Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 38 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 760
  1. #501

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Endal ka väike Soome-ehitaja-kogemus olemas. Kohvipause oli tõesti päris palju..ja need venisid ikka vahepeal 15minutist 30-45minutini. Lõunapausid 30minutist-tunnini. Ülemus oli iseenest väga asjalik..Mässas ise ka ringi ja tegi ilmselt rohkem kui 5 pealine kamp kokku päeva jooksul. Tundide ümardamine käis nagu ikka.. Pause keegi ei arvestanud, ümardati enda kasuks ja peasi, et enam-vähem usutav pilt oli.

    Kuna üksinda trippisin Soomes, siis sai ka üksinda korter võetud. Privaatsusel ka mingi hind. Näinud päris palju neid situatsioone, kus 5 pead ühes väikses toas on. Ebanormaalne, ei kujuta ette kuidas keegi saab nii elada.

    Tagantjärgi suht koomiline mõelda muidugi, kuidas ülemus Soome keeles seletab ja ma muudkui noogutan...'' jooo-joooo joooo-joooo '' :D Samas sittagi aru ei saanud.
    Davai lenda esimese Tallinnki laeva peale ja kohvitama. Siis saad aasta lõpuks oma märja unenäo ära osta

    Passat CC

  2. #502
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ja point on kus?

    Akadeemilises asutuses ei võrdu õppetöö tasustamine valemiga "õppetunni tasu x 169 h" et saada kuutasu.
    no sa siin tõid võrdlusesse migneid ülikoolide töötajate ja professorite palku

  3. #503
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ma tean Tartu Ülikoolis doktoreid kes saavad lihtsa loengu pidamise eest 25 euri tunnist ( ei ole mingi tippdoktor või tippspetsialist) et pmts ühe 2 tunnise loengu pidamise eest pistavad 50 euri tasku ja hea olla
    ning peale nende loengute läbiviimise peab ta üle vaatama üliõpilaste iseseisvad tööd, mis on kirjutatud sinusuguste targutajate poolt, kes asjast sittagi ei jaga.

  4. #504
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    ning peale nende loengute läbiviimise peab ta üle vaatama üliõpilaste iseseisvad tööd, mis on kirjutatud sinusuguste targutajate poolt, kes asjast sittagi ei jaga.
    ( Click to show/hide )

  5. #505
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Davai lenda esimese Tallinnki laeva peale ja kohvitama. Siis saad aasta lõpuks oma märja unenäo ära osta

    Passat CC
    Hah..okei :P

  6. #506
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Nendel Soome ''bossidel'' on boss olla senikaua kuni tööd on teha.

    Kui ikka istud kusagil Soomes ja saad nt mingi 100h kuus tööd teha pole mingit rahandusministri palka jne. Ja kuigi see Soome ehitaja kalevipoja stereotüüp vastab ilmselt kahjuks enamuse puhul tõele on ka palju normaalseid inimesi kes käivad ehitusel jm. tööl Soomes pere kõrvalt või iseenda tarvis ja juba aastaid ilma, et harrastaks liigset alkoholi tarbimist või mingit muid totraid teguviise raha kulutamiseks.

  7. #507

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    http://www.e24.ee/1304154/ergo-alust...tuse-pakkumist

    Link Ergo kodulehele: http://ergo.ee/erakliendile/ravikindlustus/kodanikule

    Kui palju erineb Ergo ravikindlustus tavalisest haigekassast?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 18.07.13 at 23:05

  8. #508
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    http://www.e24.ee/1304154/ergo-alust...tuse-pakkumist

    Link Ergo kodulehele: http://ergo.ee/erakliendile/ravikindlustus/kodanikule

    Kui palju erineb Ergo ravikindlustus tavalisest haigekassast?
    Mina ei läheks kindlustuse teed. Seal kindlasti on omad plussid aga kuskilt peavad nemad ka ju oma kasumi teenima? Sellepärast ongi ilmselt lepingus 100 väikses kirjas punkti, mida tuleb hakata hiljem tõestama. Pealegi korvavad nad ju 50%/75% ulatuses, CAP ka muidugi up to kindlustusumma.

    Vaatasin, et hambaravikulud ka katavad mingil määral aga kui mul nt. hammas oli juba enne kindlustusperioodi katki, kas ka siis? Kuidas tõestada, kes tõestab jne.....

    Ei usu, et see jama seda väärt on.

  9. #509

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Kui preagu vaatame, siis pokerstarsis on regulaarselt mingi 100k mängijat ikka online. Kuna ise enne musta reedet ei mänginud ja nagu ma aru sain, siis full tilt oli pmst preagune Stars, kus enamus rahvas mängis. Kuid keegi oskab öelda, et mis numbrid full tilt prime ajal võis olla. Palju keskmiselt vendi online oli.

  10. #510
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    FT ajal oli Stars ikkagi suurima mängijate arvuga tuba.

  11. #511
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    ma tean Tartu Ülikoolis doktoreid kes saavad lihtsa loengu pidamise eest 25 euri tunnist ( ei ole mingi tippdoktor või tippspetsialist) et pmts ühe 2 tunnise loengu pidamise eest pistavad 50 euri tasku ja hea olla
    jah võib saada, aga ta ei saa seda kuu baasil. a la 2 tundi annab loenguid ja ülejäänud aeg lööb aega surnuks laboris
    Kas sa käiks ehitusel tööl 15eur/tund, kui tööandjal vaid 1 tund päevas sulle tööd pakkuda...?

  12. #512
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Joon õlli Lepanina kämpas, leidsime lahtise kaevu, kuhu konnad sisse kukkunud, tegelesime terve õhtu nende elukate päästmisega, kuna ühtegi päästerelva kaasas ei ole siis tuleb rakendada männioks + prügikorv päästetehnikat, loodame, et hommikuks saavad krooksujad päästetud. Tra no keera kasvõi terve puhkus perse, ei saa hädalisi kaevu jätta. fkkk RMK help us

  13. #513
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Narrator Vaata postitust
    Kui preagu vaatame, siis pokerstarsis on regulaarselt mingi 100k mängijat ikka online. Kuna ise enne musta reedet ei mänginud ja nagu ma aru sain, siis full tilt oli pmst preagune Stars, kus enamus rahvas mängis. Kuid keegi oskab öelda, et mis numbrid full tilt prime ajal võis olla. Palju keskmiselt vendi online oli.
    FT tipptunnid olid 100K + mängijat, Starsis 200K+ nii, et FT ei ulatunud starsi tsemele. FTP soft tundus nii hea, et siiani seisab nagu tala

  14. #514
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ma tean Tartu Ülikoolis doktoreid kes saavad lihtsa loengu pidamise eest 25 euri tunnist ( ei ole mingi tippdoktor või tippspetsialist) et pmts ühe 2 tunnise loengu pidamise eest pistavad 50 euri tasku ja hea olla
    õpetaja palk eestis on ka 15€/h ehk selliste inimeste töö ei ole ainult loengu/tunni pidamine

  15. #515

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Kuhu ma ennast nüüd mässisin. Helistas üke tädike, kes pakkus lõbusat kaardipakki lastele (mängud, pildid, ametid jne jne seal peal) ja ütles, et esimene saadetis ainult 2.5€ ja see on lihtsalt tutvumiseks, aga iga järgnev on 6€. Selgitas ära, et kinnitus tuleb 2 nädala pärast ning pakk alles 6 nädala pärast (lulz?). Kohe küsisin, et aga ega need järgnevad pakid mulle automaatselt ei hakka tulema ning ütles, et kui ma peale paki kättesaamist ei helista neile ning ära ei cancelda, siis hakkab regulaarselt käima. Tundub täpselt selline nagu see mobiili värk kunagi oli, et mingi ullike tellis helina ja iga kuu hakkas arvelt maha võtma raha.

    Keegi targem võiks nüüd öelda, et kui suur on võimalus, et mulle hakkab regulaarselt mingi pakk postkontorisse tulema, kust tahetakse, et ma järgi tulen ja selle eest maksaksin ning on mul ikkagi õigus sellest loobuda?:D

    PS: tegelikult lihtalt tahtsin ühele pisipõnnile proovimiseks võtta, 2.5€ ei ole hull summa, lihtsalt ei tahaks iga nädalda tagant sama pakki hakata saama:P

    PS2: tegemist oli mingi Edition Atlas vms ettevõttega.

    E: also, kas on võimalik, et kui see pakk mulle 6 nädala jooksul saabub ja ma nö järgnevaid pakke canceldama hakkan, siis see Eesti edasimüüja ei võta enam tel vastu/on punkri kokku pakkinud ja mul kellad?:P
    Viimati muudetud IamAllin poolt : 19.07.13 at 10:34

  16. #516
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Telemarketing-is ongi päris paljud pakkumised ülesehitatud jätkutellimuse näol. Paras huiamine tegelt. Aga võid vabalt nendega ühendust võtta ka praegu ja öelda, et ei soovi siiski seda pakki.

    Panustatakse sellele, et paljudel läheb meelest ära see katkestada või siis müügimees mainib seda poolesõnaga nii, et klient ei saagi täpselt aru, millest jutt käib.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 19.07.13 at 10:46

  17. #517
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    ning peale nende loengute läbiviimise peab ta üle vaatama üliõpilaste iseseisvad tööd, mis on kirjutatud sinusuguste targutajate poolt, kes asjast sittagi ei jaga.
    ma jagan rohkem kui sa wanabe arvatagi oskad... aga antud aines polnud pmts ühtegi iseseisvat tööd kodus, aint loengut + eksam, gg

  18. #518

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ma jagan rohkem kui sa wanabe arvatagi oskad... aga antud aines polnud pmts ühtegi iseseisvat tööd kodus, aint loengut + eksam, gg
    ja loengu materjalid + ettekanne tekib selle loengu sees jooksvalt? :)

    Ära võta kuidagi isiklikult, aga kui sa sellest valdkonnast midagi teaksid, siis sellist juttu sa lihtsalt ei räägiks.

  19. #519

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    saan aru karupoeg, et oled mingitpidi õppejõududega seotud ning kaitsed neid, kuid vaata asja laiemalt. Kindlasti leidub õppejõude, kes valmistavad iga aasta loenguseeria uuesti ette, kuid väga paljud ei tee seda, lasevad aasta aastalt täpselt samal konspektil liugu. Ja ära tule väitma, et neid õppejõude pole või on üksikud.

  20. #520

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Kindlasti hakkavad saatma . Endal oli sarnane juhus ühe teise teemaga ja algu ei rääkinud keegi midagi et ma pean midagi canceldama . Üllatus oli suur kui uus pakk tuli ja hind oli ka kohe teine ja kui helistasin ja ütlesin et palun ärge enam saatke. Öeldi olgu enam ei saada aga just saadeti uus pakk ka ära et selle pean ka kinni maksma :D

Lehekülg 26, kokku 38 EsimeneEsimene ... 16242526272836 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES