Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 100

Teema: SVENZA teema

  1. #81

    Re: SVENZA teema

    Maha võeti selle pärast, et rankale lõi hirmupiss pähe ja suures kuuli ja kõrilõikamise hirmus jooksis politseisse kaebama ja kui ka sealt abi ei saanud siis sai aru, et elu on kallim kui heinad ja võttis teema maha.

  2. #82
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Omal ajal töötas see ähvardamine hästi ehk teema sai foorumist maha võetud ja artikkel vist samuti. Miks küll?
    Ma ei viitsi OT kommentaari otsida, aga maha võeti teema, kuna pooled said kokkuleppele ja tingimusel, et enam jamasid ei tule. Tuletasidki meelde, et tegelt on see tingimuste rikkumine ja oleks õige teema avada. Teema on täiesti olemas.

    Lisaks teemat ei pidanudki maha võtma, vaid lubasin eemaldada pärisnimed, aga kuna igas postis oli täisnimi ja teemas oli päris palju poste, oli suht võimatu nimesid eemaldada ning tegin teema nähtamatuks.

  3. #83
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: SVENZA teema

    Ja kommentaar ei olnudki OT-s,vaid samas teemas:

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rääkisime Svenzaga lõpuks inimese moodi. Lubas kõik võlad tasuda niipea kui võimalik ehk siis kui saab tööle.

    • kaotan FB posti
    • eemaldan pealehelt uudise (inactive)
    • siit teemast eemaldan nimed ning see teema läheb lukku orienteeruvalt keskööl või homme hommiku varajastel tundidel või kaob sootuks hoopis alafoorumisse.

    Kui pärast seda intsidenti peaks üks pretensioon Svenza suunas tulema mistahes pokkerimängijalt, kus ta ei ole suutnud ära tasuda praegusi võlgu mõistliku aja vältel ja hoidnud nendega ühendust või tekitanud uusi, siis teema läheb taas lahti ja taastub nii FB kui ka pealehe post.

    Arvan, et see on parim lahendus antud olukorras.

  4. #84
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: SVENZA teema

    Kunagi Tartu piljardiklubis cash käis, siis Svenza vajus kah sisse. Hüppas lauda, 6max vast oli. Mul sõber mängis esimest korda raha peale väljaspool homegame for fun ning oli kah samas lauas ning Svenzast ei teadud ta sittagi. Paar coolerit Svenzale ning hakkas kõiki fishideks ja donkideks sõimama. Mul sõber selline 100kg ja 1,92 pikk jõujuurikas ütles Svenzale, et tõmmaku hoogu maha. Natuke hiljem tuletas veel käitumisnorme meelde ning rohkem tol korral probleeme ei olnud. Lasime suht kiiresti jalga kah sealt muidugist, sest oli vaja peole minna vms.
    Ei tohi lasta endale pähe istuda, muud midagi.

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: SVENZA teema

    No minu lugu on sama nagu karupojal, olin 16 ja trehvis mängisin, kui lambi vend lubas kannaga näkki anda kuna mina diilerina talle sita kaardi riverisse panin. Arvata on, et alguses härma tõmbas. Ma läksin muidugi igakord tagasi ja selliseid situatsioone oli küll. Mäletan, et keegi vanem tüüp mainis ala "ärge pange tähelegi teda ja et ta pole kedagi varem löönud". Paari aasta pärast rääkisin svenza vennaga, kes naeris ta käitumise üle ja täpselt küll ei mäleta, mida ta ütles, aga andis mõista, et svenza ongi türapea.
    Huvitav seik juhtus muidugi tuttavatega, kui ma laup. hommikul 5-6 aeg kodus rahulikult magasin ja tuli kõne sõbralt, kes olid svenza omaga kasinnist kaasa tirinud. Muidugi ühele suurele jõmmile ei meeldinud svenza suuvärk väga ja üritas teda peadpidi auto summutisse toppida.
    Igatahes jh, tüüp on eluaeg selline tuss olnud, julgebki ainult 1.60m, prillidega, 16 aastaste poistega või vanakestega ülbitseda.

  6. #86
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Muidugi ühele suurele jõmmile ei meeldinud svenza suuvärk väga ja üritas teda peadpidi auto summutisse toppida. ülbitseda.
    ( Click to show/hide )

  7. #87
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: SVENZA teema

    nojah, minu paha, ülbitsema on küll jh liiga liiga pehme sõna svenza puhul.

  8. #88
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: SVENZA teema

    Villase enda asemel oleks minul küll häbi sellist asja siit lugeda.

  9. #89

    Re: SVENZA teema

    Kannaga näkku lööb ainult Chuck Norris, ülejäänud kusikud ainult räägivad :D

  10. #90
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: SVENZA teema

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud sorm poolt : 01.09.13 at 15:23

  11. #91

    Re: SVENZA teema

    Mis selle teema eesmärk muidu on? Internetikiusamiseks on vanust enamusel nagu liiga palju juba.

  12. #92
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: SVENZA teema

    ei tea kui ma svenzalt olympsis 60% stacki ära tõmbasin turkal, ka vist kerge suckoudiga, siis küll kannaga ei lubatud anda.

  13. #93
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    ei tea kui ma svenzalt olympsis 60% stacki ära tõmbasin turkal, ka vist kerge suckoudiga, siis küll kannaga ei lubatud anda.
    Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 01.09.13 at 15:54 Põhjus: sorry for tarding

  14. #94
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.
    lmao

  15. #95
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: SVENZA teema

    ma ise jõudsin ka sellele järelduseni

  16. #96

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.

  17. #97
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: SVENZA teema

    krt on veel highrolleri emv videoid kuskil, kus svenza kommneteerib-suht epic. Ei leidnud ülesse

  18. #98
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: SVENZA teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    krt on veel highrolleri emv videoid kuskil, kus svenza kommneteerib-suht epic. Ei leidnud ülesse
    Haha, paras huumor oleks jah uuesti kuulata :D kui on sitt päev selja taga, paned selle emv video käima

  19. #99

    Re: SVENZA teema


  20. #100
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: SVENZA teema

    irw 1:09 hakkab pihta vist... lamba-ants

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES