Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    $3.5 HT HUSNG vastase võtab unreal liini

    Poker Stars $3.40+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2254145
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t550 27.50 BBs
    BB: t450 22.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Q 9
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) A 5 A (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t80) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets t25, BB calls t25

    River: (t130) Q (2 players)
    BB bets t40, Hero raises to t100, BB raises to t385 all in


    mingi 12 kätt mängitud, ma olen üsna agrot imagega, cbet 100%(3-4 korda before). ei tahtnud floppi cbettida seekord ja pigem showdownile jõuda, possibly ise turni donkamise callida või stabida.

    turnis stabisin lihtsalt, et teada saada kus ma olen ja flushdraw tuli ka ja checkiksin riveris järgi kui blank, või kui hitin, siis obv cbet.

    riveril lihtsalt for value 100 peale, tema stab tundus nii nõrk, et rohkem ei tahtnud panna. ja vend shoveb üle

    mõtlesin küll timeri lõppu isegi, mõtted mis läbi käisid olid, et kas sitasti mängitud äss, sai turnis seti või flushi. selline stab ja shove üle tundus nii faking tugev.

    aga kui tal tõesti oli siuke nuts, siis kurat riveri donk nii väike. täiega brainfuck
    Viimati muudetud Char poolt : 07.07.13 at 17:51

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: $3.5 HT HUSNG vastase võtab unreal liini

    Cbeti flop kindlasti. Ükskõik, kui mitu korda sa cbettinud ka ei oleks. Turni bet võiks ka suurem olla. Riveri foldin pärast raise ja ma riverit ei raiseks, kui just ei bluffiks.

  3. #3
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: $3.5 HT HUSNG vastase võtab unreal liini

    Jep, cbet flop. Turnis suurem bet, tahame oma semiblufiga ikka FE saada natuke - sellise sizinguga me seda ei saavuta. Riveris standard call. Sai turnis seti

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: $3.5 HT HUSNG vastase võtab unreal liini

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Cbeti flop kindlasti. Ükskõik, kui mitu korda sa cbettinud ka ei oleks. Turni bet võiks ka suurem olla. Riveri foldin pärast raise ja ma riverit ei raiseks, kui just ei bluffiks.
    flop cbet on selline, nojah, ilmselt oleks pidanud, aga paardunud flop, ikka shovetakse üle mingi lambikaga vahel ja ei saa callida, aga ilmselt ikka cbet :P

    turnis jah kindlasti rohkem.

    riveris.
    no tal ikka on kehvemaid käsi ka, mis valuet annavad mulle ja mul pmst minraise . Kx, 5x,6x võib küll callida
    samuti mulle meeldib võita non-sd pigem, vastased ei saa mingid reade minu kohta

    imo see pole isegi thin value koht, vaid straighforward obv value võtmise koht.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: $3.5 HT HUSNG vastase võtab unreal liini

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    flop cbet on selline, nojah, ilmselt oleks pidanud, aga paardunud flop, ikka shovetakse üle mingi lambikaga vahel ja ei saa callida, aga ilmselt ikka cbet :P

    turnis jah kindlasti rohkem.

    riveris.
    no tal ikka on kehvemaid käsi ka, mis valuet annavad mulle ja mul pmst minraise . Kx, 5x,6x võib küll callida
    samuti mulle meeldib võita non-sd pigem, vastased ei saa mingid reade minu kohta

    imo see pole isegi thin value koht, vaid straighforward obv value võtmise koht.
    Kui ma raiseks riveri, siis ma raiseks t80 peale ja foldiks shovele. Aga mulle tundub, et call on siiski parem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES