Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 459

Teema: Nl50 FR to HS

Niitvaade

  1. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Fabulous, kõik mis ma teen on osa BPC programmist. Täidan järjest ülesandeid mida seal soovitatakse teha. Hetkel sai läbi "Tilt Free Today" õpe. Pm palju mindset videosid ja ülesandeid. Mul ei ole tildiga väga suurt probleemi aga, et olla edukas käin kõik rajad läbi, lahendan kõik ülesanded. Mindsetiga seotud ülesanded ei peagi lahendama ainult pokkeris esinevaid olukordi või porbleeme, vaid võivad abiks olla ka tavaelus. Ma ise olen leidnud päris palju häid punkte sealt. Miks panna kirja iga kord kui vingun? Et märgata mille üle ma näiteks vingun. Point on selles, et vingujad vinguvadki ja jäävad vinguma. Eesmärk on treenida lahendama neid olukordi. Kui on midagi mille üle hädaldada, siis ma ei vaeva sellega teisi inimesi pidevalt, vaid mõtlen hoopis kuidas ma selle lahendada saan. Järmises postis tuleb ka koht kus on kirjas, et juhuslik vingumine ei lähe selle alla. Ise näiteks olen selline, kes palju biite saades hakkan sõpradele skypes postima neid või siis hädaldama, et tra jälle AA vs KK kotti jne. Keda kotib see? See on osa pokkerist. Ma ei ole mingi sõnameister ega seletaja ja ei taha ka väga palju aega raisata, et siin vaielda. Liiga palju on vaja teha ja aeg jookseb !
    Viimati muudetud Tonislau poolt : 06.01.16 at 22:03

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES