidid ja kõigile nähtavad, aga PokkeriProde foorumis ei käi 90% mu sõbralistist, kes Facebookis seda näevad kui keegi shareb/likeb.
    Saan aru, Sass, et hommikul äratas sind vana klassivenna kõne, kes küsis tonni laenu? :D :D :D

    Aga muidu superluks, pane edasi!

  3. #23
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen graafikute teemat pannud pm. iga kuu kui meeles ja panen ka edaspidi. Ja nagu sa ütlesid on tegu avaliku teemaga. Linki saab jagada ju igaüks.
    Ok, ma pole varem märganud. Selge siis, teab arvestada.
    Tsitaat Algselt postitas henri72 Vaata postitust
    Saan aru, Sass, et hommikul äratas sind vana klassivenna kõne, kes küsis tonni laenu? :D :D :D

    Aga muidu superluks, pane edasi!
    Ootan alles kõnet

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust

    Ootan alles kõnet
    Ega need tulematta jää

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ok, ma pole varem märganud. Selge siis, teab arvestada.
    Teiseks on ju täpselt sama, kui sa oleksid võitnud Sunday Millioni või suvaliselt donkamentilt 50 000. Samamoodi oleks tulnud uudis ja veel põhjalikum ning rohkemates portaalides. Viimase näitena on Ultimate Freerollil eestlane, kes teenis 40 000.

    Seega minu jaoks ei make sense, et miks põhjustab poleemikat, kui ma panen üles lingi, mis on avalik. Saan aru, kui sa oleksid graafiku saatnud privaatselt vms. Hetkel on see avalik tulemus. Samasugune nagu turniirivõit.

  6. #26

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Standard kuu + $25 boonustest, NL25 SH zoom.


  7. #27
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Ranka, kui sa Facebooki postitad neid tulemusi siis see on viimane kord kui ma oma graafikut avalikult PokkeriProdesse panen. Jah tean, et mõlemad avalikud saidid ja kõigile nähtavad, aga PokkeriProde foorumis ei käi 90% mu sõbralistist, kes Facebookis seda näevad kui keegi shareb/likeb.
    fb-i postkastid juba ummstuvad sõnumitest?Teiseks turvalisus. Äkki mingid kandilised tulevad ukse taha "maksu" küsima...

  8. #28
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Teiseks on ju täpselt sama, kui sa oleksid võitnud Sunday Millioni või suvaliselt donkamentilt 50 000. Samamoodi oleks tulnud uudis ja veel põhjalikum ning rohkemates portaalides. Viimase näitena on Ultimate Freerollil eestlane, kes teenis 40 000.

    Seega minu jaoks ei make sense, et miks põhjustab poleemikat, kui ma panen üles lingi, mis on avalik. Saan aru, kui sa oleksid graafiku saatnud privaatselt vms. Hetkel on see avalik tulemus. Samasugune nagu turniirivõit.
    Sunday Millioni võit läheb üles, see on paratamatus. Praegune teema ei ole - kui ma graafikut ei pane ei tea keegi midagi. Sul on muidugi täielik õigus seda üles panna, ei ütle selle koha pealt midagi. Lihtsalt mulle isiklikult ei sobi kui see on Facebookis, seega tulevikus enam graafikuid ei postita siia.

    Ei mõelnud midagi paha pärast, arusaadav, et sul vaja foorumit promoda jms :)
    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    fb-i postkastid juba ummstuvad sõnumitest?Teiseks turvalisus. Äkki mingid kandilised tulevad ukse taha "maksu" küsima...
    Kui sellised probleemid oleks, siis ei paneks foorumisse ka

    Lihtsalt ei meeldi, et suvalised pokkerikauged inimesed, kes vb kuulnud mu nickname "Codecci" tänu sellele FB promole loevad, et näe palju teenis, kes muidu never siia foorumisse ei satuks. Ja siis kuskil peol küsitakse, et "õu, sa oled see Pokkeri-Sass kes 50 kilo võitis vä?".

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sunday Millioni võit läheb üles, see on paratamatus. Praegune teema ei ole - kui ma graafikut ei pane ei tea keegi midagi. Sul on muidugi täielik õigus seda üles panna, ei ütle selle koha pealt midagi. Lihtsalt mulle isiklikult ei sobi kui see on Facebookis, seega tulevikus enam graafikuid ei postita siia.

    Ei mõelnud midagi paha pärast, arusaadav, et sul vaja foorumit promoda jms :)
    Jeesas. Sa alustad teemat $50K graafikuga ja siis hakkad torisema. Thinly veiled brag on selle levinud nimi. Aga las jääb. Võid rahulikult edasi oma graafikuid postitada, ja luban, et ma sind teinekord ei maini siis. Tean, et tahad olla low-profiler foorumis.

    Peace.

  10. #30
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Lihtsalt ei meeldi, et suvalised pokkerikauged inimesed, kes vb kuulnud mu nickname "Codecci" tänu sellele FB promole loevad, et näe palju teenis, kes muidu never siia foorumisse ei satuks. Ja siis kuskil peol küsitakse, et "õu, sa oled see Pokkeri-Sass kes 50 kilo võitis vä?".
    Tuleb tuttav ette. Pole vaja tülikaid-idiootseid küsimusi
    Lisaks mingi "pokkeri-sassi" imago ma ei tea on kuidagi halvamaitseline

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES