Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 100

Teema: SVENZA teema

  1. #61

    Re: SVENZA teema

    Ma ei saa ka sellest teemast mitte muhvigi aru. Nagu mingi armukolmnurk oleks ja Svenza oleks kettas, et teda maha jäeti ja, et KorgiPaavo (meenub muidugi ka BaariPaavo) nüüd tema asemel HotCocaga hängimas käib.

    Samas teades päris hästi neid KorgiPaavo ärisid ja ka seda, et kes on see härra A , kes 5% sai siis Svenza poolsed memuaarid oleksid küll tore lugeda.

    Lähen tanklasse krõpsude järgi

  2. #62

    Re: SVENZA teema

    Viimati muudetud leits poolt : 28.08.13 at 00:38

  3. #63
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: SVENZA teema

    Seda lahendab ainult HU4ROLLZ või street fight.

  4. #64

    Re: SVENZA teema

    See läheb ka vist teemasse kui õppematerjal

    http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?28,12513679

  5. #65
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Minu jaoks on teema siin maas. Sain näidata mihuke pugeja ja kitsepanija on korgipaavo. Jah, minu bläkk, et rahad maha donkasin. Investeeringust sai võlg, mille tampisin kinni intressidega. Millest sinul polnud muidugi õrna aimugi, sest pesid käed kiirelt puhtaks ja tegid nahad. Scamist oli asi kaugel, ebajopp lihtsalt. Ja ütle oma jüngrit-s, ei viitsi idiootidega jännata. Ja sellest foorumist on mul ka räige koll ees. Kuradi huiar
    Trykin teluga ja vabandan halva lause ehituse eest.

    Su eraelu võlad on niikaua sinu asi kui sa igas foorumis stake ei nuia. Kui korkka olex su transferi teema aastaid tagasi üles tõmmanud ei olex sa yhtegi staket saanud.

    Ja su stake küsimine on sellega anyway tugevas seoses.

    Ja obv foorum muutub halvax neile kes ise halvad on. Samal põhjusel kasutades su sõnu kuse erit ka enam siin ei käi.

    Ja kui sa arvad et ma laiman sind. Go ahead. Ma ei laima ja sa oled paras molkus anyway. Miskud netimolkused võivad su sind karta aga mina mitte. Naersin tartu meistrikatel kui seal vanahärra kallal ülbasid ja pärast kui asi tõsine pugesid peitu. Piinlik. pole sa parem kui su sõps kuse erit. Mõlemad jooxite. 1 perusse ja teine ehk sina kuskile perseauku nii et keegi ei teadnud. Tulid tagasi siis kui võlad suure intressiga maxtud sai. Wp.

    Ma olen siin ja loonud selle foorumu õigluse mitte rahategemise ja pugemise eest. Võta end kokku ja saan aru et olid valede inimestega suhtes aga palun ära solva ega kasuta hapusid viinamarju ettekäändena

    EDIT: ei hakka originaalteksti muutma, aga igaks juhuks selgituseks: trükkisin telefoniga ja seetõttu tekst keerulisemalt loetavam. Kui kellegil küsimusi või probeeme - selgitan.

  6. #66
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Minu jaoks on teema siin maas. Sain näidata mihuke pugeja ja kitsepanija on korgipaavo. Jah, minu bläkk, et rahad maha donkasin. Investeeringust sai võlg, mille tampisin kinni intressidega. Millest sinul polnud muidugi õrna aimugi, sest pesid käed kiirelt puhtaks ja tegid nahad. Scamist oli asi kaugel, ebajopp lihtsalt. Ja ütle oma jüngritele, et nad ei tüütaks mind FB-s, ei viitsi idiootidega jännata. Ja sellest foorumist on mul ka räige koll ees. Kuradi huiar
    Lisan veel niipalju, et kui lõigus on sõna "pugeja" ja "kits", siis on alati seal ka keegi "patuoinas", kes on teinud midagi halba või liiga. Selgitama ma vist ei pea, kes on kes?

  7. #67
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Trykin teluga ja vabandan halva lause ehituse eest.

    Naersin tartu meistrikatel kui seal vanahärra kallal ülbasid ja pärast kui asi tõsine pugesid peitu.
    Keegi võiks lähemalt rääkida.

  8. #68
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Keegi võiks lähemalt rääkida.
    Ofcourse. Toona (2 kuud tagasi) kui Svenza mind väga räigelt ähvarda, siis Eesti politsei ei võtnud kahjuks mind kuulda (ca 30 d paärast tuli tagasi kiri, et me ei alusta uurimist). Siis seega teen ka oma kohut, kuna Eesti riigist siinkohal selliste ähvardajate vastu abi ei ole.

    Tartu meistrikatel oli üks vanahärra (2-3 aastat tagasi, esiemsed tartu mesitrikad), kes crackis ära Svenza kunnid. Svenza lubas talle lõuga anda ja ütles, et davai pausi aeg väljas näeme (oli väga tõsine selle koha peal. Võõra inimesena oleks ma kartnud ohtu oma elule või tervisele). Vanahärra kutsus kaks sõpra kohale ja Svenza sõna otseses mõttes muutus väikeseks tüdrukuks. «Mina ei ole midagi öelnud jne».

    Vanahärra muidugi kutsus oma sõprad seepärast, et tõenäoliselt oli tal tõesti hirm, et noorem poiss ta segi peksab väljas, aga kui sellised turskemad onud kohal, siis jutuke Svenzakesele muutus. Nendel vendadel ei olnud muidugi teipi ninakülge kleebitud kui härra Svenzal, ja ütlesid ilusti (mida mäletan sõna sõnalt): kui kaotada ei oska, siis ära mängi selliseid mänge ja läksid välja suitsu tegema.

    Ega neil mingeid suuri kurjasid plaane polnudki vaid lihtsalt vanahärrale tuge pakkuda, et tõesti Svenza 1:0 ei teeks. Nagu vanasõna: nõrgem lööb alati nõrgemat.

    Vanahärra oli tõesti väga vana, aga ju Svenza sai täpselt samasuguse üllatuse osaliseks, kui meie eestiaja esimestel aastatel Kinder Surpise avades, kui see maksis täpselt 6 krooni ja 90 senti.

    EDIT: sellistel hetkedel ma tunnen, et ma teeks kõik foorumid privaatseks. jõhkralt on inimesi, kes loevad ja nõustuvad, aga avalikult ei julge sõnagi öelda.

  9. #69
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Toona (2 kuud tagasi) kui Svenza mind väga räigelt ähvardas
    Pane see lugu ka.

  10. #70
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Pane see lugu ka.
    Siin:

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    [0:14:48] Svenza: kle ********
    [0:14:54] Svenza: kontrolli bazaari raisk
    [0:15:08] Svenza: tõmba halvustav artikkel sekundiga maha raisk
    [0:15:22] Svenza: muidu lähed kohe listi kes hakkavad kuuli saama
    [0:15:30] Svenza: see pole sulle mingi kannaga pähe nali enam
    [0:15:47] Svenza: jah, olen inimestele võlgu
    [0:15:55] Svenza: nahui sa sellest artikli kirjutad?
    [0:16:12] Svenza: pole midagi head targemat, tähtsamat enam kirjutada?
    [0:16:15] Svenza: jah, olen välismaal
    [0:16:20] Svenza: tulin tööle
    [0:16:24] Svenza: teenin raha ja maksan ära
    [0:16:42] Svenza: *****, sa paned suure kella külge nagu mingid miljonid oleksin võlgu
    [0:17:26] Svenza: tra, mis see sinu asi on kellelele ma võlgu olen ???
    [0:18:04] Svenza: *****, angu kollane ajakirjandus, kogud klikke juba
    [0:21:07] Svenza: said aru türahiinlane??
    [0:21:13] Svenza: olgu maha võetud artikkel
    [0:50:50] Svenza: ja pea meeles munnikubrik
    [0:51:08] Svenza: selle laimu eest oled kõrilõikamislistis
    [0:51:14] Svenza: ja see pole naljaasi
    [0:51:21] Svenza: watch your fucking step
    [0:51:55] Svenza: ja õhtul pimedas kui kuuled selja taga kiirelt lähenevaid samme, siis karda!
    [0:51:59] Svenza: tõsiselt
    [0:55:26] Svenza: ****, kuda sa saad üldse artiklit kirjutada enne kui minu käest midagi küsinud pole???
    [0:55:34] Svenza: mida ***** sa tead minu korteri teemast ah?
    [0:55:47] Svenza: kust kohast sa oma informatsiooni said?
    [0:56:06] Svenza: tra, ära loobi paska raibe
    [0:56:24] Svenza: kui midagi ei tea, ole parem vait
    [2:36:29] Svenza: ****, kuna sa mulle midagi vastanud ei ole, jääd ise mulle kogu selle summa võlgu
    [2:36:57] Svenza: kõik, kellel mingid pretensioonid on, panen sinu arvele

    Selle kommentaariga tunnen end küll veitsa ohustatud ja lähen politseissse.
    EDIT: sõna kuul ja kõrilõikamis on minu jaoks liig. saaks aru, et niisama "saad lõuga vms", aga see on juba liiga räige. kahjuks mitte midagi ei tehta, aga vähemalt märkme sain maha jätta.

  11. #71
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: SVENZA teema

    Hehe, panen enda oma ka siis.

    In b4 haamriga mehed on ukse taga(isa soovitusel).

  12. #72
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: SVENZA teema

    =D...See vend ei ole normaalne.

  13. #73

    Re: SVENZA teema

    kuskil 7 aastat tagasi toimusid tartus pubi trehvi tagatoas pokkerimängud (oli vist NL 100 eek).

    Paar sõpra kutsusid ka mind mängima. Kuna enda pokkerikogemus piirdus tol ajal telekast WSOP vaatamisega, siis võis arvata, et ma paras donk (mitte et praegu kuigi palju parem oleks). Seega on loogiline, et runner runnereid imesin korralikult. Üks neist sattus olema u 150 eeguses potis svenza vastu, kus tõmbasin gutshoti ära. Järgnev sõim ja karjumine oli ebareaalne ning kuna ma olin siis 16 aastane, võttis parasjagu värisema küll. Kui ikka täisjõus mees lubab sind mingi kaardimängu pärast veriseks tampida siis.....

    Igastahes otsustasin seepeale mängult lahkuda oma õllerahadega (ja svenza livelihoodiga).

    Mis on loo point?

    Loo point on see, et piisas ühest kogemusest, et aru saada, et svenza on täielik idioot kloun ning sellise inimesega ma ühes seltskonnas viibida ei soovi. Küll aga ei ole ma enam 16 ning järgmine kord kui svenza mind ründas (siin foorumis), pakkusin välja, et saame kokku. Mille peale järgnes vaikus, aga see selleks...

    Mis ma tahan öelda on see, et mehed, te kõik teatsite millised svenza on. Kuna teiega oldi sõbralikud, siis pigistasite ta käitumisele silma kinni ja pöörasite selja. Kui see asi nüüd teile backfires, siis ma ütlen ausalt, et kuramuse paras teile silmakirjateenritele.

  14. #74

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    EDIT: sellistel hetkedel ma tunnen, et ma teeks kõik foorumid privaatseks. jõhkralt on inimesi, kes loevad ja nõustuvad, aga avalikult ei julge sõnagi öelda.
    Mida siin ikka öelda vaja on. Mõistusega inimesed peaks juba ammu teadma, et Svenzal kõik kupli all korras ei ole. Jah, varem pidasin teda lihtsalt rullnokaks, nüüd tuli pettuse osa juurde.

    Antud teemat foorumis lahata on minu jaoks ka suhteliselt douche move. Paavo oleks võinud selle teema juba ammu avalikuks teha (Svenza stake on küsinud, teisi skämmereid sõimanud jne) mitte aastaid hiljem, kui tekkis endale sobiv moment. Praegu pestakse lihtsalt oma musta pesu avalikult, kuna tekkis ärapanemise vajadus ning võimalus.

  15. #75
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: SVENZA teema

    Mis ma tahan öelda on see, et mehed, te kõik teatsite millised svenza on. Kuna teiega oldi sõbralikud, siis pigistasite ta käitumisele silma kinni ja pöörasite selja. Kui see asi nüüd teile backfires, siis ma ütlen ausalt, et kuramuse paras teile silmakirjateenritele.
    +1Kas kergem poleks igasugustrele sõnumitele DELETE teha, kui kuskil avaldusi käia tegemas ja tolmu üles trampida. Ta stiil on ju teada. Muidu on nagu fun, aga kui sõim pöödub te endi vastu siis enam pole?

  16. #76
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Tartu meistrikatel oli üks vanahärra (2-3 aastat tagasi, esiemsed tartu mesitrikad), kes crackis ära Svenza kunnid. Svenza lubas talle lõuga anda ja ütles, et davai pausi aeg väljas näeme
    norm

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: SVENZA teema

    millal svenzal viimane avalik stake küsimine oli?

  18. #78
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: SVENZA teema

    in b4


  19. #79

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    in b4

    ( Click to show/hide )
    soorituste arv svenza poolt tema unistustes: 10000+
    soorituste arv svenza poolt reaalses elus: 0

  20. #80

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    EDIT: sõna kuul ja kõrilõikamis on minu jaoks liig. saaks aru, et niisama "saad lõuga vms", aga see on juba liiga räige. kahjuks mitte midagi ei tehta, aga vähemalt märkme sain maha jätta.
    Omal ajal töötas see ähvardamine hästi ehk teema sai foorumist maha võetud ja artikkel vist samuti. Miks küll?

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES