Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 38 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 760
  1. #521

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    saan aru karupoeg, et oled mingitpidi õppejõududega seotud ning kaitsed neid, kuid vaata asja laiemalt. Kindlasti leidub õppejõude, kes valmistavad iga aasta loenguseeria uuesti ette, kuid väga paljud ei tee seda, lasevad aasta aastalt täpselt samal konspektil liugu. Ja ära tule väitma, et neid õppejõude pole või on üksikud.
    Saad aru ehk natukene valesti. Kogu see diskussioon sai alguse siin palkadest (inwardi küsimus). Ühe isiku soovi peale saada lammutustöö eest 10€ h tõin näite reaalsest elust ja tippteadusest. Siis tuli Junken, kes arvas, et kuna ta tunneb ühte neist 2000 õppejõust/teadustöötajatest a la TÜ-s, siis ta teab asjast juba päris palju. Nii see paraku ei ole ning sellele juhtisid tähelepanu peale minu ka paar teist inimest. Laskumata täpsematesse detailidesse, tunnen ennast sellel teemal (tasustamine) arutledes üsnagi kindlalt ning oskan teiste poolt esitatud üksiknäiteid suhestada reaalsusega üsnagi hästi. Seega mulle antud soovitus "vaadata asju laiemalt" tundub natukene imelik :).

    p.s. tulles nüüd sinu väite juurde, siis sul on kindlasti ka õigus. Kuid minu subjektiivne arvamus on, et see võib paika pidada stagneerunud õppejõudude puhul, kes on 40 aastat õpetanud mingit filosoofilist mula. Seal ei ole ka tõesti mõtet iga aasta uusi õppematerjale teha, sest aasta jooksul ei ole valdkond väga arenenud. Noortel õppejõududel aga sellist varasemat kogemuste pagasit pahatihti ei ole ning sellest tulenevalt tehakse vb rohkem ka iseseisvat tööd juurde.

  2. #522

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    p.s. tulles nüüd sinu väite juurde, siis sul on kindlasti ka õigus. Kuid minu subjektiivne arvamus on, et see võib paika pidada stagneerunud õppejõudude puhul, kes on 40 aastat õpetanud mingit filosoofilist mula. Seal ei ole ka tõesti mõtet iga aasta uusi õppematerjale teha, sest aasta jooksul ei ole valdkond väga arenenud. Noortel õppejõududel aga sellist varasemat kogemuste pagasit pahatihti ei ole ning sellest tulenevalt tehakse vb rohkem ka iseseisvat tööd juurde.
    Ok, sain ehk tõesti natuke valesti aru, kuid mu arvates selles Sinu viimase lõigu sisust saavadki probleemid alguse, nagu ka TTÜs hiljuti oli (see meediasse jõudnud lugu, kus enamik aine feilisid)
    Kui piltlikult öeldes 40 aastat sama jura aetakse, midagi ei muudeta ning eksamil küsitakse samu asju, siis kaobki mott loengusse minna, sisuliselt õppida ning vajadus asjast aru saada. Kui õppejõud viitsiks/tahaks igale kursusele natuke individuaalsemalt läheneda, siis see võtaks kohe eos võimaluse taolise probleemi tekkimiseks, et enamik lähevad eksamile lihtsalt copy-paste tegema.
    Aga no see juba suurem probleem.

  3. #523
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ja loengu materjalid + ettekanne tekib selle loengu sees jooksvalt? :)

    Ära võta kuidagi isiklikult, aga kui sa sellest valdkonnast midagi teaksid, siis sellist juttu sa lihtsalt ei räägiks.
    antud vana lasi puhtalt õpik ees ja tuimalt jooksvalt, polnud tal mingit ettekannet ettevalmistatud

  4. #524
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    edit: ei viitsi vaielda

    Junken võiks endale kõigepealt selgeks teha, kes on doktorant, doktor, lektor, dotsent ja professor.
    Viimati muudetud Konso poolt : 19.07.13 at 13:36

  5. #525
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    edit: ei viitsi vaielda

    Junken võiks endale kõigepealt selgeks teha, kes on doktorant, doktor, lektor, dotsent ja professor.
    Aga sina pidid ju "wanabe" olema :D

  6. #526
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Laskumata täpsematesse detailidesse, tunnen ennast sellel teemal (tasustamine) arutledes üsnagi kindlalt ning oskan teiste poolt esitatud üksiknäiteid suhestada reaalsusega üsnagi hästi.
    .
    Kas su ema või isa on õppejõud?
    Endast sa ju ei räägi, sest sinul ju raha ei ole...

  7. #527

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Kas su ema või isa on õppejõud?
    Endast sa ju ei räägi, sest sinul ju raha ei ole...
    kuidas puutub minu ema, isa või minu rahakott minu teadmistesse konkreetses valdkonnas?

    See on umbes 5 kord juba kui sa tuled minu pere kohta midagi seletama. ole hea ja tõmba oma auru veidi tagasi ja käitu täiskasvanuna. Juttude järgi peaksid sa seda olema. Aga arvatavasti sul mingid lahendamata traumad ja probleemid, et pead iga teema all tulema ja kellegi rahakotti/päritolu kohta aru pärima.

  8. #528

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Kas su ema või isa on õppejõud?
    Endast sa ju ei räägi, sest sinul ju raha ei ole...
    sul endal on v

  9. #529

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    pärnusse soodast ööbmist homseks?!

  10. #530

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Keegi nõu viitsib anda, sain omale 3.30 sisseostuga Micro millionsi pileti, aga ei tea, millisest turkast osa võtta. Pole turniire eriti mänginud, ainult niipalju, kui bankrolli alustamiseks sai 50c 45 mehe turbo sit and gosid lastud. Phm praegu valida turbo ja 20k gtd või zoom turbo 50k gtd. See zoom tundub ahvatlev, aga oleks mulle totaalselt võõras formaat.

  11. #531

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas codeblack Vaata postitust
    Muideks Kohtla-Järvel näiteks saab hetkel 6 eurot tunnis kätte lammutusel. Ja see ohtude värk on natuke overkill lammutamise kohta, haiget võib kipsi paigaldades ka saada.
    Kohtla-Järvel on see vist nii 100% üle piirkonna keskmise palga. Kui nüüd veel arvestada, et kõige kõrgemat brutokuupalka maksti esimeses kvartalis energiasektoris - 1551 eurot, siis on olukord I-Virus väljaspool energiasektorit päris trööstitu ning 6€/h kätte saada on ülikõva.


    http://pr.pohjarannik.ee/?p=7855

    ROFL, just guugeldasin ja parandasin protsenti. Tõesti mõtlesin, et numbrid on ikka omajagu paremad. Samas usun, et sealkandis on varimajandusel päris suur osakaal.

  12. #532
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    http://www.e24.ee/1304154/ergo-alust...tuse-pakkumist

    Link Ergo kodulehele: http://ergo.ee/erakliendile/ravikindlustus/kodanikule

    Kui palju erineb Ergo ravikindlustus tavalisest haigekassast?
    Ma Ergost ei tea midagi, aga vabatahtlik haigekassa maksab 327 euri kolme kuu eest (1308 eurot aastas). Saab sõlmida netis ja hakkab kehtima 30 päeva jooksul (või oli 30 päeva pärast arve tasumist). Väga lihtne viis end ära kindlustada. Makseid tuleb teha kolme kuu või aasta kaupa.

    Seega on sul nüüd summad, millega võrrelda.

  13. #533
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kohtla-Järvel on see vist nii 100% üle piirkonna keskmise palga. Kui nüüd veel arvestada, et kõige kõrgemat brutokuupalka maksti esimeses kvartalis energiasektoris - 1551 eurot, siis on olukord I-Virus väljaspool energiasektorit päris trööstitu ning 6€/h kätte saada on ülikõva.


    http://pr.pohjarannik.ee/?p=7855

    ROFL, just guugeldasin ja parandasin protsenti. Tõesti mõtlesin, et numbrid on ikka omajagu paremad. Samas usun, et sealkandis on varimajandusel päris suur osakaal.
    Seal kandis teevad inimesed rõõmsalt tööd 2 euri tunnis mustalt.

  14. #534
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Seal kandis teevad inimesed rõõmsalt tööd 2 euri tunnis mustalt.
    su arvamus meenutab aastat 2000 kui soome parm tulin eestisse jooma ja arvas, et 10 margast lehvitades on kõik põlvili.

  15. #535

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    njah mul üks tuttav töötab kaminapuude pakkijana kottidesse ja teenib 6 senti koti pealt. Hullu tempoga saab kuus miiniumpalga kokku
    Viimati muudetud kallekusta poolt : 19.07.13 at 21:13

  16. #536
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    njah mul üks tuttav töötab kaminapuude pakkijana kottidesse ja teenib 6 senti koti pealt. Hullu tempoga saab kuus miiniumpalga kokku
    Palju neid, siis minutis suudab pakendada? Sinna võrkkotti ei tohiks ju väga palju minna ja kui keskmine tuleb 1,5 kott/minutis on tasu 5,4 EUR/H, mis iseenest ei ole vähe. Aga kujutan ette, et tempot anda tuleb igal juhul.

  17. #537

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    njah samamoodi pead need kotid kinni ka siduma ja eest ära tassima jne.. 250 kotti päevas on lagi mis suudetakse teha

  18. #538
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    ei ole üldse lihtne töö ma usun, kuid lihtsamaks saab kindlasti seda teha endale kui juba ei ole natuke tehtud. Ükshaaval halge kotti ajada on suht võimatu ma usun ja tõsiselt loodan, et keegi seda tööd niivisi tegema ei pea. Olen ise näinud nn sahtlit mis laotakse halge täis, tõmmmatakse võrkkott nagu preservatiiv peale ning sahtel välja tagasi.

  19. #539
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    njah samamoodi pead need kotid kinni ka siduma ja eest ära tassima jne.. 250 kotti päevas on lagi mis suudetakse teha
    täielik orjapidamine.

  20. #540
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Palju neid,,,,,,,,,,,,, siis minutis suudab pakendada?
    Saad aru, et seal ei käi koma? Rääkides ka teed pausi seal?

Lehekülg 27, kokku 38 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES