Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Ok, ma tean et tulemusi ei tohi postitada, aga kuna pole väga HU-d mänginud siis lihtsalt tahaks teada, kas selline river call on normaalne või on tegemist lihtsalt retardiga. Statsid: PFR: 75 VPIP 90 3bet: 35 flop cbet 75%

    Dünaamika siis selline, et käib pommitamine ja preflop 3-4bet game. Pärast floppi olen mõnel korral mängumärgid keskele lükanud, aga alati tugeva käega. Pärast floppi vastane foldib normaalse sagedusega. Nüüd siis selline pomm.

    $5/$10 No Limit Hold'em Cash, 2 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    BB: $2,018.50 (201.9 bb)
    Hero (SB): $1,681.75 (168.2 bb)

    Preflop: Hero is SB with 9 Q
    Hero raises to $25, BB raises to $100, Hero calls $75

    Flop: ($200) 8 4 3 (2 players)
    BB bets $160, Hero calls $160

    Turn: ($520) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $357.75, BB calls $357.75

    River: ($1,235.50) J (2 players)
    BB checks, Hero bets $1,064 and is all-in, BB calls $1,064

    ( Click to show/hide )

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Hea hand reader. Su valuerange ikka suht kitsas riveriks ja call nüüd terrible küll ei ole + obv draw misses:D
    Ise mängisid kehvalt selle käe sest eeldasid, et foldid overcardid välja a näed ei foldinud.

    Turnis võtaks tegelt tasuta kaarti sest seal ck/jam saada on väga fkn tõenäoline.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 23.07.13 at 12:17

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Njah, võibolla on sul õigus. Samas, kui obvious see draw ikkagi on? Oleks mingi suurte connected cardidega laud ja ma checkiks turni ning siis pommitaks riverit, siis muidugi. Aga antud juhul lihtsalt säga callib 2 tänavat AK-ga. Lihtsalt selgitan oma mõttekäiku... Aga tänan vastuse eest.

    Tekkis veel üks küsimus HU osas. Oletame et reg istub HU laudades ja ootab, aga laudade arv on piiratud. Lähen siis istun igale poole talle vastu, tema sit out ja soiguma, et jäta mulle üks laud. Mina vastu, et ei jäta... Kas see on ebaviisakas? Või on see õigustatud, et bumhunteril mängida ei lase?

  4. #4

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Dünaamika siis selline, et käib pommitamine ja preflop 3-4bet game. Pärast floppi olen mõnel korral mängumärgid keskele lükanud, aga alati tugeva käega. Pärast floppi vastane foldib normaalse sagedusega. Nüüd siis selline pomm.

    Tema 35% 3b vastu on su riveri shove ilmselt +EV.
    Lihtsalt kui vastasel on alust arvata, et sa 8x chk riveril järgi, siis AK on tema bluffcatching range tipus.
    Btw, pfr ja vpip ei ütle HU-s mitte midagi, eriti kui sa ei lisa käte samplet.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Päris huvitav käsi, ise sooviks näha siin seda limiiti biitivate HU regide mättekäiku ka.

  6. #6
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Retarded liin paardunud turnis midagi reppima minna. Suht hea koht flopis c-raiseks. Kui callid flopil siis arukam tasuta kaart juba võtta, mitte hea equityga käega spewima hakata spotis kus anyway sind lightimalt maha callitakse.

  7. #7

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Kui tahad flating ranges hoida FD'd siis ma hoiaks flating ranges mõned madalad, millel pole üldse showdown valuet ja Ax, Kx FD'd
    edit: enamasti aint Ax FD seal kasulik hoida imo
    ja agro pf game, seda lihtsam ch/raise flop
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 24.07.13 at 00:20

  8. #8

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Ei biidi NL1k, aga raise flop, GII. halvemapoolne board et callida, kuna tihemini saad paljudel turnidel barreli ja mitte eriti tihti checki.

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Sa ei repi eriti midagi. AA-99 sa 4betiksid preflop ma usun, seega mõned suited-offsuited 8x 'id, mõned setid, flushdrawid. 8x 'idega kahtlane, kas sa shoved riveri... Seega jäävad J8, setid, flushdrawid (mõned J-ga for value).

    Ma ise checkiks turni järgi. As played, prolly checkin riveri järgi.

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Tekkis veel üks küsimus HU osas. Oletame et reg istub HU laudades ja ootab, aga laudade arv on piiratud. Lähen siis istun igale poole talle vastu, tema sit out ja soiguma, et jäta mulle üks laud. Mina vastu, et ei jäta... Kas see on ebaviisakas? Või on see õigustatud, et bumhunteril mängida ei lase?
    Haha, eestlase Rensuga mänginud? :D

    Ei ole ebaviisakas. Täiesti standard kõik ära võtta, perse saada soigumise peale.

  11. #11

    Re: NL1k Mõistlik river bluff shove ?

    Turn on väga halb kaart, kuna Ax on nüüd suht kerge teha herocalli ja Sinu ranges pole piisavalt käsi, mida betid turnil ja shoved riveril. Seega ma arvan ka, et checking turni ja pigem näiteks raisen riveril, kui panustab (see tundub töötavat rohkem).
    Muidu flopi raise sellisel boardil peaks töötama kõige paremini, kui soovib Ax käsi saada foldima.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES