Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 23 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 459

Teema: Nl50 FR to HS

  1. #181
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    well played

  2. #182

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 28.01.15 at 17:53

  3. #183

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
    ei kuule hästi, mul üle EV sotised on kõik kõrvas...

  4. #184
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
    Paar posti üleval pool on näha kuidas on joostud soliidselt 25 buy ini alla EV

  5. #185
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    jep, breakeven is the new black....

  6. #186
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
    Milleks nii äärmuselik suhtumine hea on? Kas sa oled pigem rahul sellega, kui AKs pre allin vs QQ hitid, või kui QQ-ga sama AKs vastu kotti saad? Viimasel juhul said ju nupud ees sisse. AK-ga võites peaks aga ennast kiruma, et ja nentima, et tegu vaid puhta õnnega ja ma ei ole tegelikult seda raha väärt?

  7. #187
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Kotkas pidas pigem silmas lugejate "wp" reaktsioone. Keegi ei väida, et pead ennast hästi jooksmise pärast halvasti tundma, lihtsalt mis puutub mängukvaliteedi hindamisse, on EV joon tõele lähemal kui total profit joon. Seega on veidi ebaadekvaatne kiita tagant, et "wp", kui profit läheb üles ja EV joon on breakeven või losing...

  8. #188

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Muttaja, mis mõttes mu suhtumine äärmuslik on? Profesionaalse mängijana saad saa ju ise kindlalt aru sellest, et pikas perspektiivis tasanduvad profiti ja ev joon ALATI. Kui su EV joon peale 100K kätt on 3bb/100, kuid oled väga hästi jooksnud ja su tegelik profit on 10bb/100, siis peale miljonit kätt väga suure tõenäosusega su tegelik winrate saabki olema siiski 3bb/100 mitte 10bb/100. Mingeid illusioone ei ole vaja luua. Pigem mu suhtumine on eluterve, mitte äärmuslik. Mulle ausalt öeldes ei mahu pähe väited , et AIEV (all-in expected value - OODATAV väärtus all-in olukordades) joon on overrated jms. WTF nagu? Rudi juba kuskil võttis selle teema kokku väga hästi, öeldes, et ta lülitaks kõik jooned hemis välja peale EV joone - imo väga loogiline.

    Ja ma ütlen veelkord, et jah, ma tunneksin oma mängu üle tõsist muret, kui EV joon on nullis, kuid mingi ime läbi (klassikaline variatsioon) olen ära imenud ja suutnud profitit näidata. Pmst võin kindel olla, et varsti jooksen sama palju alla EV ja maksan kõik tagasi. Viimse kopikani. Nii see on ju lihtsalt :)

  9. #189

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    ega EV joon sellise väikse sample peale ka alati "tõtt" ei räägi ja mänguoskust ei kirjelda. Nt . sb vs co 3b/stack off 22 või 33 ja vastu saada vastase rangest AK osa ala 10 korda nt. ja need kõik korrad kaotada, siis EV paneb üles aga kas see on hea mäng on hoopis teine teema. või QJo-ga KTxtt boardil flopil SR potis ära stäkkida jne.

  10. #190
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    ega EV joon sellise väikse sample peale ka alati "tõtt" ei räägi ja mänguoskust ei kirjelda. Nt . sb vs co 3b/stack off 22 või 33 ja vastu saada vastase rangest AK osa ala 10 korda nt. ja need kõik korrad kaotada, siis EV paneb üles aga kas see on hea mäng on hoopis teine teema. või QJo-ga KTxtt boardil flopil SR potis ära stäkkida jne.
    Selge see, et EV joon ei näita "kogu tõtt", küll aga eemaldab see teatud osa variancest, st on igal juhul "tõele" lähemal kui reaalsete võitude joon.

  11. #191
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Ei obv, et mäng käib pidevalt üle ja alla EV. Kui veits tagasi vaadata päevikus on näha kuidas ma jooksen 25BI alla EV :) Ja kokkuvõttes olen lifetime graafikul EV-ga BE :)
    Vb on WP kommentaarid pärit külastajatelt kes eelnevaga kursis natukene :)

    Veits ennatlik hourly lubadus käis mul siin hiljutises postituses läbi :( Panin otse kõige vastikumasse swingi sisse + quitisin hästi tasustatud töö Soomes mis = Spewmonkey insta tilt every time kui kaotan 50bb+ :S
    Mindset tahab korralikult ümber harjumist
    Viimati muudetud Tonislau poolt : 31.01.15 at 13:40

  12. #192
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Ma olen 1m kätt juba alla EV , millal see muutus peaks tulema siis ? :D

  13. #193
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Ma olen 1m kätt juba alla EV , millal see muutus peaks tulema siis ? :D
    Pikk perspektiiv võib olla ka 10m kätt.

  14. #194

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Pikk perspektiiv võib olla ka 10m kätt.
    võibolla ka 100 miljardit

  15. #195

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Mul 3 miljonit kätt ja jooned just kohtusid. Esimesed miljon läksid 100bi üle ev järgmised kaks olen sama palju alla jooksnud. Hetkel profiti ja ev vahe 1,5bi peale 3milkut kätt :)

  16. #196
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    viimased paar kuud ka sellist mõnusat jooksu nautinud (jaanuar ei mänginud) aga dets toon näiteks kui ühe päevaga 15 bi alla ja kuu lõikes 35bi alla,mida päev edasi seda rohkem muigama pani :)

  17. #197
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Kotkas nii retsi graafi tahaks näha küll, endal ca60BI 900k peale

  18. #198
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 186

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    ega EV joon sellise väikse sample peale ka alati "tõtt" ei räägi ja mänguoskust ei kirjelda. Nt . sb vs co 3b/stack off 22 või 33 ja vastu saada vastase rangest AK osa ala 10 korda nt. ja need kõik korrad kaotada, siis EV paneb üles aga kas see on hea mäng on hoopis teine teema. või QJo-ga KTxtt boardil flopil SR potis ära stäkkida jne.
    Sinu näite olukorras on tõenäoliselt AK 55% vs 22 ja 33 vastu eelisseisus, sest varasemalt positsioonidelt folditatkse suurema tõenäousega 2X ja 3X trashkäed, kui AX käed ja seega 22/33 SD equity on hoopis underdog. Niisama nitpickin, aga EV ei arvesta dead kaarte.

    Illustreerides veel paremini - kui lauas on 3 mängijat ning kõigil on 4BB. Button foldib, SB shoveb 22-ega, siis BB-l kui on AK, siis on tal alati eluskaardid, sest button ei foldi ühtegi ässa ega kuningat, aga foldib 2X rag käed nagu näiteks 23, 24, 27 jne. Seega 22 muutub underdogiks.

  19. #199
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Nonii, nagu tüüpiline mu päeviku puhul siis kõik graafikud ja tulemused hilinevad :)
    Jaanuar algas kenasti aga nl200 shott ebaõnnestus ja kuu tulemus jäi suht BE.
    Preemiaks vaid "888 Live Poker Austria Poker on Ice" 3K$ väärtusega paketi hitt :P Austrias sain nautida vaid mäge ja enda suurimat live turniiri, kus paraku tuli leppida 26nda kohaga, õnneks siiski sain ka teise mängupäeva mis oli esmane eesmärk :D
    Nl100 tunnen end hästi ja küll see 200 ka pidama jääb üks hetk :)

    Cash:


    Turna:


    Profit cashis : -89$
    Turna rahaline väärtus: 2541$
    Viimati muudetud Tonislau poolt : 01.03.15 at 21:56

  20. #200
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    Veebruar algas taas suurepäraselt, kuni shottisin nl200 :D Jälle ei saand pidama :(

    Turniirid veebruaris:


    Cash kõik limiidid kokku:


    Nl100 veebruaris ainult:


    Turna profit: +652$
    Cash profit: +2381

    Total: +3033$

    Vast saab ükskord selle nl200 jooksma siiski :)
    Seni ise rahul, mõnusa rutiini olen kätte saanud, mängu ajad paigas ja reegleid rikun üpris vähe :)

Lehekülg 10, kokku 23 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES