Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 436

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.

  2. #2

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.
    Ma ei saanud sellele hästi pihta nüüd. Kui mõtlesid seda ,et kui keegi pole kunagi töökõrvalt pokkerit mänginud ja kuus nt 300 euri saanud, siis see on võimatu w? JA praegu ootad ,et keegi sõna võtaks? Oma esimeses postis küsiisn ,et mis viisil oleks kõige lihtsam teenida kuus nt 300 euri. Kuna pokkerit ka varem mänginud ja algtõed on olemas ja kogemus ka väike ning mäng meeldib, siis oleks see hea variant et lisaraha teenida.... Muidugi tahan kaareneda ja paremaks saada. Nagu siit väljakoorus, siis parim viis on FR Starsis

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.
    minul on nii. viimased paar aastat täis töö kõrvalt sümboolselt grindinud ja stabiilselt €1k kuus vast (40h max kuus pokkerile ja vahepeal mitu kuud mõned tunnid)

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    On siin mõni inimene, kes on näiteks aasta aega teinudki stabiilselt 300€ täistöö kõrvalt? Kuulaks tema nõuandeid. Mingid osta/ära osta HEM on täiesti kõrvalised teemad. Kui siin foorumis sellist inimest ei leidu, siis oddsid ütlevad, et see pole reaalne.
    Ma olen. Aga ma 4 aastat 25s nyhkinud ka. Pastilaa teenib way rohkem, aga ta geenius ka. Ilmselt mitmeid siin veel, kes 300+ aasta lōikes teenivad töö kōrvalt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES