Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 52 EsimeneEsimene ... 384647484950 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 1022
  1. #941
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    linnas saab vaid karu pumbata,
    +1, ja parem olgu <22
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 15.11.14 at 05:32

  2. #942
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Mul on maal põld maja ääres kohe, seal ronivad öökad ise välja, ka päeval olen näinud. Poest ei osta enam igatahes :) Kellel vaja siis võtke kiirelt ühendust, öökülmad pidid varsti tulema ja siis nad ronivad sügavamale veits. Muidu kui pool labidatäit võtan siis on miski 4-5 priskemat nii 15cm tegelast väljavenitatuna ja väiksemaid kah ikka miski 2-3. Neid on seal mõnekümne hektari peale prolly miski gazillion. Muld on hästi väetatud sõnnikuga, küll aga kasutatakse 2x korda hooaja jooksul umbrohu tõrjeks miskit sitta. But hey, just let it grow naturally, eks? Mingi sümboolse summa või millegi muu ahvatleva eest olen nõus vaevaks võtma ja korjama. Ise väga ei viitsi ussiga atm püüda, sest kohalikest järvedest ei tule mitte kui midagi normaalset konksuga. Isegi ahvunni pole. Kuigi üks oli eelmine aasta saanud, idk, rohkem pole näinud kordagi. Põhiliselt spinna ja rappala minnow, sinna võiks tegelt mingi priskema tegelase otsa küll sikutada, ehk ahvatleb haugi. Vaatab va raibe veel, et kala ajab ussi taga, haug tegelinski mõtleb, et trollin kala ära ja otsib kerget kõhutäit.

    Upgradesin setupi veits talvisemaks, ehk tulevad nüüd pikemad sessid kui varbad soojas vaibal. Tegelt ma enamuse ajast olen läpsi taga ikka sellises lollis sundasendis, et jalad on vasakul monitori ääres laual ja varbad vastu külma kiviseina, alaselg jääb veits lolli nurga alla. Suvel on hea jahutada end altpoolt vastu seina aga talvel ikkagist külm. Maybe peaks sinna miski vaiba panema rippuma vaatamiseks. Tümm on siin nurgas vapsjee sajebiss ikka, nüüd saan teisel korrusel elavale naabripoisi trance muusikale vastu panna vastavalt tujule. Mopiämber vahetas lihtsalt asukohta, see on endiselt mu arsenalis ja mandariiniga valmistun jõuludeks. Annelinna Prisma igatahes vist valmis, jõulunänni nii et tapab. Mehed, väärt nõuaanne järgmiseks pooleteiseks kuuks on see, et mitte mingil juhul minna naisega poodi kaasa. Eriti tasuks vältida seda tegevust nõrgema mindsetiga isenditel, sest tilt on kerge tekkima kui igat sitta vahitakse 3 min minimaalselt. Juhul kui oled konksu otsas ja poodi kaasa tiritud, siis näita üles räiget huvi kõige vastu ja aita valida, säästad atleast 7 minutit grindi aega pooletunnise poeskäigu arvelt.

    Anywayz, eile öösel sai Annelinna Prismas tripitud veits ja ka IT nurka vahitud. Mõnus tool oli seal, veel mõnusam oli tooli peal olev massaaši tegev kate, mida saigi siis eraldi osta 99 euro eest. Obv sai järgi proovitud, alaseljale oli lihtsalt nuts, nagu kümme LB-d hõõruks kliitorit vastu selga, ülespoole proovides aga tekitas pigem ebameeldivust, eks ma olen kont kah ja see masseeris korralikult mu ribisid läbi selja. Asjal oli veel eraldi pult, millega oli mõnus režiimi muuta - hea käepärane, mugav kinnitamaks arvutitooli küljele nt. On aga kellelgil kokkupuuteid sellise asjaga? Kaua kestavad reaalselt, enne kui otsad annavad?

    Peaks vist arvustusi hakkama kirjutama vms, saab igast sitta kah testida :P Idee blogi jaoks ehk.

    ( Click to show/hide )

  3. #943
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Plaa, mõtlesin, et peaks ehk oma sõnnikuussi äri tegema. Kui keegi Tartust või Jõgevalt soovib siis esimesele kundele teeks tasuta. Prooviks töö niisama nalja pärast läbi, et kas viitsin raha eest teha :D


  4. #944
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Kas sõnnikut saab ka koos ussiga kaasa?

  5. #945
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Pm kui tõesti vaja siis hea hinna eest oleks homme 10T läga ukse taga.

    Ma ei tea, ma lähen maale ja vaatan, mis olukord on. Lihtsalt kui ma olen varasemalt enda tarbeks kaevanud siis olen suht paari mintsaga saanud juba korraliku noosi, millest piisab kui 3-4h järve ääres veeta nt. latut otsides. Tüübid müüvad kalale.ee foorumis olenevalt nõudlusest 6-12 euri 100 ussi. $$$

  6. #946
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    One week l8r


  7. #947
    Bännitud Kasutaja Dnbftwnaine avatar
    Liitus
    Nov 2014
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    32

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    2 weeks l8er


    ( Click to show/hide )

  8. #948
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Sel kalal on selline nägu nagu teda saaks ainult mollyga püüda. Dno kumb keda imiteerib tegelt.

  9. #949

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Mingite tablettidega une kunstlik tekitamine lõppeb imo halvasti. Ma kas teen trenni või otsin abivahendit loodusest, tablasid ei poolda. Üleeilne ja eilne nägid siis välja nii, et 26h uptime, 3h und ja ja olingi ööse kella 1-2ni üleval ehk 12h sisuliselt. Ühest tunnist unest piisab, et olla 4 tundi üleval. Eks kui veidi liigutada ja keskendumist vaja, siis on rohkem und vaja 4 tunni kohta.
    Melatoniini koostis: sojaõli, zhelatiin, niiskusesäilitaja glütserool, vesi, glaseeraine meevaha, toiduvärv titaandioksiid, melatoniin.

    Mis seal ebaloodusliku on?

  10. #950
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Piparmündi tee ajab ka magama.

  11. #951
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Tegelt usse oleks vaja küll. Umbes niipalju kulus suuri ööusse sellel suvel, kui seal ülevalpool pildil (~1500 sai endale ostetud). Angerjat samas eriti ei püüdnud, et kulud võinuksid suuremad olla.

    Ja korralikku stabiilset sõnnikuusside müüjat ei leidnudki. Selles osas võtaks sõbrad ka punti ja kindlasti saaks äri teha alates varakevadest juba.

    Talvel õnneks sellega jamama ei pea .
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 15.11.14 at 01:50

  12. #952
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Täna käisin lurkisin veits ringi ja lõin ka hangu maasse, kuid kuidagi kesine oli. Pole nüüd paar päeva sadanud muidugi intensiivsemalt ja samas läheb ka külmemaks, eks nad poevad sügavamale. Pisemaid oli küll (mingid nr3 dendrod olid vist väikesed?), aga samas ega ma väga meeleheitlikult neid ei otsinud kah, pigem vaatasin, et kuidas saaks koera linde peletama.

    Sõnnikuussid on ka mul olemas, kodus on 2 suurt kompostihunnikut, mida aegajalt käin ussidest tühjendamas. A sellejaoks kummikindaid vaja.

    Aga ma võtan nüüd taskulambi ja lähen teen kerge tiiru, öösiti pidid raiped ise kotti ronima :P

    edit: ei olegi miskit head öelda. Vist on nad nüüd päevaussid hoopis. Kurat küll, septembris kaevasin endale usse siis tuli korralikult igast suuremaid isendeid. Homme teen päeval korraliku kaevamise ja raporteerin tulemustest.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 15.11.14 at 02:19

  13. #953
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    downer/boner usside ,mõttes.

  14. #954
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    praegu nadi öökaga - veebruaris tavaliselt rohkem liikvel. liiga SOE on veel

  15. #955
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Selge. Lõin täna siis hangu maasse ja esimesed ussid tulid vastu ca 10 cm sügavuselt, kenad nr3 dendrobaenad. Salmos vist mingi 2 euri ringis 20tk? 15cmst alates hakkasid aga pirakamad vastu tulema, pigem ööka suurust meenutavad kuid siiski veel veidikene allajäävad. Las kosuvad, vb hakkan isegi kevadest rohkem latut ja angerjat otsima, püük tundub põnev. Üleüldse vist peaks selle haugijahi ära lõpetama, saagid kesised ja enamus kordadest tühjad kotid. Merikapüüki aga proovin vast paari nädala pärast uuesti ja uute teadmiste ning varustusega :)

    Stars vist otsustab täna ööse twistitada fishi kahjuks

    PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    CO: $9.75
    BTN: $2.09
    Hero (SB): $5.83
    BB: $3.72
    UTG: $4.00

    Hero posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

    Pre Flop: ($0.07) Hero has 9 9

    fold, fold, BTN raises to $2.09 and is all-in, Hero raises to $5.83 and is all-in, fold

    Flop: ($4.23, 2 players) 3 Q T

    Turn: ($4.23, 2 players) K

    River: ($4.23, 2 players) J

    Hero shows 9 9 (Straight, King High) (Pre 55%, Flop 56%, Turn 7%)
    BTN shows J K (Two Pair, Kings and Jacks) (Pre 45%, Flop 44%, Turn 93%)
    Hero wins $4.05


    vs loose/agro, sampel paarkümmend kätt. kuidas mängida? shove turn või foldime raisele? ei raisenud floppi, sest tahtsin seda turnis teha, idk kusesin täis vist. sitasti mängitud all the way

    PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $13.58
    Hero (MP): $5.88
    CO: $5.00
    BTN: $5.00
    SB: $7.63
    BB: $5.51

    SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

    Pre Flop: ($0.07) Hero has K Q

    fold, Hero raises to $0.15, CO calls $0.15, fold, SB calls $0.13, fold

    Flop: ($0.50, 3 players) 6 9 K
    SB bets $0.15, Hero calls $0.15, fold

    Turn: ($0.80, 2 players) 8
    SB checks, Hero bets $0.68, SB raises to $1.90, Hero ???


    igaav

    PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $3.79
    Hero (BB): $5.55

    SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

    Pre Flop: ($0.07) Hero has A A

    SB calls $0.03, Hero raises to $0.20, SB raises to $0.45, Hero raises to $1.30, SB raises to $3.79 and is all-in, Hero calls $2.49

    Flop: ($7.58, 2 players) 7 K 9

    Turn: ($7.58, 2 players) 4

    River: ($7.58, 2 players) 5

    Hero shows A A (One Pair, Aces) (Pre 82%, Flop 92%, Turn 95%)
    SB shows 3 3 (One Pair, Threes) (Pre 18%, Flop 8%, Turn 5%)
    Hero wins $7.27
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 16.11.14 at 03:04

  16. #956
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Sõnnikuusse müüdi 150 tk ja 6 euri kalale.ee foorumis.

    10 euri ja 20 ussi hinnad on pisut kõrged : ) .

  17. #957
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Sõnnikuusse on esiteks kordades kergem hankida kui öökaid imo. Löö ainult kompostihunnik lahti ja hakka kiskuma, vahel on korralikult puntras siis mõtekam kohe terve kamakaga võtta :D

    Mina paneks sellise hinna, mis rahuldaks nii ostjat kuid ka ennast. Kõik oleks obv läbirääkimise küsimus ja mida rohkem on vaja seda odavamaks annab hinna rääkida.

    Kalale.ee foorumis on vastavalt nõudlusele ööussid 6-12 euri 100 tk. Olen ma asjast ikka õigesti aru saanud, et põllul olevad suuremad mõlakad on ka siiski ööussid? Või neil erinev nimetus? Pm lugesin, et kui purustatud punaste telliste klibu ja mulla sees hoida usse peaksid nad samamoodi punasemaks minema. Ussid on nagu inimesed, mullast oled sa võetud ja... :D

  18. #958
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Ei, asi pole pigmendis. Ööussid on eraldi liik.

    Mullakate vastu oleks eraldi huvi tho. Enne tuleb talv ära kannatata, küll ma kevadel ühendust võtan.

  19. #959
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  20. #960
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    hea, et oled ennast tsiteerima hakanud. lisab sisukale tekstile huvitava varjundi.

Lehekülg 48, kokku 52 EsimeneEsimene ... 384647484950 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES