Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 23 EsimeneEsimene ... 13212223
Näidatakse tulemusi 441 kuni 459, kokku 459

Teema: Nl50 FR to HS

  1. #441

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    nice, mis tal oli?

  2. #442
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    nice, mis tal oli?
    KK :)

  3. #443
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Hei hei
    On aeg natuke enese distsipliiniga vaeva näha seetõttu hakkan päevikut taaskord updatema
    Alustan homme hommikul kell 5 ja peamine eesmärk on eeskätt ise enda jaoks korra hoidmine.
    Ei hakka lubama mingit jube põnevat arutelu vms:(
    Olen peamiselt FR nl50 reg ja elatun sellest juba ligemale aasta. See aasta on olnud kuidagi väga karm:S
    Võtan hommikul ette nl25 ja hakkan sellega minema (Y)
    Üks super kindel reegel kehtestub tänasest, kui ei ole 100bi backupi siis only full ring pokker!!!!!!!!!!!
    Olen see aasta raskuste tõttu niipalju hüplend siia formaati ja sinna, siia tuppa ja sinna. Kõik see on nii räigelt -EV olnud ja stress mis sellest kõigest on tekkinud on ränk.

  4. #444
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Karm päev seljataga, lasin nl25 ja lasin nl50. See pikk jube periood on ikka väga ära lõhkunud kõik mis varem head pokkerit tegi. Igapäev saab väga erinevaid tundeid tunda.
    Huvitav on see, et kui tilt möödub siis snap jälle mõtlen väga positiivselt ja natuke isegi tunnen mingit naudingut, et olen nii keerulisse olukorda karjääris sattunud, sest see lisab värve ja põnevust oma tulevikus räägitavatesse lugudesse :)

    NL50


    Nl25

    25s tõmbasin ikka alguses korralikult up ja siis...
    Viimati muudetud Tonislau poolt : 12.06.18 at 17:57

  5. #445
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS


  6. #446

    Re: Nl50 FR to HS

    Tsitaat Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
    See pikk jube periood on ikka väga ära lõhkunud kõik mis varem head pokkerit tegi. Igapäev saab väga erinevaid tundeid tunda.
    Know the feels. Keep at it! glgl

  7. #447
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Know the feels. Keep at it! glgl
    Jep, piisavalt suure sampliga graafik mis liigub up pikas perspektiivis hoiab teel :)

  8. #448
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS



    Solid päev oli eile, üleeile vaadatud Nicki video tõmbas mindseti suht heaks tagasi:
    https://www.youtube.com/watch?v=GV3hp4BQVNo

    Mitu päeva juba olen grindinud vähem ja manageri filtrites mölland. Olen avastanud, et ei võitle väikeste potide pärast. Väga huvitav graafik selle kohta ka :)

    Sample on sellel filtril kuskil 600K kätt
    Jõudsime justkui esialgu arusaamale, et siis muutsin 1/2 ja 3/4 strateegia 1/3 strateegiaks. Samas üks pro pigem lükkas ümber selle väite ja arvas, et hakkasin vähem cbetima. Tundub graafiliselt nagu korralik lülitus ja plõks auku väiksed potid :) Kui kellelgi solid mõtteid selle kohta siis olen avatud

  9. #449
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Nl50 FR to HS

    Hakkasid rohkem blinde kaitsma? Keerad maha checkimise asemel showdownable käsi blufiks liiga tihti?

  10. #450
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Hakkasid rohkem blinde kaitsma? Keerad maha checkimise asemel showdownable käsi blufiks liiga tihti?
    Hmm, pigem ei. Ja ma ka ei usu tegelikult cbeti tihedust selle taga olevat. See muutus on lihtsalt nii konkreetne.

  11. #451
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS



    Huh, leian ikka koguaeg metsikult leake :)
    Avastasin, et olin totaalselt unustanud blindide mängu. Praktiliselt olin hakanud BTN-BB mängima vs 3bets sama tightilt umbes nagu oleksin EP-MP ja saan 3beti :O

  12. #452
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS


  13. #453
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Solid ameerikamäed jälle :(

  14. #454
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Kui seda postitust juhtub lugema mõni Tartu pokkeripro siis küsimus oleks, kas oleks keegi huvitatud sügise poole koos rentima mingi kontori pinna? Eesmärk oleks korralikult õppida, arutleda ja grindida seal. Mingit jooma urgast ei taha tekitada, eesmärk on solid töö ja arenemine :)

    Kui vastu võetakse siis selleks hetkeks olen ilmselt liitunud ka Bluffthespot coachinguga(Y)
    Viskan hiljem oma 2017 aasta algusest nl25-nl50 graafiku ka :)
    Viimati muudetud Tonislau poolt : 20.06.18 at 06:40

  15. #455
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Nii, vahepeal on kiire olnud :)

  16. #456
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Pole eriti mingit tulemust olnud vahepeal

  17. #457

    Re: Nl50 FR to HS

    Nice longterm graph. Hästi jooksed ka raibe. GLGL

  18. #458
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS



    Reede oli solid. Pean taaskord tänama kahte liiget skypes kes mind omakorda nicki tegemistega kursis hoiavad postitades linke nicki videodele. See pikk halb periood on paljuski mindseti muutnud.
    Terve nädal E-N tegelesin ainult teooria õppimisega ja oma pre mängu korda saamisega, 0 grindi.
    Hetkel üldse võtsin ühe kõrval projekti füüsilise töö näol, et mindsetile puhkust anda ja rolli täiendust ka mujalt saada. PIkalt seda teha ei plaani, max 1-2kuud :)
    Ränk kui metsik osa pokkerist üldse on mindset, varem mõtlesin küll, et ma ikka nagu suht vaoshoitud grindides jne. Aga see ulatub ikka mängust nii nii kaugele kogu see teema.
    Peagi peagi hakkan boostima

  19. #459
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jul 2013
    Postitusi
    351

    Re: Nl50 FR to HS

    Kuu:


    Ega siin rahul millegagi olla ei ole. Võtsin hoo väga maha ka ikka tänu füüsilisele tööle. Avastasin, et see aasta suuresosas on nahka läinud tänu igasugu muudele juradele mis mentaalselt hävitavad. Mitmeid kordi erinevaid tube proovides, 6max, zoom, showtimepoker, nl100. Ühesõnaga mängud mida mängima ei peaks kui oled peale igakuiseid väljamakseid suhteliselt short rolli poolest. Ma vist olen seda tüüpi vend kes peab kõik vead ise läbi tegema mitte ei õpi teiste vigadest :)
    Kokku olen kõrvaliste mängudega kaotanud 1500€ ja 100K kätt, mõlemal juhul liiga palju.

Lehekülg 23, kokku 23 EsimeneEsimene ... 13212223

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES