Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
Ok, ma siis way too tableselect nit. Võib lauas neid 40/x mehi olla küll aga nagu Kotkas mainis, siis nad long term ikkagi suhteliselt vähekaotavad. Ma quitin suht tihti lauad ära kui solid fish ala 60/x kuskil vasakul minust, lihtsalt ei saa profitit kätte kui teised rexid ka vahel. Pm. mängingi ainult nii, et fish kohe vasakul või maksimaalselt 2 istekohta vasakul, 6 lauda saan ilusti kätte aga päevasel ajal tuleb veidi kauem selectida kui õhtul. Lihtsalt panen ülimalt palju rõhku tableselectile, kui 6 lauda tiksuvad ja kätt pole siis scannin lobby kogu aeg. Täidab vaba aja ja ei aja foorumisse väga kollama. Kunagi ei selectinud üldse, aga peale seda kui selectima olen hakanud on tulemused ainult paranenud, vast et tähtsam asi pokkeris kui teadmised, vähemalt minu jaoks.
Ma ütlesin vähemalt 40/x tüübid ning oleneb ikka väga postflop statidest ka, kas foldib 100% või räme calling station ja callib õhuga maha. Aga eks ma vaatan ka üldjuhul kellega tegu on. Lisaks käivad fishid ikka paremal, mitte vasakul ehk on ennem sind :D