Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 22 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 436
  1. #21

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kui sa biidid pokkerit, siis teed 300€ kuus kõikides limiitides nl10+. Kui ei biidi, siis sa ei suuda seda kuskil teha. Kui sa pokkerit biidiksid, siis ei oleks sa seda küsimust küsinud siin. Seega sorry, aga unusta rahalised eesmärgid esialgu ära, alusta madalamalt ja keskendu ainult heale wr esialgu.
    Täiesti õige jutt, kui biidiks ,sisi ma ei küsiks jah. Tuleb selliseid lollusi sisse ja tiltamisi, kui neist saaks lahti, siis oelks päris ok.... Samas on ka mingi periood, kus suudan mängida keskendunult ja väldin selliseid lolle olukordi, millest ka hiljem arusaan, mida poleks tohtinud teha. Vastan siis eespool olevatele kommentaaridele:

    Peret pole ja aega oleks selle kõrvalt mängida
    Pakun, et nii 80-100h jõuan töö kõrvalt, käin E-R tööl 8st-17ni
    Roll oleks algul mingi 300 euri vms
    Tahaks õppida ja vaadata ,kas saab asja või ei, kohati tundubki, et kui keegi jälgiks või vaataks ja annaks nõu, siis ei tuleks neid lollusi ette.
    ja kui palju peab mängima ,et kuus 40-50k kätt teha, mõtlen tundides ja mitmel laual korraga?

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    40-50k kätt on ca 12l laual 40-50h kuus..

    FR alata rahulikult madalalt tundub kõige kindlam plaan, vähemalt 1/3 ajast peaksid kulutama mitte mängimise peale vaid oma käte analüüsile, statide analüüsile ja õppimisele..

  3. #23

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Ja kui ma ei eksi oli mingi Ranka tabel vms kuangi ,mille järgi algajad mängima peaks?

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
    Ja kui ma ei eksi oli mingi Ranka tabel vms kuangi ,mille järgi algajad mängima peaks?
    jep kehtib siiani...

  5. #25
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Basically good looking cardz

  6. #26

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Kas FR on alguses seepärast parem ,et 6max laudades on käte mängimus ulatus suurem ja seega peab olema rohkem agressiivsem? Ja kas alguses see FR ja Ranka tabel oli see ,et vastavalt positsioonile vastavad kaardid, kunagi miskit meeldejäänud ning käte ulatus oli väike, AA, KK QQ ja AK....

    Ning kas Stars on parim valik teha 12 laual NL 2´te? TUndub, et see tase on oluliselt kõrgem kui mujal või ma eksin??

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
    Kas FR on alguses seepärast parem ,et 6max laudades on käte mängimus ulatus suurem ja seega peab olema rohkem agressiivsem? Ja kas alguses see FR ja Ranka tabel oli see ,et vastavalt positsioonile vastavad kaardid, kunagi miskit meeldejäänud ning käte ulatus oli väike, AA, KK QQ ja AK....

    Ning kas Stars on parim valik teha 12 laual NL 2´te? TUndub, et see tase on oluliselt kõrgem kui mujal või ma eksin??
    FR jaoks stars suht ainuke valik. Võta ranka tabel ette, loe paar artiklit kuskilt 2+2 juurde ja hakka nl2st pihta. Tee nt oma päevik siia kui saad ja postita käsi, küsi abi, küll vedama saad nii kui endal natuke tahtmist on. Ma arvan paljud on nõus aitama siit kui näevad, et sa ise ka areneda tahad.


    Ragele: Natuke rohkem ikka tunde, 12 lauaga micros saab mingi 700-750 hands/hr imo.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 02.08.13 at 14:04

  8. #28
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ragele: Natuke rohkem ikka tunde, 12 lauaga micros saab mingi 700-750 hands/hr imo.
    see tundub reaalsem number jep. 16-18 lauda tuleb 1k käsi tunnis.

    jutt käib full ringist ikka, eks?

  9. #29

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Okei. Tänud! Küsiks veel sele ka ära ,et kas Pokertracker ja Holdem manager on kohe laguses vajalikud? Kokkupuudet nendega pole ja selle kasutama õppimine võtaks juba aega. Või kas alguses võib ilma ka lasta

  10. #30

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Kui iga kuu kulutada kuni 100 tundi enda arendamisele tööalaselt,midagi juurde õppida või kasvõi lisatööd tehes-saaks ilma mingisuguse riskita palju suurema summa.Pokker tundub kerge rahateenimise võimalusena,aga igaühele see ei sobi.Proovida muidugi ikka võib.

  11. #31
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Ei soovitaks ühelgi algajal üle 6 laua mängida. Mõttetu nühkida 12 lauda -ev/be, kui erilist arengut ei toimu sealhulgas. Kunagi sai ise ka NL10 hunt oldud 12-16 lauaga. Egole andis juurde masstablemine, aga kokkuvõttes mingit kasu ei toonud.
    HEM/PT soovitan korraga võtta.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
    Okei. Tänud! Küsiks veel sele ka ära ,et kas Pokertracker ja Holdem manager on kohe laguses vajalikud? Kokkupuudet nendega pole ja selle kasutama õppimine võtaks juba aega. Või kas alguses võib ilma ka lasta
    kuidas sa siis tead kas teed õigesti asju, kuidas sa ennast analüüsida saad?

  13. #33
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
    Okei. Tänud! Küsiks veel sele ka ära ,et kas Pokertracker ja Holdem manager on kohe laguses vajalikud? Kokkupuudet nendega pole ja selle kasutama õppimine võtaks juba aega. Või kas alguses võib ilma ka lasta
    Parem oleks jep. Alguses võid ka osta small stakes versiooni about ~40 EUR eest, et kas siis PT või HEM, ise vaatad. Arvestades, et see jääb sulle terveks eluks ja cashis ilma HUDita pole küll midagi teha, siis ++++++++++++++++EVVVVV

  14. #34

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.

  15. #35

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.
    Ma ei saanud sellele hästi pihta nüüd. Kui mõtlesid seda ,et kui keegi pole kunagi töökõrvalt pokkerit mänginud ja kuus nt 300 euri saanud, siis see on võimatu w? JA praegu ootad ,et keegi sõna võtaks? Oma esimeses postis küsiisn ,et mis viisil oleks kõige lihtsam teenida kuus nt 300 euri. Kuna pokkerit ka varem mänginud ja algtõed on olemas ja kogemus ka väike ning mäng meeldib, siis oleks see hea variant et lisaraha teenida.... Muidugi tahan kaareneda ja paremaks saada. Nagu siit väljakoorus, siis parim viis on FR Starsis

  16. #36
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.
    minul on nii. viimased paar aastat täis töö kõrvalt sümboolselt grindinud ja stabiilselt €1k kuus vast (40h max kuus pokkerile ja vahepeal mitu kuud mõned tunnid)

  17. #37

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Teoreetiliselt on kõik alati ilus, aga teostamisel ilmnevad alati sellised tegurid, mida ei suudeta ette näha. Seepärast olekski parem, et nõu annab see inimene, kes on sellega hakkama saanud. 330€ lisaks teenida ei ole lihtne. Kui me võtame mingi endise proffessionaali, kes leidis meeldiva töö ja vahest teeb lauad lahti ja vana rasva pealt teenib 1K€ juurde palgale NL50-s, siis see sind ei aita. Samuti ei aita see, kes töö kõrvalt 300€ raha sisse pani, õppima hakkas ja mingil hetkel rohkem teenima hakkas ja siis proffiks hakkas.
    Sinu case on mingisugune pokkeri mõistes närune kopikas tõenäoliselt suht kesisele olemasolevale palgale juurde teenida ja sellepärast soovitasingi nõu küsida kelleltki, kes seda on teinud. Sest minuarust päris elus see nii ei toimi. Hakkadki oma 50€ kaupa nädalas cashoutima, iga kord mõtled, mis kuradi pärast ma ei või natuke rolli koguda ja kõrgemal mängida. Ma ei tea, mis mõtted ja emotsioonid käima hakkavad sellisel juhul, aga neid ei oska sa kindlasti ette näha.
    Võtame sarnase olukorra: kutt on 3 aastat mänginud NL10, küsib kuidas ma saaksin NL600 regulariks. Pole mõtet talle bankroll managemendist ja mindsetist jahuda, kui keegi näiteks eestis sellega hakkama pole saanud, siis ei saa ka tema. Statistiliselt võimatu.

    Edit: Lol Pastilaa, jõudsid just vahele kirjutada, panin just sinu oma näitesse.
    Viimati muudetud alaska poolt : 02.08.13 at 16:53

  18. #38
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Ise soovitaks husng/turbosid.(7-15daalased)
    Totaalne fish fest.

    Usun teeniksid palju kiiremini.
    Husng.com youtube lehelt saad kõik teadmised, et biitida neid limiite.

  19. #39

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Teoreetiliselt on kõik alati ilus, aga teostamisel ilmnevad alati sellised tegurid, mida ei suudeta ette näha. Seepärast olekski parem, et nõu annab see inimene, kes on sellega hakkama saanud. 330€ lisaks teenida ei ole lihtne. Kui me võtame mingi endise proffessionaali, kes leidis meeldiva töö ja vahest teeb lauad lahti ja vana rasva pealt teenib 1K€ juurde palgale NL50-s, siis see sind ei aita. Samuti ei aita see, kes töö kõrvalt 300€ raha sisse pani, õppima hakkas ja mingil hetkel rohkem teenima hakkas ja siis proffiks hakkas.
    Sinu case on mingisugune pokkeri mõistes närune kopikas tõenäoliselt suht kesisele olemasolevale palgale juurde teenida ja sellepärast soovitasingi nõu küsida kelleltki, kes seda on teinud. Sest minuarust päris elus see nii ei toimi. Hakkadki oma 50€ kaupa nädalas cashoutima, iga kord mõtled, mis kuradi pärast ma ei või natuke rolli koguda ja kõrgemal mängida. Ma ei tea, mis mõtted ja emotsioonid käima hakkavad sellisel juhul, aga neid ei oska sa kindlasti ette näha.
    Võtame sarnase olukorra: kutt on 3 aastat mänginud NL10, küsib kuidas ma saaksin NL600 regulariks. Pole mõtet talle bankroll managemendist ja mindsetist jahuda, kui keegi näiteks eestis sellega hakkama pole saanud, siis ei saa ka tema. Statistiliselt võimatu.

    Edit: Lol Pastilaa, jõudsid just vahele kirjutada, panin just sinu oma näitesse.
    Praegune sissetulek on 700-900€ kuus. See 300€ oli näiteks võetud, võime ju võtta ka 200€ või 100€, peaasi ,et kahjumit ei toodaks alguses kohe. Eks kõik tahavad alati paremat ja süües kasvab isu, seega lisaraha on alati teretulnud ja kuna ma olen suhteliselt laisk inimene endaarust, siis see E-R töö on hakanud vaikselt ammendama, mingit lisatööd nädalavahetustel ei viitsiks ammugi teha ja olla töönarkomaan. Ja nagu ma olen öelnud, et pokker meeldib, siis miksmitte ühendada need kaks asja. Paraku sellist kõva põhja mul pole ,et hakata kohe kasumit tootma, kunagi sai mängitud Full Tildis neid samu Hyper SNG ja alustatud vist 30st dollarist ning jõutud pea 400 dollarini, tagantjärgi ei teagi kas oli meeletult hea kaardijooks ja õnn või juba mingilmääral biitisin seda, igatahes kasvatasin oma rolli selliseks ca 2 nädalaga või vähem. Ja siis juhtus see, mis paljudel minisugustel fishidel, et külla tuli variatsioon ja mõned badbeadid ja oligi tilt majas, sai mindud kõrgemale tagasiteenima ja edasine on teadagi mis... bustoks ja vsjooo. Tagantjärgi olengi mõelnud ,et kui õigel ajal vajutanuks üleval paremas nurgas seda risti ning mitteläinud kõrgemale gämblima ja natuke edasi vaeva näinud võinuks olla väheke parem pokkeirmängija. Olen ka muid formaate mänginud ja foorumeid lugenud ja neid eesti videosi vaadanud ,aga nii tõsiselt pole asja kunagi võtnud, kasutanud HEM ja PT pole ka.

  20. #40
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.
    Ma olen. Aga ma 4 aastat 25s nyhkinud ka. Pastilaa teenib way rohkem, aga ta geenius ka. Ilmselt mitmeid siin veel, kes 300+ aasta lōikes teenivad töö kōrvalt.

Lehekülg 2, kokku 22 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES