Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 74

Niitvaade

  1. #1
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

    Tere!

    Pokkerit alustasin ca 4 aastat tagasi freerollidest. Esimesed 20$ kandsin pokkerisse Full Tilti täpselt 1. septembril, päeval, kui hakkasin õppima keskkoolis. Nüüdseks siis natukene üle kolme aasta tagasi. Neverever pole ma bustosse sellega 20$'ga jõudnud. Algul oli plaan "kommiraha" teenida, kuid siis muutus asi tõsisemaks ja lootsin endale 18- aasta sünnipäevaks ca 1k€ koguda, et endale auto osta. Well, sellega läks aegapikku sedaviisi, et tegin endale dream-sünnipäevakingi. (võiks öelda, et olen selle üle tõsiselt uhke.) Pidasin kunagi ka pokkeri-blogi, aga kui koolis õpetajad hakkasid küsima minu pokkeri ja teenistuse kohta(teades minu kuu teenistusi), siis panin asja kinni :D.

    Hetkel mängin juba ca aasta nl200 @888poker. Mõnda aega mixisin ka nl400-600, kuid ennem lõplikult üles liikumist, oleks soov nl200 crushida.

    Loodan, et päevikust on kasu kiirema arengu tarvis nii minule kui ka teistele lugejatele.
    Hakkan siia oma käsi postitama ning loodan leida arutelusid.

    Käed mis on veel andmebaasis alles. (olen varasemalt kaotanud ja kustutanud neid)
    Piltide huvides olen eemaldanud microlimiidid, mis on hudi seadistamisel mängitud.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 08.10.13 at 02:32

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES