Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 38 EsimeneEsimene ... 243233343536 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 760
  1. #661
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Buffettil mingi 55B ja sõidab $5k autoga ringi ja elab aastaid tagasi soetatud $20k majas.
    Buffett vs ülejäänud miljardärid: Erand kinnitab reeglit.

  2. #662

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Keegi, kellel raha on, ei sõida vabatahtlikult vanema panniga kui saab uut lubada. Näiteks uued bemmid on nii kuradi mugavad, et kui raha on, siis must buy.
    Siin tulebki kultuuri erinevus selgelt nähtavale. Meil on paljude jaoks oluline, et oleks võimalikult hea auto perse all. Skandinaavlane mõtleb eelkõige, et oleks võimalikult hea elamine ja võimalikult hea auto omamist ei peata oluliseks. Kindlasti mängib siin rolli ka luxury tax, aga ma usun, et ka ilma kõrgete maksudeta ei kerkiks seal luksusautode osakaal väga suureks.

    Norras on muideks päris naljakas näha GLe, Q7-eid ja muid luksmaastureid, mis kaubikuks ümber ehitatud (2 istekohta ja võre vahele monteeritud), et maksudest kõrvale põigata.

  3. #663
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    See rohkem mingi müüt usun.. aga nuh võin eksida võid visata mingi inffi lingi.
    http://www.youtube.com/watch?v=Xxhk1A2BOdU

  4. #664
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    tean hiljutist juhtumit, kus ühele edukale välismaalaste kätte läinud lugupeetud ettevõtte siinsetele töötajatele tehti ettekirjutus, et nad ei tohi enam firmale liisida bemme, mesasi. lihtsalt, et mitte jätta ettevõttest napakat muljet. miskipärast arenenud maades meie mõistes ülirikkad ei osta ka selliseid autosi, nagu siin aguli paneelikate ees seisavad. arengumaade mentaliteet, loodetavasti ajaga loksub asi paika :).
    Mida nad siis ostavad? Sa räägid, nagu BMW ja MB oleks lihtsalt random staatuse-autod. MB S-klass, Audi A8, BMW 7-seeria ei kuulu sinu arust praktiliste autode TOP5-te rikaste jaoks (kui kõrvale jätta Rolls-Royce jms shit ÜLIrikaste jaoks)?
    Ise nt Soomes käies jääb Mercedeseid küll sitaks silma tänavapildis, prolly on vähem populaarsem kui meil, sest nt MB CL500 pealt, mis Saksast tood €70K eest maksad automaksu juurde €30K.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Buffettil mingi 55B ja sõidab $5k autoga ringi ja elab aastaid tagasi soetatud $20k majas.
    Typo? $20K eest hea kui Detroidis garaaži saab... Ja sellise net worthiga mees on küll moron kui $5K autoga sõidab aint põhimõtte pärast, kui arvesse võtta kasvõi ainult turvalisus. Kui see tõesti nii on, siis pigem mehel mingi side oma autoga või üritab oma töötajatele head eeskuju näidata/mingi reklaami mõttes kasulik vms.

    ///

    Ise olen ka nit ja sõidan 15a vana €3K autoga, aga need äärmuslikud näited on ikka wayyy too ridic.

  5. #665

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    eks neid tagasihoidlike miljardäre on veelgi. Esimesena tulevad lisaks Zuckerbergile pähe veel Ingvar Kamprad, Steve Jobs ja Carlos Slim. Küllap on neid rohkem, kuid kuna nad just nimelt tagasihoidliku elustiiliga, siis palju nende isiklikust elust ei teata.


    Estravagantne elustiil koos raketitõrjesüsteeme täis jahiga tõuseb meedia vahendusel paremini esile, seega tundubki see justkui prevaleeriv.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 24.07.13 at 13:09

  6. #666
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mida nad siis ostavad? Sa räägid, nagu BMW ja MB oleks lihtsalt random staatuse-autod. MB S-klass, Audi A8, BMW 7-seeria ei kuulu sinu arust praktiliste autode TOP5-te rikaste jaoks (kui kõrvale jätta Rolls-Royce jms shit ÜLIrikaste jaoks)?
    vb jah ülirikas on valesti öeldud, aga inimene, kes saab €7-10k kuus kätte - meie mõistes väga rikas(meil 10x keskmine on ikka väga rikas siin - suurem kui peaministri palk jne). buffeteid jms miljardäre ei mõelnud. ja mu näide oli lihtsalt reaalne näide ettevõtte kohta - skandinaavia meedia ettevõte ja neil on seal sama poliitika uute autode liisimise kohta.

  7. #667
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust



    Typo? $20K eest hea kui Detroidis garaaži saab... Ja sellise net worthiga mees on küll moron kui $5K autoga sõidab aint põhimõtte pärast, kui arvesse võtta kasvõi ainult turvalisus. Kui see tõesti nii on, siis pigem mehel mingi side oma autoga või üritab oma töötajatele head eeskuju näidata/mingi reklaami mõttes kasulik vms.

    .
    Ega ma sealt docist aint vaatasin seda mis postitasin, $20k jh typo, $31k maja mis 15a tgsi ostis ja vana fordiga sõitis ringi enne kui tütar ütles, et uue auto ostaks, et see embarrassing.

    http://www.youtube.com/watch?v=Xxhk1A2BOdU&t=8m10s

    Vbl ridic jh, ega mind ei huvita, ma erapooletu, lihtsalt tõin näite.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 24.07.13 at 13:14

  8. #668
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Äkki nad ei YOLO ?

  9. #669
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ega ma sealt docist aint vaatasin seda mis postitasin, $20k jh typo, $31k maja mis 15a tgsi ostis ja vana fordiga sõitis ringi enne kui tütar ütles, et uue auto ostaks, et see embarrassing.

    http://www.youtube.com/watch?v=Xxhk1A2BOdU&t=8m10s

    Vbl ridic jh, ega mind ei huvita, ma erapooletu, lihtsalt tõin näite.
    http://www.forbes.com/pictures/mmk45...maha-nebraska/

    Muidu maja on ikka suht badass, ega mingi epic bling ei ole jh =).
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 24.07.13 at 13:35

  10. #670
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    vb jah ülirikas on valesti öeldud, aga inimene, kes saab €7-10k kuus kätte - meie mõistes väga rikas(meil 10x keskmine on ikka väga rikas siin - suurem kui peaministri palk jne). buffeteid jms miljardäre ei mõelnud. ja mu näide oli lihtsalt reaalne näide ettevõtte kohta - skandinaavia meedia ettevõte ja neil on seal sama poliitika uute autode liisimise kohta.
    Japsid on 2x odavamad ja 2x odavam üleval pidada.

  11. #671
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ega ma sealt docist aint vaatasin seda mis postitasin, $20k jh typo, $31k maja mis 15a tgsi ostis ja vana fordiga sõitis ringi enne kui tütar ütles, et uue auto ostaks, et see embarrassing.

    http://www.youtube.com/watch?v=Xxhk1A2BOdU&t=8m10s

    Vbl ridic jh, ega mind ei huvita, ma erapooletu, lihtsalt tõin näite.
    Buffet on ennekõike investor ja sealt on ka tema elustiili mõtlemine pärit.
    Näiteks, Minu mäletamist mööda on ta öelnud, et tema lapsed midagi ta varandusest ei päri.

  12. #672
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Buffet on ennekõike investor ja sealt on ka tema elustiili mõtlemine pärit.
    Näiteks, Minu mäletamist mööda on ta öelnud, et tema lapsed midagi ta varandusest ei päri.
    Mhm.
    Bill Gates heategevus programmile pidi vist enamus minema.
    Nu lapsed tal ammu juba miljokad ega neil nii väga vaja ei lähegi.

  13. #673
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Olen kuulnud, et Steve oli olnud elu douche miljardnäär. (iseloomu poolest)

  14. #674

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    http://www.tarbija24.ee/1309948/inva...anavale-lamama

    " Mitmepäevasest õueslamamisest kuumade ilmadega oli meesterahva kehal tekkinud põletik ning teda katsid vaglad, kirjutab Ida-Harjumaa nädalaleht Sõnumitooja. «Kutsusime kiirabi, kuid brigaad teda haiglasse ei viinud ja abi ei andnud, sest tegu ei olnud äsja juhtunud õnnetusega,» rääkis piirkonnapolitseinik Anu Metsaorg."

    see on umbes sama, et jätan nuga saanud inimese tänavale, "sest tema abistamine ei ole minu töö".

  15. #675
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Huvitav... '' tegu ei ole äsja juhtunud õnnetusega ''. Täpselt sama nagu mul hiljuti. Keset sõiduteed ja väga ohtlikku kohta oleks ühest vanamehest peaaegu ülesõitnud ( lamas minu sõidusuunas ). Kiirabisse sai öeldud, et tüübil peast verd lahmab, teadvuseta..Nii kui said teada, et kannatanu on alkoholi ilmselt tarvitanud keeldusid väljasõitmast. Pole nende asi. Ei tea kelle asi siis on?

  16. #676
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Elu ongi karm ja ebaõiglane.

  17. #677

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Olen kuulnud, et Steve oli olnud elu douche miljardnäär. (iseloomu poolest)
    mis see miljärdnäär on (tähenduse poolest)?

  18. #678
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Siin tulebki kultuuri erinevus selgelt nähtavale. Meil on paljude jaoks oluline, et oleks võimalikult hea auto perse all. Skandinaavlane mõtleb eelkõige, et oleks võimalikult hea elamine ja võimalikult hea auto omamist ei peata oluliseks. Kindlasti mängib siin rolli ka luxury tax, aga ma usun, et ka ilma kõrgete maksudeta ei kerkiks seal luksusautode osakaal väga suureks.

    Norras on muideks päris naljakas näha GLe, Q7-eid ja muid luksmaastureid, mis kaubikuks ümber ehitatud (2 istekohta ja võre vahele monteeritud), et maksudest kõrvale põigata.
    Minu point on, et kui ollakse väärt miljoneid eurosid, siis miks ei võiks olla soliidsem auto, mis on mugav?
    Mind absoluutselt ei koti kui lasnamäe paneelika ees on mõni uhkem masin, eks igaüks teab ise mis rahaga teeb.

    //Aga ega see normaalne ei ole jah.
    Viimati muudetud Rigged poolt : 24.07.13 at 16:15

  19. #679
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Hea dok. sellest, kuidas card counting alguse sai ja milliseid meetmeid kasiinod selle vastu rakendasid.

  20. #680
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Oskab keegi rääkida palju hambal ära kulunud emaili parandamine keskmiselt maksta võib?

Lehekülg 34, kokku 38 EsimeneEsimene ... 243233343536 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES