Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 243

Teema: Xavi FR@Stars

Niitvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    PokerStars Xavi FR@Stars

    Tere!

    Olen selle foorumi pidev lugeja, kuid mitte väga postitaja:) Lemmikud teemad on ikka mikromeeste tegemised. Olen Nozzu, Kala6li, Bi0hazard päevikute fänn. Nozzu päeviku lugesin kahe ööga jälle algusest peale läbi grindimse kõrvale:) fun:)

    Pokkerile kõvemalt kuuma olen andnud jaanipäevast. Starsis oli kontol veel viimased 3 daala. mõtlesin, et lähen proovin suurest igavusest. Ausalt ei mõlenud, et hakkan rohkem mängima. Aga nuh algaja õnn ja Nit mäng hakkas Rolli kasvatama. Algust tegin 2 NL 6 max laudades. Kohe alguses hakkasin multitablema. Alguses 4 ja järjest kasvatades kuni 18. Kuna Nit mängija siis tundsin, et Blindid söövad kuidagi palju ja muutusin Breakeveniks. Läksin FR 2NL. Vähendasin laudu 15le ja vahepeal ka 12le. Tundsin ennast paremini ja jätkasin Grindi. Nüüd on kogunenud kontole 202 daala. max oli 236. Peapõhjus miks päevikut tegema hakkan on see, et edasi liikudes läheb asi keerulisemaks. Ei tunne end hästi 5 NL. vaatame mis edasi saab:) panen enda graafikut ja statse:)
    2 NL 6 max


    2 NL 9 max



    5 NL 9 max



    Üldine





    Tunnen, et mängin päris palju pokkeri. Volüümi andnud kõvasti, sest võimalust on olnud. Sessid on suht pikad. kuni 8000 kätt korraga. 5 NL sample on küll väike aga ikkagi väga kõvasti miinuses ja niii ei taha jätkata. Teen esimese posti ära ja pärast lisan enda statte ka. Otsin trackerist üles need.

    PS! huvitav teema muidugi siin foorumis on ka naiste kiitimisnurk.. aga pole seda algusest peale läbi veel uurinudki. Väga lahedad on need gif failid ka mis siin ohtralt liiguvad:) to be continued...
    Viimati muudetud Xavi poolt : 21.01.15 at 00:25

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES