Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 38 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 760
  1. #261
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    numbri saad üle tõsta
    Zeniga ei saa ju?

  2. #262

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tele2 kõnekaardi korral sai igatahes korra lepinguliseks teha ja siis sai üle tõsta ilusti.

  3. #263
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Peaasi, et mingi perioodikohustusega lepingule alla ei kirjuta :)

  4. #264
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tele 2 pommitab juba mitmendat päeva mind sellise pakkumisega, siiani olen olnud elisa klient ja levi probleeme pole kunagi olnud.
    Erinevalt kui aastaid tagasi elasin maal ja värvilise ekraaniga telefon oli alles big hit, siis pm Tele 2 levi piirdus hädaabi kõnedega.

    Kuumaks: 3,99€
    Kuumaks sisaldab järgmisi teenuseid:
    500 minutit (8 h ja 20 min) kõneaega EMT, Tele2, Elisa, Elioni, STV, Starmani, Linxtelecomi ja Telset võrku!
    50 SMS-i

    Alates 501. minutist on kõneminuti hind EMT, Tele2, Elisa, Elioni, STV, Starmani, Linxtelecomi ja Telset võrku 0,01€/min.

    Praegu tundub nagu tasuta lõuna pm sest ma räägin kuus kusagil 10€ eest ja netti siiani pole kasutanud.
    Ainus miinus hetkel siis, et number kaob ära mis on mul olnud juba ligi 10a.

    Aga kuna idee on lõpuks uus telefon ka ligi võtta siis tahaks selle asja ühe korraga ära teha.

    Visahing sa töötad Tele 2, ütle kas seal mõni konks ka on?
    Zeni ei saa teha jah lepinguliseks, mis jama.
    Ei usu, et mingi konks seal. EMTis oli meil näiteks 4 EUR ja 800 minutit + 60 SMSi pakett. Mingiaeg oli ka kõikidel operaatoritel 3 EURised paketid, kus 1000 minutit.

    Tele2-ga ma siiski ei liituks. Kehv klienditeenindus, kus enamus venelased. Arvete saamisega on pidevalt paljudel probleeme.
    Levi kvaliteet pole ilmselt päris see. Neil paljud avalikud kampaaniad konksuga. Alles hiljuti panin tähele, kuidas neil teatud paketid muudeti minutipõhiseks.

    Mingi lambi paketi tingimused:
    • Teenuspaketis Hinnaliider 22 arvestatakse helistamisel kõne kestust 1-sekundilise täpsusega. Alates 01.07.2013 arvestatakse kõne kestust 60-sekundilise täpsusega.

    Ma võtaks Elisast/EMTst ka pakkumise enne. Pakuvad ilmselt midagi sarnast või isegi paremat.
    Kõnekaardi vahetaks igal juhul ümber -> lepinguliseks.

  5. #265
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    K tänud,
    Sa ise ei taha pakkumist teha? Tegelt peaks vist nutipaketi tegema ikka ära, siis nett koguaeg olemas.

  6. #266
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    K tänud,
    Sa ise ei taha pakkumist teha? Tegelt peaks vist nutipaketi tegema ikka ära, siis nett koguaeg olemas.
    Ma kahjuks ei saa teha. Ei tööta enam seal firmas ja nemad läksid EMT pealt -> Tele2 peale.

    Kui nutipaketti vaja, siis ma võtaks igaljuhul selle Diil 7.96. EMT-iga sama levi, et vahet pole. Tähtajalist kohustust ei tule peale.

    Paketitasu kuus, sisaldab: 7,96 €
    Kõneaeg 1000 minutit kõikidesse võrkudesse ja lauatelefonidele
    SMSid 100 tk
    internet 5 GB 3 Mbit/s
    Minutihind Eesti mobiili- ja püsivõrkudesse 0,01 €
    Kõnealustustasu 0 €
    SMS alates 101. sõnumist 0,01 €
    MMS (kuni 100 kB) 0,39 €
    Kõne pikkuse arvestus 1 sekund

    https://www.diil.ee/paketid/megadiil

    ----------

    Või kui tahad Elisasse jääda, siis nende Piiramatu 8. Seal allalaadimine 1Mbit/s ainult ja SMSid puuduvad.

  7. #267

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

    Või kui tahad Elisasse jääda, siis nende Piiramatu 8. Seal allalaadimine 1Mbit/s ainult ja SMSid puuduvad.
    Miks mitte pigem Piiramatu 5 pakett? 0.01€ kõneminut + 100 smsi
    Kui väga pika jutuga mees ei ole, paistab see odavam tulevat

  8. #268
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Visahing kuule,

    Ma olen 10 aastat EMT-s olnud ja praegu mõtlen, et tahaks uut telefoni saada (mingit suvalist 100-200€ androidi).
    Mis sa soovitad ? Kas on võimalik mõne operaatori käest välja kaubelda, et ma uue telefoni eest midagi maksma ei peaks ?

  9. #269
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    see vist tuli uue rekordina. mb -> swed

    10:26 request
    15:40 raha pangas

  10. #270
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    see vist tuli uue rekordina. mb -> swed

    10:26 request
    15:40 raha pangas
    Iga päev on mingi kindel aeg kui ülekanded panka tulevad (tavaliselt kella 13-17 vahel). Ma olen MB'st raha kell 13 teele pannud ning oli umbes poole tunni pärast pangas, samas olen ma pannud ka raha kell 16 teele ja ei tulnud enne järgmist lõunat.

  11. #271
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Visahing kuule,

    Ma olen 10 aastat EMT-s olnud ja praegu mõtlen, et tahaks uut telefoni saada (mingit suvalist 100-200€ androidi).
    Mis sa soovitad ? Kas on võimalik mõne operaatori käest välja kaubelda, et ma uue telefoni eest midagi maksma ei peaks ?
    Suht kindel, et annab välja nuiata vähemalt 200 EURise telefoni neilt. Aga lihtsalt küsimisest vist ei piisa. Muidugi kontakteeruks ennem EMT-ga, et paremat pakkumist saada ja ka telefoni soodsamalt/tasuta. Vaata, mis ütlevad. Kui ei lähe läbi, siis täida ankeet ja vaata, mis pakkumine sealt tuleb.
    https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pa...briga-Elisasse

    Võid ka vabalt mingi nende paketi vastu võtta ja enda numbri liikuma panna. ( See protesess on alati tasuta ) Siis helistab juba EMT taaskord ja siis võid oma tingimused ette laduda neile. Usun, et tulevad vastu.

    Natuke mässamist on aga usun, et võidad igaljuhul.

  12. #272

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Kes praegusel hetkel elisas või tele2s ja tunnevad, et maksavad liiga palju ja soovivad ka nutitelefoni soodsamalt kui muidu, siis võite pm-ida. Ehk saan teile parema lahenduse teha (eeldusel muidugi, et ei ole tähtajalist lepingut).

    edit: Üle tulles EMT-sse siis.
    Viimati muudetud BuildUp poolt : 11.07.13 at 16:24

  13. #273

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kes praegusel hetkel elisas või tele2s ja tunnevad, et maksavad liiga palju ja soovivad ka nutitelefoni soodsamalt kui muidu, siis võite pm-ida. Ehk saan teile parema lahenduse teha (eeldusel muidugi, et ei ole tähtajalist lepingut).

    edit: Üle tulles EMT-sse siis.
    Kas EMTi pikaajalisele kliendile ei tehta pakkumisi? Mul tunne, et mind nööritakse praegu, aga kindel ka pole.

  14. #274

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Vastan pm`ina.

  15. #275
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Kas EMTi pikaajalisele kliendile ei tehta pakkumisi? Mul tunne, et mind nööritakse praegu, aga kindel ka pole.
    Pole ju mingi saladus, et oma teenusepakkuja ei tule sulle soodsamat hinda pakkuma. Business as usual.
    Kindlasti ka muidu erandeid. Sugulasele näiteks pakkus EMT ise 10 aastase kliendistaazi eest tasuta kui ei eksi siis 250 EUR-ise telefoni vabal valikul. Mulle helistati ka kunagi oma op. poolt ja pakuti midagi soodsamat. Aga noo omade klientide jaoks ei jää ju aega, kui põhirõhk on uute klientide hankimisel ja ärajooksjate stoppamisel.

  16. #276
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]


  17. #277
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Möödunud aastal oli Pokerstrategy.com maksueelne kasum ligikaudu 19,5 miljonit eurot ja möödunud aasta lõpul oli omandatava ettevõtte koguvara 18,5 miljonit eurot ja netovara 16,3 miljonit eurot.

    How? Ja miks müüa 38M€ 'ga, kui eelmise aasta pre-tax kasum 19.5M€? Ei biidi loogikat :/

  18. #278
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]


  19. #279
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Möödunud aastal oli Pokerstrategy.com maksueelne kasum ligikaudu 19,5 miljonit eurot ja möödunud aasta lõpul oli omandatava ettevõtte koguvara 18,5 miljonit eurot ja netovara 16,3 miljonit eurot.

    How? Ja miks müüa 38M€ 'ga, kui eelmise aasta pre-tax kasum 19.5M€? Ei biidi loogikat :/
    2p2-s on hea vastus. Bwin, Party, 888 jne. lõpetasid nendega koostöö, kust tõenäoliselt tuli suur osa rahast. Seega selle aasta kasum ei pruugi üldse nii suur olla ning teiste äridega nad siiski ju jätkavad.

  20. #280
    Grinder Kasutaja MartinGarcia avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    517

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Pole ju mingi saladus, et oma teenusepakkuja ei tule sulle soodsamat hinda pakkuma. Business as usual.
    Kindlasti ka muidu erandeid. Sugulasele näiteks pakkus EMT ise 10 aastase kliendistaazi eest tasuta kui ei eksi siis 250 EUR-ise telefoni vabal valikul. Mulle helistati ka kunagi oma op. poolt ja pakuti midagi soodsamat. Aga noo omade klientide jaoks ei jää ju aega, kui põhirõhk on uute klientide hankimisel ja ärajooksjate stoppamisel.
    :D Mul vanale pakuti iga 2 aasta tagant tasuta telefoni, jäi ka sinna 250 kanti vähemalt

Lehekülg 14, kokku 38 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES