Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 23 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 459

Teema: Nl50 FR to HS

  1. #341

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    pokkeriprode legendi madis very blog tuli selle posti peale meelde

  2. #342

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    pokkeriprode legendi madis very blog tuli selle posti peale meelde
    korra viskas nagu sisse, aga samas ei kasutatud kordagi väljendeid nagu "epic" ja "lifestyle".

  3. #343
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Väga hea mis te naerate siin :D imo siin foorumis peaks kõigil selline mindset olema või noh nendel, kes crushida tahavad

  4. #344

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    jup. ma suht kindel, et HerrJanksil on seina peale 10 lauset stiilis If you love someone, set them free. If they come back they’re yours, if they don’t they never were.

  5. #345
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
    Learning day 1:

    Secrets of the Poker Millionaire Mind – through (many exercises to do, like it )

    Total learning today – 4 hours

    Tilt ( if you do something wrong and you know it ):

    Why i Tilt: When i loose a lot of BI-s, when waiting list bothering me, when something or someone bothering me.
    My Tilt looks like : I talk not so nice words, i hit my chair sometimes, i start calling Fish with wide range to hit and crush Fish, I want to be first who bust him !
    How to solve the problem : I win more than i loose, so calm down! After received 5 tables take waiting list off ! Learn more to be better ! Read from time to time Mindset Books!
    PRACTISE, RINSE and REPEAT
    Stop Whining Bitch !

    Nobody cares
    Everybody hates whining
    Its annoying
    Victim mentality is unhealthy
    OK, occasional Whining is fine

    Goals:

    From today on I stop complaining about anything, i do it 10 days first ! I write down all my Whining’s and i try to do the same when someone else is Whining !
    Each day, wake up, improve one poker skill
    Complete exercises ASAP and start Grind !
    Quit work to commit BPC 100%
    Mitte halvaga, aga vähemalt minu arvates peaks enne igasugu huvitavate eesmärkide püstitamist ennast kurssi viima sellega kuidas üldse korrektselt eesmärke püstitada. Sest vähemalt hetkel tunduvad need üsna läbimõtlemata ja ebamäärased.

    Nagu ma aru saan, siis plaaniks on vähendada halbade otsuste arvu, mis tavaliselt juhtuma hakkavad kui miski laudades olles agiteerib. Neljast seatud eesmärgist on vaid esimene selline mida võiks lugeda kuidagi (ja sedagi parimal juhul üsna kaudselt) eesmärgi saavutamisele kaasa aitavaks. Ülejäänud kolm on seotud teiste valdkondadega ja vähemalt mina ei leia, et nendega peaks samaaegselt tegelema. Palju kergem on eesmärke täita kui keskenduda ühele kindlale valdkonnale ja probleemile, mitte erinevate asjade vahel hüpates. Esimese eesmärgi juurde tagasi tulles, siis kuidas peaks igapäevaelus tajutav vingumine avaldama otsest mõju frustratsiooni tasemele pokkerilauas? Või mida ma pigem küsin on see, et miks arvad, et kui muidu enam üldse ei vingu , siis sellest tulenevalt väheneb ka halbade otsuste arv? Kas ei ole selle peale mõelnud, et kui näiteks sead nüüd endale eesmärgi, et homsest enam mitte millegi üle enam ei hädalda ja neid emotsioone igapäevaelus aktiivselt alla oled sunnitud suruma (sest vaatame tõele näkku, üleöö ei ole võimalik a'la budistliku munga mindseti tekitada) siis tagajärjeks võib olla see, et lähed laudades veel kiiremini närvi, sest lisaks pokkeris toimuvale muserdab ka muu elu mida endal välja ei lase elada? Ja üleüldse mis kasu on enda ja teiste puhul nende asjade üles kirjutamisest? Vaevalt, et nende analüüsimisest mingeid järeldusi on võimalik teha, mis positiivselt kaasa aitavad.

    Rääkides üleüldisest eesmärkide seadmisest, siis peaks iga seatud eesmärgi puhul olema võimalik vastata mõningatele küsimustele. Näiteks peaks hea eesmärk olema spetsiifiline ehk peaksid mõistma, mida tahad saavutada, miks seda saavutada tahad ja mis kasu sa selle saavutamisest saaksid. Teiseks peaks eesmärk olema mingil moel kvantifitseeritav. Kuidas tead mingil ajahetkel kui kaugel oled eesmärgi saavutamisele? Kuidas tead kui eesmärk on täidetud? Kolmandaks peaks mõtlema realistlikult ja mõtlema selle üle kas seatav eesmärk on üldse teostatav ja kui on, siis kuidas võttes lisaks arvesse reaalse elu poolt seatud kitsendusi. Neljandaks peaks hea eesmärk olema relevantne. Kas selle eesmärgi kallal töötamine on vaeva ja kasu suhet silmas pidades seda väärt? Kas näiteks esinevad dispositsionistlikud ja situatsionalistlikud tegurid võimaldavad üleüldse eesmärki täita? Viiendaks peaks eesmärgil olema mingi tähtaeg või selle täitmine peaks olema kuidagi ajaliselt piiritletud. See on vajalik, sest ilma kindlate kuupäevadeta on kerge asju edasi lükata või liiga vähesel määral asja kallal aeva näha. Lisaks nendele punktidele tasuks silmas pidada niiöelda "esimese sammu reeglit" ja varasemalt mainitud monomaaniat. Esimene neist kujutab edast seda, et jagad eesmärgi nii piisavalt väikesteks osadeks, et kõik osad saavutatavad on. Oletame näiteks, et keegi tahab hästi pokkerit mängima õppida. Selline suhtumine, et "ma nüüd lihtsalt teen seda", ilmselgelt väga ei töötaks ja seetõttu peaks jagama kogu protsessi hoomatavateks osadeks. Esimese jaotuse võib teha näiteks preflop-postflop. Kuna ka see on veel võrdlemisi lai valkond, siis saaks selle omakorda jagada näiteks erinevate otsuste kaupa mis preflop võimalik teha on ja hakata nende kallal ühekaupa töötama hakata kuni kõik lõpuks selge on. Seda kontseptsiooni saab laiendada sisuliselt kõikidele eesmärkidele ja see ei tekita hoomamatuse tunnet. Monomaania tähendab seda, et tegeled korraga ühe asjaga ja ei sea endale korraga mingit viit erinevat eesmärki. Ei pea selle all silmas äärmusesse minekut ja millegi suhtes täiesti obsessiivne olemist, aga jällegi pokkeri kontekstist rääkides kui tahad halbade otsuste arvu vähendada, siis ei tasu endale eesmärgiks veel seada, et tahad igapäevaselt lisaks ühte pokkeri-oskust parandada (jällegi väga abstrakne väide). Korraga mitmet asja tehes on raskem tähelepanu millelegi konkreetsele kinnitada ja sellest tulenevalt kulub tavapärasest rohkem aega, aga saadav kasu on väiksem.

    Ma ei ütle, et minu juttu peaks kullana võtma, aga efektiivsema eesmärgipüstituse suhtes peaks kindlasti natukene mõtlema.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 06.01.16 at 21:03

  6. #346
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Päris hea post. Aga, eks ka OP seda mõistav ma usun, ning välja on kirjutatanud rohkem emotsiooni ja motivatsiooni, aga behind the scenes on tal vähe detailsem ning selgel ülevaade oma tegemistest.

  7. #347

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Eckhart Tolle "Siin ja praegu: kohaloleku jõud" soovitan lugeda, kui mindseti probleemid. Imo ükski pokkeri mindseti raamat ei ole selle lähedane. Minu jaoks avas suht uue maailma, kui pidevalt tiltasin. Seal palju usulist stuffi, mida ei pea üks-ühele võtma aga mõttekäigud on kasulikud. Mulle sobis vähemalt hästi sel perioodil, kui lugesin.

    E: ja props to Fabulous. Väga sick post!
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 06.01.16 at 20:49

  8. #348
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Eckhart Tolle "Siin ja praegu: kohaloleku jõud" soovitan lugeda, kui mindseti probleemid. Imo ükski pokkeri mindseti raamat ei ole selle lähedane. Minu jaoks avas suht uue maailma, kui pidevalt tiltasin. Seal palju usulist stuffi, mida ei pea üks-ühele võtma aga mõttekäigud on kasulikud. Mulle sobis vähemalt hästi sel perioodil, kui lugesin.

    E: ja props to Fabulous. Väga sick post!
    Asjakohane ja õige post indeed Fabi poolt. Muidu Ise ka Tollet kuulanud youtubest aga ei biidi päris täpselt seda asja, ma võin olla kohal aga ma ei ole nii vaimustuses kuidagi sellest, vahest harva on tekkinud see tunne aga ta vist koguaeg "laksu all"

  9. #349
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    E.T Siin ja praegu indeed väga hea raamat.

    Soovitan ka The Practicing Mind mis suht kõige nutsim (audio) raamat mida ma kuulanud, kindlasti olemas ka loetav versioon.

  10. #350
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Fabulous, kõik mis ma teen on osa BPC programmist. Täidan järjest ülesandeid mida seal soovitatakse teha. Hetkel sai läbi "Tilt Free Today" õpe. Pm palju mindset videosid ja ülesandeid. Mul ei ole tildiga väga suurt probleemi aga, et olla edukas käin kõik rajad läbi, lahendan kõik ülesanded. Mindsetiga seotud ülesanded ei peagi lahendama ainult pokkeris esinevaid olukordi või porbleeme, vaid võivad abiks olla ka tavaelus. Ma ise olen leidnud päris palju häid punkte sealt. Miks panna kirja iga kord kui vingun? Et märgata mille üle ma näiteks vingun. Point on selles, et vingujad vinguvadki ja jäävad vinguma. Eesmärk on treenida lahendama neid olukordi. Kui on midagi mille üle hädaldada, siis ma ei vaeva sellega teisi inimesi pidevalt, vaid mõtlen hoopis kuidas ma selle lahendada saan. Järmises postis tuleb ka koht kus on kirjas, et juhuslik vingumine ei lähe selle alla. Ise näiteks olen selline, kes palju biite saades hakkan sõpradele skypes postima neid või siis hädaldama, et tra jälle AA vs KK kotti jne. Keda kotib see? See on osa pokkerist. Ma ei ole mingi sõnameister ega seletaja ja ei taha ka väga palju aega raisata, et siin vaielda. Liiga palju on vaja teha ja aeg jookseb !
    Viimati muudetud Tonislau poolt : 06.01.16 at 22:03

  11. #351

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
    Fabulous, kõik mis ma teen on osa BPC programmist. Täidan järjest ülesandeid mida seal soovitatakse teha. Hetkel sai läbi "Tilt Free Today" õpe. Pm palju mindset videosid ja ülesandeid. Mul ei ole tildiga väga suurt probleemi aga, et olla edukas käin kõik rajad läbi, lahendan kõik ülesanded. Mindsetiga seotud ülesanded ei peagi lahendama ainult pokkeris esinevaid olukordi või porbleeme, vaid võivad abiks olla ka tavaelus. Ma ise olen leidnud päris palju häid punkte sealt. Miks panna kirja iga kord kui vingun? Et märgata mille üle ma näiteks vingun. Point on selles, et vingujad vinguvadki ja jäävad vinguma. Eesmärk on treenida lahendama neid olukordi. Kui on midagi mille üle hädaldada, siis ma ei vaeva sellega teisi inimesi pidevalt, vaid mõtlen hoopis kuidas ma selle lahendada saan. Järmises postis tuleb ka koht kus on kirjas, et juhuslik vingumine ei lähe selle alla. Ise näiteks olen selline, kes palju biite saades hakkan sõpradele skypes postima neid või siis hädaldama, et tra jälle AA vs KK kotti jne. Keda kotib see? See on osa pokkerist. Ma ei ole mingi sõnameister ega seletaja ja ei taha ka väga palju aega raisata, et siin vaielda. Liiga palju on vaja teha ja aeg jookseb !
    kui asjast rääkida, siis päris nii ka ei saa nagu sa praegu just kirjeldasid. Vb kirjeldas FAB ka sarnast asja, aga ma ei lugenud, sest ei suuda lugeda teksti, kus 10+ rida järjest.

    kui enesekontrollile ja piirangutele keskendumine hakkab nõudma ebaratsionaalselt palju aega ja pingutust, siis see muutub long term vägagi destruktiivseks. Oma iseloomuomadusi me ei saa sellisel moel nii kardinaalselt muuta ei saa. Tõsi, me saame nende avaldumist rohkem kontrollida, kuid tihtipeale ei ole enesekontroll üle kontrolli hoidmine mõistlik.

    Et kui tahad ikka sõbrale whineda, AA vs KK üle, siis tee seda ikka vahetevahel. Otsi lihtsalt normaalne sõber, kes kuulata viitsib.

    Kanepi oli kunagi selline mängija, kes absull ei vihastanud ning omas max enesekontrolli igas olukorras. Paremini hakkas mängima siis kui treener ütles, et "tra kui sa närvis oled, siis viska see reket puru ja mine eluga edasi, mitte ära jää enda vaoshoidmise peale keskenduma" - true story.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 06.01.16 at 22:45

  12. #352
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Mediteerige vähe..

  13. #353

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas Confidence Vaata postitust
    Mediteerige vähe..
    mingi eit oled w?

  14. #354
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Ära pealkirjast ehmata Tõnis. klapib küllaltki Fabulos-i tekstiga.

    Hea pokkeri semu jagas hiljuti selle.

    http://jaredtendlerpoker.com/blog/goals-2016/

    Gl!

  15. #355
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    kui asjast rääkida, siis päris nii ka ei saa nagu sa praegu just kirjeldasid. Vb kirjeldas FAB ka sarnast asja, aga ma ei lugenud, sest ei suuda lugeda teksti, kus 10+ rida järjest.

    kui enesekontrollile ja piirangutele keskendumine hakkab nõudma ebaratsionaalselt palju aega ja pingutust, siis see muutub long term vägagi destruktiivseks. Oma iseloomuomadusi me ei saa sellisel moel nii kardinaalselt muuta ei saa. Tõsi, me saame nende avaldumist rohkem kontrollida, kuid tihtipeale ei ole enesekontroll üle kontrolli hoidmine mõistlik.

    Et kui tahad ikka sõbrale whineda, AA vs KK üle, siis tee seda ikka vahetevahel. Otsi lihtsalt normaalne sõber, kes kuulata viitsib.

    Kanepi oli kunagi selline mängija, kes absull ei vihastanud ning omas max enesekontrolli igas olukorras. Paremini hakkas mängima siis kui treener ütles, et "tra kui sa närvis oled, siis viska see reket puru ja mine eluga edasi, mitte ära jää enda vaoshoidmise peale keskenduma" - true story.
    Mental game on skill nagu iga teine, mida saab arendada. Ja mental game mastery ei võrdu enesekontrolliga.

  16. #356
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mingi eit oled w?
    Tahad mind õhtusöögile kutsuda?

  17. #357

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas Confidence Vaata postitust
    Mental game on skill nagu iga teine, mida saab arendada. Ja mental game mastery ei võrdu enesekontrolliga.
    mis haridus sul on ka

  18. #358
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mis haridus sul on ka
    Elukool.

  19. #359

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas Confidence Vaata postitust
    Elukool.
    kewlidel vendadel on tavaliselt "elu ylikool :D".

    Aga see selleks. ma jään enda arvamuse juurde. Seda sellepärast, et sa küll tsiteerisid mind, kuid ei saanud aru, millest ma rääkisin. Eraldivaadatuna on sul semiõigus.

  20. #360

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Ma teen teile mõlemale seaprae välja, kui te koos õhtust sööma lähete.

Lehekülg 18, kokku 23 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES