Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 100

Teema: SVENZA teema

  1. #41

    Re: SVENZA teema

    svenza ka matkamas hetkel?

  2. #42

    Re: SVENZA teema

    Siiamaani ootan mürtsu ja pauku. Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat oma jalaga pooleks peksnud juba. :O

  3. #43
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat oma kannaga pooleks peksnud juba. :O
    FYP

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Siiamaani ootan mürtsu ja pauku. Ime, et Svenza kaliibriga tank ei ole seda teemat odaga kõrva peksnud juba. :O
    FYP vol.2

  5. #45

    Re: SVENZA teema

    inimene säilitab lihtsalt oma väärikust ja ei lange teie tasemele, kes te siin provotseerite.

  6. #46
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    inimene säilitab lihtsalt oma väärikust ja ei lange teie tasemele, kes te siin provotseerite.
    ( Click to show/hide )

  7. #47

    Re: SVENZA teema

    Mõtlesin, et ei pea siia foorumisse enam postitama, aga ikka kaevatakse olematud teemad ülesse. Milles probleem on üldse??? Võlg on ammu tasutud, maksin isegi 5% intresse kuus kogu summa pealt. Korgi-Paavo oli isegi nii kõva vend, et müüs oma osaluse maha ja see keevitati minu võlale otsa. Siis ähvardati kantpeadega ja muidu füüsilise vägivallaga. Lõpuks sai kogu summa tasutud koos intressidega (mida polnud üldse vähe). Probleemi püstitusest ei saa aru… järjekordselt eraisikute vaheline laen, kõik osapooled on oma rahad kätte saanud, mingit huiamist pole toimunud.

    Rahavahetus toimis nagu kellavärk, kõik inimesed said oma raha 15 minuti jooksul kätte, ühtegi probleemi ei olnud. Ainuke koht kus ma oma süüd näen, on see, et koomas peaga rahad mutiauku panin. Varsti peale seda kaotas PokerStars buddy transferid, nii et teemaga oli suht jokk anyway.
    Mul oleks sellest teemast täiesti pohui olnud, aga mingi anonüümne suslik pidi ikka torkima hakkama. Pühapäeval või esmaspäeval kustutas Korgi-Paavo mind oma Facebooki sõbralistist (mille üle mul on nii kahju, et nutsin lausa terve päeva) ja siis täna hommikul oli keegi „kõva mees“ mu postkasti sellise kirja postitanud. Seost leiame, ei leia???
    Härra FB nimeks on Teeme Lööme 

    No kusik, odav madalalaubaline 4 klassi haridusega scammer
    Sõimad teisi ise samal ajal prolly suuremaid summasid völgu olles
    Nahhui sa nüüd urus teed??
    Postita siia kusik, kui pasaks ei löö http://foorum.pokkeriprod.com/showth...420#post540420
    Vöi mine loobi soomes telliseid edasi
    Kätte saaks tömbaks kannaga näkku sulle


    Kuradi anonüümne ahv, kui nii kõva vend oled, kommenteeri oma nime alt. Ma võtan heameelega need tellised Soomest kaasa ja löön su kolba puruks nende vahel.
    Mis puutub Korgi-Paavosse, siis see vend on ikka täiesti alla käinud. Ta on sõber ainult siis, kui sul on raha ja feimi. 5 aasta pärast kui Coca peaks 180kg kaaluv busto vend olema, kes käib K-arvutisalongi tagant arvutijuppe nillimas ja neid kodus kokku treib, et elatist teenida, siis Pafkin ei tea tema perekonna nimegi, sünnipäevast rääkimata. Kork on täiesti lükata-tõmmata vend, kes müüb su maha esimesel hetkel ja lööb noa selga.
    Ma tõesti lootsin, et ei pea siia foorumisse tagasi tulema enam, pole siin ei nalja ega kalja, ainult intriigid. Ise töötan välismaal, teenin korralikku raha, pokkerit sisuliselt ei mängi ( vahel üliharva donkan tunnikese). Närvid puhkavad, stabiilne sissetulek, rahulik elu… Ja siis tulevad mingid ussid maa alt ja hakkavad sitta ventikasse viskama. Mõtlesin, et panen ka Pafkini kohta teema püsti kui korralik pereisa ja aus ärimees ta on, aga las ta olla. Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks!
    Viimati muudetud Svenza poolt : 27.08.13 at 16:38

  8. #48

    Re: SVENZA teema

    kui ori ära confirmib, et kõik ok on, siis peaks selle teema lukku panema, et edasist asjatut fleimi vältida.

  9. #49

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks!

    mmmmm.. love it

  10. #50

    Re: SVENZA teema

    Lol, miks sa mind siia teemasse segad?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 27.08.13 at 20:59

  11. #51
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: SVENZA teema

    krt peaks selle teema vist kinni panema, piinlik hakkab. Pole vaja kõigi luukeresi kapist välja tuua:)

  12. #52

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Lol, miks sa mind siia teemasse segad?
    stfu shithawk..

  13. #53

    Re: SVENZA teema

    lol hea teema küll. Üks mees ründab teist verbaalselt viisil, mis tsoonivennale kohane ning teine vend jookseb online vanu lahendatud asju avalikuks tegema. Ja ühel hetkel oldi veel sõbrad... normaalsetes väärtussüsteemides opereeritakse ikka. Piinlik peaks mõlemal olema.

  14. #54

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Lol, miks sa mind siia teemasse segad?
    Lol, aga miks mind siia teemasse segati? 2010 a. kõik kinni tambitud, räigete intressidega veel. Hakkame kõikide vanu võlgu üles loetlema. Petturite teema küll väga vale koht selle jaoks.
    Sinu tõin lihtsalt illustreerivaks näiteks, ma ei tea ju täpselt millal sa bustosse lähed, kahe või viie aasta pärast. Olete ju bestikad praegu Pafkiniga, aga peale bustorit unustab ta su ära ja tagatipuks kustutab veel feissarist ka ära :D

  15. #55

    Re: SVENZA teema

    Mõtlesin, et ei pea siia foorumisse enam postitama, aga ikka kaevatakse olematud teemad ülesse. Milles probleem on üldse??? Võlg on ammu tasutud, maksin isegi 5% intresse kuus kogu summa pealt. Korgi-Paavo oli isegi nii kõva vend, et müüs oma osaluse maha ja see keevitati minu võlale otsa. Siis ähvardati kantpeadega ja muidu füüsilise vägivallaga. Lõpuks sai kogu summa tasutud koos intressidega (mida polnud üldse vähe). Probleemi püstitusest ei saa aru… järjekordselt eraisikute vaheline laen, kõik osapooled on oma rahad kätte saanud, mingit huiamist pole toimunud.

    Mitte keegi ei andnud sulle intressiga laenu kaheks aastaks, vaid see oli äri, kuhu mina investeerisin. Sind ähvardati kantpeadega? roffle. Maksid koos intressiga???? Sinu valedel vist ei tule kunagi lõppu.



    Rahavahetus toimis nagu kellavärk, kõik inimesed said oma raha 15 minuti jooksul kätte, ühtegi probleemi ei olnud. Ainuke koht kus ma oma süüd näen, on see, et koomas peaga rahad mutiauku panin. Varsti peale seda kaotas PokerStars buddy transferid, nii et teemaga oli suht jokk anyway.
    Mul oleks sellest teemast täiesti pohui olnud, aga mingi anonüümne suslik pidi ikka torkima hakkama. Pühapäeval või esmaspäeval kustutas Korgi-Paavo mind oma Facebooki sõbralistist (mille üle mul on nii kahju, et nutsin lausa terve päeva) ja siis täna hommikul oli keegi „kõva mees“ mu postkasti sellise kirja postitanud. Seost leiame, ei leia???
    Härra FB nimeks on Teeme Lööme 

    No kusik, odav madalalaubaline 4 klassi haridusega scammer
    Sõimad teisi ise samal ajal prolly suuremaid summasid völgu olles
    Nahhui sa nüüd urus teed??
    Postita siia kusik, kui pasaks ei löö http://foorum.pokkeriprod.com/showth...420#post540420
    Vöi mine loobi soomes telliseid edasi
    Kätte saaks tömbaks kannaga näkku sulle




    Selline suhtlemise stiil on omane ainult sulle, loodan et sa nii sassis veel pole et Kingpoole moodi endale kirju oled saatma hakanud.



    Kuradi anonüümne ahv, kui nii kõva vend oled, kommenteeri oma nime alt. Ma võtan heameelega need tellised Soomest kaasa ja löön su kolba puruks nende vahel.
    Mis puutub Korgi-Paavosse, siis see vend on ikka täiesti alla käinud. Ta on sõber ainult siis, kui sul on raha ja feimi. 5 aasta pärast kui Coca peaks 180kg kaaluv busto vend olema, kes käib K-arvutisalongi tagant arvutijuppe nillimas ja neid kodus kokku treib, et elatist teenida, siis Pafkin ei tea tema perekonna nimegi, sünnipäevast rääkimata. Kork on täiesti lükata-tõmmata vend, kes müüb su maha esimesel hetkel ja lööb noa selga.
    Ma tõesti lootsin, et ei pea siia foorumisse tagasi tulema enam, pole siin ei nalja ega kalja, ainult intriigid. Ise töötan välismaal, teenin korralikku raha, pokkerit sisuliselt ei mängi ( vahel üliharva donkan tunnikese). Närvid puhkavad, stabiilne sissetulek, rahulik elu… Ja siis tulevad mingid ussid maa alt ja hakkavad sitta ventikasse viskama. Mõtlesin, et panen ka Pafkini kohta teema püsti kui korralik pereisa ja aus ärimees ta on, aga las ta olla. Shithawks are flying, Bubbles, big shithawks![/QUOTE]

    See viimane lõik on liiga ajuvaba et kommenteerida.

  16. #56

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    krt peaks selle teema vist kinni panema, piinlik hakkab. Pole vaja kõigi luukeresi kapist välja tuua:)
    Naljakamatest otsingusõnadest, kuidas meid leiti (300 enim otsitud sõna hulgas):

    4. privador erootiline (549. koht, 67 korda otsitud)

    ( Click to show/hide )

  17. #57

    Re: SVENZA teema

    Maksid koos intressiga???? Sinu valedel vist ei tule kunagi lõppu.


    5% kuus maksin intressi A-le. See näitabki kui pohui sul omal asjadest oli. Saaks kiirelt raha sisse ja välja, ise lillegi liigutamata.

  18. #58

    Re: SVENZA teema

    Kõik on tore ja jama lugu, et võlgu jäädi, aga miks OP siia FOORUMISSE hädaldama tuli, kui omavahel ütlemiseks läks, aru ma ei mõista. Üsna pussy moove imo sellisel moel oma asju klaarida.

  19. #59

    Re: SVENZA teema

    Minu jaoks on teema vähemalt siin maas. Sai vähemalt osaliselt näidata, et vana hea shithawk- svenza, pole lihtsalt ropu suu ja olematute maneeridega, vaid ka tavaline skämmer.
    Edu.

  20. #60

    Re: SVENZA teema

    Minu jaoks on teema siin maas. Sain näidata mihuke pugeja ja kitsepanija on korgipaavo. Jah, minu bläkk, et rahad maha donkasin. Investeeringust sai võlg, mille tampisin kinni intressidega. Millest sinul polnud muidugi õrna aimugi, sest pesid käed kiirelt puhtaks ja tegid nahad. Scamist oli asi kaugel, ebajopp lihtsalt. Ja ütle oma jüngritele, et nad ei tüütaks mind FB-s, ei viitsi idiootidega jännata. Ja sellest foorumist on mul ka räige koll ees. Kuradi huiar

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES