kuskil 7 aastat tagasi toimusid tartus pubi trehvi tagatoas pokkerimängud (oli vist NL 100 eek).

Paar sõpra kutsusid ka mind mängima. Kuna enda pokkerikogemus piirdus tol ajal telekast WSOP vaatamisega, siis võis arvata, et ma paras donk (mitte et praegu kuigi palju parem oleks). Seega on loogiline, et runner runnereid imesin korralikult. Üks neist sattus olema u 150 eeguses potis svenza vastu, kus tõmbasin gutshoti ära. Järgnev sõim ja karjumine oli ebareaalne ning kuna ma olin siis 16 aastane, võttis parasjagu värisema küll. Kui ikka täisjõus mees lubab sind mingi kaardimängu pärast veriseks tampida siis.....

Igastahes otsustasin seepeale mängult lahkuda oma õllerahadega (ja svenza livelihoodiga).

Mis on loo point?

Loo point on see, et piisas ühest kogemusest, et aru saada, et svenza on täielik idioot kloun ning sellise inimesega ma ühes seltskonnas viibida ei soovi. Küll aga ei ole ma enam 16 ning järgmine kord kui svenza mind ründas (siin foorumis), pakkusin välja, et saame kokku. Mille peale järgnes vaikus, aga see selleks...

Mis ma tahan öelda on see, et mehed, te kõik teatsite millised svenza on. Kuna teiega oldi sõbralikud, siis pigistasite ta käitumisele silma kinni ja pöörasite selja. Kui see asi nüüd teile backfires, siis ma ütlen ausalt, et kuramuse paras teile silmakirjateenritele.