Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 18, kokku 18
  1. #1
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    200NL: 99 mw squeezed pot

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 8 players

    UTG: $200.00 14/11 3.2k hands fold to 3bet 66%
    Hero (UTG+1): $243.42
    MP1: $179.42 50/25 8 hands good looking player
    MP2: $220.00
    CO: $203.00 20/16 1.5k hands with 7% squeeze!
    BTN: $122.62
    SB: $200.00
    BB: $207.60

    Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG+1 with 9 9
    UTG raises to $6, Hero calls $6, MP1 calls $6, 1 fold, CO raises to $26, 3 folds, UTG calls $20, Hero calls $20, MP1 calls $20

    Flop: ($107.00) 9 K 2 (4 players)
    UTG checks, Hero checks, MP1 checks, CO bets $35, UTG calls $35, Hero calls $35, MP1 folds

    Turn: ($212.00) 2 (3 players)
    UTG checks, Hero checks, CO checks

    River: ($212.00) 3 (3 players)
    UTG bets $101, Hero calls $101, CO folds

    1. Lead flop või laseme squeezboyl cbettida?
    2. Bet turn? Why? Why not?
    3. River?

  2. #2

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    F peale CO c/b ja UTG flatti ma ise tahaks samas raiseda seda weak c/b, aga ei shoveks, flat on ka hea valik.
    T pot 212$, dead money nii palju sees, milleks checkida? sqzja flopi c/b ja UTG+ hero flat juba näitab, et ta seal 2nd barrelit vaevalt tulistab.

  3. #3
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    fold

    tal KK

  4. #4

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    ma ch-r seda floppi mingi lambi summa peale, et näida nõrgemana, et CO hiljem kuskil oma AA-d ei foldiks. Ma arvan, et FR callides seal flopil pärast UTG calli, on sul otsa ette kirjutatud set

  5. #5

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    +1 ja nagu skypes räägitud, siis seetõttu ma ei usugi neverever, et FR-is UTG (eeldusel, et tegu normaalse, võitva regiga) seal alla KK üldse midagi üritama hakkab. Vaata neid oddse mis pidi tahad, me ei ole siin vajaliku osa ajast hea, et callida. Võib tunuda ilgelt nõme third nuts foldida aga no me oleme siin lihtsalt biit kogu aeg.
    Muck ja mott. (Mängu ajal obv calliks, tagant järgi vaadates lihtsalt arvan nii :))
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 21.08.13 at 20:02

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Villainil AKs ei või olla?

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    as played välistame 22 99% ja et KK peale ainult panna see väga ptimistlik,imo kui palju meil tuleb selliseid käsi ette?ainult KK peale panna on raske tho,calliks siiski,ei biidi seda limiiiti ka :)

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 8 players

    UTG: $200.00 14/11 3.2k hands fold to 3bet 66%
    Hero (UTG+1): $243.42
    MP1: $179.42 50/25 8 hands good looking player
    MP2: $220.00
    CO: $203.00 20/16 1.5k hands with 7% squeeze!
    BTN: $122.62
    SB: $200.00
    BB: $207.60

    Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG+1 with 9 9
    UTG raises to $6, Hero calls $6, MP1 calls $6, 1 fold, CO raises to $26, 3 folds, UTG calls $20, Hero calls $20, MP1 calls $20

    Flop: ($107.00) 9 K 2 (4 players)
    UTG checks, Hero checks, MP1 checks, CO bets $35, UTG calls $35, Hero calls $35, MP1 folds

    Turn: ($212.00) 2 (3 players)
    UTG checks, Hero checks, CO checks

    River: ($212.00) 3 (3 players)
    UTG bets $101, Hero calls $101, CO folds

    1. Lead flop või laseme squeezboyl cbettida?
    2. Bet turn? Why? Why not?
    3. River?
    1. Pead check shovema CO vastu, sest muidu range tundub liiga tugev -22/99/AK. Kui UTG vastu actionit saad siis oled beat. 22 võib välistada rangest ja hea reg ei mängi seal kunagi AK-d. Tundub tõesti raske foldida, sest range võib laiem olla, kui KK, aga antud juhul on see käsi küll face up. Juhul kui CO betib ja UTG foldib siis ch/shove.
    2. Kui UTG foldiks siis shove. UTG ei foldinud, oled beat.
    3. Hea regular ei flatiks kunagi AK-ga, eriti squeezija vastu, kus on veel mängijaid. Oled beat, fold.
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 22.08.13 at 03:59

  9. #9

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Selle AK flati osas ma ei oleks kindel 100 prossa, fish ka potis. Seega tõesti, mingi osa ajast võime seal tõesti AKss kohata. Kas piisavalt tihti, et võime callida? 1/4 ajast peaksime hea olema....

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Väga sitt regular siis kui AK-d tahab OOP mängida 3 vastase vastu, kellel kõigil positsioon.

  11. #11

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Fish on ka potis, ärme unusta. Seega CO range VÕIB seal wide olla ja AKs võib riidide olemasolul (3betib laia rangega, kui fish potis) vahest flattida küll seal.

  12. #12

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    ma ei saa yldse midagi aru. Ise te räägite et UTG võib pre flattida seal AA,KK AK, kuna fish sees(mida mina ikkagi ei usu, kuna see lihtsalt ei ole hea vaadata 5kesi floppi,missest et fish ka on), Ja miks te UTG rangest 22 välistate, võib ju setminida pre, eeldusel et keegi ei backreisi, kuna fish tuleb ka sisse. Miks river standard fold on?. Mida see UTG vend peaks siis riveril tegema oma AK või AA-ga näiteks. Ch ja lootma et keegi ei beti?

  13. #13

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    1. Lead flop või laseme squeezboyl cbettida?
    2. Bet turn? Why? Why not?
    3. River?
    UTG range: vastupidi paljudele arvamusele, kui on hea mõtlev reg, siis sageli tema call ranges on AK ja AA, vähem KK. Seda sellepärast et potis fish, squeezija range vastu (sh AQ, Aj jms) saab kasumlikult mängida. KK vähem kuna oop ja kui lauale tuleb A, siis võimalik, et oled sunnitud parima käe foldima.

    Foldiks pre enamik juhtudel pms jääd halvimasse positsiooni.

    Aga vahel tuleb call ka sekka, seega:
    1. laseksin squeezboyl cbettida.
    2. jätkaks flopi liini ch/c, hoiad jätkuvalt võimalikud kehvemad käed potis
    3. plaan riveriks: callin utg madalama beti ( 1/2 poti kandis) või ch peale ch jargi. CO arvan et airi, top paari, madala flushiga ja AA-ga ei ürita 2 vastase, paardunud sss laual enam suurt midagi.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Kuna sul on siin nii strong hand ja priidix ei andnud utg kohta põhimõtteliselt mingit infi, siis ma küll siin kolle ei näe. Ilmselt pole väga vahet mis postflop teed kui hitid seti, peaasi et ei foldi(vaata PSR'i!!!).

    Arvan et flop väga fine. Turn võid ise leadida, kuna nagu eelnevalt öeldi, on kahtlus et 2nd barrelit ei tule ja Kx'lt saad ilmselt valuet.

    Riverit ma ei foldiks ilma infita never. See peab ikka väga kõva read olema. Pigem mõtleks äkki shoveda, AK'l on hard time foldida. UTG tundub tõesti nitipoolne tegelane, sp välistan KQs jms käed, aga ilma kindla readita panen UTG enamasti AK peale, vahest KK. Pigem flatib pre AK kui KK, sest nitt ei taha pre KK'd foldida ja ei jugle ilmselt väga tihti OOP slowtada, AK on aga missides odavam minema visata ja pole kiusatust rohkem potti investeerida. Lisa veel tõsiasi, et fish on ka veel potti sisenemas.

    Ja flat pre on siin igati norm nii multiway, fish ka potis. Kõige halvem oleks pre foldida, imo.
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 22.08.13 at 14:00

  15. #15

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    mis loogika see veel on, et AK-ga aegajalt flätiks pre, aga KK mitte. Ma just paneks 4b pigem AK-ga ja flätiks AA,KK.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Sina jah, aga fr nitid ei mõtle nii imo.

    Nl200 fr'is on küll päris palju kehvasid weak regulare, ma ei tea kas see vastane on üks neist, aga täiesti võimalik.

    14/11 statidega väga palju helge peaga regulare ei leidu imo.

    Aga see on ainult minu arvamus ja täiesti võimalik et ma eksin, lihtsalt mina ei foldi seal põhimõtteliselt mitte kunagi ja panen ta enamasti AK kui KK peale.

  17. #17

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    Njah, ma vist mängudest kaua eemal olnud, aga kas teie tōesti flatiksite pre siin AK? v KK, äärmisel juhul AA, aga siis ka kindlatel readidel. Suht selge on see, et kui ma utg positisoonilt CO squeezi flatin, siis vaatame flopi 4kesi. Sellega vōib 95% olukordadest arvestada, et järgmised kaks mängijad tulevad kaasa. Vahel harva istub seal keegi QQ-AA otsas(vōimalik, et ka AK) ja paneb omakorda otsa. Aga see selleks, välistame selle hetkel. Kui ma utg ja mul AK. Mida ma seal callin ja näha tahan ja oop 3 mängija vastu mängima hakkan? Kui nii mängitud, siis jah, väga vahet ei ole kas riveril callid v lykkad. Foldi ei näe kunagi. Eelistaks ka flopil mingit trikki, kasvōi minraise. Kuna sa flopi callisid nii kuival boardil, siis riveri call ei pruugi ka paha olla,säästad mōned daalad.

  18. #18

    Re: 200NL: 99 mw squeezed pot

    pead veidi alla 25% ajast siin võitma, et +ev oleksid. Kui tal on kasvõi AINULT ÜKS kombo midagi muud peale KK siin, on see +ev call. Nt kui võtta rangest välja kõik random AK ja jätta AKs aka nutflush ja üks kombo AA, siis on juba call siin epic printamentz. sp ei saagi siin never foldida, kuna kui tal siin peaks olema ranges ka mõni random AK ja rohkem AAsid, siis oleks fold juba räme -ev tegevus. callides aga kas close to breakeven või suur +ev (kui me ta range selliselt ebatäpselt hindame), kuna KK kombosid overall palju vähem kui kõiki teisi kombosid, mida siin arutati.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES