Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 52 EsimeneEsimene ... 374546474849 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 1022
  1. #921
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Wtf, nii hea pakkumine ju :D Samas kui pokkeriga end ära elatad siis vast fine, kellel neid lisakohustusi ikka vaja. 24h veits rets ka olla, unereziim läheb korralikult sassi ja lõpuks ei saa üldse aru, kus augus elad. Pretty much nagu taksojuht.

  2. #922
    Bännitud Kasutaja DnbftwEma avatar
    Liitus
    Nov 2014
    Postitusi
    2

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Neli aastat oled seda mängu mänginud ja see on kõik mis sa saavutanud oled?

    Homme päev ajame isaga paberid korda ja lähed lauta tööle. Ja mitte üks pinin ma ka ei taha kuulata, et sinust saab pokkerimängija.

  3. #923

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Laut oli mu esimene ametlik töökoht. 1993. aastal olid veel need ajad, kui äsja põhikooli lõpetanud noormees teenis seal Eesti keskmist palka või üle selle. Kodus tegin heina, ajasin mullikaid ja lambaid taga ning mida kõike veel muidugi palju varem. Siis läksin linna kooli ja muutusin mänguriks.

    Dnbftw, unerežiim paistab sul nkn paigast ära olevat.

  4. #924
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Unerežiim paistab hetkel paigas olevat, 10-12h off ja 30-40h on. Veits kaootiline on aga kui und ei tule, siis ei tule. Pole mõtet tegevusetult voodis istuda ja õndsalt Matit oodata. Küll läheb üle, siis on 30-40h sleep ja üle 10 tunni üleval ei püsi. Hommikul oli küll veidi sürr sõita autoga ja linnas tegin ka väikse apsaka, mille üle uhkust ei tunne. Aga never again ei sõida magamata peaga, liiga jube. Ise arvestan umbes nii, et 1 tunnist unest suudan üleval olla 4 tundi. Praegu magasin 3-4h ja nüüd on 12h good olla. Mingid standardid ongi neile, kes ei suuda mingit muud režiimi omaks võtta. Kuna ma tööl ei käi, siis on täiesti yolo, mis kell ma ärkan või magan. Peaasi, et päevavalgust näeks, tho vist tuleb D3 kapslid ära tellida.

    Potsatajal true story, praeguse gene noored ei tea mis asi laut ongi. Meenub vaid sitahais. Maainimesele sitahais on aga raha.


    Nii palju olen siis saavutanud online pokkeris, igaühe enda otsustada, et kas biidib or not. +150k kätt, mis on kadunud forever. Tea kui palju tegelikult EV-le võlgu...

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Eriti lahe, ei saa enam veneptrist iseeennast kah otsida, this player is not covered by your subscription :D
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 11.11.14 at 13:35

  5. #925
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Reaalsus on siiski see, et kui päevajooksul kalal käia, miskit nokitseda ja sauna teha - siis tuleb hea uni. Hakkangi vast uuest nädalast koos tüdrukuga trennis käima, siis on mõlemal motti rohkem. Kätekõverdusi siin vahepeal lasen, kui tunnen, et vaja tilt välja lasta. Kergelt juba tuleb aga keska vormini, kus 40 tuli kergelt, läheb vist veidi aega veel. Käed on eluaeg nõrgad ja nagu nuudlid olnud. Jalad on fine, üleelmine suvi tuli 12km ära järjest lagipäikesega, pärast hüppeliigese distensiooni pole julgenud nii pikka maad joosta ja velon parem rattaga läbi metsa koer kaasas :) Võiks kindlasti füüsiliselt kordades aktiivsem olla, me kõik arvatavasti, aga eks mõttetöö tundub sageli meeldivam.

    http://tervis.postimees.ee/2987383/s...tosist-stressi

  6. #926
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 826

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    PSist saad läbi kirja küsida käsi teatud aja perioodidest, tahad küsi kasvõi viimase 5 aasta omad

  7. #927
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Oki, proovin. TY :)

  8. #928
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Ma vist nuub aga ei leia, max mis saan võtta on eelmisest aastast :(

    Manual e-mail või? :D
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 11.11.14 at 14:26

  9. #929
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 826

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Ma vist nuub aga ei leia, max mis saan võtta on eelmisest aastast :(

    Manual e-mail või? :D
    jah :D ma kunagi küsisin 2 aasta käed

  10. #930

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Dnbftw, sa proovi melatoniini kapslid ära. Ma sain unetuse pisiku külge juba põhikoolis poole ööni raamtuid lugedes. Edasi on asi ainult hullekas läinud ja liigne alkoholi tarbimine on veel omakorda kõva matsu pannud. 30-40 tundi on oles pole kohe kuskilt otsast normaalne.

  11. #931
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Mingite tablettidega une kunstlik tekitamine lõppeb imo halvasti. Ma kas teen trenni või otsin abivahendit loodusest, tablasid ei poolda. Üleeilne ja eilne nägid siis välja nii, et 26h uptime, 3h und ja ja olingi ööse kella 1-2ni üleval ehk 12h sisuliselt. Ühest tunnist unest piisab, et olla 4 tundi üleval. Eks kui veidi liigutada ja keskendumist vaja, siis on rohkem und vaja 4 tunni kohta.

  12. #932
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Ma ka tablette ei võtaks, teeks puutööd või laudas teeks järellüpsi, peletab kaloreid ka sellega.

  13. #933
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Neh, linnas pole mul suurt midagi füüsilist teha peale tolmuimemise ja Emajõe piitsutamise. Vist peakski jõe äärde minema d-vitamiini omastama, ilus ilm täna. Rattal vaid rehvid tõssid, tuleb statist läbi käia ja õhku rottida.

    Maal no probs füüsilist koormust saada, tripin sakslasega või kui ilm lubab, siis on most likely isal mingi plaan miskit ehitada. Maal on maja ümber alati miskit teha. :)

  14. #934
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Ma ka maale alati minna ei viitsi, sest pannakse tööle, kui sul aega on siis tule pirogovi või ahjualla täna õllet laskma.

  15. #935
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    mina tervise jms elulise osas kuulan alati mida potsataja soovitab. üks-ühele ka järgin loomulikult.

  16. #936
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Ma ka maale alati minna ei viitsi, sest pannakse tööle, kui sul aega on siis tule pirogovi või ahjualla täna õllet laskma.
    Ma lähen alati hea meelega maale, töö on seal std ja meeldib. Maainimene, mis teha :P

    Ma alkoholi ei soovi, mitte ei sobi see asi minu organismile. Eile käisime tüdrukuga ahju all, kahjuks paari tegelast polnud seal ja otsustasime pigem õppesõitu minna tegema :P Neiul homme hommiku sõidueksam.

    Potsatajal on indeed head mõtted, eks ta elukogenud kah juba. Sealt ei saagi muud pursata kui puhast kulda.

  17. #937
    Bännitud Kasutaja Dnbftwnaine avatar
    Liitus
    Nov 2014
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    32

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Jep, gonna fail fo sho

  18. #938
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Sitt jutt püksi tagasi.

  19. #939
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Neh, linnas pole mul suurt midagi füüsilist teha ..
    Talveks saab vihmaussid valmis kaevata. Praegu veel on.

  20. #940
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    linnas saab vaid karu pumbata,

Lehekülg 47, kokku 52 EsimeneEsimene ... 374546474849 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES