Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1022

Niitvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    PokerStars Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

    Terv!

    Varasema blogi leiab siit!

    Pokkeriga tutvusin esimest korda keskkoolis, kui klassivendadega veeretasime sente vahetundide aeg. Mingi aeg lisandusid Trio freerollid, kust sai ka mõnikümmend euri võidetud. Rahad võtsin välja ning kandsin Starsi. Sellest ajast(umbes 2010) olengi Starsis madistanud vahelduva eduga, viimane aasta aga on saadud selle huvitava mänguga üpriski aktiivselt tegeleda. Muudeks hobideks on nt. kalandus, millega olen viimase nädala jooksul täiesti haiglaselt palju tegelenud. Veel meeldib vahel minna välja fotografeerima, eriti nuts on looduses trippimine. Olen nõus sukelduma ükskõik millesse, kui see vähegi mulle huvi pakub.

    Alustasin oma bankrolli kasvatamist 2012 juulikuus kus hakkasin NL2 mängima, mänguks nii ZOOM kui regular lauad. Panin rõhku suurele volüümile kuid selle all kannatas kvaliteet ning edasi liikumine oli vaevaline. Alles sügisel jõudsin NL5 läbi suurte ponnistuste. Kaks päeva peale jõule võtsin esimese shoti NL10. Hakkasin rohkem tähelepanu pöörama kvaliteedile, lauavalikule jne. Piisava BRi olemasolul sai mixitud sisse ka NL16 laudu. 2013 aprillis jõudsin otsapidi NL25, kuhu õnneks jäin pidama esimese shotiga. Volüüm oli üpriski olematu, kuna käisin enda jaoks rasket füüsilist tööd tegemas ning polnud lihtsalt jaksu mängida peale tööpäeva. Mais lõpetasin töölepingu ning peale seda olen mängu sügavamalt tundma õppinud.

    Vahel igavuse peletamiseks toksin ka NL2 ZOOMi, nii vanade aegade mäletuseks. Alates 11 juunist olen NL25 mängus teinud kardinaalseid muutusi: tableselect perfektseks, varasema niti asemel on minust saanud n.ö LAG player, kindlasti kuulub siia ka mindseti kallal töötamine. Hetkel loen The Poker Mindseti Ian Taylorilt & Matthew Hilgerilt, väärt lugemine, soovitan. Veel tahaks juurde võtta mõne NLHEi käsitleva raamatu, mille kallal saaks vaikselt nokitseda, soovitused oleksid teretulnud.

    Hetkeline roll NL25s on 40BI, NL50 tahaks liikuda vähemalt 30BIga(1500$). Kahjuks on volüüm üpriski väike, kuna mängin 2-4 lauda korraga. Panen suurt rõhku kvaliteedile, harva mängin ka kuuel laual, kuid siis lihtsalt ei jää 24/20 stiili juures piisavalt aega otsusteks. Võimalik, et peaksin veidike nitisemaks (nt 19/15) tõmbama end.

    NL-PL25 alates 11 juuni:
    ( Click to show/hide )


    NL-PL25 alltime:
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Alltime:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 17.11.15 at 02:11

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES